Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


серпень 2002 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив Божественну літургію та заупокійну літію за тих, що загинули у Львівській авіакатастрофі. Потім відвідав потерпілих від авіакатастрофи, що перебувають у львівських лікарнях. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві.

2 – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія архієпископ Августин у свято-Іллінському храмі свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря (Рівненська обл.) разом з ним, а також Високопреосвященнішим митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським Іринеєм і Преосвященнішим єпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм звершили Божественну літургію.

3 – Владика Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

4 – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію і панахиду за загиблих внаслідок Львівської авіакатастрофи. Мав зустріч з Генеральним директором державного авіапідприємства „Львівські авіалінії” Загревою Л.Ю. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив молебень з акафістом перед Почаївською іконою Божої Матері, а також молебень Сорока мученикам Севастійським.

5 – Високопреосвященніший архієпископ Августин у свято-Успенському соборі Почаївської лаври співслужив іншим архієреям та сонму духовенства на Божественній літургії з хресним ходом, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

6 – Владика Августин за старанні труди у славу Святої Церкви з нагоди дня Ангела та 60-річчя хіротонії вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден прп. Нестора Літописця клірику Львівської єпархії протоієрею Борису Хршановському. Потім очолив збори духовенства Львівської єпархії. Цього ж дня група кліриків Львівської єпархії була нагороджена ювілейною медаллю УПЦ „10-ліття Харківського Собору”.

  

7 – Владика у м. Львові мав зустрічі з представниками військових формувань.

8 – У м. Києві архієпископ Августин зустрівся з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння п. Ю. Васильчиком, а також мав зустріч з представниками силових структур.

9 – Владика Августин у м. Черкасах на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Софронія разом з іншими архіпастирями та сонмом духовенства взяв участь у освяченні новозбудованого свято-Михайлівського кафедрального собору Черкаської єпархії і Божественній літургії з хресним ходом.

10 – У Київській області архієпископ Августин відвідав учбовий центр Внутрішніх військ МВС України, де в похідній військовій церкві св. архістратига Михаїла звершив Божественну літургію і причастив військовослужбовців, що говіли. Мав також зустріч з представниками Командування ВВ МВС України. Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

              

11 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім чин малого освячення води і освячення помешкання. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками військових формувань Львівщини.

12 – Архієпископ Августин, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, відправив з сонмом духовенства Божественну літургію та панахиду у свято-Михайлівській церкві у с. Меленях Коростенського району Житомирської області.

     

13 – У м. Києві Владика відвідав Київську духовну Академію. Також був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

14 – Владика Августин на мисі Казантип, Крим, мав робочу зустріч з Головою Українського відділення Міжнародного фонду єдності православних народів народним депутатом України Самойлик К.С. з питань проведення міжнародного собору православної молоді.

15 – Високопреосвященніший архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Симферопольському і Кримському Лазарю на молебні на мисі Казантип на початок доброї справи з нагоди відкриття ІІ Міжнародного собору православної молоді. Обидва Владики взяли участь у роботі собору. Потім вони провели зустріч з організаторами собору. Владика Августин також відвідав частину морських сил прикордонних військ України, де спілкувався з її особовим складом.

              

16 – У м. Севастополі архієпископ Августин за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря відвідав Покровський собор, де його прийняв благочинний Севастопольського округу прот. Володимир Карніцев. Потім він разом з секретарем військового відділу Кулакевичем В.С. і заступником голови громадського організації „Путь православних” Болдирєвим Ю.О. відвідали військовий корабель „Константин Ольшанський” і вручили морякам подарунок від організації „Путь православних” – комп'ютерну апаратуру. Владика також за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря відвідав Бахчисарайський Успенський чоловічий монастир, де його прийняв намісник архімандрит Силуан.

  

17 – За благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря архієпископ Августин відвідав військове селище Новоозерне, побував у парафіяльній церкві, передавши настоятелеві священику Василію і парафіянам в дар від військового відділу Почаївську ікону Божої Матері. Потім відвідав штаб Південного району ВМС, де мав зустріч з командиром контр-адміралом Князем І.В. і моряками. Також мав зустріч з селищним головою.

  

18 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім у м. Червонограді Львівської області архієпископ Августин з сонмом духовенства, в тому числі представника Почаївської лаври ієромонаха Никанора у супроводі хору вихованців Почаївської Духовної Семінарії і парафіяльного хору за участю великої кількості віруючих (настоятель протоієрей Степан Деркач) звершив чин освячення великого Хреста і чин на початок будівництва Покровської церкви. Увечері у свято-Успенській церкві у м. Великі Мости Сокальського району (настоятель протоієрей Дмитро Улицький) Владика звершив святкову вечірню з літією і благословив парафіян.

     

19 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин звершив Божественну літургію з чином освячення плодів. Цього ж дня Владика мав зустріч з Головою Львівської обласної ради народних депутатів п. Сендаком М.Д. Потім мав зустріч з представниками командування Військово-Повітряних Сил МО України.

20 – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин мав зустріч з ректором Почаївської Духовної семінарії архімандритом Нафанаїлом.

21 – Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

22 – Владика у м. Києві мав зустріч з Начальником Головного управління Міністерства оборони України генерал-полковником Палієм В.М.

23 – На запрошення Голови Львівської обласної ради народних депутатів п. Сендака М.Д. архієпископ Августин був присутній на сесії, приуроченій Дню Незалежності України. Владика потім мав зустріч з представником МЗС України у м. Львові п. Войнаровським В.А., а також з слухачами першої сесії дяківських курсів, які були організовані при Львівській єпархії.

     

24 – В гостях у Львівській єпархії перебував клірик Польської Православної Церкви ігумен Андрій. Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього дня закінчилася перша сесія дяківських курсів при Львівській єпархії.

25 – Архієпископ Августин очолив освячення новозбудованої свято-Покровської церкви у с. Свитязів Сокальського району та Божественну літургію.

        

26 – Владика Августин у м. Львові прийняв заступника начальника управління у справах релігій, національностей і міграції Львівської обласної державної адміністрації п. Решетила Ю.Ю. Потім мав зустріч з головою Львівського обласного осередку Всеукраїнської організації „Путь православних” Білошицьким В.І.

27 – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив панахиду за відомого старця новопреставленого протоієрея Миколая Гур'янова з острова Заліт Псковської області. Потім мав зустріч з начальником податкової міліції Львівської області полковником Ковальчуком С.П. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві.

28 – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав художню майстерню Львівського інституту реставрації. Увечері очолив святкове вечірнє богослужіння.

29 – У м. Києві архієпископ Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на освяченні церкви у військовій частині. Потім відбулася зустріч з командуванням. Владика Августин відвідав департамент України з питань виконання покарань, де мав зустріч з Головою генерал-полковником Льовочкіним В.А. та іншими керівниками департаменту. Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім у військовому відділі архієпископ Августин прийняв настоятельку одеського свято-Михайлівського жіночого монастиря ігуменю Серафиму.


У Львівському єпархіальному управлінні відбулися чергові збори членів Львівського православного молодіжного братства Почаївської чудотворної ікони Божої Матері. На ньому члени братства обговорили можливості створення самостійної молодіжної православної газети, її тематику, можливі рубрики. Серед іншого, пройшла дискусія щодо назви газети. Вихід у світ першого номера заплановано на жовтень 2002 року.

30 – У Львівському єпархіальному управлінні відбулася зустріч Владики з виконавчим директором Польської Екуменічної ради п. А. Войтовичем.

31 –Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Тираспольського і Дубоссарського Юстиніана перебував у м. Тирасполі, де очолив Всеношну у кафедральному соборі. 

На початок сторінки