Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


жовтень 2006 р.

1 (нд) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з начальником управління ЗТК ВВ МВС України генерал-майором Конопляником С.В. та його заступником полковником Файфурою М.В. Цього ж дня з нагоди 750-річчя Львова Владика звершив молебень святому архістратигу Михаїлу біля Львівського національного академічного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької. Потім Владика був на святковому прийомі. Увечері звершив молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2-3 (пд-вт) – Архієпископ Августин у м. Москві взяв участь у роботі міжнародної науково-богословської конференції “Росія-Афон: тисячу років духовного єднання”. Мав розмову про проблеми церковного життя у православному світі з Високопреосвященнішим митрополитом Чорногорським і Приморським Амфілохієм (Сербська Православна Церква), Преосвященнішим єпископом Женевським і Західноєвропейським Михаїлом (РПЦ за кордоном) та іншими учасниками конференції.

4 (сд) – Владика Августин був на прийомі у Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана. Потім провів нараду співробітників Синодального військового відділу УПЦ.

5 (чт) – У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім Владика звершив освячення нового приміщення Державної виконавчої служби у м. Києві. Потім мав зустріч з віце-прем'єром Кабінету Міністрів України Рибаком В.В.

6 (пт) – Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім звершив освячення місця під будівництво храму у військовій частині у м. Києві.

7 (сб) – Владика на Скнилівському летовищі взяв участь у екскурсії на військовому аеродромі для ознайомлення з військовими літаками учнів авіамодельного гуртка. Увечері відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

8 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Львові. Потім взяв участь у засіданні білоруської громади Львова. Мав зустріч з головою правосланвого військового братства Кузнєцовим О.І. та гостями та представниками влади з Донецької області. Увечері молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (пд) – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з головою Галицького авіаційно-технічного товариства Янчаком Я.Я. Член Ради російського товариства ім. О.Пушкіна протоієрей Миколай Баранов мав зустріч з консулом-радником Генерального консульства Російської Федерації у Львові п. Вранчану А.І.

10 (вт) – У м. Москві архієпископ Августин відвідав управління ВАТ “Газпром”, де привітав з 60-річчям члена правління начальника департаменту Будзуляка Б.В. Протоієрей Миколай Баранов провів уроки з християнської етики у СШ № 45 м. Львова.

11 (сд) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин співслужив Високопреосвященнішим архієпископам Вишгородському Павлу, Переяслав-Хмельницькому Митрофану, Преосвященнішому єпископу Білоцерківському і Богуславському Серафиму на Божественній літургії у свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Був на прийомі у Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла. Потім співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на чині освячення новозбудованого храму у виправній колонії у м. Березані під Києвом.

12 (чт) – Владика був присутній на засіданні Верховної козацької ради міжнародного союзу козацтва. Потім на запрошення президента громадського фонду св. ап. Андрія Первозванного взяв участь в урочистостій церемонії, присвяченій Покрові Пресвятої Богородиці - покровительки козацького війська, яка пройшла у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

13 (пт) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 (сб) – Владика очолив святкове богослужіння у свято-Покровській церкві у м. Бориславі Львівської обл. Потім у м. Львові прийняв православну делегацію з Москви. Разом з зав. сектором ВПС Синодального військового відділу МП священиком Костянтином Татаринцевим відвідав командування „Захід” Повітряних Сил ЗС України, де їх прийняв командувач генерал-лейтенант Осипенко П.М. з офіцерами штабу.

                                

15 (нд) – Владика звершив Божественну літургію у свято-Пантелеімоновській церкві у Львівському будинку престарілих, увечері – молебень з акафістом Покрову у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня викладач Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету (ПСТГУ) протоієрей Миколай Баранов закінчив курс з Історії Церкви в системі Інтернет-освіти ПСТГУ.

        

16 (пд) – У Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин зустрівся з делегацією нагороджених орденом святої княгині Ольги (РПЦ). Разом відвідали, за згодою Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, собор Різдва Христового у м. Коростені Житомирської області (у якому нижній храм присвячено святій княгині Ользі), а також історичні пам'ятні місця.

17 (вт) - Владика Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Тульчинського і Брацлавського Іполіта співслужив йому на Божесвтенній літургії у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у с. Круподеринці Вінницької області з нагоди 80-річчя настоятеля церкви протоієрея Сергія Вигівського.

18 (сд) – Владика у м. Києві мав зустріч з народним депутатом України Болдирєвим Ю.О. Потім відвідав Кабінет Міністрів України, де його прийняв завідувач секретаріатом Льовочкін С.А.

19 (чт) - Владика у м. Києві очолив щорічні збори військового духовенства Української Православної Церкви за участю силових структур України.

20 (пт) – Архієпископ Августин у м. Києві разом з військовими священиками відвідав Національну академію оборони України, а потім полігон ВВ МВС України, що біля Петрівців, де військові священики ознайомилися з військовою технікою та озброєнням.

21 (сб) – Владика, за згодою Високопреосвященнішого архієпископа Івано-Франківського і Коломийського Миколая, відвідав м. Яремче Івано-Франківської області, де взяв участь у ювілейних урочистостях. Цьогго ж дня мав розмову з Надзвичайним і Повноважним послом РФ в Україні Чорномирдіним В.С., а також з Головою Івано-Франківської ОДА Ткачом Р.В. та мером м. Івано-Франківська Анушкевичусом В.А. Студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ складали чергові іспити.

22 (нд) – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію та подячний молебень з нагоди чертвертого випуску студентів. Йому співслужили керівник ВБК протоієрей Миколай Баранов, випускники та студенти ВБК. З цієї нагоди до Львова прибули викладачі Московського свято-Тихоновського православного гуманітарного університету Бежанідзе Г.В., Серебряков М.С. та Серебрякова Ю.В. Увечері Владика звершив молебень з акафістом преп. Амвросію Оптинському.

     

23 (пд) – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта разом з іншими архієреями та сонмом духовенства архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії з хресним ходом у церкві Собору Волинських святих у м. Луцьку. Після Божественної Літургії архієпископ Августин вручив дипломи бакалаврів теології випускникам Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ, що мешкають у м. Луцьку.

24 (вт) – Владика відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру та свято-Духівський скит, а також прочитав лекції студентам ПДС. Цього ж дня голова відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов провів зустріч із студентами Волинської Духовної Семінарії та слухачами Регентської школи при Волинській Духовній Семінарії.

25 (сд) – Архієпископ Августин у м. Львові прийняв президента агенства економічної безпеки Мальсагова В.Б. та головного редактора газети “Русский вестник” Шерешкова С.І. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував насельник Почаївської лаври ігумен Роман.

26 (чт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення голови Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відвідав урочисте відкриття Всеукраїнського православного фестивалю дитячого малюнка і флористики. Потім у Синодальному військовому відділі у м. Києві прийняв делегацію прикордонників з Польщі та Болгарії, а потім - голову Українського міжконфесійного військово-християнського братства Сергія Лисенка.

27 (пт) – Владика взяв участь у розширеній нараді по збереженню пам'яток сакрального мистецтва, яка відбулася у Львівській обласній раді. Увечері очолив заупокійне вечірнє богослужіння і літію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 (сб) – Владика очолив заупокійну Божественну літургію і вселенську панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім записав проповідь на програму Львівського обласного телебачення. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

29 (нд) - Владика очолив Божественну літургію у свято-Параскевинській церкві у с. Карові Сокальського району Львівської обл.

     

30 (пд) – Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

31 (вт) – Владика прочитав лекції у Почаївській Духовній семінарії та мав зустріч з ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом. Член Ради російського товариства ім. О.Пушкіна протоієрей Миколай Баранов взяв участь у засіданні Ради товариства. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки