Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


жовтень 2002 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин прийняв головного редактора веб-сайту „Русская линия” Григор'єва С.М. з Санкт-Петербурга, Росія.

2 – Владика був на прийомі у Голови державної податкової адміністрації у Львівській області Медведчука С.В. Потім мав зустріч з Головним гематологом України професором п. Новаком В.Л. Цього ж дня Владика прийняв начальника госпіталя північно-західного напряму прикордонних військ підполковника Кав'юка В.Ю. Мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у Львові М'ясоєдовим М.М. Увечері у свято-Георгіївській церкві й м. Львові очолив молебень з акафістом перед Почаївською іконою Божої Матері.

3 – Владика Августин очолив збори працівників Львівського єпархіального управління.

4 – У м. Києві за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин освятив приміщення. Потім у військовому відділі прийняв делегацію керівників кримінально-виконавчих установ Австрії.

5 – У м. Москві архієпископ Августин за благословенням Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія П очолив всеношну у головному військовому храмі Вознесення Господнього (за Серпуховськими воротами).

6 – У м. Москві архієпископ Августин за благословенням Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія П Владика очолив Божественну літургію в свято-Вознесенському храмі. Потім мав ділову зустріч з заступником голови Синодального військового відділу Московського Патріархату священиком Константином Татаринцевим.

7 – У м. Москві архієпископ Августин мав зустріч з керівником програм першого російського каналу Леонтієвим М.В. Потім у свято-Троїце-Сергієвій Лаврі, м. Сергіїв Посад, Росія, разом з іншими архієреями співслужив в Успенському соборі на малій вечірні з акафістом преп. Сергію Радонезькому і Всеношній, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

8 – В Успенському соборі свято-Троїце-Сергієвої Лаври разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії і молебні преп. Сергію Радонезькому, які очолив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій П. Потім був на святковому прийомі Святішого Патріарха для гостей. Архієпископа Августина прийняв Святіший Патріарх Олексій. Владика також мав зустріч з ректором Московської Духовної Академії і Семінарії Високопреосвященніший архієпископом Верейським Євгенієм. Увечері за благословенням Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія П у Донському соборі Донського монастиря у м. Москві архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Орехово-Зуєвським Олексієм і сонмом духовенства звершили всеношну. Потім Владика зустрівся з намісником монастиря архімандритом Агафодором.

                 

9 – У м. Белгороді, Росія, у Смоленському соборі архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Белгородським і Старооскольським Іоаном і сонмом духовенства звершили Божественну літургію. Потім Владика відвідав Белгородську Духовну Семінарію, православну гімназію та кафедральний собор. У Белгородському державному університеті архієпископ Августин взяв участь у міжнародній конференції молоді. Увечері був присутній на святковому прийомі місцевої влади для учасників конференції.

10 – У свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном і духовенством звершили Всеношну.

11 – Високопреосвященніший архієпископ Августин, Преосвященніший єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Гурій, Преосвященніший єпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан та Преосвященніший єпископ Полтавський і Кременчуцький Филип з сонмом духовенства у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври звершили Божественну літургію з хресним ходом. Потім архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з намісником Лаври Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом.

           

12 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

13 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, після якої з нагоди 75-річчя з дня народження Савицькому А.М. було вручено церковні нагороди: орден прп. Сергія Радонезького Ш ст. та орден прп. Нестора Літописця. Цього ж дня було вручено орден святого рівноапостольного князя Володимира III ст. директору середньої школи №45 у м. Львові Кравченку В.В. Потім Владика мав зустріч з Генеральним директором державного авіапідприємства „Львівські авіалінії” Загревою Л.Ю. та начальником штабу 14 авіаційного корпусу генерал-майором Синенком Ю.М.

14 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Покровській церкві у м. Бориславі Львівської області та рукопоклав у сан диякона Романа Кононенка. Цього ж дня на Божественній літургії у свято-Покровській церкві у с. Баня Лисовецька Стрийського району молився Високопреосвященніший митрополит Симферопольський і Кримський Лазар.

              

15 – З нагоди дня пам'яті святого праведного воїна Феодора Ушакова Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив молебень. Потім очолив єпархіальні збори духовенства. Мав зустріч з директором середньої школи № 45 у м. Львові Кравченком В.В.

16 – У м. Львові архієпископ Августин відвідав Центральний військовий госпіталь ЗОК МО України, де привітав з днем народження начальника клініки пошкоджень полковника м/сл Сенника В.Т. Потім зустрівся з командиром частини внутрішніх військ МВС України полковником Ганущаком С.П. та його заступником полковником Данюком Л.І. Також мав зустріч з президентом Львівського агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б.

17 – У Городоцькому свято-Миколаївському жіночому монастирі Рівненської єпархії архієпископ Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія взяв участь у роботі конференції „Молодь і наркотики”, яку організував Рівненський осередок громадської організації „Путь православних”.

        

18 – У м. Києві архієпископ Августин прийняв делегацію військовослужбовців з Великої Британії. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика звершив таїнство Вінчання військовослужбовця.

19 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Високопреосвященніший архієпископ Августин з Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном і сонмом духовенства відправив Всеношну у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

20 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Високопреосвященніший архієпископ Августин з Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном звершив Божественну літургію у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Потім мав зустріч з намісником Києво-Печерської Лаври Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом.

  

21 – У м. Києві Владика відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з її Головою Литвином В.М. Потім взяв участь у засіданні виконавчого комітету Всеукраїнської громадської організації „Путь православних”. Дав інтерв'ю для ЗМІ.

22 – Архієпископ Августин у Львівському єпархіальному управлінні прийняв Ректора Почаївської Духовної Семінарії архімандрита Нафанаїла. Мав зустріч з головою видавничого відділу Львівської єпархії Шевченком А.А. Потім зустрівся з депутатом Львівської міської ради, президентом Львівського ізоляторного заводу Іоновим А.Б. та президентом Асоціації „НАББА – Львів” Зіньком П.А. Увечері на вечірньому богослужінні Владика молився у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

23 – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта у храмі Всіх святих землі Волинської у м. Луцьку архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії з хресним ходом з нагоди дня пам'яті Волинських святих, а потім був на урочистому засіданні за участю представників місцевої влади з нагоди 1010-річчя утворення Волинської єпархії та 10-ліття Харківського Архієрейського собору. Потім відвідав Волинську Духовну Семінарію на запрошення її ректора професора протоієрея Петра Влодека.

           

24 – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершив подячний молебень з нагоди 10-річчя організації групи чтеців неусипаємого Псалтиря і благословив чтеців. Потім у Львівському єпархіальному управлінні прийняв підполковника Збройних Сил Республіки Польщі. Увечері взяв участь у засіданні ради молодіжного православного братства Почаївської чудотворної ікони Божої Матері.

25 – Владика Августин взяв участь у засіданні редакційної колегії газети „Світло Православ'я”. Також мав зустріч з головою Львівського обласного осередку громадської організації „Путь православних” Білошицького В.І..

26 – Владика прийняв групу православних паломників з м. Мозиря (Білорусь). Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, після якої за участю насельниць Зимненського свято-Успенського свято-Горського ставропігійного жіночого монастиря постриг в іночество сестер Варвару і Гавриїлу. Цього ж дня Владика мав бесіду з викладачем Московського свято-Тихоновського православного богословського інституту Мазиріним О.В. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.

27 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім зустрівся з Командувачем 14 авіаційного корпусу генерал-майором Синенком Ю.М. Мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Мясоєдовим. М.М. Цього ж дня Владика взяв участь у роботі звітно-виборної конференції організації російських громад Львівщини.

28 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав свято-Покровський жіночий монастир, де його прийняла настоятелька ігуменя Маргарита. Владика також відвідав Деркомкордон України, де його прийняв голова – Командувач Прикордонних військ України генерал-полковник Литвин М.М. з своїми заступниками. У військовому відділі Владика прийняв генерального директора міжнародного проектно-косультативного управління Макса Рондоні (США), члена правління місії тюремного служіння Шотландії п. Аргуса Крейгтона, а також виконавчого директора Української місії тюремного служіння п. Ю. Васильчука. Разом з гостями Владика відвідав Департамент України з питань виконання покарань, де їх прийняв голова Департаменту генерал-полковник Льовочкін В.А. з своїми заступниками.

  

29 – Архієпископ Августин у м. Києві зустрівся з начальником військового ліцею полковником Гоголевим М.Г. Також зустрівся з Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном з питань співпраці Армії і Церкви. Мав зустріч з Президентом військово-християнського братства полковником запасу Лисенком С.П., а також з головою християнської селянської спілки Шаромиговим О.І. У м. Пущій Водиці Київської області Владика виступив на семінарі керівників кримінально-виконавчих установ України.

  

30 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Відвідав Державну Податкову Адміністрацію України, де його прийняв Голова ДПА Азаров М.Я. У військовому відділі Владика прийняв адмірала ВМФ РФ Комоєдова В.П.

31 - У м. Львові на запрошення Командувача Західним напрямом Прикордонних військ України генерал-майора Гурського Миколи Миколайовича архієпископ Львівський і Галицький Августин та протоієрей Володимир Шарабура взяли участь у відзначенні 11-ї річниці Прикордонних військ України. Потім Владика взяв участь у засіданні Львівського молодіжного православного братства Почаївської чудотворної ікони Божої Матері. 

На початок сторінки