Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


вересень 2007 р.

1 (сб) - На запрошення керівництва Київського національного Університету внутрішніх справ Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з заступником голови Синодального військового відділу священиком Віталієм Приходьком взяв участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року в навчальному центрі Університету у Київській області, де помолився за курсантів і поблагословив їх. Також ознайомився з умовами навчання та мав бесіду з заступником міністра МВС генерал-полковником Корнієнком М.В. та ректором Університету генерал-лейтенантом Мойсеєвим Є.М.

2 (нд) - Архієпископ Августин відслужив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а ввечері очолив молебень на початок нового навчального року.

3 (пд) – Владика мав зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини.

4 (вт) - Архієпископ Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії.

5 (ср) - У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з представниками громадських організацій.

6 (чт) - З нагоди дня пам'яті святителя Петра, митрополита Київського, Московського і всієї Русі, чудотворця, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Красногорський Сава співслужили на Божественній літургії Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Олексію ІІ в Успенському соборі Московського Кремля. Також був на святковому прийомі. Цього ж дня відвідав Московський Донський ставропігійний чоловічий монастир, де його прийняв намісник архімандрит Агафодор.

7 (пт) - У м. Львові Владика взяв участь у засіданні Західно-Українського Біблійного Товариства, на якому йому вручили подяку. Потім прийняв президента аероклубу «Одеса» підполковника запасу Оборіна К.В.

8 (сб) - На запрошення міського голови Коростеня та Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистостях з нагоди Дня міста. Владики освятили каплицю з джерельною водою, а також відслужили всеношну у кафедральному соборі Різдва Христового у м. Коростені Житомирської області.

9 (нд) - Архієпископ Августин відслужив Божественну літургію в головному військовому храмі – свято-Георгіївському соборі залізничників у м. Києві, після якої вручив нагороди Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира представникам правоохоронних органів і керівнику відділу оперативної інформації прес-служби УПЦ Данилевському О.Т., а також звершив таїнство Вінчання. Цього ж дня Владика відвідав окремі комітети Верховної Ради України.

10 (пн) - У Свято-Успенській Почаївській Лаврі з нагоди дня обрітення мощей преподобного Іова, ігумена Почаївського, чудотворця, архієпископ Августин співслужив іншим архієреям на Божественній літургії з хресним ходом. Ввечері цього ж дня Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня голова військового відділу Львівської єпархії протоієрей Євгеній Коцовський відслужив молебень та привітав особовий склад Галицької бригади ВВ МВС України з днем частини.

                       

11 (вт) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав Почаївську Духовну Семінарію, де мав зустріч з ректором архімандритом Нафанаїлом, викладачами та вихованцями.

  

12 (ср) - Владика мав зустріч з Генеральним консулом РФ у м. Львові Гузєєвим Є.Ф., а також відвідав свято-Володимирську церкву у м. Львові. Цього ж дня Владика дав інтерв'ю для програми «Спадщина» Львівського телебачення.

  

13 (чт) - У м. Коростені Житомирської області архієпископ Августин, за згодою Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, очолив Божественну літургію у храмі святої великомучениці Анастасії Узорішительниці у виправній колонії № 71 у співслужінні кліриків Овруцької єпархії і привітав з 30-річчям старосту тюремної церкви Сухаревського Г. В. Також мав зустріч з начальником колонії. Цього ж дня у м. Києві Владика мав зустріч з представниками громадських організацій.

14 (пт) - У м. Вінниці архієпископ Августин співслужив іншим архієреям на Божественній літургії в кафедральному соборі з нагоди дня Ангела Високопреосвященнішого архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Симеона.

15 (сб) - На запрошення Командувача Галицького округу Українського Реєстрового Козацтва генерал-полковника УРК В.Кожана архієпископ Августин взяв участь у “Козацькому святі” з нагоди 350-ліття від часу обрання генерального писаря війська запорізького Івана Виговського гетьманом України, яке відбулося в Палаці Потоцьких у м. Львові. Владика на всеношній молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

16 (нд) - Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію. Владика взяв участь у зборах білоруської общини у м. Львові. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив заупокійну літію біля тіла новопресталвеного протоієрея Гордія Московця.

17 (пн) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молився на Божественній літургії, після якої очолив заупокійну літію біля тіла новопресталвеного протоієрея Гордія Московця. На запрошення Преосвященнішого єпископа Брестського і Кобринського Іоана архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив на всеношній у кафедральному свято-Симеонівському соборі у м. Бресті, Білорусь. Цього ж дня духовенство Львівської єпархії провело в останній путь протоієрея Гордія Московця, котрий помер 15 вересня.

18 (вт) - Архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив у свято-Афанасієвському чоловічому монастирі у с. Аркадія Брестського району на Божественній літургії, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Мінський і Слуцький Філарет, Патріарший екзарх всієї Білорусі. Також взяв участь у святковому прийомі у свято-Різдва-Богородичному жіночому монастирі у м. Бресті та відвідав Брестське єпархіальне управління.

19 (ср) - Архієпископ Августин очолив збори благочинних Західних єпархій України, у яких взяли участь представники синодальних відділів УПЦ, а також профессор ПСТГУ, доктор богослов'я диякон Андрій Кураєв. Цього ж дня Владика був на прийомі у міського голови Львова п.А.Садового, а на вечірньому богослужінні молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

20 (чт) - У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні Преосвященніших єпископів Тираспольського і Дубоссарського Юстиніана, Хотинського Мелетія та Володимир-Волинського і Ковельського Никодима та сонму духовенства звершив Божественну літургію з нагоди 15-ї річниці архієрейської хіротонії і перебування на Львівській кафедрі Владики Августина. Під час богослужіння Преосвященніший єпископ Тираспольський і Дубоссарський Юстиніан на прохання архієпископа Августина рукопоклав у сан диякона Сергія Резнікова. Після Божественної літургії архіпастирі та духовенство відслужили заупокійну літію з нагоди 59-річниці мученицької смерті протопресвітера Гавриїла Костельника.

                       

21 (пт) – Архієпископ Августин у церкві Різдва Богородиці у м. Угневі Сокальського району очолив Божественну літургію, після якої вручив настоятелю протоієрею Богдану Паращаку нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден преп. Нестора Літописця. Потім Владика відвідав церкву Покрови Пресвятої Богородиці у с. Піддубне Сокальського району.

22 (сб) – У свято-Георгіївській церкві Владика відправив молебень на початок триденного Хресного ходу навколо м. Львова і очолив початок Хресного ходу. Потім відвідав Івано-Франківську область.

23 (нд) – Архієпископ Августин відслужив Божественну літургію в свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері мав зустріч з викладачами Московського Православного Свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Красавицьким І.О. та Головніною Н.Г. і викладачем Московської Духовної Академії Конь Р.М.

24 (пн) – На запрошення настоятельки Зимненського свято-Успенського свято-гірського старопігійного жіночого монастиря ігумені Стефани, Владика разом з іншими архієреями та сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир з нагоди свята Зимненської ікони Божої Матері.

25 (вт) – Владика Августин у Львівському єпархіальному управлінні мав зустріч з представниками державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту України.

26 (ср) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив всеношну з чином воздвиження Хреста Господнього.

27 (чт) – Владика Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня відвідав Люблінську єпархію, Польща, де його прийняв Високопреосвященніший архієпископ Люблінський і Холмський Авель.

28 (пт) - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Вроцлавского і Щецинського Єремії взяв участь у церемонії присвоєння звання doctor honoris causa Християнської Богословської Академії в Варшаві, Польща, Патріаршому екзарху всієї Білорусі Високопреосвященнішому митрополиту Мінському і Слуцькому Філарету. Після закінчення урочистостей Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин мав зустріч з ректором та проректором Академії, професорсько-викладацьким складом, спілкувався з Його Блаженством, Блаженнішим митрополитом Варшавським і всієї Польщі Савою, Високопреосвященнішим митрополитом Мінським і Слуцьким Філаретом та присутніми польськими архіпастирями та відвідав кафедральний собор св. рівноап. Марії Магдалини у м. Варшаві.

        
  

29 (сб) – Архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

30 (нд) – У м. Тернополі в кафедральному соборі Почаївської ікони Божої Матері Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив на Божественній літургії з хресним ходом Високопреосвященнішому митрополиту Луцькому і Волинському Ніфонту, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Високопреосвященнішому архієпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Феодору, Високопреосвященнішому архієпископу Почаївському Володимиру та Преосвященнішому єпископу Серафиму з сонмом духовенства з нагоди престольного празника нижнього храму – дня пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки

Фотостудия в оренду печать на холсте харьков holstprint.com.ua.