Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


листопад 2002 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив заупокійне вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

2 – Владика Августин очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з начальником Головного управління Міністерства оборони України генерал-полковником Палієм В.М. Цього ж дня Владика мав зустріч з командиром військової частини ВПС України полковником Ткачем С.І. та заступником командира Галицької бригади внутрішніх військ МВС України полковником Данюком Л.І. Також Владика провів нараду викладачів недільної школи. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві.

3 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симеона взяв участь у святкуванні його 40-літнього ювілею, очолене Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром, яке відбулося у кафедральному соборі у м. Володимир-Волинську Волинської області.

4 - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Белгородського і Старооскольського Іоана, а також Голови Держдуми Російської Федерації п. Селезньова Г.М. взяв участь у міжнародному економічному форумі Собору слов'янських народів Білорусі, Росії, України, який проходив у м. Белгороді (Росія). В рамках конференції Владика Августин відвідав міжнародну виставку-ярмарок промислових технологій, засобів виробництва, товарів та послуг Білорусі, Росії, України, а також був на урочистому прийомі з нагоди форуму. Цього ж дня у м. Києві Владика у військовому відділі УПЦ мав зустріч з офіцерами Збройних Сил України.

5 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові була звершена Божественна літургія по чину святого апостола Якова. Цього ж дня Владика Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім взяв участь у засіданні Львівського обласного осередку громадської організації „Путь православних”.

6 – На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія архієпископ Августин разом з іншими архієреями на чолі з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром взяв участь у Божественній літургії з хресним ходом у свято-Богоявленському жіночому монастирі у м. Кременці. Цього ж дня Владика відвідав свято-Успенську Почаївську лавру.

7 – Архієпископ Августин у Львівському єпархіальному управлінні провів збори кліриків свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері очолив полієлейне вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

8 – Владика Августин очолив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Димитріївській церкві у с. Лосинці Турківського району в день престольного празника.

9 – Архієпископ Августин мав зустріч з президентом Агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б. Потім відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

10 – В день пам'яті святого преподобного Іова, ігумена Почаївського, архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з сонмом духовенства відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Іовській церкві у м. Дрогобичі. Потім у Львівському єпархіальному управлінні зустрівся з народним депутатом України Симоненком П.М. з супроводжуючими його особами. Увечері очолив молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

11 – Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Мясоєдовим М.М. Потім також мав зустріч з начальником виховної роботи західного напряму прикордонних військ України полковником Шитманюком В.В. Увечері на запрошення Генерального консула Республіки Польщі у м. Львові Кшиштофа Савіцкі взяв участь в урочистостях з нагоди дня незалежності Республіки Польщі.

12 – Владика Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім прийняв заступника командира частини внутрішніх військ МВС України полковника Данюка Л.І. Також мав зустріч з командувачем 14 авіакорпусу Військово-Повітряних Сил України генерал-майором Синенком Ю.М.

13 – Архієпископ Августин у Львівському єпархіальному управлінні прийняв доктора історичних наук з Франції п. Антуана Аржаковського.

14 – На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія архієпископ Августин співслужив йому з сонмом духовенства на освяченні свято-Покровської церкви та Божественній літургії у с. Веречанка Заставнівського району Чернівецької області - батьківщині насельника свято-Успенської Почаївської Лаври схиархімандрита Димитрія.

  

15 – Владика прийняв головного редактора газети „Русский вестник” Шерешкова С.І. Увечері Владика взяв участь у засіданні редакційної ради газети „Церква і молодь”.

16 – Владика Августин мав зустріч з представниками військових формувань. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Генеральним директором державного авіапідприємства „Львівські авіалінії” Загревою Л.Ю., командувачем 14 авіаційного корпусу ВПС України генерал-майором Синенком Ю.М., начальником Управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником вн. сл. Іваненком М.П. та військовим льотчиком-випробувальником групи „Українських соколів” полковником Сотніковим Е.В. У м. Коростені Житомирської області архієпископ Августин відвідав свято-Покровську церкву, де за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона звершив заупокійну літію біля гробу померлого колишнього старости цієї церкви Семена Васяновича.

