Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


серпень 2006 р.

1 (вт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв проректора Вищої Школи Урядування і Адміністрації з Замостя (Польща) професора Богдана Кавалка з родиною. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2 (сд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області.

3 (чт) – Архієпископ Августин прийняв настоятельку свято-Преображенської жіночої обителі монахиню Варвару. Потім провів нараду співробітників Львівського єпархіального управління.

4 (пт) – Владика Августин прибув до м. Москви, звідти у складі делегації (Високопреосвщенніший архієпископ Рязанський і Касимовський Павло голова, Преосвященніший єпископ Тираспольський і Дубоссарський Юстиніан, Преосвященніший єпископ Аркадій з супроводжуючими особами та співробітник ВЗЦЗ А.Чуряков) прибув у м. Салоніки (Греція), де їх зустрів Генеральний консул Російської Федерації Просвіркін О.Л., а потім - у м. Уранополь. Цього ж дня з нагоди 90-ї річниці Талергофу священики у всіх парафіях Львівської єпархії Української Православної Церкви молилися за упокій тих, хто мученицьки загинув у Талергофі та інших місцях.

5 (сб) – Делегація прибула на Святу Гору Афон. У монастирі святого великомученика Пантелеімона було відслужено молебень з нагоди прибуття делегації.

Детальний репортаж з фотографіями:
Владика Августин у складі делегації відвідав Афон

6 (нд) - 7 (пд) – Владики по черзі очолювали богослужіння добового кола та Божественну літургію, потім відвідали скити та монастирі Святої Гори Афон: Іверський, Велику лавру, румунський скит Продром, Філофей, Ватопед, скит Ксилургу, скити св. ап. Андрея Первозванного і прор. Іллі та адміністративний центр Афона Карею.

8 (вт) – Владики у співслужінні сонму афонського духовенства звершили всеношну у соборному храмі свято-Пантелеімоновського монастиря.

9 (сд) - Владики у співслужінні сонму духовенства очолили Божественну літургію у соборному храмі свято-Пантелеімоновського монастиря. Цього ж дня делегація прибула в Салоніки, де відвідала кафедральний собор та мала зустріч з митрополитом Неапольським і Ставрупольським Варнавою.

10 (чт) – Члени делегації оглянули визначні місця Салонік, відвідали сербське військове кладовище, храм вмч. Димитрія, Софійський собор, кладовище муніципалітету Каламар'я та храм св. вмч. Пантелеімона, де відбувся прийом делегації.

11 (пт) – Владика Августин у складі церковної делегації у м. Салоніках мав зустріч з Митрополитом Варнавою та Генеральним консулом РФ у Салоніках Просвіркіним О.Л.

12 (сб) – Архієпископ Августин у м. Москві мав зустріч з Президентом групи компаній “Нерком” Солодом В.Ю. Потім у аеропорту “Бориспіль”, Київська обл. Владика взяв участь у нараді оргкомітету мотопробігу в Україні. Цього ж дня Владика прибув до м. Львова.

13 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері – утреню з чином винесення Хреста Господнього.

14 (пд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію з водосвятним молебнем та чином освячення нового врожаю. Цього ж дня Владика прийняв головного редактора газети “Русский вестник” Шерешкова С.І.

15 (вт) – У м. Львові Владика мав зустрічі з представниками військових формувань.

16 (сд) – Неподалік гори Маківка, в селі Головецьке Сколівського району Львівщини, архієпископ Августин звершив панахиду під час урочистого перепоховання останків вояків Росії та Австро-Угорщини, що загинули в боях Карпатської операції взимку 1915 року. У заході взяли участь Генеральний консул Росії у Львові Євген Гузєєв, почесний консул Австрії в Західній Україні Ярослав Наконечний, представники влади та громадськості регіону, місцеві мешканці.

                          

17 (чт) – У м. Києві Владика мав зустрічі з представниками військових формувань.

18 (пт) – Владика у м. Києві на запрошення Голови Департаменту відвідав Департаменту, де звершив молебень, а також взяв участь у презентації виставки живопису засуджених у Департаменті України з питань виконання покарань. Цього ж дня у Синодальному військовому відділі Владика прийняв президента Міжнародної поліцейської асоціації п. Майкла Одіссеоса (Греція) з супроводжуючими особами. Молився на всеношній у свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

19 (сб) – На прохання Преосвященнішого єпископа Мукачівського і Ужгородського Агапіта архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні сонму духовенства звершив чин освячення престолу та церковного розпису, а також Божественну літургію з хресним ходом у свято-Преображенській церкві, що у с. Оленьове Свалявського району Закарпатської області. Також освятив виноград та інші плоди. Крім місцевих парафіян за гарним звичаєм, у святковому богослужінні взяли участь разом з настоятелями і парафіяни церков сусідніх сіл. Цього ж дня Владика відвідав свято-Покровський монастир у с. Кострино на Закарпатті. Увечері привітав з нагоди престольного свята насельниць свято-Преображенської обителі у Львові.

        

20 (нд) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Раві-Руській Жовківського району Львівської області, після якої вручив настоятелю церкви протоієрею Ігору Янчуку церковну нагороду – медаль святого князя Володимира з нагоди 15-річчя священичого служіння. У м. Жовкві Львівської області з нагоди 15-ї річниці Незалежності України на запрошення організаторів Владика у якості почесного гостя взяв участь у кубку України з авіамодельного спорту у класі повітряного бою. Увечері Владика очолив молебень з акафістом пренображенню Господньому у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

     

21 (пд) – Архієпископ Августин прийняв настоятельку свято-Преображенської жіночої обителі монахиню Варвару. З нагоди 80-річчя з дня народження Високопреосвященнішого Мар'яна кардинала Яворського, митрополита Львівської римо-католицької архідієцезії, на запрошення Курії Римо-Католицької Церкви у Львові, Владика був присутній на урочистостях, які відбулися у Львівському кафедральному соборі. Цього ж дня Владика прийняв клірика Московського Новодівичого старопігійного жіночого монастиря протодиякона Павла Трошинкіна – автора і керівника школи сурдо-перекладу Божественної літургії в Росії.

     

22 (вт) – Владика у м. Львова прийняв головного редактора газети “Русский вестник” Шерешкова С.І. Цього ж дня журналіст Маркус Сургес взяв інтерв'ю для ЗМІ Німеччини. У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв членів делегації Польської Православної Церкви Високопреосвященнішого архієпископа Вроцлавського і Щецинського Єремію та професора Антона Мироновича, а також співробітників ВЗЦЗ МП священика Сергія говоруна та диякона Василія Буша і доцента свято-Тихоновського Гуманітарного університету В. Петрушка.

23 (сд) – У зв'язку з катастрофою російського авіалайнера ТУ-154 поблизу Донецька, в результаті котрої загинуло 171 особа, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав Генеральне консульство Російської Федерації у Львові, висловив співчуття Генеральному консулу Євгену Гузєєву та залишив запис у скорботній книзі пам'яті. Увечірі Владика був присутній на урочистій академії з нагоди 15-ої річниці проголошення Незалежності України, яке відбулося у Львівському національному академічному театрі опери і балету ім. С. Крушельницької. Цього ж дня Владика прийняв професора літургіки університету м. Грац (Австрія) священика Филиппа Харнонкура, професора богословського факультету Віденського університету, колишнього директора інституту богослов'я і історії Східних Церков священикаЕрнста Христофа Зуттнера, директора Фонда “Про Орієнте” доктора Йоханна Марте, директора інституту боговлов'я і історії Східних Церков католицького богословського факультету Віденського університету професора священика Рудольфа Прокші, генерального секретаря фонда “Про орієнте” Маріон Віттіне та клірика свято-Миколаївського кафедрального собору у м. Відні диякона Василія (Уільяма) Буша.

  

24 (чт) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика Августин очолив молебень з нагоди дня Незалежності України, а потім - панахиду за упокій душ пасажирів та членів екіпажу російського літака ТУ-154, який розбився біля м. Донецька. На панахиді був присутній віце-консул Генерального консульства Російської Федерації у Львові А.Вранчану. З нагоди Дня Незалежності України в усіх парафіях Львівської єпархії, згідно з благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, духовенство та миряни сугубо молилися за благополучне майбутнє нашої Батьківщини. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав Сколівський район.

25 (пт) – Владика у Львівському єпархіальному управлінні прийняв викладача Почаївської Духовної Семінарії клірика Кам'янець-Подільської єпархії протоієрея Олексія Добоша. Потім провів збори духовенства м. Львова.

26 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

27 (нд) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію, за якою рукопоклав у сан диякона Назарія Швеця. Потім дав інтерв'ю власному кореспонденту газети “Урядовий кур'єр” Прокопчуку С.Ф. З нагоди 150-річчя Івана Франка у Львівському національному театрі опери і балету ім.Соломії Крушельницької був на урочистому засіданні, в якому взяв участь Президент України Ющенко В.А. Увечері молився на всеношній та звершив постриг в малу схиму інокиню Нікіфору.

28 (пд) – Владика Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Успенській церкві у с. Речичани Городоцького району Львівської області, де з нагоди 60-річчя з дня народження та 25-річчя хіротонії вручив настоятелю церкви протоієрею Григорію Гнідцю нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира - орден преп. Агапіта ІІІ ст. та Архієрейську грамоту. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив чин похорону з Плащаницею Божої Матері.

29 (вт) – Владика провів нараду православних лікарів м. Львова.

30 (сд) – Архієпископ Августин взяв участь у співбесіді з абітурієнтами Почаївської Духовної Семінарії.

31 (чт) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин у Київській міській клінічній лікарні очолив Божественну літургію з хресним ходом з нагоди 5-річчя освячення церкви на честь ікони Божої Матері «Пантанасса», де настоятелем є протоієрей Михайло Суховій – відомий лікар, доктор медичних наук, професор, керівник хірургічної клініки. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки