Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


жовтень 2007 р.

1 (пн) – У Львівському єпархіальному управлінні Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин мав зустрічі з керівниками закладів та установ Львова. Цього ж дня голова єпархіального відділу освіти і катехизації протоієрей Миколай Баранов відвідав свято-Троїцький Іонинський монастир у м. Києві, де мав зустріч з намісником монастиря архімандритом Іоною.

2 (вт) – Владика Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру та прочитав лекції з порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії.

3 (ср) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі Владика мав зустрічі з представниками силових структур та громадських організацій. Цього ж дня голова єпархіального відділу освіти і катехизації протоієрей Миколай Баранов відвідав свято-Троїце-Сергієву Лавру у м. Сергієвому Посаді Московської області.

4 (чт) – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та на запрошення Патріаршого екзарха всієї Білорусі Високопреосвященнішого митрополита Мінського і Слуцького Філарета архієпископ Августин взяв участь у пленарному засіданні Синодальної Богословської Комісії у свято-Данилівському чоловічому монастирі у м. Москві. Відвідав головний військовий храм РПЦ – свято-Вознесенську церкву у м. Москві. У ВЗЦЗ МП архієпископа Августина прийняв заступник голови Преосвященніший єпископ Єгорівський Марк. Цього ж дня у м. Москві Ректор Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ прот. Миколай Баранов мав робочу зустріч з старшим викладачем Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Серебряковою Ю.В.

  

5 (пт) - У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з директором V міжнародного фестивалю православного кіно “Покров” О. Акуловим. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира у академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в КДА Владика Августин вручив секретарю Синодального військового відділу УПЦ священику Віталію Приходьку нагороду – наперсний хрест.

6 (сб) - Владика Августин у Львівському єпархіальному управлінні мав зустріч з заступником міського голови м. Львова з гуманітарних питань Василем Косівим.

7 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні Преосвященнішого єпископа Брестського і Кобринського Іоана та сонму духовенства освятив новий престол та звершив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у с. Баня Лисовецька Стрийського району Львівської області. Після богослужіння архієпископ Августин вручив нагороди Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира: ордени та благословенні грамоти достойникам. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив молебень з акафістом преподобному Сергію Радонезькому.

                 

8 (пн) - У день пам'яті преподобного Сергія Радонезького архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів збори кліру та притчу храмів м. Львова. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (вт) - Високопреосвященніший архієпископ Августин, на запрошення Преосвященнішого єпископа Володимир-Волинського і Ковельського Никодима, співслужив йому та Високопреосвященнішому митрополиту Луцькому і Волинському Ніфонту і Високопреосвященнішому архієпископу Рівненському і Острозькому Варфоломею на Божественній літургії з хресним ходом у с. Галина Воля Старовижівського району Волинській області - на батьківщині митрополита Ніфонта, де також взяв участь в освяченні каплиці на честь 15-річчя храму на місці зруйнованого безбожниками православного храму.

10 (ср) - Владика Августин відвідав штаб Повітряного командування “Захід” та привітав з днем народження командира генерал-лейтенанта Осипенка П.М. Увечері у м. Києві Високопреосвященніший Владика Августин взяв участь у відкритті V міжнародного фестивалю православного кіно “Покров”, яке очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

        

11 (чт) - У м. Гомелі, Республіка Білорусь, архієпископ Августин взяв участь у Міжнародній конференції “Жінки в місцях позбавлення волі”, де виступив з доповіддю на тему “Церковний вплив на процес ресоціалізації засуджених жінок”. Владика відвідав кафедральний собор у м. Гомелі та резиденцію правлячого архієрея, де владику Августина прийняв Високопреосвященніший архієпископ Гомельський і Жлобинський Аристарх.

12 (пт) - Високопреосвященніший архієпископ Августин разом із сонмом архієреїв та духовенства у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври співслужив на Божественній літургії Блаженнішому Папі і Патріарху Олександрійському і всієї Африки Феодору ІІ та Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру. Потім був присутній на урочистому прийомі. У Синодальному військовому відділі Владика Августин мав зустріч з представниками громадських організацій. У цей же день на запрошення командування Сухопутних військ Збройних Сил України архієпископ Августин в аеропорту “Бориспіль” узяв участь у церемонії зустрічі воїнів-миротворців, що повернулися з Косово (Сербія), з яким також прибув військовий священик УПЦ, клірик Київської єпархії отець Павло Поваляєв.

                       

13 (сб) - Архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 (нд) - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у с. Піддубному Сокальського району Львівської області, що знаходиться на кордоні з Республікою Польща. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив молебень з акафістом Покрову Пресвятої Богородиці. Мав зустріч з єпископом РКЦ Мар'яном Бучеком.

15 (пн) - Архієпископ Августин провів збори співробітників єпархіального управління та свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

16 (вт) - Владика Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру та прочитав лекції з порівняльного богослов'я у Почаївській Духовній Семінарії.

17 (ср) – Високопреосвященніший архієпископ Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія співслужив йому та Преосвященнішому єпископу Шепетівському і Славутському Володимиру на Божественній літургії у свято-Преображенському кафедральному соборі у м. Житомирі з нагоди дня Ангела Правлячого архієрея.

18 (чт) - У м. Києві Владика Августин взяв участь у розширеному засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви. Того ж дня Владика мав зустріч з заступником Голови громадського обґєднання “Путь Православних” Болдирєвим Ю.А. та народним депутатом України Рибаковим І.О., а також з представниками громадських організацій.