18 – У м. Києві архієпископ Августин зустрівся з виконавчим директором Української місії тюремного служіння Ю. Васильчуком та секретарем О. Бризинською. Також зустрівся з головою селянської християнської спілки Шаромиговим. Потім мав зустріч з начальником Головного управління МО України генерал-полковником Палієм В.М. У військовому відділі УПЦ Владика прийняв військову делегацію з Республіки Польщі. Відвідав Державну митну службу України, де мав зустріч з її Головою Каленським М.М.

19 – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив Блаженнішому митрополиту Володимиру у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Потім привітав Керуючого справами Преосвященнішого єпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана з 40-річчям. Владика Августин мав зустріч з заступником командувача ВВ МВС України генерал-майором Чепурним В.М., а також з заступником начальника управління ВВ з виховної роботи полковником Глуховським В.Є.

  

Також мав робочу зустріч з Головою Синодального відділу релігійної освіти, катехизації і місіонерства УПЦ Преосвященнішим єпископом Полтавським і Кременчуцьким Филипом. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебував православний Преосвященніший єпископ Штудгардський Агапіт (Німеччина) з супутниками.

20 – У м. Києві у військовому відділі архієпископ Августин зустрівся з представником УМВС України у Хмельницькій області підполковником Гусаком Д.В. Потім Владика разом з завідувачем канцелярії військового відділу священиком Сергієм Полежаєвим відвідав військове містечко Макарів-1 (Київська обл.), де зустрівся з представниками командування. У м. Києві (Дарниця) у свято-Михайлівській парафії Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, а також Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон та Преосвященніший єпископ Васильківський Пантелеімон з сонмом духовенства співслужили Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Всеношній.

21 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Михайлівській парафії у м. Києві (Дарниця). У військовому відділі Владика зустрівся з письменником, автором телепрограм Яном Таксюром.

22 – У військовому відділі у м. Києві архієпископ Августин прийняв представників православної громади військового містечка Київської області. Мав робочу зустріч з Керуючим справами УПЦ Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. Цього ж дня Владика відвідав свято-Пантелеімоновським жіночий монастир, де його прийняла настоятелька ігуменія Єлисавета. На вечірньому богослужінні молився у Хрестовоздвиженській церкві у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

        

23 – Разом з іншими архієреями архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру з нагоди дня його народження у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Потім взяв участь у засіданні Ради всеукраїнського об'єднання громадян „Путь православних”. Мав зустріч з заступником начальника управління ВВ з виховної роботи полковником Глуховським В.Є.

     

24 – У Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, в якого потім був на прийомі. Цього ж дня Владика очолив роботу III з'їзду Всеукраїнської громадської організації „Путь православних”.

25 – Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

26 – Архієпископ Августин на запрошення Начальника управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації п. Брегіна М.Г. взяв участь у Львівській обласній конференції „Християнське виховання у загальноосвітніх навчальних закладах: стан, проблеми, перспективи”. Потім мав зустріч з директором середньої школи №45 Кравченком В.В. Цього ж дня Владика зустрівся з головним редактором газети „Світло Православ'я” Шевченком А.А., головним редактором газети „Русский вестник” Шерешковим С.І. та головним редактором газети для засуджених „Помилуй і спаси” Костенко О.М. Мав також зустріч з заступником командувача ЗОК МО України генерал-майором Романцем В.В.

           

27 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у роботі круглого столу „Церква і держава: на шляху до рівноправних відносин”. Відвідав МВС України, де зустрівся з Міністром генерал-полковником міліції Смирновим Ю.О. та заступником держсекретаря МВС генерал-лейтенантом Ануфрієвим М.І.

  

28 – У Львівському єпархіальному управлінні Владика взяв участь у роботі активу молодіжного братства Почаївської ікони Божої Матері.

29 – Архієпископ Августин у Львівському єпархіальному управлінні прийняв заступника начальника центрального військового госпіталя ЗОК МО України підполковника Ільницького І.Л. Мав бесіду з головним редактором газети „Світло Православ'я” Шевченком А.А., а також з директором РКЦ Провозіним В.В. Мав зустріч з заступником командувача ЗОК МО України з виховної роботи полковником Омельченком В.М. та командиром військової частини 

На початок сторінки