Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


листопад 2004 р.

1 - Архієпископ Августин у м. Львові очолив збори працівників Львівського єпархіального управління. Потім прийняв настоятельку Львівського свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару.

2 – Владика у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”.

3 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з народним депутатом України Писаренком А.Г. Цього ж дня Владика відправив водосвятний молебень.

  

4 – Архієпископ Августин мав зустріч представником керівництва силовими структурами, а також з головою ВО „Держава” Бачигіним В.П. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М. Цього ж дня Владика відвідав Житомирське єпархіальне управління та мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм.

5 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив Божественну літургію за древнім чином святого апостола Якова. Владика очолив Літургію теж в повному облаченні, однак замість саккоса мав фелонь грецького покрою з великим омофором, який не знімався від початку до кінця Літургії, не одягав наперсного хреста, панагії і мітри, жезл був без сулка. Віруючим дуже подобається цей чин і вони уже не раз просили Владику звершувати Літургію таким чином частіше.


Цього ж дня Владика провів нараду активу духовенства. Владика прийняв представників військових формувань. Увечері очолив заупокійне вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

6 – Владика, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія, співслужив йому на Божественній літургії з хресним ходом у Кременецькому свято-Богоявленському жіночому монастирі. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з головою Львівського російського культурного товариства ім. О. Пушкіна Лютиковим О.Ю.

     

7 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері – молебень з акафістом св. вмч. Димитрію. Цього ж дня Владика прийняв Голову Галицького спортивно-технічного товариства Янчака Я.Я.

8 – Владика очолив Божественну літургію у парафії у с. Колодруби Миколаївського району Львівської області.

  

9 – У Львівському єпархіальному управлінні Владика прийняв клірика Православної Церкви Чеських земель і Словакії протоієрея Йосифа Фейсака. Цього ж дня Владика відвідав Львівський обласний військовий клінічний госпіталь. Увечері очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

10 – У свято-Успенському соборі Почаївської Лаври Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Почаївський Володимир у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію з хресним ходом. Увечері у м. Києві Владика був присутній на фестивалі „Глас Печерський”, якій відбувався у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

11 – У м. Києві Владика відвідав госпіталь УМВС у м. Києві та мав зустріч з медперсоналом та пацієнтами. Цього ж дня Владика мав зустріч з Ректором НАВС України генерал-полковником Кондратьєвим Ю.Я. Потім відвідав Київську гімназію №283, де, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковні ордени преп. Нестора Літописця III ст. її директору Гнатюку В.М. та президенту МБФ „Козацький” Левицькому І.С. Владика також мав зустріч з представниками козацьких товариств.

12 – У м. Києві Владика мав зустріч з представниками спецпідрозділу ВВ МВС України „Барс”. Потім мав зустріч з керівництвом Всеукраїнського громадського об'єднання „Держава”.

13 – У м. Кіровограді архієпископ Августин відвідав управління Державного департаменту у справах виконання покарань, де його прийняв начальник полковник Міхальов О.П. з співробітниками. Потім відвідав виправну колонію №6, де провів зустріч з працівниками та засудженими, а також освятив місце, де заплановано спорудити каплицю. Також відвідав СІЗО – 14, де провів зустріч з утримуваними неповнолітніми правопорушниками та жінками. Також освятив місце під будівництво каплиці. В кафедральному соборі Високопреосвященніший архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Кіровоградським і Олександрійським Пантелеімоном у співслужінні духовенства звершили Всеношну.

  

14 – У м. Кіровограді, за благословенням Преосвященнішого єпископа Кіровоградського і Олександрійського Пантелеімона архієпископ Августин очолив Божественну літургію. Потім відвідав військові частини А-0759 та А-0680, де провів зустрічі з командуванням та особовим складом.

     
     

15 – Архієпископ Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії, на яких було прийнято заяву щодо післявиборчої ситуації.

16 – Владика у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я” та мав зустріч з ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом.

17 – У м. Києві Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан з сонмом духовенства звершили соборний молебень у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Потім Владика був на прийомі у Генерального прокурора України Васильєва Г.А.

  

19 – У м. Львові Владика провів ряд зустрічей з представниками військових формувань і громадських організацій.

20 – У м. Києві Владика Августин мав зустріч з депутатом Державної Думи Російської Федерації Фоменком А.В. та помічниками інших депутатів.

21 – Владика Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві при НАВС України у м. Києві. Владика відвідав свято-Ольгинську парафію у м. Коростені Житомирської області.

  

22 – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі Владика провів зустрічі з представниками військових формувань і громадських організацій.

23 – У Московській Духовній Академії архієпископ Августин взяв участь у роботі Пленуму Синодальної Богословської комісії РПЦ. Був також на прийомі у ректора МДА Високопреосвященнішого архієпископа Верейського Євгенія. У м. Москві Владика відвідав Московську Патріархію, де його прийняв Керуючий справами МП Високопреосвященніший митрополит Калузький і Боровський Климент.

24 – У м. Києві Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

  

25 – Владика у м. Львові прийняв головного редактора газети „Руський вестник” Шерешкова С.І. Цього ж дня Владика мав зустріч з головою Львівського братства св. вмц. Варвари Галенко Л.О.

26 – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії. Потім прийняв настоятельку Львівського свято-Преображенського православного жіночого монастиря монахиню Варвару. Потім мав зустріч з Президентом Львівського агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б.

27 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика прийняв редактора відділу журналістських розслідувань газети „Труд” Іщенка С.Г. Потім зустрівся з начальником Львівського прикордонного госпіталя полковником Кав'юком В.Ю. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

28 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Божественну літургію, а увечері - вечірню з хресним ходом. Владика мав зустріч з головою групи компаній „Нерком” Солодом В.Ю. У Львівській єпархії перебував викладач свято-Тихоновського православного Богословського університету диякон Олександр Мазирін. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит. Владика провів збори активу свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

  

29 – Владика у Львівському єпархіальному управлінні прийняв консультантів Секретаріату Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Перця В.Д. та Ольховця О.М. Мав зустріч з начальником управління у справах релігій, національностей і міграції Львівської облдержадміністрації Курашом Р.І. Мав зустріч з головою Львівського російського культурного товариства ім. О. Пушкіна Лютиковим О.Ю.

30 – Владика у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”. Цього ж дня провів збори активу свято-Георгіївської церкви у м. Львові. 

На початок сторінки