Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


серпень 2003 р.

1 – У с. Дівєєво Нижегородської області Владика Августин разом з іншими ієрархами і духовенством співслужив на Божественній літургії Святішому патріарху Московському і всія Русі Олексію II. Потім відбувся святковий прийом.

2 – У м. Москві архієпископ Августин відвідав свято-Донський ставропігійний монастир, а потім інститут країн СНД.

3 – У м. Києві архієпископ Августин звершив Божественну літургію в похідному військовому храмі в навчальному центрі ВВ МВС України і спілкувався з представниками командування і військовослужбовцями. Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Спілкувався з Предстоятелем Православної Церкви в Америці Блаженнішим митрополитом всієї Америки і Канади Германом.

4 – Архієпископ Августин перебував у м. Москві. Цього ж дня у м. Торонто, Канада, Владика мав зустріч з керівниками Міжнародної асоціації тюремного служіння.

5-6 – У м. Торонто, Канада, архієпископ Августин взяв участь у нараді Європейської регіональної ради МАТС.

  

7-9 – У м. Торонто, Канада, архієпископ Августин взяв участь у пленарних засіданнях міжнародного з'їзду МАТС, а також в практичних заняттях і семінарах по тюремному служінню.

           

10 – Високопреосвященніший архієпископ Августин разом Преосвящен-нішим єпископом Оттавським і всієї Канади Серафимом у співслужінні місцевого духовенства, а також священиків України, Росії і Білорусі звершили Божественну літургію у храмі Христа Спасителя в м. Торонто. Потім відбувся святковий прийом.

              

11 – Владика перебував у м. Москві. Цього ж дня у м. Києві він провів нараду зі співробітниками військового відділу УПЦ.

12 – За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона архієпископ Августин очолив Божественну літургію і панахиду у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. Цього ж дня у м. Києві архієпископ Августин за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив орден св. рівноап. кн. Володимира III ст. Островичу Сергію.

13 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав окремий аварійно-рятувальний загін оперативного реагування з нагоди святкування 71-річниці з дня створення і вручив Благословенні грамоти окремим військовослужбовцям. Був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Мав зустріч з головою християнсько-селянської спілки Шаромиговим О. Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару.

14 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика Августин очолив Божественну літургію і водосвятний молебень, а також освятив мед і зілля. Мав зустріч з представником центрального апарату МВС України Гончаренком Г.А. та представниками керівництва Львівського обласного і міського УМВС України.

15 – Владика Августин мав зустріч з заступником командира окремої Галицької бригади ВВ МВС України полковником Данюком Л.І. Мав також зустріч з Головою Львівського православного братства свв.апп. Петра і Павла Чуйним В.І.

16 – Владика мав зустріч з Головою Галицького технічного товариства Янчаком Я.Я. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, після якої вручив орден св. рівноап. кн. Володимира III ст. військовому лікарю центрального клінічного госпіталю ЗОК МО України підполковнику медичної служби Скуратівському Ю.Є. Провів нараду активу братства свв. апп. Петра і Павла і Львівського обласного осередку ОГ „Путь православних”.

18 – Владика прийняв заступника начальника відділу у справах релігій, національностей та міграції Львівської обласної державної адміністрації Кураша Романа Івановича. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

19 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин звершив Божественну літургію, після якої освятив плоди.

20 – Владика оглянув виставку-ярмарок „Від Спаса до Успіння”, яка була організована на території Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

21 – Архієпископ Августин у військовому відділі УПЦ прийняв організаторів виставки-ярмарку „Від Спаса до Успіння”, відкриту на території Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Потім мав зустріч з керівництвом Київського міської організації партії Регіонів.

22 – На запрошення Голови Львівської обласної ради народних депутатів п. Сендака М.Д. архієпископ Августин був присутній на сесії, приуроченій Дню Незалежності України, а потім на урочистостях у Львівському державному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. Владика також мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу ВПС України генерал-майором Синенком Ю.М. та Начальником Управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. Цього ж дня на запрошення керівництва УМВС України у Львівській області протоієрей Володимир Шарабура взяв участь скорботному мітингу вшанування пам'яті загиблих працівників органів внутрішніх справ при виконанні службових обов'язків.

23 – Владика відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. У Львівському єпархіальному управлінні прийняв доктора економічних наук, професора, академіка Академії вивчення проблем національної безпеки, Росія, Некрасова В.М.

24 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім Владика був на святковому прийомі, влаштованому у Львівському будинку вчених Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою з нагоди Дня Незалежності України. Увечері очолив молебень з акафістом. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московської Духовної Академії і Семінарії Конь Р. М.

25 – Владика провів збори парафіяльної ради свято-Ольгинської громади у м. Львові.

26 – Архієпископ Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії. У єпархіальному управлінні прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару.

27 – Владика був присутній на святкуванні 60-річчя з дня народження директора середньої школи №45 у м. Львові Кравченка В.В. та вручив ювіляру Архієрейську благословенну грамоту.

28 – Архієпископ Августин з сонмом духовенства відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Успенській церкві у м. Самборі.

29 – У м. Києві Владика мав зустріч з Виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння Ю. Васильчуком і секретарем О. Брезинською. Також мав зустрічі з представниками військових формувань.

30 – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона і дирекції Меленівської середньої школи у Коростенському районі Житомирської області архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 100-ліття школи. Владика Віссаріон та Владика Августин освятили новозбудований навчальний корпус. Увечері архієпископ Августин співслужив на Всеношній в Успенському соборі Києво-Печерської лаври, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Мінський і Слуцький Філарет.

31 – Владика Августин в Успенському соборі Києво-Печерської лаври співслужив на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім взяв участь у роботі міжнародної конференції „Христос – Сонце правди”, яка проходила у свято-Успенській Києво-Печерській лаврі. Також провів нараду працівників військового відділу. Дав інтерв'ю для радіопрограми „Ера”.

На початок сторінки