Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


жовтень 2005 р.

1 (сб) – У м. Києві Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин мав зустріч з представниками військових формувань. Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив нагороди співробітникам силових структур. Увечері Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Переяслав-Хмельницькому Митрофану на всеношній у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

2 (нд) – Владика Августин у м. Києві, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві при Київському клінічному госпіталі МО України. Потім співслужив Блаженнішому митрополиту Володимиру на чині освячення храму. Також мав розмову з народним депутатом генералом армії Кузьмуком О.І. та начальником госпіталю генерал-майором Бойчаком М.П.

3 (пд) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім у м. Москві мав зустріч з представниками влади і громадських організацій.

4 (вт) – Архієпископ Августин у м. Москві взяв участь у роботі конференції „Преподобний Сергій Радонезький і благовірний князь Димитрій Донський. Церква і Армія”, яка прийшла в рамках церковно-громадського форуму „Єднанням і любов'ю спасемся”, присвяченого 625-річчю перемоги на Куликовому полі. Цього ж дня Владика був присутній на церемонії відкриття виставки Польської Православної Церкви у Храмі Христа Спасителя, де мав розмову з Святішим патріархом Московським і всія Русі Олексієм та Блаженнішим митрополитом Варшавським і всієї Польщі Савою, а також з Високопреосвященнішим архієпископом Берлінським Марком (РПЦ за кордоном). Цього ж дня відвідав Московську патріархію, де його прийняв Керуючий справами РПЦ Високопреосвященніший митрополит Калузький і Боровський Клімент.

5 (сд) – Архієпископ Августин на острові Родосі, Греція, взяв участь в урочистій церемонії відкриття третьої сесії Світового Громадського форуму „Діалог цивілізацій”, а також був на прийомі.

6(чт) – 8 (пт) – Архієпископ Августин взяв участь у пленарних та секційних засіданнях третьої сесії Світового Громадського форуму „Діалог цивілізацій”, яка відбувалася на о. Родосі.

9 (нд) – Владика разом з іншими православними учасниками форуму відвідав м. Родос на острові Родосі, де молився на Божественній літургії у православній церкві.

10 (пд) – Архієпископ Августин у м. Москві відвідав Відділ зовнішніх церковних зв'язків МП, де його прийняв Голова відділу Високопреосвященніший митрополит Смоленський і Калінінградський Кирил, а також заступник Голови Преосвященніший єпископ Єгоровський Марк. Цього ж дня Владика відвідав Московський Донський старопігійний чоловічий монастир, де молився на вечірньому богослужінні. Потім його приняв намісник монастиря архімандрит Агафодор.

11 (вт) – Архієпископ Августин у м. Москві відвідав Відділ зовнішніх церковних зв'язків та мав зустріч з Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом. Потім відвідав Московську Патріархію.

12 (сд) – Архієпископ Августин відвідав Московський Зачатівський жіночий монастир, де його прийняла настоятелька монастиря ігуменя Іуліанія. Цього ж дня Владика відвідав Синодальний військовий відділ МП, де мав зустріч з Головою протоієреєм Димитрієм Смірновим та виступив на нараді співробітників відділу.

13 (чт) – Архієпископ Августин у складі делегації, яку очолив Керуючий справами РПЦ Високопреосвященніший митрополит Калузький і Боровський Клімент, на запрошення Преосвященнішого єпископа Петропавловського і Камчатського Ігнатія, прибув на Камчатку для участі в урочистостях з нагоди 300-річчя Православ'я на півострові. У святкуванні також взяли участь: Високопреосвященніший архієпископ Владивостокський і Приморський Веніамін, Високопреосвященніший архієпископ Хабаровський і Приамурський Марк, Голова Місіонерського відділу РПЦ Високопреосвященніший архієпископ Белгородський і Старооскольський Іоан, Преосвященніший єпископ Магаданський і Синегорський Гурій, Преосвященніший єпископ Якутський і Ленський Зосима. В каплиці аеропорту Єлізово було звершено молебень з нагоди перевезення мощей свят. Іннокентія, митрополита Московського. Потім члени делегації відвідали м. Усть-Камчатськ, потім - м. Нижнє-Камчатськ, далі на вертольотах прибули до історичногго місця, де у першій збудованій на Камчатці церкві було звершено молебень. Також відбулася зустріч з представниками малих народів. У Львівській єпархії перебував викладач Московського свято-Тихонівського православного гуманітарного університету Єрмілов П.В. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії складали черговий іспит.

14 (пт) – У м. Усть-Камчатську архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Кліменту та іншим архіпастирям з сонмом духовенства на освяченні новозбудованого Покровського храму та Божественній літургії. Потім відбулася зустріч з громадськістю міста та святковий прийом глави Усть-Камчатського муніципального району Невзорова Б.О. Настоятель свято-Володимирської церкви у м. Львові (Сихів) протоієрей Володимир Кузьо та настоятель свято-Троїцької церкви у м. Львові протоієрей Володимир Шарабура мали зустріч з представником департаменту США Філіпом Карлом Бартом та Другим секретарем Аташе з питань прав людини посольства США в Україні Джеймсом Хеллером.

