Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


серпень 2004 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Високопреосвященнішим митрополитом Урнбинським і Руїнським Іовом, Високопреосвященніший архієпископом Істринським Арсенієм та Преосвященнішим єпископом Чернігівським і Ніжинським Амвросієм на запрошення Преосвященнішого єпископа Білоцерківського і Богуславського Серафима співслужили йому з нагоди дня Ангела, 10-річчя Білоцерківської єпархії і 10-річчя архієрейської хіротонії на Божественній літургії у свято-Преображенському кафедральному соборі у м. Білій Церкві Київської області. Потім були присутні на урочистій академії. Цього ж дня у Львівській єпархії Львівське молодіжне православне братство Почаївської ікони Божої Матері святкувало свій 10-річний ювілей. Цього ж дня Львівську єпархію відвідали студенти і учні Українського колегіуму з США та Канади.

  

2 – Владика Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив Божественну літургію у свято-Іллінській церкві у м. Києві.

     

3-4 – Владика Августин та Голова Державного Департаменту України з питань виконання покарань генерал-полковник Льовочкін В.А. очолили семінар для старших тюремних священиків єпархій УПЦ та представників Державного Департаменту з питань виконання покарань з усіх областей України, які відбулися у м. Харкові. В рамках зборів, які розпочалися молебнем у свято-Покровському монастирі, учасники відвідали єпархіальне управління, де мали зустріч з Високопреосвященніший митрополитом Харківським і Богодухівським Никодимом та Преосвященнішим єпископом Ізюмським Онуфрієм. Потім учасники зборів відвідали 4 заклади кримінально-виконавчої системи, де спілкувалися з засудженими і звершували молебні в тюремних церквах.

                       

        

5 – У свято-Успенській Почаївській Лаврі Владика разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії з хресним ходом, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Цього ж дня Владика у м. Львові мав зустріч з начальником Львівського прикордонного госпіталю полковника Кав'юка В.Ю.

6 – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім відбулося засідання єпархіальної ради.

7 – У м. Львові архієпископ Августин провів нараду працівників єпархіального управління. Цього ж дня у Криму архієпископ Августин мав зустріч з заступником Голови Верховної Ради України національної безпеки і оборони народним депутатом Андресюком Б.П. Також відвідав свято-Покровську церкву у Ялті, де мав зустріч з її настоятелем протоієреєм Миколаєм Доненком.

8 – Архієпископ Августин разом з сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії Високопреосвященнішому митрополиту Сімферопольському і Кримському Лазарю у свято-Параскевинському Топлинському жіночому монастирі Білогірського району.

  

9 – У Криму архієпископ Августин мав зустріч з представниками міжнародної асоціації ветеранів підрозділу антитерору „Альфа”.

11 – Архієпископ Августин у Криму мав зустріч з представником навчально-випробувального центру ВПС України льотчиком-випробовувачем 1 класу членом групи „Українські Соколи” полковником Сотніковим Е.В.

12 – У м. Севастополі архієпископ Августин та Високопреосвященніший митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар відвідали штаб Чорноморського флоту РФ, де обговорювали питання духовно-пастирської опіки моряків-чорноморців, а також вручили церковні нагороди командувачу адміралу Масоріну В.В. та іншим воєначальникам. Потім відвідали свято-Покровський собор. Владика Августин також відвідав свято-Володимирський собор – усипальницю адміралів.

        

13 – Владика молився за вечірнім богослужіння у свято-Покровській церкві у Ялті.

14 – Владика молився на Божественній літургії у свято-Покровській церкві у м. Ялті. Увечері, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, очолив Всеношну у свято-Покровській церкві у Ялті.

15 – Владика, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у Ялті, на якій йому співслужили завідувач канцелярії МП протоієрей Володимир Диваков, схіархімандрит Херувим, протоієрей Миколай Доненко та інші клірики. Цього ж дня Владика відвідав свято-Миколаївську церкву у Ялті.

17 – У м. Києві архієпископ Августин у військовому похідному храмі звершив Божественну літургію у навчальному центрі ВВ МВС України. Потім у свято-Успенській Києво-Печерській лаврі мав зустріч з представниками міжнародної асоціації ветеранів підрозділу антитерору „Альфа”.

        

18 – Архієпископ Августин відвідав Національну академію внутрішніх справ України, де мав зустріч з ректором професором генерал-полковником Кондратьєвим Я.Ю., а також юридичний ліцей НАВСУ, де мав зустріч з начальником полковником Шевченком Г.М. Також з заступником начальника інституту НАВСУ підполковником Слободяном І.М. відвідав центр спеціальної і фізичної підготовки, де спілкувався з проректором НАВСУ полковником Сокуренком В.В., з офіцерами та ліцеїстами. У військовому відділі УПЦ мав зустріч з головою Спеціальної контрольно-ревізійної комісії Верховної Ради України з питань приватизації народним депутатом України Семенюк В.П. Увечері співслужив на всеношній Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру в Успенській церкві Києво-Печерської Лаври.

19 – У м. Києві архієпископ Августин очолив Божественну літургію та освятив виноград та інші плоди у свято-Георгіївському залізничному соборі – головному військовому храмі УПЦ. Потім був на прийомі у Генерального прокурора України Васильєва Г.А. У Києво-Печерській Лаврі мав зустріч з представниками громадських організацій.

  

20 – Архієпископ Августин, за благословенням Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія, очолив Всеношну у свято-Преображенському Соловецькому ставропігійному чоловічому монастирі. Також мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Архангельським і Холмогорським Тихоном та намісником монастиря архімандритом Йосифом.

  

21 – У свято-Преображенському Соловецькому ставропігійному чоловічому монастирі архієпископ Августин, за благословенням Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія, очолив Божественну літургію з хресним ходом та чином малого освячення води, а увечері – Всеношну. Потім мав зустріч з братією обителі, а також з групою туристів з Італії.

  

22 – У свято-Преображенському Соловецькому ставропігійному чоловічому монастирі архієпископ Августин, за благословенням Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія, очолив Божественну літургію з хресним ходом та чином малого освячення води, а увечері – Всеношну. Цього ж дня Владика разом з намісником обителі архімандритом Йосифом та директором Соловецького державного історико-архітектурного і природного музею-заповідника Лопаткіним М.В. взяв участь у відкритті виставки „Подвижники благочестя Соловецького монастиря”. Також відвідав скити, в тому числі і на Сікірній горі, та благословив їх насельників. Увечері Владика мав зустріч з групою паломників з Польщі.

        

23 – У свято-Преображенському Соловецькому ставропігійному чоловічому монастирі архієпископ Августин, за благословенням Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія, очолив Божественну літургію з хресним ходом та чином малого освячення води. Потім у м. Архангельську відвідав свято-Миколаївськуц церкву.

24 – У м. Москві архієпископ Августин відвідав Московську Патріархію, де його прийняв Керуючий справами МП Високопреосвященніший митрополит Калузьким і Боровський Клімент.

25 – У свято-Преображенському кафедральному соборі у м. Житомирі архієпископ Августин, на запрошення Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир з нагоди 10-річчя архієрейської хіротонії Правлячого архієрея і його 40-річчя. Потім був присутній на урочистому прийомі.

  

26 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Мав зустріч з Високопреосвященніший архієпископом Костромським і Галицьким Олександром. Потім, за благословенням Блаженнишого, разом з прот. Анатолієм Затовським на Байковому кладовищі звершив панахиду на могилі видатного авіаційного конструктора, „батька” вертольотобудування, головного конструктора промислової авіакомпанії Сікорського І.І. (+1972 р.), потім спілкувався з його сином, що прибув з США. Також звершив літію біля могили митрополита Київського і всієї України Іоана. Цього ж дня Владика мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М., заступником голови ОГ „Путь православних” Болдирєвим Ю.О., а також з представниками громадських організацій. Увечері молився у Свято-Успенській церкві Києво-Печерської лаври.

     

27 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив всеношну.

28 - Владика очолив Божественну літургію у свято-Успенській церкві у м. Великі Мости Львівської області з нагоди престольного свята. Потім відбулася бесіда з головою Сокальської районної державної адміністрації та мером міста.

  

29 – Владика Августин звершив Божественну літургію в свято-Георгіївській церкві у м. Львові, за якою рукопоклав у сан диякона Тараса Андрусевича. Увечері Владика очолив молебень з акафістом.

                    

30 – В Успенському соборі Почаївської Лаври Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій разом з Високопреосвященніший архієпископом Львівським і Галицьким Августином у спів служінні ректора Почаївської духовної семінарії архімандрита Нафанаїла та викладачів у священному сані звершили Божественну літургію, а також молебень перед початком навчального року, на яких молилися вихованці Почаївської духовної семінарії. Потім Владики і отець ректор звернулися до вихованців з вітальним словом.

     

31 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнишого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім у Синодальному військовому відділі Владика Августин мав зустрічі з представниками силових структур і громадських організацій. 

На початок сторінки