Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


листопад 2003 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин відправив заупокійну Божественну літургію і панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив Всеношну.

2 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав Овруцьку єпархію. Цього ж дня секретар єпархії священик Богдан Білас відвідав свято-Михайлівську парафію у с. Карпатське Турківського району Львівської області, де разом з настоятелем священиком Михайлом Іршаком звершив Божественну літургію.

3 – У м. Києві у центрі Олександра Разумкова архієпископ Августин взяв участь у засіданні представників християнських конфесій з розгляду проблемних питань щодо проекту концепції державної політики стосовно релігії і Церкви. Потім відвідав Верховну Раду України, де його прийняв перший заступник голови ВР Васильєв Г.А. Мав зустріч з представниками фонду Дж. Говарда, а також представником групи компаній „Родовід” І. Савіною.

4 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім у військовому відділі УПЦ мав зустрічі з представниками силових структур.

5 – Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, взяв участь у зустрічі Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та першого заступника Голови Верховної Ради України Васильєва Г.А. Владика Августин також мав зустріч з народним депутатом України академіком Толочком П.П. та керівником відділу духовних і філософських програм Національного телебачення Л. Побережник. Цього ж дня у свято-Георгіївській церкві у м. Львові була відслужена Божественна літургія по чину святого апостола Якова.

7 – У м. Києві архієпископ Августин, на запрошення Голови Синодального відділу релігійної освіти і катехизації єпископа Полтавського і Кременчуцького Филипа, взяв участь в Установчому з'їзді Всеукраїнського православного педагогічного товариства.

8 – У свято-Димитріївській церкві у с. Лосинець Турківського району Львівської області архієпископ Августин у співслужінні сонму духовенства відправив Божественну літургію з хресним ходом. Потім відвідав свято-Покровську церкву у м. Турці. Увечері молився на Всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, а ввечері відправив молебень з акафістом.

11 - Ключар свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієрей Володимир Шарабура, на запрошення в.о. керівника Генерального консульства Республіки Польщі у Львові, взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності Польщі.

12 – У м. Києві у військовому відділі УПЦ архієпископ Августин мав зустріч з завідувачем кафедри філософії права та суспільствознавства Київського інституту внутрішніх справ полковником Прибутько П.С. Потім зустрівся з заступником міністра екології Карман З.М.

13 – Владика Августин відвідав Київський головний клінічний госпіталь МО України.

14 – Архієпископ Августин у свято-Успенській Києво-Печерській лаврі мав зустріч з професором доктором м.н. народним депутатом України Марковською Н.С. Також зустрівся з начальником кафедри Української військово-медичної академії полковником Склярем С.І. і мав зустріч з представниками військових формувань.

15 – Владика у м. Києві мав зустріч з представниками прес-служби управління ВВ МВС України, а також з президентом групи компаній „Родовід” І. Дідковським.

16 – У м. Москві, Росія, за благословенням Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія архієпископ Августин очолив Божественну літургію у головному військовому храмі Вознесення Господнього, що за Серпуховськими воротами. Потім мав зустріч з співробітниками Синодального відділу Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами. Цього ж дня Владика зустрівся з президентом групи компаній „Нерком” Солодом В.Ю.

17 – Голова Синодальної Богословської комісії Української Православної Церкви архієпископ Августин взяв участь у роботі міжнародної богословської конференції, яку відкрив у Московському готельному комплексі „Даниловський” Святіший патріарх Московський і всія Русі Олексій. Владика мав робочі зустрічі з Високопреосвященнішим митрополитом Мінським і Слуцьким Філаретом, Високопреосвященнішим архієпископом Вроцлавським і Щецинським Ієремією, ректором Санкт-Петербурзьких духовних академії і семінарії Високопреосвященнішим архієпископом Тихвинським Константином, Високопреосвященнішим митрополитом Молдавським і Буковинським Даниїлом (Румунська Православна Церква) та Преосвященнішим єпископом Сергієвським Василієм (Великобританія).

18 – Владика був присутній на пленарних засіданнях міжнародної богословської конференції, яка відбувалася у м. Москві.

19 – В гостях у Львівській єпархії перебувала співробітник посольства США в Україні п. Кетлін Кер.

20 – У м. Києві Владика Августин взяв участь у роботі міжнародного економічного форуму міст Києва, Москви та Мінська. Також взяв участь у роботі ради Собору народів України, Росії та Білорусі. Мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М.

21 – За благословенням Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у м. Бердичеві Житомирської області.

22 – У м. Києві архієпископ Августин мав робочі зустрічі з представниками військових формувань України.

23 – Архієпископ Августин взяв участь у святкуванні першого випуску Вищих Богословських Курсів, в рамках якого очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та урочисте засідання.

24 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у науково-практичній конференції „Джерела і перспективи російсько-українського співробітництва”. Також провів нараду з співробітниками Синодального відділу УПЦ по взаємодії за Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. Мав робочі зустрічі з представниками силових структур.

25 – У м. Москві, Росія, архієпископ Августин взяв участь у роботі науково-практичної конференції „Вітчизна. Армія. Церква”. Також мав зустріч з Високопреосвященнішим митрополитом Крутицьким і Коломенським Ювеналієм. Потім відвідав Синодальний відділ Московського Патріархату по взаємодії з Збройними силами та правоохоронними органами. Мав зустріч з Головою відділу протоієреєм Димитрієм Смирновим.

26 – У м. Києві Владика Августин з начальником управління виховної роботи сухопутніх військ генерал-лейтенантом Жишко Л.В. Був на прийомі У Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Мав зустрічі з представниками військових формувань.

27 – У м. Києві у військовому відділі архієпископ Августин провів зустрічі з представниками силових структур і громадських організацій.

28 – У м. Львові архієпископ Августин відвідав штаб ЗОК МО України, де його прийняв командувач генерал-лейтенант Петрук М.М. Мав також робочу зустріч з головним редактором газети „Русский вестник” Шерешковим С.І.

29 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав окремий Новоросійсько-Київський ордена Червоного прапора полк, де виступив на урочистому ритуалі з нагоди прийняття присяги та благословив молодих воїнів.

30 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері відправив молебень з акафістом.

На початок сторінки