Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


липень 2007 р.

1 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, очолив Божественну літургію у свято-Покровському соборі у м. Севастополі. На запрошення Військової ради Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Командувача ВМС ВСУ віце-адмірала І.Й.Тенюха Владика Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 15-ї річниці ВМС ЗСУ на Графській пристані у м.Севастополі. На святкуванні був присутній також Президент України В.Ющенко, віце-прем'єр міністр України В.Кузьмук, міністр закордонних справ А.Яценюк, Міністр оборони А.Гриценко.

2 (пн) - Архієпископ Августин відвідав Києво-Печерську Лавру, був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

3 (вт) - У м. Києві Владика мав робочі зустрічі з представниками силових структур та народними депутатами.

4 (ср) - У м. Львові архієпископ Августин з приводу передчасної смерті колишнього начальника Львівського обласного відділу у справах релігій Юрія Решетила, відвідав родину новопреставленого, де віддав належну шану усопшому і висловив співчуття родині.

5 (чт) - У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім відвідав церкву на честь ікони Божої Матері “Пантанасса” при міській лікарні №9, де відслужив панахиду біля тіла усопшого клірика Київської єпархії протоієрея Михайла Суховія, відомого хірурга, професора, доктора медицини.

6 (пт) - Владика прийняв Президента фундації для дітей з особливими потребами в Україні і Румунії п. Арнольда Г.М. Лемперса (Голландія). Того ж дня Владика очолив всеношну у свято-Георгієвській церкві у м. Львові.

7 (сб) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію в церкві Різдва Іоана Хрестителя у с. Дністрику-Головецькому Старосамбірського району Львівської області і вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї країни Володимира благочинному Старосамбірського округу протоієрею Василію Вовчківу - ювілейну медаль “15 років Харківського Собору” і Архієрейську благословенну грамоту з нагоди 30-річчя пастирського служіння. Увечері Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а також мав зустріч з групою паломників з Бєлграда (Сербія) на чолі з священиком Михаїлом.

8 (нд) - Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв Голову Російського товариства ім. О. Пушкіна Лютікова О.Ю. Увечері Владика відслужив всеношну в свято-Георгіївській церкві.

9 (пн) – З нагоди свята ікони Божої Матері “Тихвинська” архієископ Львівський і Галицький Августин відслужив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім вручив нагороди Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира медалі “15 років Харківського собору” групі священиків та парафіян храму.

  

10 (вт) - Владика Августин у м. Львові відвідав Західне оперативне командування, де вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира - орден святого Володимира Великого ІІ ступеня командувачу військ ЗОК генерал-лейтенанту Куцину М.М. Цього ж дня Владика привітав голову Львівської ОДА Олійника П.М. з 50-річчям і вручив йому орден преподобного Нестора Літописця ІІ ступеня і Архієрейську благословенну грамоту.

11 (ср) - Архієпископ Августин у м. Львові провів WEB-конференцію в режимі реального часу на порталі Релігійно-інформаційної служби України. Того ж дня Владика мав зустріч з начальником управління у справах релігій ОДА Романом Курашем.

12 (чт) - Владика відслужив Божественну літургію в свято-Михайлівській церкві у с. Верчани Стрийського району Львівської області та вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира орден преподобного Нестора Літописця ІІ ступеня та Архієрейську благословенну грамоту настоятелю цього храму протоієрею Петру Самоїлу. Цього ж дня Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив таїнство Хрещення і Миропомазання. Увечері привітав з 60-річчям і днем Ангела почесного консула Федеративної Республіки Бразилія Малеха Петра Івановича і вручив йому Митрополичу та Архієрейську благословенні грамоти.

  

13 (пт)– 24 (вт) - Під час перебування у Сімферопольській єпархії архієпископ Августин, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, молився і звершував богослужіння у храмах м. Сімферополя, м. Севастополя, м. Ялти, м. Алупки, м. Фороса. Владика Августин також відвідав військові кораблі і спілкувався з військовими моряками.

25 (ср) – Владика Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. Мав зустріч з народними депутатами України.

26 (чт) - На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, архієпископ Августин разом з ним і з сонмом духовенства звершив чин освячення новозбудованого Свято-Преображенського храму у м. Новоград-Волинську Житомирської області та Божественну літургію.

27 (пт) - У м. Львові Владика зустрівся з президентом благодійного фонду “Народний рух назустріч людям” Черновим В.В. та кліриком Одеської єпархії прот. Іллею Макитою. Потім відслужив панахиду з нагоди 5-ї річниці катастрофи в меморіальній капличці на Скнилівському летовищі. Також очолив парафіяльні збори свято-Георгіївської церкви м. Львова за участю її кліру.

28 (сб) - У м. Києві владика Августин разом з іншими архієреями співслужив на святковій Божественній літургії з хресним ходом, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир у свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври з нагоди дня пам'яті св. рівноапостольного князя Володимира – небесного покровителя Предстоятеля УПЦ.

29 (нд) - Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію, а увечері - молебень з акафістом святому рівноапостольному князю Володимиру.

30 (пн) - Владика мав зустріч з представниками громадських організацій м. Львова.

31 (вт) – Владика Августин відслужив вечірнє богослужіння у свято-Георгієвській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки