Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


вересень 2005 р.

1 (чт) – У м. Бендери Високопреосвященніший митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, Високопреосвященніший архієпископ Костромський і Галицький Олександр, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Тираспольський і Дубоссарський Юстиніан та Преосвященніший єпископ Єдинецький і Бричанський Доримедонт у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію з нагоди 10-річчя архієрейської хіротонії Владики Юстиніана. Потім відбулося освячення нового приміщення духовного училища. Цього ж дня Владики відвідали м. Кишинів, де їх у митрополії прийняв Високопреосвященніший митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир.

2 (пт) – Архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Костромським і Галицьким Олександром і Преосвященнішим єпископом Тираспольським і Дубоссарським Юстініаном відвідали Будинок Адміністрації Президента, де їх прийняв Президент Придністровської Молдавської Республіки п. І. Смірнов, а також Голова Верховної Ради п. І. Маракуца. Потім були на урочистих заходах з нагоди державного свята – 15-річчя Придністровської Молдавської Республіки.

3 (сб) – Владика молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв представників окремих партій і громадських організацій Львівщини.

4 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика Августин очолив Божественну літургію, а увечері – молебень з акафістом. Цього ж дня Владика очолив розширене засідання відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії.

5 (пд) – Владика взяв участь у конференції Успенські читання, які відбулися у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Цього ж дня мав зустріч з Високопреосвященнішим митрополитом Мінським і Слуцьким Філаретом та Преосвященнішим єпископом Мозирським і Туровським Стефаном.

6 (вт) – Архієпископ августин відвідав м. Москву, де мав зустріч з представниками державної влади. Також відвідав Московську Патріархію, де його прийняв Керуючий справами МП Високопреосвященніший митрополит Калузький і Боровський Клімент. Також відвідав Срітенський чоловічий монастир, де зустрівся з намісником архімандритом Тихоном, та Донський монастир, де його прийняв намісник архімандрит Агафодор.

7 (сд) – Владика Августин на запрошення начальника госпіталя звершив подячний молебень у свято-Пантелеімновській церкві у м. Ірпіні Київської області. Вручив митрополичі грамоти начальнику госпіталя полковнику медичної служби Іосту Ю.Е. і заступнику капітану ІІ рангу Бурлаці С.П. Ознайомився з роботою госпіталя і благословив медперсонал та хворих. Потім на запрошення керівництва Головного управління воєнної розвідки МО України взяв участь в урочистостях з нагоди дня воєнної розвідки. Особливо тепло Владика привітав ветеранів розвідки, в тому числі генерал-майора у відставці Євгена Березняка - відомого легендарного „майора Вихора”.

8 (чт) – В Троїцькому соборі Почаївської Лаври Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій разом з Високопреосвященніший архієпископом Львівським і Галицьким Августином у співслужінні ректора Почаївської Духовної Семінарії архімандрита Нафанаїла та викладачів у священному сані звершили молебень на початок нового навчального року, на якому молилися вихованці Почаївської Духовної Семінарії. Потім Владики і отець ректор звернулися до вихованців з вітальним словом. Цього ж дня у стінах Семінарії відбулася нарада викладачів. Увечері Владика Августин у м. Львові прийняв Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Гузєєва Є.Ф.

9 (пт) – У свято-Успенській Почаївській Лаврі Владика Августин співслужив іншим архієреям на молебні з акафістом преподобному Іову Почаївському перед його святими мощами. Потім співслужив на Всеношній в Успенському соборі Лаври.

10 (сб) – У свято-Успенській Почаївській Лаврі архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив іншим архієреям на Божественній літургії з хресним ходом з святими мощами преподобного Іова Почаївського. Увечері цього ж дня, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона та мера міста Коростеня Володимира Москаленка, Владика взяв участь в урочистях з нагоди 1300-річчя заснування міста Коростеня Житомирської області. Увечері молився на всеношній у соборі Різдва Христового у м. Коростені.

11 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Овруцький і Коростенський Віссаріон та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства відправили Божественну літургію з хресним ходом у свято-Казанському чоловічому монастирі у Малинському районі Житомирської області.

12 (пд) – У м. Києві у Синодальному військовому відділі Владика мав зустрічі з представниками військових формувань і представниками громадських організацій України.

13 (вт) – У м. Києві архієпископ Августин зустрівся з представниками військових формувань і представниками громадських організацій України.

14 (сд) – У м. Києві Владика Августин відвідав прес-службу Української Православної Церкви та висловився з приводу чуток про відкриття подвір'я Константинопольського Патріархату в Україні. Цього ж дня Владика провів робочі зустрічі з представниками військових формувань.

15 (чт) – У м. Києві Владика Августин взяв участь у засіданні робочої групи „Примирення в Європі: завдання церков України, Білорусі, Польщі і Німеччини” на тему „Релігійне навчання і виховання дітей і молоді в Україні: проблеми і шляхи розв'язання”.