19 (пт) - У м. Львові Владика Августин привітав з днем народження Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Гузеєва Є.Ф. Потім мав робочу зустріч з викладачами Московського Православного Свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Петрушком В.І. і Бежанідзе Г.В. Керівник відділу релігійної освіти і катехизації протоієрей Миколай Баранов взяв участь у «Дні Ліцею» у СШ № 45 у м. Львові, де провів урок християнської етики для учнів початкової та старшої школи.

20 (сб) – У м. Києві Високопреосвященніший архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Бориспільським Антонієм, вікарієм Київської митрополії, ректором Київської Духовної Академії і Семінарії. Студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ склали чергові іспити. В гостях у Львівській єпархії перебували викладачі Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Петрушко В.І. та Бежанідзе Г.В.

21 (нд) - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію і подячний молебень з нагоди 10-ї річниці відкриття Вищих Богословських Курсів, які діють при Львівській єпархії. Йому співслужили ректор Вищих Богословських Курсів протоієрей Миколай Баранов, випускники та студенти у священному сані. Після літургії Владика вручив дипломи бакалаврів богослов'я випускникам. За особливі заслуги перед Українською Православною Церквою в справі православної освіти Владика Августин вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира викладачу Московського Православного Свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Петрушку В.І. орден святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня. В урочистостях взяв участь Консул-радник Генерального консульства РФ у м. Львові Вранчану А.І.

                 

22 (пн) - У м. Стрию Львівської області Владика разом з благочинним Стрийського округу митрофорним протоієреєм Віктором Путятицьким та з митрофорним протоієреєм Петром Самуїлом провів збори з місцевими православними віруючими. Увечері архієпископ Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

23 (вт) – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта, Високопреосвяшенніший архієписокоп Львівський і Галицький Августин співслужив йому з сонмом архієреїв та духовенства на Божественній літургії з хресним ходом у храмі на честь Всіх святих землі Волинської у м. Луцьку в честь престольного свята .

24 (ср) - У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім Владика мав зустрічі з народними депутатами. Цього ж дня архієпископ Августин мав зустріч з начальником управління соціально-психологічної роботи Державного Департаменту України з питань виконання покарань полковником Скоковим С.І. та вручив йому нагороду Священного Синоду УПЦ. Цього ж дня архієпископ Августин прийняв журналіста-мандрівника Хрієнка О., який повернувся з 4-місячної поїздки по Далекому Сходу Російської Федерації, де відвідував україномовні громади.

25 (чт) - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у м. Москві відвідав Московську патріархію, де його прийняв Керуючий справами МП Високопреосвященніший митрополит Калузький і Боровський Клімент. Цього ж дня Владика також відвідав Синодальний військовий відділ МП, де зустрівся з завідувачем сектором Військово-Повітряних сил ЗС РФ священиком Костянтином Татаринцевим. Також відвідав свято-Данилівський ставропігійний чоловічий монастир.

26 (пт) - У м. Києві Голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин та ректор Національного Університету ВС генерал-лейтенант Є.М.Моїсеєв у присутності керівного складу ВУЗу, а також заступник Голови Синодального військового відділу священника Віталія Приходька, підписали угоду про співпрацю між Синодальним військовим відділом УПЦ та Київським Національним Університетом внутрішніх справ. Потім Владика Августин ознайомився з експозицією музею Університету.

27 (сб) - Владика Августин очолив збори працівників Львівського єпархіального управління. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, на якій йому разом з іншими священнослужителями співслужив клірик Красноярської єпархії священик Павло Бочков. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив молебень з акафістом.

     

29 (пд) – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім провів засідання Оргкомітету з підготовки заходів до 60-річчя мученицької кончини протопресвітера Гавриїла Костельника.

        

30 (вт) – Архієпископ Августин відвідав штаб Повітрянного командування “Захід”, де взяв участь у церемонії проводів в запас Командувача генерал-лейтенанта Осипенка П.М. Також відвідав хворого Савицького А.М. - колишнього секретаря-помічника приснопамятного протопресвітера Гавриїла Костельника - сповідника Православ`я і вручив йому грамоту Священного Синоду УПЦ з нагоди 15-річниці Харківського Собору УПЦ і 15-річниці Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім мав зустріч з представниками громадських організацій. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов відвідав Мукачівську єпархію УПЦ, де у свято-Троїце-Кирило-Мефодіївському жіночому монастирі у м. Сваляві очолив Божественну літургію. Потім у Мукачівському єпархіальному управлінні його прийняв Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт. У м. Ужгороді отець Миколай відвідав собор свв. рівноапп. Кирила і Мефодія та мав зустріч з настоятелем собору прот. Димитрієм Сидором.

           

31 (сд) – У свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі архієпископ Августин мав зустріч з представниками громадських організацій. Також, разом з доктором сільськогосподарських наук, член-кореспондентом Української екологічної академії наук, головним науковим співробітником відділу агрохімії та фізіології рослин ННЦ “Інститут землеробства УААН”, професором кафедри екології агросфери та екологічного контролю Національного аграрного університету Дегодюком Е.Г. та кандидатом сільськогосподарських наук, завідувачем відділу агрохімії та фізіології рослин ННЦ “Інституту землеробства УААН”, доцентом кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності НАУ Дегодюком С.Е. розглянув проект “Основних концептуальних положень відновлення природи і створення Української екологічної організації». Потім, на запрошення командування, відвідав учбовий центр ВВ МВС України у Київській області, де взяв участь в урочистостях з нагоди 13-річниці створення спецпідрозділу ВВ МВС України “Барс”, де вручив групі воїнів-правоохоронців благословенні грамоти Блаженнішого Митрополита Володимира та грамоти Голови Синодального військового відділу.

         

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки

Установка откатных ворот цена монтажа спб Fencecorp.