Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


вересень 2006 р.

1 (пт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у м. Києві співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на молебні з нагоди початку навчального року в Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Потім був на прийомі у Намісника Лаври Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла.

2 (сб) – У м. Москві на запрошення уряду столиці архієпископ Августин був присутній на урочистому відкритті державного заповідника “Царицино”, де поспілкувався з мером міста Лужковим Ю.М., міністром культури РФ Соколовим В., а також з депутатами Державної думи РФ. Потім разом з іншими архієреями співслужив Святішому патріарху Московському і всія Русі Олексію на всеношній у Храмі Христа Спасителя у м. Москві.

3 (нд) – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив співслужив Святішому патріарху Московському і всія Русі Олексію на Божественній літургії у Храмі Христа Спасителя у м. Москві.

4 (пд) – Владика відвідав Московський Донський ставропігійний чоловічий монастир, де його прийняв намісник архімандрит Агафодор. Цього ж дня викладач Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету (ПСТГУ) протоієрей Миколай Баранов розпочав курс з Історії Церкви в системі Інтернет-освіти ПСТГУ.

5 (вт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де розмовляв з народними депутатами. Також дав інтерв'ю для телебачення. Цього ж дня голова відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов, перебуваючи у Москві, мав зустріч з завідувачем сектором заочної освіти ПСТГУ священиком Костянтином Стрієвським та заступником декана факультету додаткової освіти ПСТГУ Серебряковою Ю.В.

6 (сд)- 7 (чт) – Владика у м. Львові мав зустрічі з представниками громадських організацій та військових формувань. Протоієрей Миколай Баранов відвідав Свято-Троїце-Сергієву Лавру у м. Сергієвому Посаді Московської області.

8 (пт) – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія архієпископ Августин співслужив йому та Високопреосвященнішому архієпископу Почаївському Володимиру на чині освячення храму та першій Божественній літургії у академічній церкві святих Іова і Амфілохія Почаївських у Почаївській Духовній Семінарії.

9 (сб) – Владика Августин молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

10 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері молився на всеношній.

11 (пд) – Владика відслужив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім Владика прийняв Генерального консула РФ у Львові Гузєєва Є.Ф.

12 (вт) – Владика у м. Львові відвідав госпіталь ЗОК. Потім відвідав міську раду, де був на прийомі у міського голови Андрія Садового. У Львівській єпархії перебував Відповідальний секретар Синодального військового відділу УПЦ Кулакевич В.С. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов провів уроки з християнської етики у СШ № 45 м. Львова. Потім мав зустріч з директором школи п. Кравченком В.В. та передав книги у дар шкільній бібліотеці.

13 (сд) – Цього ж дня у Львівській єпархії архієпископ Августин прийняв намісника свято-Успенського Бахчисарайського монастиря ігумен Силуан з супроводжуючими особами. Владика молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня член Комісії з питань християнської етики та виховання при Львівській облдержадміністрації протоієрей Миколай Баранов взяв участь у засіданні Комісії.

14 (чт) – Владика у м. Володимирі-Волинському на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симеона співслужив на Божественній літургії у кафедральному соборі з нагоди його Дня ангела.

15 (пт) – У м. Москві Владика відвідав церковно-науковий центр “Православну енциклопедію”, де його прийняв Кравець С.Л. Також відвідав центр Національної слави і фонд св. ап. Андрія Первозванного, де його прийняли керівники. Потім мав робочу зустріч з Головою Синодального відділу МП по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами протоієреєм Димитрієм Смирновим.

16 (сб) – У м. Москві архієпископ Августин відвідав свято-Данилівський ставропігійний чоловічий монастир. Потім взяв участь у передачі був в прямому ефірі на ТБ у м. Москві. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня абітурієнти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ склали вступні, а студенти - чергові іспити. Місто Львів відвідав викладач Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Бежанідзе Г.В. На перший курс зараховано 24 студенти.

17 (нд) - Владика очолив Божественну літургію з чином оновлення церкви у свято-Михайлівській церкві у с. Піщани Стрийського району. Цього ж дня голова відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов привітав учнів недільної школи при свято-Георгіївській церкві у м. Львові з початком нового навчального року.

18 (пд) – З нагоди дня пам'яті святителя Афанасія Брестського на запрошення Преосвященнішого єпископа Брестського і Кобринського Іоана Владика Августин у свято-Афанасіївському монастирі у с. Аркадії Брестського району Брестської області співслужив йому та сонму архієреїв та духовенства на Божественній літургії, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Мінський і Слуцький Філарет. Потім гості відвідали свято-Різдва-Богородиці жіночий монастир у м. Бресті, кафедральний собор та Брестське єпархіальне управління. Цього ж дня член Ради російського товариства ім. О.Пушкіна протоієрей Миколай Баранов мав зустріч з консулом-радником Генерального консульства Росії у м. Львові п. Вранчану А.І.

                                

19 (вт) – Владика відвідав будівельний майданчик церкви священомученика Володимира, митрополита Київського у м. Бродах. Потім прочитав лекції з порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім взяв участь у семінарі, присвяченому проблемі ВІЛ-СНІДу, який організували представники Церковного ресурсного центру, створеного на базі відділу благодійності та соціального служіння при Священному Синоді УПЦ, за підтримки Міжнародного Альянсу з ВІЛ-СНІД. У заході взяло участь близько сорока осіб - студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ та активісти молодіжного братства.

     

20 (сд) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин з нагоди 14-ї річниці архієрейської хіротонії очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив соборну панахиду на могилі приснопам'ятного протопресвітера Гавриїла Костельника на Личаківському кладовищі. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

                       

21 (чт) - Владика очолив Божественну літургію у свято-Різдво-Богородичній церкві у м. Угневі Сокальського району Львівської обл.

22 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Верховну Раду, де мав зустріч з народними депутатами, а також дав інтерв'ю для ТБ. Потім Владика зустрічався з ветеранами спецпідрозділу антитерору, під час зустрічі були розглянуті питання про збереження кращих військових традицій у підрозділах антитерору та вплив духовно-моральної складової у відповідальному служінні бійців спецпідрозділів. За благословенням Блаженнішого Володимира, митрополита Київського і всієї України архієпископ Августин нагородив церковними орденами співробітників МВС України, а також представників Міжнародної поліцейської автомобільної асоціації, які активно сприяють впровадженню духовно-моральних засад серед правоохоронців. Потім архієпископ Августин був на прийомі у Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла.

23 (сб) – У м. Києві Владика на запрошення керівництва взяв участь в урочистостях у Національному університеті внутрішніх справ України з нагоди прийняття присяги першокурсниками цього вищого правоохоронного навчального закладу. В присутності вищих міністерських чинів МВС в особі заступника Міністра Петра Коляди та інших генералів і офіцерів, ветеранів відомства та священнослужителів, курсанти присяглися на вірність Батьківщині. На урочистостях було звершено молебень і напуття молодих правоохоронців на успішне навчання і проходження служби. Потім Владика відвідав урочисте зібрання з нагоди презентації книги „Призов Духу”. Автор цієї богословської праці - відомий богослов митрополит Ліванських гір Георгій (Ходр) (Сирійська Православна Церква). На презентації був присутнім також митрополит Мінський і Слуцький Філарет, ректор і викладачі КДАіС, а також закордонні гості – представники духовенства Константинопольського Патріархату з Франції і Канади. Владиці Августину також було надано слово до учасників презентації. Увечері разом з іншими архієреями співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на всеношній у Зимненському свято-Успенському Святогорському ставропігійному жіночому монастирі.

24 (нд) – У Зимненському свято-Успенському Святогорському ставропігійному жіночому монастирі архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Увечері очолив молебень з акафістом Різдву Пресвятої Богородиці у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

25 (пд) – Архієпископ Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім відвідав окремий вертолітний полк у містечку Калинів, де його прийняв командир полковник Когут А.М.

26 (вт) – Владика прочитав лекції з порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Всеношну з чином Воздвиження Хреста Господнього.

27 (сд) – Владика Августин відвідав свято-Покровську церкву у м. Червонограді Львівської області. Потім очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Воздвиженській церкві у с. Стенятині Сокальського району Львівської області.

28 (чт) – У м. Білій Церкві Київської області архієпископ Августин відвідав училище професійної підготовки працівників кримінально-виконавчої системи, де разом з Головою Державного департаменту України з питань виконання покарань Кощинцем В.В. взяв участь в урочистостях з нагоди 5-ї річниці його заснування. Потім разом зі священиками, що опікуються засудженими, - кліриками Білоцерківської єпархії відвідав виправну колонію, де ознайомився з ходом будівництва церкви, а також спілкувався з засудженими.

29 (пт) – У Синодальному військовому відділі у м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з представниками військових формувань, козацьких та громадських організацій. Увечері у м. Львові архієпископ Августин на запрошення керівництва “Альфа-банк” був присутній на святковому концерті з нагоди 750-річчя Львова.

30 (сб) – Архієпископ Августин молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Львівське єпархіальне управління відвідала делегація Російської Федерації, яка прибула на святкування 750-річчя Львова: губернатор міста Санкт-Петербурга Матвієнко В. І., Надзвичайний і повноважний посол РФ в Україні Чорномирдін В.С., Генеральнйи консул РФ у Львові Гузєєв Є.Ф. та супроводжуючі їх особи. Гостей зустрічав архієпископ Львівський і Галицький Августин та духовенство єпархії. Після молебну Владика вручив нагороди Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира з нагоди особистих ювілеїв Генеральному консулу Російської Федерації у Львові Гузєєву Євгену Федоровичу та консулу-раднику Генерального консульства Вранчану Авраму Івановичу. Потім Владика Августин був на урочистих заходах з нагоди ювілею міста, які відбулися у Львівському національному державному академічному театрі опери і балету ім. С. Крушельницької та Львівському палаці мистецтв. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки