Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


серпень 2007 р.

1 (ср) – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив Божественну літургію в свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2 (чт) - Владика Августин очолив Божественну літургію в свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня відвідав окрему аеромобільну бригаду у м. Львові і взяв участь в урочистостях з нагоди 15-ї річниці утворення аеромобільних військ Збройних Сил України. Привітав воїнів-десантників з річницею і вручив благословенні грамоти Предстоятеля УПЦ командиру в/ч А02884 підполковнику Копацинському В.М. та його заступнику з гуманітарних питань підполковнику Контеруку І.В., а також подарував ікону св. пророка Ілії для полкової каплиці. У єпархіальному управлінні прийняв голову Мар”їнської районної держадміністрації Донецької області Рекуном В.Г., та начальника управління сільського господарства Донецької області Коломойцева В.Я., а також з голову військового братства святого великомученика Димитрія Солунського полковника запасу Кузнєцова О.І. Мав зустріч з професором Московської духовної академії архімандритом Платоном (Ігумновим).

3 (пт) – У м. Львові на запрошення Військової ради Повітряного командування "Захід" ЗСУ на чолі з генерал-лейтенантом Осипенком П.М. архієпископ Августин відвідав військову частину і взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Повітряних Сил ЗСУ, під час яких нагородив своїми благословенними Грамотами підполковника Прохоренка О.А., підполковника Марущака І.В. та капітана Кормило Ж.О.

4 (сб) - У м. Києві архієпископ Августин привітав з 50-річчям з дня народження Директора Департаменту з гуманітарних питань Міністерства Оборони України генерал-майора Тищенка І.І. Владика у Синодальному військовому відділі УПЦ мав зустріч з представниками громадських організацій. Цього ж дня Владика в Національному палаці “Україна” в якості почесного гостя був присутній на Х з”їзді Партії Регіонів. Ввечері молився на святковій всеношній на честь Почаївської ікони Божої Матері у Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

5 (нд) - Архієпископ Августин із сонмом архієреїв і духовенства співслужив Предстоятелю УПЦ Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії в Свято-Успенській Почаївській Лаврі. Увечері очолив акафіст перед Почаївською іконою Божої Матері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та провів традиційні недільні бесіди з парафіянами.

6 (пн) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика Августин очолив Божественну літургію. Потім звершив таїнство Вінчання. Цього ж дня Владика звершив чин освячення помешкання. Мав зустріч з командувачем ЗОК МО України генерал-лейтенантом Куцином М.М.

7 (вт) - Архієпископ Августин відвідав Турківський район Львівської області. На запрошення Федерації скаутів «Галицька Русь» Владика відвідав на Ужоцькому перевалі скаутський табір, організований для відновення пам'ятника на братській могилі російських і австро-угорських воїнів, які загинули у Першій Світовій війні. Під час відвідин табору Владика мав зустріч з Головою сільської ради та активом села Ужок Великоберезнянського району Закарпатської області. Потім Владика відвідав прикордонну заставу у с.Сянки Турківського району, де мав зустріч з начальником і особовим складом застави. Архієпископ Августин вручив прикордонникам ікони і військові молитвослови.

8 (ср) - Архієпископ Августин відвідав свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

9 (чт) - У місті Смоленську, Росія, у свято-Успенському кафедральному соборі архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Смоленському і Калінінградському Кирилу на всеношній на честь Смоленської ікони Божої Матері.

10 (пт) - У свято-Успенському кафедральному соборі у м. Смоленську, Росія, архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Смоленському і Калінінградському Кирилу на Божественній літургії з хресним ходом.

11 (сб) - Архієпископ Августин перебував у м. Києві, де провів робочі зустрічі з представниками військових формувань. Ввечері того ж дня очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

12 (нд) - Владика Августин відслужив Божественну літургію в домовій церкві на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниці” у селі Торчиновичі Старо-Самбірського району і вручив священику Ростиславу Яремі нагороду Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира - орден УПЦ преп. Нестора Літописця. Цього ж дня у м. Львові прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря ігуменю Варвару та благочинну монахиню Гавриїлу. Ввечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив молебень з акафістом святому мученику Іоану Воїну.

13 (пн) - У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з представником Громадського об'єднання “Християнська Україна”.

14 (вт) - У м. Києві архієпископ Августин привітав Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Карпачову Ніну Іванівну з днем народження і вручив їй благословенну Грамоту.

15 (ср) - У м. Львові архієпископ Августин відвідав Яворівський полігон.

16 (чт) - Владика Августин у м. Львові мав зустріч з представниками силових структур.

17 (пт) - Архієпископ Августин виголосив проповідь для Львівського телебачення на свято Пребраження Господнього. Ввечері відвідав жіночий Свято-Преображенський монастир у м. Львові, де, після спільної молитви, спілкувався з черницями.

18 (сб) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив Високопреосвященішому архієпископу Овруцькому і Коростенському Вісаріону на всеношній у свято-Преображенському кафедральному соборі у м. Овручі Житомирської області.

19 (нд) - За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського р-ну Житомирської області Божественну літургію з чином освячення плодів нового врожаю. Потім взяв участь в урочистостях з нагоди Дня села.

20 (пн) - Архієпископ Августин звершив поминальне богослужіння за загиблими правоохоронцями у свято-Георгіївській церкві у м. Києві. Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

21 (вт) - На запрошення керівництва архієпископ Августин у м. Києві відвідав полк ДПС ДАІ, де освятив полкову каплицю і звершив панахиду за правоохоронцями, що загинули при виконанні службових обов'язків. Також благословив особовий склад.

22 (cр) - Владика взяв участь у конференції “Служіння і післанництво” у м. Львові, де виголосив доповідь на тему “Роль і завдання монашества у Православній Церкві”. Мав зустріч з представниками громадських організацій.

23 (чт) – Архієпископ Августин, на запрошення Голови Львівської обласної державної адміністрації Петра Олійника та Голови Львівської обласної ради народних депутатів Мирослава Сенника, взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України, які відбулися у Львівському національному академічному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької.

24 (пт) - Архієпископ Львівський і Галицький Августин у свято-Георгіївському кафедральному соборі у м. Кам'янець-Подільському співслужив Високопреосвященішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію, Високопреосвященішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Високопреосвященішому архієпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Феодору, Преосвященішому єпископу Хотинському Мелетію на Божественній літургії з нагоди дня Ангела Правлячого архієрея Кам'янець-Подільської єпархії.

25 (cб) - На запрошення начальника Державного департаменту з питань виконання покарань у Львівській області генерал-майора Ільницького В.Я., Владика Августин відвідав виправну колонію для неповнолітніх злочинців у м. Самборі, де в межах фестивалю “Червона калина” відбувся конкурс дитячої творчості. Владика дав пастирське благословення вихованцям трудової колонії, які в цей день отримали довідки про звільнення. Увечері Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

26 (нд) - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георігївській церкві у м. Львові. Увечері Владика очолив молебень з акафістом перед іконою “Умягченіє злих сердець”.

27 (пн) - Владика Августин мав зустрічі з представниками громадських організацій. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м Львові.

28 (вт) - Архієпископ Августин у свято-Успенській церкві у м. Турці очолив Божественну літургію з хресним ходом. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив утреню з чином погребіння Плащаниці Божої Матері.

29 (ср) - В рамках програми ОБСЄ “Дотримання прав людини у сфері діяльності правоохоронних органів” Владика Августин відвідав Львівський слідчий ізолятор, де виступив перед учасниками семінару з дотримання прав людини і спілкувався з неповнолітніми правопорушниками, які перебувають під слідством.

30 (чт) - Владика Августин звершив чин освячення бойового прапора в Українській Військово-Медичній Академії у м. Києві. Потім був присутній на прийнятті присяги морального кодексу честі слухачами, до яких звернувся з привітальним словом і поблагословив, спілкувався з командуванням Академії.

31 (пт) - За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин молився на Божественній літургії та очолив молебень перед іконою Божої Матері “Пантанасса” у церкві при 9-й Київській клінічній лікарні. Цього ж дня у парафіях Львівської єпархії був відслужений молебень на початок навчального року. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки