Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


серпень 2005 р.

1 (пд) – У м. Севастополі архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Сімферопольському і Кримському Лазарю на Божественній літургії у свято-Володимирському соборі, що у Херсонесі. Потім обидва Владики були присутні на урочистостях з нагоди дня Військово-Морських Сил України, які відбулися на військовому кораблі „Сагайдачний” і на набережній. Урочистості очолив Президент України п. В. Ющенко, з яким митрополит Лазар та архієпископ Августин мали розмову. Цього ж дня архієпископ Августин спілкувався з головнокомандувачем ВМС України віце-адміралом І. Князем, командувачем ЧФ РФ віце-адміралом А. Татариновим та іншими воєначальниками. Цього ж дня Владика Августин відвідав Покровський собор.

2 (вт) – Архієпископ Августин відвідав у м. Сімферополі новобудову кафедрального собору св. князя Олександра Невського. Цього ж дня у м. Києві на запрошення керівництва міжнародної поліцейської автомобільної корпорації архієпископ Августин взяв участь у відкритті 59-ї зустрічі поліцейських з 10 країн Європи, де поблагословив учасників. Мав зустрічі з Президентом корпорації п. О. Мозером та іншими відповідальними особами.

3 (сд) - Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин і Преосвященніший єпископ Полтавський і Кременчуцький Филип відвідали Черкаське єпархіальне управління, де їх прийняв Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Софроній. Владики також відвідали окремі новобудови храмів у м. Черкасах.

4 (чт) – У свято-Успенській Почаївській Лаврі Владика разом з іншими архієреями співслужив на всеношній, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім відвідав посольство Республіки Білорусь у м. Києві, де його прийняв Надзвичайний і Повноважний посол п. Величко В.В.

5 (пт) – У свято-Успенській Почаївській Лаврі Владика Августин разом з сонмом архієреїв і духовенства співслужив на Божественній літургії з хресним ходом, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім у м. Львові Владика мав зустріч з представниками Львівського обласного управління з питань виконання покарань.

6 (сб) – Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Гузєєвим Є.Ф. Потім разом з Головою Білоруської общини Куліковим С.В. відвідав м. Трускавець і мав зустріч з першим заступником прем'єр-міністра Білорусі Семашком В.І. Увечері відвідав управління західного територіального командування Внутрішніх військ МВС України, де його прийняв начальник управління генерал-майор Конопляник С.В.

7 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області.

8 (пд) - Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім відбулося засідання єпархіальної ради.

9 (вт) – У свято-Троїцькому Корецькому ставропігійному жіночому монастирі Владика Августин разом з сонмом архієреїв і духовенства співслужив на Божественній літургії з хресним ходом, які, з нагоди 80-річчя настоятельниці монастиря ігумені Наталії, очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

10 (сд) – Владика, перебуваючи у м. Києві, дав інтерв'ю журналістам каналу СТБ та прес-служби УПЦ.

11 (чт) – У м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин прийняв делегацію військових медиків з Норвегії та представників Військово-Медичної Академії України. Цього ж дня архієпископ Августин мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Черкаським і Канівським Софронієм. Потім відвідав м. Білу Церкву, де, за благословенням Преосвященнішого єпископа Білоцерківського і Богуславського Серафима, молився на вечірньому богослужінні у свято-Преображенському кафедральному соборі.

12 (пт) – Архієпископ Августин відвідав Київську Духовну Академію. Цього ж дня був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана.

13 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім постриг в іночество з іменем Нікіфора послушницю Марію.

14 (нд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію з водосвятним молебнем та чином освячення нового врожаю. Потім вручив Митрополичу та Архієрейську грамоти монахині Євстолії. Потім прийняв представників Львівського обласного управління з питань виконання покарань. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував викладач Московських Духовних Академії і Семінарії Конь Р.М. Увечері Владика очолив молебень з акафістом.

15 (пд) – Владика Августин очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

16 (вт) – У м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустрічі з представниками військових формувань України.

17-24 – Архієпископ Августин у складі паломницької групи відвідав Святу Землю, зокрема, побував у Єрусалимі, Назареті, Вифлеємі та в інших місцях пов'язаних з земним життям Спасителя і біблійною історією. Разом з Високопреосвященнішим митрополитом Капітолійським Ісихієм у співслужінні сонму духовенства звершив нічну Божественну літургію на свято Преображення Господнього на горі Фаворі, а також в Гробі Господньому. Очолив всеношну у свято-Троїцькому храмі Місії Руської Православної Церкви і мав зустріч зустріч з начальником місії архімандритом Єлісеєм (Ганабою). Привітав новообраного Блаженнішого патріарха святого града Єрусалима і всієї Палестини Феофіла в день виборів. Молився разом з Патріархом та іншими ієрархами Єрусалимської Православної Церкви на вечірньому богослужінні у церкві святих рівноапостольних Константина і Єлени. Був на офіційному прийомі у новобраного Блаженнішого патріарха.

25 (чт) – Архієпископ Августин у м. Києві мав зустрічі з представниками силових структур і громадських організацій.

26 (пт) – Архієпископ Августин у м. Києві мав зустріч з військовим аташе РФ полковником Бондарем Д.Л. та радником Посольства РФ Яковлевим Є.Ю. Потім відвідав Обухівську районну державну адміністрацію Київської області, де його прийняв голова Остринський В.К.

27 (сб) – Архієпископ Августин очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 (нд) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів робочі зустрічі з церковним активом.

29 (пд) – Архієпископ Августин у м. Києві був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира і доповів про свою поїздку до Святої Землі, зокрема, про зустріч з новообраним Блаженнішим патріархом святого града Єрусалима і всієї Палестини Феофілом. Архієпископ Августин у Синодальному військовому відділі зустрівся з Головою партії патріотичних сил України Палієм В.М. Також зустрівся з представниками державної влади Російської Федерації.

31 (сд) – Архієпископ Августин на запрошення Президента Придністровської Молдавської Республіки п. І. Смірнова та Преосвященнішого єпископа Тираспольського і Дубоссарського Юстиніана відвідав м. Тирасполь. Увечері Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, за благословенням Преосвященнішого єпископа Тираспольського і Дубоссарського Юстиніана, звершив всеношну у храмі у м. Бендери. Цього ж дня священники Львівської єпархії відправили молебні на початок нового навчального року. 

На початок сторінки

https://landshaft-kamen.com купить кольца с цветным камнем.