Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


липень 2006 р.

1 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2 (нд) – У м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві. Цього ж дня Владика відвідав свято-Покровський чоловічий монастир у с. Кострино на Закарпатті.

3 (пд) – Архієпископ Августин відвідав свято-Успенську Почаївську Лавру. Потім з нагоди дня Незалежності Республіки Білорусь взяв участь в урочистостях у м. Києві. Мав розмову з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Білорусь в Україні Величком В.В. та Надзвичайним і Повноважним послом Російської Федерації в Україні Чорномирдіним В.С. та іншими дипломатами.

4 (вт) – Архієпископ Августин у Синодальному військовому відділі прийняв вітання з днем Ангела від військового духовенства та ліцеїстів. Потім у Хресто-Воздвиженській церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври звершив чин приєднання до Православ'я священика УПЦ КП. Цього ж дня Владика мав зустрічі з представниками громадських організацій. Також відвідав КДА і С, де його прийняв ректор професор протоієрей Миколай Забуга.

5 (сд) - Архієпископ Августин у Синодальному військовому відділі мав зустріч з заступником командувача ВВ МВС України генерал-майором Савченком О.А. Цього ж дня разом з іншими архієреями взяв участь у зустрічі ікони з часткою Древа Хреста Господнього і молебні, який очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Владика мав зустріч з народними депутатами України Болдирєвим Ю.О. та Катеринчуком М.Д. Відвідав Верховну Раду України. Потім був на прийомі у Намісника Лаври Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла.

6 (чт) – У м. Києві Повноважний представник УПЦ у Верховній Раді архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з народними депутатами. Потім, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія, архієпископ Августин очолив Всеношну та звершив постриг у іночество у свято-Миколаївському Городоцькому монастирі (Рівненська єпархія). Голова відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов мав зустріч з професором Московської Духовної Академії архімандритом Платоном (Ігумновим), який перебував у Львові.

7 (пт) – Владика Августин очолить Божественну літургію у церкві у с. Шандровці Турківського району. Увечері на запрошення Почесного консула Республіки Білорусь Дротяка І.І. у Львові протоієрей Володимир Шарабура взяв участь у святкуваннях дня Незалежності Білорусі.

8 (сб) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у святковій науковій конференції у Будинку вчителя, присвячений 40-річчю архієрейської хіротонії Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Також на запрошення організаторів був присутній на Всеукраїнських зборах депутатів усіх рівнів і представників громадськості. Потім Владика Августин мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Потійським і Хобським Григорієм та народними депутатами. Увечері співслужив на всеношній в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

9 (нд) – Владика Августин разом з сонмом архієреїв та духовенства співслужив на Божественній літургії з нагоди 40-річчя архієрейської хіротонії Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира в Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Потім був на урочистій академії з цієї нагоди у Національному палаці “Україна”.

10 (пд) – Архієпископ Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, в аеропорту «Бориспіль» взяв участь в церемонії проводів українських правоохоронців-миротворців у Косово. У м. Києві Владика був на зустрічі з учасником ювілейних святкувань Голови відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату Високопреосвященнішого митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила. Потім мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Потійським і Хобським Григорієм (Грузинська Православна Церква), а також ректором Почаївської Духовної Семінарії архімандритом Нафанаїлом. Увечері був на святковому прийомі з нагоди ювілею Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

11 (вт) – У Львівській єпархії перебував Високопреосвященніший митрополит Вострський Тимофій (Єрусалимська Православна Церква) з супроводжуючими особами. Після зустрічі з священиками і церковним активом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика Тимофій у супроводі Владики Августина відвідав свято-Успенську Почаївську Лавру, де разом з Високопреосвященнішимархієпископом Почаївським Володимиром і сонмом духовенства звершили всеношну в Успенському соборі Лаври.

                       

12 (сд) – Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві Львівської області.

13 (чт) – Владика взяв участь в урочистому прийомі з нагоди дня пам'яті Собору святих славних і всехвальних 12–ти апостолів, які відбувались у Великому Петровському залі м. Москви. Відвідав Московську Патріархію, де його прийняв Керуючий справами Високопреосвященніший митрополит Калузький і Боровський Клімент. Також мав зустріч з представниками державної влади РФ. Протоієрей Миколай Баранов разом з секретарем єпархії протоієреєм Богданом Біласом та дияконом Олександром Іванченком відвідали с. Заставне на Львівщині.

14 (пт) – У м. Києві у Хресто-Воздвиженській церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври архієпископ Августин вшанував святині: ікону з часткою древа Хреста Господнього (Єрусалим) та десницю святого Іоана Хрестителя (Чорногорія). Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також був у Намісника Лаври Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла. Мав зустріч з народними депутатами, а також з представниками силових структур.

15 (сб) – Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин та тюремний священик Львівської єпархії протоієрей Євгеній Коцовський з нагоди проведення фестивалю "Пісня і праця - могутні дві сили", присвяченого 150-річчю від дня народження видатного українського письменника Івана Франка, відвідали Бережанську виховну колонію для підлітків. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив всеношну.

           

16 (нд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію, а увечері – молебень з акафістом. Цього ж дня Владика провів збори духовенства м. Львова, а також відвідав військову частину. Цього ж дня відбувся ефір телевізійної програми «Спадщина».

17 (пд) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові

18 (вт) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Владика записав на телебаченні проповідь в форматі програми “Вервиця”. Протоієрей Миколай Баранов за запрошенням відвідав Російський Культурний центр, да мав зустріч з пп. Петровим О.О., Астаховим А.В. та іншими.

19 (сд) – Владика очолив молебень з акафістом перед Почаївською іконою Божої Матері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з представниками правоохоронних органів.

20 (чт) – Архієпископ Августин мав зустріч з президентом “Агенства економічної безпеки” Мальсаговим В.Б. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 (пт) – Владика молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів зустрічі з представниками військових формувань і громадських організацій.

22 (сб) – У рамках фестивалю художньої самодіяльності засуджених "Червона калина", під девізом "Пісня і праця - могутні дві сили", присвяченого 150-річчю від дня народження видатного українського письменника Івана Франка, Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення керівництва відвідав Самбірську виховну колонію для неповнолітніх. Владику супроводжували старший тюремний священик Львівської єпархії протоієрей Володимир Шарабура, благочинний Самбірського округу протоієрей Василій Петрущак та тюремний священик виховної колонії протоієрей Миколай Петрущак. Владика подарував колонії ікону Божої Матері “Державна Київська”, а кожного вихованця колонії благословив іконкою Матері Божої та Ангела Хоронителя. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

        

23 (нд) – Владика Августин звершив свою першу Божественну літургію у свято-Покровському чоловічому монастирі у с. Кострино на Закарпатті як священноархімандрит цієї обителі. Монастир був відкритий за згодою Преосвященнішого єпископа Мукачівського і Ужгородського Агапіта рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви (№35) від 13 липня 2006 року. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав новобудову свято-Амфілохіївської церкви у м. Мостиськах Львівської області. Увечері відвідав Львівський театр ім. М. Заньковецької, де мав зустріч з художнім керівником народним артистом України Стригуном Ф.М. Протоієрей Євген Коцовський відслужив молебень у ВК № 48.

           

24 (пд) – Владика Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

25 (вт) – У м. Львові Владика прийняв голову федерації скаутів “Галицька Русь” К. Арбатова, потім провів нараду співробітників єпархіального управління. Цього ж дня Владика прийняв доктора ектономічних наук, професора Некрасова В.М. з Ростова-на-Дону.

26 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Київські Духовні Академію і Семінарію, де його прийняв ректор професор протоієрей Миколай Забуга. Потім мав зустріч з намісником Лаври Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом. Владика провів нараду священиків УПЦ, які проводять духовно-пастирську роботу серед військовослужбовців у м. Києві та Київській області. На прохання громадських організації Львова, зокрема, Російського товариства ім. Пушкіна, протоієрей Миколай Баранов та диякон Олександр Іванченко відслужили панахиди на Пагорбі Слави з нагоди 62-ї річниці визволення Львова від німецько-фашистських загарбників. У заупокійному богослужінні взяв участь консул-радник Генерального Консульства Росії у Львові п. Вранчану А.І.

27 (чт) – У м. Києві Владика мав зустріч з головою спілки ветеранів генералом-полковником Палієм В.М. Потім провів зустріч з представниками громадських організацій. Був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Увечері у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Владика Августин разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив на всеношній. У свято-Георгіївському храмі м. Львова протоієрей Миколай Баранов звершив панахиду з нагоди 95-ї річниці з дня народження розвідника Миколи Кузнєцова, який похований у м. Львові.

28 (пт) – У свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Владика Августин разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії з хресним ходом, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім відвідав Київський обласний клінічний госпіталь МО України. Увечері Владика провів нараду військового духовенства УПЦ м. Києва та Київської області. Цього ж дня повернувся до м. Львова. Протоієрей Миколай Баранов та консул-радник Генерального Консульства Росії у Львові п. Вранчану А.І. відвідали СШ № 45 м. Львова, де привітали директора школи п. Кравченка В.В. з днем тезоіменитства.

29 (сб) – У рамках фестивалю художньої самодіяльності засуджених "Червона калина", під девізом "Пісня і праця - могутні дві сили", присвяченого 150-річчю від дня народження видатного українського письменника Івана Франка, Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення керівництва відвідав Дубенську виховну колонію для неповнолітніх. Владика подарував колонії ікону Спасителя, а кожного вихованця колонії благословив іконкою Матері Божої. Увечері у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Владика Августин разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив на всеношній.

           

30 (нд) – У свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Владика Августин разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії та взяв участь у архієрейській хіротонії Преосвященнішого єпископа Хотинського Мелетія, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

31 (пд) – Владика провів збори духовенства Львівської єпархії, потім нараду активу свято-Георгіївської церкви. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки

Сверло по металлу 22мм корончатое - фреза корончатая по металлу sverlopometallu.ru.