16 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у круглому столі „Релігійна освіта і виховання в Україні: проблеми і шляхи розв'язання”, який був організований спільно центром О. Разумкова та Представництвом Фонду Конрада Аденаура в Україні. Цього ж дня у м. Львові архієпископ Августин зустрівся з викладачами свято-Тихоновського православного гуманітарного університету Петрушком В.І. та Венцелем О.В. Абітурієнти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії складали вступні іспити.

17 (сб) – Владика Августин відвідав Ужгородський кафедральний собор святих Кирила і Мефодія. Цього ж дня, на запрошення Преосвященнішого єпископа Новосадського і Бачського, Сомборського і Сегединського Іринея (Сербська Православна Церква), архієпископ Августин з супроводжуючими особами відвідав м. Новий Сад, Сербія. У єпархіальному управлінні делегацію УПЦ прийняв Владика Іриней. Увечері Владики молилися на всеношній у свято-Георгіївському кафедральному соборі у м. Новому Саді. Після закінчення богослужіння Владики та члени української делегації відвідали Трьохсвятительську церкву у м. Новому Саді та слухали концерт у виконанні архієрейського хору та камерного хору Густава Васа зі Стокгольма.

18 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Новосадський і Бачський Іриней у співслужінні сонму духовенства відправили Божественну літургію у свято-Георгіївському кафедральному соборі у м. Новому Саді. Увечері Владики молилися на вечірньому богослужінні. Цього ж дня Владика Августин мав також зустріч з Преосвященнішим єпископом Зворничко-Тузланським Василієм.

19 (пд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Зворничко-Тузланський Василій, Преосвященніший єпископ Новосадський і Бачський, Сомборський і Сегединський Іриней, Преосвященніший єпископ Вранський Пахомій та Преосвященніший єпископ Єгарський Порфірій у співслужінні сонму духовенства відправили Божественну літургію у свято-Вознесенському соборі у м. Суботіца (Сербія) з нагоди єпархіального свята Чуда архістратига Божого Михаїла в Хонех.

20 (вт) – Делегація УПЦ відвідала Руський Керестур поблизу Нового Саду – село, де народився протопресвітер Гавриїл Костельник, де мала зустріч з єпископом УГКЦ Джуджаром Дюра. Владика Августин відвідав гімназію, у якій навчався о. Гавриїл, музей о. Гавриїла, краєзнавчий музей та відправив панахиду біля пам'ятника о. Гавриїлу. Потім Владика відвідав церкву святого апостола Марка у м. Кулі. Цього ж дня українська делегація відвідала Ковильський чоловічий монастир святих Архангелів, де мала зустріч з намісником монастиря ієромонахом Ісихієм.

21 (сд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Новосадський і Бачський, Сомборський і Сегединський Іриней з сонмом духовенства співслужили Святішому патріарху Сербському Павлу у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у м. Белграді. Цього ж дня Владики мали зустріч з Святішим патріархом Павлом. Потім Владики відвідали новобудову храму святителя Сави.

         

22 (чт) – Владика у м. Львові зустрівся з Почесним консулом Республіки Казахстан у Львові Кожаном В.Д., а також з представниками громадських організацій.

23 (пт) – Владика Августин очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви. Потім відбулася нарада голів єпархіальних відділів. Цього ж дня Владика провів збори церковного активу. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня мав зустріч з президентом агенства економічної безпеки Мальсаговим В.Б.

24 (сб) – На запрошення настоятельки монастиря ігумені Стефани архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом, Преосвященнішим єпископом Мукачівським і Ужгородським Агапітом і Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію у Зимненському свято-Успенському Святогорському ставропігійному жіночому монастирі. Потім відвідав церкву св. апостола Іоана Богослова у м. Червонограді та свято-Петро-Павлівську церкву у м. Жовкві Львівської області.

25 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері - молебень з акафістом. Цього ж дня Владика провів збори духовенства з дружинами.

26 (пд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Всеношну з чином Воздвиження Хреста Господнього.

27 (вт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з представниками військових формувань Львівщини.

28 (сд) – Владика мав зустріч з Головою Львівської обласної державної адміністрації Олійником П.М. Потім зустрічався з поетесою Ангеліною Оборіною. Увечері очолив молебень з акафістом перед іконою Божої Матері.

29 (чт) – У Львівському єпархіальному управлінні відбулися збори духовенства Львівської єпархії.

30 (пт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія, співслужив йому, Преосвященнішому єпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Феодору та Преосвященнішому єпископу Почаївському Володимиру на Божественній літургії з хресним ходом з нагоди престольного свята у кафедральному соборі святих мучениць Віри, Надії, любові та матері їх Софії у м. Тернополі. 

На початок сторінки