15 (сб) - У м. Петропавловську-Камчатському Владика Августин взяв участь у четвертих міжнародних історичних свято-Іннокентівських читаннях. Потім співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Кліменту та іншим архіпастирям з сонмом духовенства на всеношній у Троїцькому соборі.

16 (нд) - У м. Петропавловську-Камчатському Владика Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Кліменту та іншим архіпастирям з сонмом духовенства на Божественній літургії у Троїцькому соборі. Потім відбувся хресний хід по місту та освячення пам'ятника свв.апп. Петру і Павлу. Також був на прийомі у губернатора Камчатської області і взяв участь у прес-конференції та зустрічі з громадскістю міста. Увечері відбувся прийом у градоначальника.

17 (пд) – У м. Петропавловську-Камчатському Владика Августин у складі делегації відвідав базу підводних човнів, де відбулася зустріч з командуванням бази, а також з командирами підводних човнів. Потім відвідали крейсерський атомний підводний човен та зустрілися з екіпажем. В аеропорту Єлізово Владика мав розмову з Командувачем Тихоокеанським флотом ВМС Росії адміралом В. Федоровим та Командувачем військами і силами на Північному Сході Росії віце-адміралом В. Гавриковим. Цього ж дня, прибувши до м. Москви, Владика мав зустріч з колишнім президентом СРСР М. Горбачовим. Увечері Владика у м. Києві мав робочу зустріч з заступником голови ГО „Путь православних” Болдирєвим Ю.О.

18 (вт) – У м. Києві у Верховній Раді України архієпископ Августин мав зустріч з народними депутатами – представниками різних фракцій ВР. Відвідав тимчасову наметову церкву біля Верховної Ради України.

19 (сд) – У м. Києві Владика Августин вранці молився на Божественній літургії у тимчасовій наметовій церкві біля Верховної Ради України. Потім у Верховній Раді України мав зустріч з народними депутатами – представниками різних фракцій ВР. Мав зустріч з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном.

20 (чт) – Архієпископ Августин відвідав Генеральне консульство Російської Федерації у м. Львові і привітав з днем народження Генерального консула РФ Гузєєва Є.Ф.

21 (пт) – Владика провів збори духовенства і працівників свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

22 (сб) – Владика Августин прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

23 (нд) – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта Владика Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Рівненським і Острозьким Варфоломієм, Високопреосвященнішим архієпископом Овруцьким і Коростенським Вісаріоном, Високопреосвященнішим архієпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном, Преосвященнішим єпископом Мукачівським і Ужгородським Агапітом та Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром з сонмом духовенства, в т. ч. ректором Почаївської Духовної Семінарії архімандритом Нафанаїлом та ректором Волинської Духовної Семінарії протоієреєм Петром Влодеком, співслужив на Божественній літургії з хресним ходом у храмі Всіх Волинських святих у м. Луцьку. Потім відвідав Луцьку Духовну Семінарію.

24 (пд) – У м. Львові Владика провів робочі зустрічі з представниками військових формувань Львівщини та керівниками громадських організацій.

25 (вт) - У Почаївській Духовній Семінарії Владика прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з намісником Свято-Успенської Почаївської лаври Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром, ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом та інспектором ПДС протоієреєм Олегом Плаксієм.

26 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. Також відвідав Митну Службу України, де його прийняв голова Єгоров О.Б. Мав зустрічі з представниками силових структур. У Синодальному військовому відділі прийняв представників громадських організацій. Зустрівся з головою міжцерковної ради Володимиром Гарбаром.

27 (чт) – Архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьком Митрофаном та Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом з сонмом духовенства у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі звершив подячний молебень з нагоди 15-ї річниці Патріаршого Томоса про самостійність в управлінні Української Православної Церкви. Потім Владика Августин взяв участь у круглому столі. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з представниками військових формувань у м. Києві.

28 (пт) – На запрошення командира бригади спецпідрозділу ВВ МВС „Барс” архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди 11-ї річниці і вручив у благословення ікону Божої Матері, а також Митрополичі і Архієрейські грамоти. Також мав зустріч з народним депутатом України Кармазіним Ю.А.

29 (сб) – У м. Києві архієпископ Августин на запрошення командування відвідав Президенський полк, де взяв участь у церемонії прийняття присяги молодими воїнами. Потім відвідав храм святителя Миколая „на воді”, де звершив заупокійну літію за моряків, які загинули на лінкорі „Новоросійськ” у 1955 році, та взяв участь у церемонії відкриття пам'ятної дошки. Увечері разом з Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьком Митрофаном з сонмом духовенства у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври звершив всеношну.

30 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївському залізничному соборі у м. Києві – головному військовому храмі України. Цього ж дня Владика звершив Таїнство Вінчання.

31 (пд) – У м. Львові Владика благословив на чернечий послух р.Б. Софію. Потім мав зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини. Цього ж дня прийняв голову редакційної ради газети „Світло Православ'я” протоієрея Богдана Хилинського. 

На початок сторінки