Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2009 р.   2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


липень 2009 р.

1 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Посольство Республіки Білорусь, де його прийняв Надзвичайний і Повноважний Посол Величко В.В.. Також Відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з народними депутатами. Потім відвідав Військовий Інститут, де його прийняв начальник генерал-майор Балабін В.В. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками силових структур. Цього ж дня Владика дав інтерв'ю телекомпанії «Глас».

 

2 (чт) – Керуючий Львівською єпархією відвідав Турківський район Львівської області.

3 (пт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв голову військового братства святого великомученика Димитрія Солунського Олексія Кузнєцова, Президента Федерації Скаутів «Галицька Русь» Кирила Арбатова.

4 (cб) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього дня на запрошення громадської організації «Пітер-клуб» керівник відділу катехизації і релігійної освіти Львівської єпархії протоієрей Миколай Баранов взяв участь у Міжнародній конференції «Полтавська битва крізь призму сторіч», де прочитав доповідь «Руська Православна Церква в епоху Петра Першого». Цього року в Україні вперше святкується День флоту України, який об'єднує в собі святкування не лише Дня Військово-Морських сил України, тобто військових моряків, але і моряків цивільного флоту, а також моряків річкового флоту.
У зв'язку з цим голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин надіслав командувачу Військово–Морських сил Збройних сил України віце-адміралу Тенюху І. Й. вітальну адресу. У ній міститься вітання українським військовим морякам і ветеранам флоту з їх професійним днем.

 

6 (пн) – Архієпископ Августин благословив архієрейський хор свято-Георгіївської церкви під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука на поїздку в Польщу. Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

7 (вт) – Архієпископ Августин відвідав с. Шандровець Турківського району Львівської області, де у свято-Михайлівській церкві очолив Божественну літургію з хресним ходом.

               

8 (сд) – У м. Києві на запрошення начальника Інституту підготовки слідчих і криміналістів Київського національного університету внутрішніх справ полковника Бочкарьова М. В. і за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Августин звершив Чин освячення хреста на місці, відведеному під будівництво церкви на честь святого Іоанна Воїна. Під час урочистостей владику Августна було нагороджено Пам'ятним знаком Інституту підготовки слідчих і криміналістів. Владика благословив студентів і подарував їм іконки. Після освячення відбулась зустріч військового духовенства із викладацьким складом інституту.

       

9 (чт) – У день вшанування Тихвинської ікони Божої Матері у м. Києві Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир відзначив 43-річчя своєї архієрейської хіротонії. У день свята Первосвятитель у співслужінні двадцяти семи архієреїв Української Православної Церкви, серед яких був і архієпископ Львівський і Галицький Августин, та лаврського духовенства звершив Божественну літургію під відкритим небом – на площі перед Дальніми Печерами Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Після Літургії Блаженніший Владика відправив подячний молебень, після якого Митрополит привітав духовенство та віруючих зі святом Тихвинської ікони Пресвятої Богородиці.

       

10 (пт) – Цього дня у Львівську єпархію з села Кіровки Калинівського району, що на Вінничині, прибули мироточиві ікони Іверської Божої Матері, Христа-Спасителя та ікона Всіх Святих. Перед свято-Георгіївською церквою чудотворні ікони зустрічав Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, настоятель храму митрофорний протоієрей Роман Коломийчук, клірики і вірні. Ікони встановлені у свято-Георгіївській церкві, перед ними постійно звершуються молебні і акафісти. Проповідь про те, як замироточили ікони, про чудеса від святих ікон, проголосив настоятель храму святої преподобної Параскеви Сербської, духовною святинею якого є ці мироточиві ікони, священик Віталій Трач.

       

11 (сб) – Архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 (нд) – Архієпископ Августин відвідав м. Жовкву Львівської області, де у свято-Петро-Павлівській церкві очолив святкову Божественну літургію з нагоди престольного празника. Увечері Владика очолив богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня зі свято-Георгіївського храму у м. Львові парафіяни провели мироточиві ікони Іверської Божої Матері, Спаса і Всіх святих, які перебували у свято-Георгіївській церкві, у подальшу подорож.

       

13 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика мав зустріч з Козацьким отаманом, генерал-майором козаків м. Одеси Олійником В.І., також прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря ігуменю Варвару (Глуху-Щурат) і Голову Львівського регіонального відділу УФРНСБ Мальсагова В.Б.

14 (вт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру з нагоди 50-річчя Ректора Почаївської Духовної семінарії архімандрита Нафанаїла (Крикоти), де разом з Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм та з Преосвященнішим єпископом Володимир-Волинським і Ковельським Никодимом співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Луцькому і Волинському Ніфонту на Божественній літургії. Владика Августин привітав ювіляра і вручив свою благословенну грамоту, також нагородив його Почесною відзнакою «Хрест пошани «Архістратиг Михаїл» ІІ ступеня Синодального військового відділу УПЦ та Асоціації «Безпека підприємництва та особистості».

       

15 (сд) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Голову Федерації Скаутів «Галицька Русь» Кирила Арбатова.

16 (чт) – Владика у м. Львові очолив єпархіальні збори духовенства.

17 – 26 – Архієпископ Августин у м. Львові молився і звершував богослужіння у свято-Георгіївській церкві, а також мав зустрічі з представниками влади, військових формувань та громадських організацій, а також приймав духовенство та вірних Львівської єпархії, зокрема начальника управління у справах релігій Львівської ОДА Кураша Р.І., голову Львівського регіонального відділу УФ РНСБ Мальсагова В.Б.

25 (сб) – Архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім у Львівському єпархіальному управлінні відбулась зустріч із членами Федерації скаутів «Галицька Русь», у якій взяв участь Генеральний Консул Російської Федерації у Львові Гузєєв Є.Ф.

     

   

27 (пн) – Починаючи з цього дня, архієпископ Августин брав участь у заходах, що проводились в рамках Первосвятительського візиту в Україну Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Зокрема взяв участь у молебні, що його звершив Святіший Патріарх Кирил на Володимирській гірці, а також на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром співслужив разом із сонмом архіпастирів і кліриків Святішому Патріарху на всеношній на площі перед Успенським собором.

28 (вт) – У м. Києві Архієпископ Августин з сонмом архієреїв і духовенства співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру та Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу на Божественній літургії в день пам'яті рівноапостольного князя Володимира. Після богослужіння від Успенського собору Києво-Печерської Лаври до Дальніх печер вирушив багатотисячний хресний хід з іконою святого. Також молився на молебні святому Хрестителеві Русі, що його звершив Святіший Патріарх Кирил після завершення молитовного ходу. Потім владика Августин взяв участь в офіційному прийомі.

29 (сд) – Разом з іншими архієреями Української Православної Церкви і архієреями Руської Православної Церкви, що увійшли до складу делегації Патріарха, архієпископ Августин взяв участь у зустрічі Святішого Патріарха Кирила з архієреями, духовенством, ченцями, викладачами та студентами Київських духовних шкіл, яка відбулась в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

30 (чт) – У м. Києві владика Августин зустрічався з представниками силових структур.

31 (пт) – Архієпископ Августин з дозволу Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона очолив заупокійну літію і панахиду у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області з нагоди сороковин з дня кончини своєї матері р. Б. Катерини. Цього ж дня Владика прибув у м. Севастополь, Крим. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки