Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


жовтень 2004 р.

1-2 - Архієпископ Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, взяв участь у роботі другої сесії Всесвітнього Громадського Форуму “Діалог цивілізацій”, який відбувся на острові Родос (Греція).

1 - За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, протоієрей Володимир Шарабура взяв участь в урочистостях з нагоди 20-ї річниці з дня смерті митрополита Львівського і Тернопільського Миколая (Юрика).

2–8 – Владика Августин разом з іншими Преосвященними взяв участь в Архієрейському соборі, який проходив у м. Москві у Храмі Христа Спасителя.

              

7 – Владика Августин разом з іншими архієреями відвідав художньо-виробниче підприємство “Софрино”, а потім взяв участь у вечірньому богослужінні у свято-Троїце-Сергієвій Лаврі.

8 – Владика Августин разом з іншими архієреями взяв участь у Божественній літургії у свято-Троїце-Сергієвій Лаврі. Цього ж дня у м. Москві архієпископ Августин відвідав Срітенський ставропігійний чоловічий монастир, де мав зустріч з намісником монастиря архімандритом Тихоном. Потім відвідав Синодальний військовий відділ МП. До Львівської єпархії прибув хресний хід з іконами Божої Матері “Феодорівська”, “Державна” та “Почаївська”. У свято-Георгіївській церкві у м. Львові молебень з акафістами Божій Матері перед цими іконами звершували священики єпархії.

9 – Владика Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив молебень перед іконами Божої Матері “Феодорівська”, “Державна” та “Почаївська”. Потім мав зустріч з заступником голови ОГ “Путь православних” Болдирєвим Ю.О., а також з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

10 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з командувачем 28 корпусу військ ППО України генерал-лейтенантом Климовим С.Б., Командувачем 14 авіакорпусу генерал-майором Синенком Ю.М. та Начальником управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівської області полковником Іваненком М.П.

11 – У м. Києві за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин очолив семінар старших військових священиків Української Православної Церкви за участю представників Збройних Сил та інших військових формувань. Цього ж дня Владика мав зустріч з Головою Синодального відділу МП по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами протоієрей Димитрієм Смірновим. У м. Львові цього дня відбулися збори благочинних Львівської єпархії, які очолив секретар єпархії протоієрей Богдан Білас. На зборах був присутній заступник голови Синодального відділу УПЦ по благодійності і соціальному служінню диякон Іоан Діденко.

12 – У Почаївській Духовній Семінарії Владика прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з намісником Свято-Успенської Почаївської лаври Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром та інспектором ПДС протоієреєм Олегом Плаксієм.

13 – Владика прийняв журналістів “Русского взгляда” та дав інтерв'ю для телепередачі. Потім прийняв голову Центру психоінформації начальника науково-дослідної лабораторії прикладних комунікацій МО України кандидата психологічних наук підполковника Сулятицького І.В. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 – Владика очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Покровській церкві у м. Турці. Увечері у м. Львові провів збори працівників єпархіального управління.

15 – Владика провів наради з представниками військових формувань, що дислокуються на Львівщині. Цього ж дня Владика у Львівському єпархіальному управлінні прийняв заступника начальника Управління у справах релігій, національностей та міграції Львівської обласної державної адміністрації Кураша Р.І. та голову Львівського регіонального біблійного товариства Войтовича В.В. Потім також мав зустріч з головним редактором газети “Русский вестник” Шерешковим С.І.

16 – Владика мав зустріч з представниками громадських організацій. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика мав зустріч з викладачами Московського свято-Тихонівського православного гуманітарного університету Легою В. П. та Бежанідзе Г.В. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії складали черговий іспит.

17 – Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства звершили Божественну літургію з подячним молебнем у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. На Божественній літургії та молебні співслужили керівник Вищих Богословських Курсів протоієрей Миколай Баранов та студенти Курсів у священному сані. Потім відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів про закінчення 5-річного навчання. Цього ж дня Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В. та з Головою Російського культурного товариства Лютіковим О.Ю.

18 – Архієпископ Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі очолив розширене засідання Синодальної Богословської комісії Української Православної Церкви за участю благочинних та секретарів центральних єпархій України. У зустрічі взяв участь Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан. Потім у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври відбулося нагородження представників Державного департаменту України з питань виконання покарань. Цього ж дня до Києво-Печерської лаври з хресного ходу прибули ікон Божої Матері “Феодорівська”, “Державна” (Київська) та “Почаївська”, перед якими відбувся молебень у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври, який звершили Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан з сонмом духовенства. Потім Владика Августин молився на вечірньому богослужінні. Увечері Владика мав зустріч з Головою Обухівської районної адміністрації.

  

19 – З нагоди прибуття до Києво-Печерської Лаври ікон Божої Матері “Феодорівська”, “Державна” (Київська) та “Почаївська” у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври на Божественній літургії з хресним ходом співслужили Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан. Потім хресним ходом Феодорівська ікона була перенесена з Трапезної церкви у Хресто-Воздвиженську церкву на Ближніх печерах. Архієпископ Августин відвідав Державний департамент України з питань виконання покарань, де мав зустріч з Головою департаменту генерал-полковником Льовочкіним В.А. та його заступником генерал-лейтенантом Біликом В.І. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з Генеральним директором департаменту Грецької Православної Церкви п. Дімітріосом Фурлемадісом, а також з віце-президентом фонду Дж. Говарда Радовим Д.Г.

        

20 – Голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин у Київській області відвідав командний пункт групи підрозділів (командир - підполковник Петров В.Г.), і мав зустріч з особовим складом. Потім відвідав зенітно-ракетний дивізіон (командир – підполковник Кашпар Д.А.), де ознайомився з умовами служби і побуту та мав зустріч з особовим складом. Потім архієпископ Августин зустрівся з директором групи компаній “Родовід” Дідковським І.М. та керівником прес-служби УПЦ Анісімовим В.С. Увечері Владика мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М.

  

21 – У м. Києві Владика мав зустріч з представниками громадських організацій. Владика також дав інтерв'ю для кореспонденту ТРК ”Інтер” Стешенко-Григор'євій Н.В. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з заступником голови ОГ “Путь православних” Болдирєвим Ю.О.

22 – Владика у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”. Цього ж дня Владика Августин співслужив на Всеношній Високопреосвященнішому митрополиту Луцькому і Волинському Ніфонту та Преосвященнішому єпископу Брестському і Кобринському Іоану у церкві Собору Волинських святих у м. Луцьку.

23 – Владика відвідав с. Круподеринці Погребищенського району Вінницької області (Тульчинська єпархія), де, за благословенням Преосвященнішого єпископа Тульчинського і Брацлавського Іполіта, очолив чин похорону.

24 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім взяв участь в урочистостях з нагоди 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цього ж дня Владика взяв участь в урочистій академії з нагоди 100-річчя першого перекладу Біблії українською мовою, яка відбувалася у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Потім Владика відвідав ВТК №48, де мав зустріч з начальником колонії полковником Котиком О.М., а також з засудженими.

25 – У м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин мав зустрічі з представниками силових структур. Потім у Криму у Сакському військовому клінічному санаторію Владику зустрічав начальник полковник м/сл Устюжанін В.П.

26 – У Сакському військовому клінічному санаторії Високопреосвященніший митрополит Кримський і Симферопольський Лазар у співслужінні архієпископа Августина і сонму духовенства звершив чин освячення храму свят. Луки (Войно-Ясенецького), Божественну літургію та подячний молебень. Владики ознайомилися з роботою санаторію. Також мали зустріч з Міністром оборони України генералом армії Кузьмуком О.І., Головнокомандувачем ВМС України віце-адміралом Князем І.В. та іншими воєначальниками. Потім Владика Августин відвідав військовий аеродром, де ознайомився з умовами служби льотного складу. Цього ж дня, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, протоієрей Володимир Шарабура взяв участь у покладенні квітів до могили невідомого солдата з нагоди 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників, під час якого відслужив заупокійну літію за полеглих у Великій Вітчизняній війні.

              

27 – У Синодальному військовому відділі УПЦ у м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з представниками військових формувань і громадських організацій. Цього ж дня Владика відвідав свято-Покровську церкву при Головному клінічному військовому госпіталі МО України.

28 – Архієпископ Августин відвідав свято-Покровську церкву у м. Севастополі, де його зустрів, за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Симферопольського і Кримського Лазаря, благочинний міста протоієрей Володимир Кравець. У свято-Володимирському соборі у Херсонесі Владика Августин з духовенством відправили молебень перед іконами Божої Матері Державною Київською та Почаївською, з якими звершується хресний хід по Україні. Потім, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, з аеропорту „Бельбек” розпочався обліт України з іконами Божої Матері на борту літака, організований Всеукраїнською громадською організацією „Держава”. У повітрі під час польоту над південними, східними і північними просторами України архієпископ Августин звершував молебні з акафістами Пресвятій Богородиці. Перша частина польоту закінчилася вночі у м. Львові.

  

29 – З Львівського аеропорту було продовжено політ на літаку з іконами Божої Матері над західними, південними і центральними просторами України, під час якого Владика Августин звершував молебні з акафістами Божій Матері. Обліт України було завершено у м. Києві, аеропорт „Жуляни”. Цього ж дня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла та Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана та сонму духовенства звершив молебень перед іконами Божої Матері Феодорівською, Почаївською і Державною Київською з нагоди завершення хресного ходу по Україні.

              

30 – За благословенням Блаженнишого митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископ Августин доставив Феодорівську ікону Божої Матері до м. Костроми. В аеропорту святиню зустрічав Високопреосвященніший архієпископ Костромський і Галицький Олександр з сонмом духовенства, а також мер м. Костроми Переверзєва І.В. Потім у свято-Богоявленському кафедральному соборі Високопреосвященніший архієпископ Олександр та Високопреосвященніший архієпископ Августин з духовенством звершили молебень перед Феодорівською іконою Божої Матері з нагоди її повернення. Потім відбулася бесіда між Владиками. Цього ж дня Владика Августин повернувся до м. Києва.

     

31 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин звершив Божественну літургію, увечері очолив молебень з акафістом св. вмч. Георгію Побідоносцю. 

На початок сторінки