Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


вересень 2004 р.

1 – У м. Сімферополі архієпископ Августин разом з іншими учасниками конференції відвідав монастирі і храми. Потім мав зустріч з Високопреосвященнішим митрополитом Сімферопольським і Кримським Лазарем. Був присутній на концерті з нагоди відкриття міжнародної духовно-медичної конференції, присвяченої святителю Луці, архієпископу Сімферопольському і Кримському (Войно-Ясенецькому) “Дух, душа і тіло”.

  

2 – Високопреосвященніший митрополит Симферопольський і Кримський Лазар, Високопреосвященніший архієпископ Костромський і Галицький Олександр, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Софроній та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні сонму духовенства звершили урочистий молебень з акафістом святителю Луці біля його мощей в свято-Троїцькому жіночому монастирі Криму. Архієпископ Августин потім взяв участь в міжнародній конференції “Дух, душа і тіло”, яка проходила в Кримському державному медичному інституті.

3 – Архієпископ Августин взяв участь в прес-конференції у Кримському державному медичному університеті. Потім взяв участь у засіданнях міжнародної духовно-медичної конференції “Дух, душа і тіло”. Цього ж дня Владика мав розмову з заступником Міністерства охорони здоров'я професором Передерій В.Г., а також з ректором КДМУ професором Бабакіним А.А.

4 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав групу катерів морської охорони Чернігівського прикордонного загону, де звершив освячення суден і службових приміщень, а також пам'ятних хрестів.

        

5 – У м. Одесі у свято-Успенському кафедральному соборі Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні Високопреосвященнішого митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, Високопреосвященнішого митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина та Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана і сонму духовенства звершив Божественну літургію. Потім архієпископ Августин взяв участь у міжнародних Успенських читаннях “Особистість і традиція: зустріч поколінь і зв'язок часів”, які відбулися у Одеській Духовній Семінарії. Цього ж дня Владика дав інтерв'ю для ТРК.

        

6 – Перебуваючи у м. Києві, Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім мав зустріч з керівництвом ВО “Держава” Філатовим Ю.В. та Бачигіним В.П. Цього ж дня Владика мав зустріч з заступником голови Центрального комітету Товариства сприяння обороні України Шевченком В.І.

7 – У Почаївській Духовній Семінарії Владика прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з намісником Свято-Успенської Почаївської лаври єпископом Почаївським Володимиром, ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом та інспектором ПДС протоієреєм Олегом Плаксієм.

  

8 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив молебень з акафістом перед іконою Божої Матері “Володимирська”. Цього ж дня Владика очолив панахиду за загиблих у Беслані, на якій були присутні Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові Чуплигін О.В. зі співробітниками Генерального консульства, а також Голова російського культурного товариства ім. О. Пушкіна Лютіков О.Ю. Цього ж дня Владика мав робочу зустріч з головним редактором газети “Русский вестник” Шерешковим С.І.

9 – У свято-Успенській Почаївській Лаврі Владика Августин співслужив іншим архієреям на молебні з акафістом преподобному Іову Почаївському перед його святими мощами. Потім співслужив на Всеношній в Успенському соборі Лаври.

10 – У свято-Успенській Почаївській Лаврі Владика Августин співслужив іншим архієреям на Божественній літургії з хресним ходом з святими мощами преподобного Іова Почаївського.

11 – У м. Києві Владика мав зустріч з генеральним прокурором України Васильєвим Г.А. Цього ж дня Владика співслужив на Всеношній у кафедральному соборі у м. Костромі (Росія), куди, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика прибув, щоб доставити в Україну чудотворну ікону Божої Матері “Феодорівську”.

12 – Високопреосвященніший архієпископ Костромський і Галицький Олександр та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію у свято-Іпатіївському чоловічому монастирі у м. Костромі. Потім Владики відвідали жіночий монастир, звідки ікону Божої Матері “Феодорівську” урочисто було перенесено в літак. У аеропорту Владику Августина проводжали Високопреосвященніший архієпископ Костромський і Галицький Олександр, Губернатор Костромської області та мер міста Костроми. Увечері цього ж дня Владика разом з супроводжуючими особами доставили ікону до Симферополя, де в аеропорту їх зустрічав Високопреосвященніший митрополит Симферопольський і Кримський Лазар з сонмом духовенства, ченцями і мирянами.

        

13 – У свято-Володимирському Херсонеському соборі, звідки розпочався хресний хід по Україні з чудотворною Феодорівською іконою Божої Матері, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря, Владика Августин звершив нічну Божественну літургію з молебнем. Потім мав розмову з Головою Севастопольської міської ради Жуньком Л.М. Цього ж дня Владика молився на Божественній літургії, а увечері – на вечірньому богослужінні у Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври.

14 – Архієпископ Августин на запрошення Правлячого архієрея Володимир-Волинської єпархії з нагоди дня його Ангела співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Рівненському і Острозькому Варфоломію та Високопреосвященнішому архієпископу Володимир-Волинському і Ковельському на Божественній літургії у свято-Успенському кафедральному соборі у м. Володимир-Волинську.

15 – У Львівському єпархіальному управлінні відбулися збори духовенства Львівської єпархії.

16 – Владика був на прийомі у заступника начальника Управління у справах релігій, національностей та міграції Львівської обласної державної адміністрації Кураша Р.І. Потім архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив Таїнство Хрещення. Прийняв голову Центру психоінформації начальника науково-дослідної лабораторії прикладних комунікацій МО України кандидата психологічних наук підполковника Сулятицького І.В. Цього ж дня Владика мав зустріч з абітурієнтами Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії, а також прийняв члена Грецької общини Львівської області Харабугу С.Г.

  

17 – Перебуваючи у м. Києві, Владика разом з головою Державного департаменту України з питань виконання покарань генерал-полковником Льовочкіним В.А. та начальником управління Департаменту у Харківській області генерал-лейтенантом Бутенком В.І., полковником Скоковим С.І. та іншими особами був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Відбулася розмова про стан справ співпраці Української Православної Церкви і Державного Департаменту України з питань виконання покарань, а також було підписано спільний документ.

  

18 – Архієпископ Августин взяв участь у роботі з'їзду Всеукраїнського об'єднання “Держава”, яке відбулося у м. Києві.

  

19 – Владика Августин, за благословенням Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, звершив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Михайлівській церкві у с. Білилівка Ружинського району Житомирської області з нагоди 45-річчя настоятеля парафії протоієрея Михайла Маркевича.

  

20 – В день своєї архієрейської хіротонії Владика приймав вітання від духовенства та мирян. Цього ж дня Владика відслужив панахиду на могилі протопресвітера Гавриїла Костельника. Потім у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Всеношну, після якої постриг у велику схиму монахиню Анну.

21 – Владика у свято-Різдво-Богородичній церкві у с. Бистриці Дрогобицького району очолив Божественну літургію з хресним ходом з нагоди престольного свята, а також вручив Архієрейські грамоти групі парафіян. Тоді ж Владика освятив церковні дзвони та службові приміщення. Цього ж дня відвідав парафію Почаївської ікони Божої Матері у м. Стебнику Дрогобицького району. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові постриг у чернецтво монахиню Галину.

        
     

22 – Архієпископ Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі очолив розширене засідання Синодальної Богословської комісії Української Православної Церкви за участю благочинних і секретарів західних єпархій України. У зустрічі взяли участь Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій та Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон.

23 – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня Владика мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М.

23-24 – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, архієпископ Августин разом з іншими архієреями взяв участь в урочистостях з нагоди освячення свято-Успенської Святогірської Лаври, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

25 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі Владика прийняв представників військових формувань України. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з президентом Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів про боротьбі з тероризмом „Альфа” Сергієм Скорохватовим.

26 – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію, а увечері Всеношну з чином Воздвиження Хреста Господнього. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками військових формувань Львівщини.

27 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові (Сихів).

28 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі УПЦ Владика прийняв насельника свято-Іонінського чоловічого ставропігійного монастиря ігумена Іоасафа, котрий завершив свою духовно-пастирську опіку у миротворчому контингенті в Іраку, а також клірика Запорізької єпархії ігумена Луку, який готувався до здійснення духовно-пастирської опіки у миротворчому контингенті в Іраку.

29-30 – Архієпископ Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, взяв участь у роботі другої сесії Всесвітнього Громадського Форуму “Діалог цивілізацій”, який відбувся на острові Родос (Греція).

        

29 – У Львівській єпархії перебувала група паломників з Білостока, Польща.

30 – Львівську єпархію відвідав професор Леонід Герець з США. 

На початок сторінки