Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2009 р.   2008 р.   2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


серпень 2009 р.

1 (сб) – З дозволу митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, архієпископ Августин звершив Таїнство хрещення у свято-Володимирському соборі Усипальниці Адміралів у м. Севастополі. На всеношній молився у цьому соборі.

2 (нд) – Архієпископ Августин в числі архіпастирів з України, Росії, Білорусі, Молдови та інших країн, сонму кліриків, співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру і Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу, який очолив Божественну літургію в стародавньому Херсонесі Таврійському біля стін собору святого рівноапостольного князя Володимира. Цього ж дня Владика Августин прибув до м. Рівне, де в аеропорту міста разом з Високопреосвященнішим архієпископом Рівненським і Острозьким Варфоломієм зустрічав Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім прибув у м. Львів.

3 (пн) – Керуючий Львівською єпархією очолив делегацію духовенства та вірних Львівської єпархії на зустрічі зі Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Кирилом у ставропігійному Свято-Успенському Святогірському жіночому монастирі у с. Зимне Володимир-Волинського р-ну Волинської області.

                         

4 (вт) – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв Голову Російського товариства ім. Пушкіна Лютікова О. Ю. Цього ж дня напередодні свята Почаївської ікони Божої Матері, в Успенській Почаївській Лаврі співслужив на всеношній. У слові до вірян Предстоятель Руської Православної Церкви привітав усіх зі святом Почаївської ікони Божої Матері, з 450-річчям її принесення на цю землю. Під час читання канону Святіший Владика помазував богомольців святим єлеєм.

5 (сд) – В день святкування 450-річчя принесення на українську землю чудотворного Почаївського образу Божої Матері, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив Божественну Літургію у на площі біля Свято-Успенського собору Почаївської Лаври. Йому співслужили: Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, а також сонм архієреїв Руської та Української Православних Церков, духовенство багатьох  єпархій як України, так і інших держав.
На молитву зі Святішим Патріархом прибули десятки тисяч прочан із багатьох куточків України,  ближнього і дальнього зарубіжжя. Після Божественної літургії Патріарх Кирил  відслужив подячний молебень перед чудотворною Почаївською іконою Пресвятої Богородиці. Також Предстоятель Руської Православної Церкви освятив новий 6-тонний кампан для монастирської дзвіниці, після чого зробив у нього  перший удар. Далі від імені всіх присутніх Святішого Патріарха привітав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. На згадку про спільну молитву Митрополит Володимир подарував Патріарху  Кирилу копію чудотворного Почаївського образу Пресвятої Богородиці. Також  Блаженніший Владика вручив Предстоятелю РПЦ ювілейний орден  "450-річчя принесення на Волинь Почаївської чудотворної ікони Божої Матері". На згадку по спільну молитву Святіший Владика подарував обителі образ Спасителя, а наміснику Лаври архієпископу Почаївському Володимиру – архієрейську панагію.  Наостанок, Владика Кирил окропив присутніх святою водою, а кожний прочанин, вже традиційно, отримав від Патріарха через священослужителів іконочку святого рівноапостольного князя Володимира. Завершилось богослужіння традиційним проголошенням "многоліття".

                             

       

6 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин прийняв Високопреосвященнішого архієпископа Єкатеринбурзького і Верхотурського Вікентія. Також прийняв керівника відділу «Новости религии» РИА «Новости» (Росія) Липич О. В., якій дав інтерв'ю. Прийняв академіка Академії вивчення проблем національної безпеки, доктора економічних наук, професора Некрасова В. М. з м. Ростова-на-Дону (Росія).

7 (пт) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин прийняв голову благодійного фонду в ім'я святої великомучениці Анастасії Узорішительниці «Відрада» м. Кривий Ріг Горову Т. Д. Також мав зустріч з офіцерами Галицької бригади внутрішніх військ, благословив їх патріаршими іконками із зображенням святого рівноапостольного князя Володимира.

8 (сб) – Архієпископ Августин відвідав свято-Михайлівську парафію у с. Мелені Коростенського району Житомирської області, де відвідав Меленівську середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів і зустрівся з випускниками 1969 року. З цієї нагоди, за згодою Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона відправив подячний молебень за участю однокласників у свято-Михайлівській церкві. Потім відвідав свято-Троїцьку церкву у м. Бердичеві Житомирської області.

           

9 (нд) – У м. Тульчин Вінницької області Архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 15-річчя Тульчинської єпархії а також з нагоди 20-річчя архієрейської хіротонії та 60-річчя з дня народження архієпископа Тульчинського і Брацлавського Іонафана, які очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. В цей день Первосвятитель очолив Божествену літургію у кафедральному соборі  на честь Різдва Христового. Владика Августин співслужив Його Блаженству разом з митрополитами: Хмельницьким і Староконстантинівським Антонієм, Черкаським і Каневським Софронієм, архієпископами: Тульчинським і Брацлавським Іонафаном, Тираспільським і Дубосарським Юстиніаном, Вінницьким і Могилів-Подільським Симеоном, Конотопським і Глухівським Лукою, єпископами: Хотинським Мелетієм, Бельцьким і Фелештським Маркелом, Шепетівським і Славутським Володимиром, Макарівським Іларієм, Олександрійським і Світловодським Антонієм, Васильківським Пантелеімоном, Запорізьким і Мелітопольським Іосифом, Городницьким Олександром. Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир привітав ювіляра, нагородивши його ювілейним орденом «450-річчя принесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері», та, подарувавши образ святителя і чудотворця Миколая. Після цього відвідав Тульчинське училище культури, у актовому залі якого відбувся святковий концерт з нагоди вищезгаданих ювілеїв. Цього ж дня владика Августин прибув у м. Київ.

     

10 (пн) – На полігоні внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України (с.Нові Пітрівці, Вишгородського району Київської області) з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію в польовому храмі в ім'я Архістратига Михаїла. За богослужінням молилися офіцери-вихователі київського гарнізону, представники Міністерства оборони, командування внутрішніх військ. Основну масу присутніх на службі складали військовослужбовці, які братимуть участь у параді, що відбудеться в Києві 24 серпня поточного року. Напередодні ввечері, 9 серпня, в храмі було влаштовано сповідь, тож на ранковій Літургії причастився практично увесь парадний розрахунок. Після богослужіння владика окропив військовослужбовців святою водою; потім всі вишукувалися на плацу для фотографування на пам'ять. Насамкінець відбулося спілкування молодих воїнів зі священнослужителями.  

               

11 (вт) – У м. Житомир архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 45-річчя з дня народження архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія та 15-річчя служіння  у архієрейському сані, які очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. З нагоди свята Предстоятель УПЦ чолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Владика Августин співслужив Його Блаженству разом з: митрополитом Хмельницьким і Староконстантинівським Антонієм,  архієпископами: Костромським і Галичським Олександром, Сарненським і Полісським Анатолієм, Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм, Вінницьким і Могилів-Подільським Симеоном, Вишгородським Павлом, єпископами: Переяслав-Хмельницьким Олександром, Васильківським Пантелеімоном, Городницьким Олександром.

   

12 (ср) – У Львівському єпархіальному управлінні владика Августин вів прийом відвідувачів.

13 (чт) – Архієпископ Августин на вечірньому богослужінні звершив чин винесення Хреста Господнього у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 (пт) – Владика Августин очолив святкову Божественну літургію, а також чин малого освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

               

15 (сб) – Разом із редактором газети «Світло Православ'я» протоієреєм Богданом Хилинським архієпископ Августин був присутній на всеукраїнських авіамодельних змаганнях, де благословив учасників у м. Жовкві Львівської області. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

                 

16 (нд) – Архієпископ Августин звершив Божественну літургію і свято-Володимирівській церкві у мікрорайоні Сихів у м. Львові.

           

17 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин приймав відвідувачів.

18 (вт) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

     

19 (сд) – Архієпископ Августин відвідав свято-Преображенський жіночий монастир у м. Львові, де звершив святкову Божественну літургію. Увечері звершив молебень з акафістом Преображенню Господню у свято-Георгіївській церкві.

     

22 (сб) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

23 (нд) – Владика Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

                 

25 (вт) – Архієпископ Августин відвідав Почаївську Духовну Семінарію, де разом з архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм та Ректором семінарії архімандритом Нафанаїлом взяв участь у співбесіді з абітурієнтами.

     

                 

29 (сб) – Архієпископ Августин молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

30 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

         

31 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні архієпископ Августин мав зустріч з головою Галицького авіаційно-технічного товариства Янчаком Я.Я.

    

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки