Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


листопад 2005 р.

1 (вт) - У Почаївській Духовній Семінарії Владика прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом та інспектором ПДС протоієреєм Олегом Плаксієм.

2 (сд) - 4 (пт) – Владика Августин взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції „Церква і держава у служінні народові”, яка відбувалася у м. Хмельницькому. В рамках конференції архієпископ Августин разом з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром та іншими учасниками відвідав церкви та пам'ятні місця, пов'язані з життям Блаженнішого - с. Меджибіж та с. Марківці, а також свято-Преображенський жіночий монастир у с. Головчинці Летичівського району Хмельницької області. Взяв участь у пленарних та секційних засіданнях, які проходили у Хмельницькому філіалі МАУП. Разом з іншими архієреями та духовенством співслужив Блаженнішому на Божественній літургії у свято-Преображенському кафедральному соборі м. Хмельницького.

4 (пт) - В гостях у Львівській єпархії перебував професор Московської Духовної Академії архімандрит Платон. Увечері Владика молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 (сб) - Архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері відправив всеношну. Цього ж дня відбулося засідання оргкомітету по підготовці єпархіальної конференції, присвяченої ювілею Предстоятеля УПЦ. Цього ж дня Львівську єпархію відвідав настоятель свято-Покровської церкви у м. Ялті, Нижня Ореанда, протоієрей Миколай Доненко.

6 (нд) - Архієпископ Львівський і Галицький Августин, за згодою Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, звершив Божественну літургію у церкві свят. Миколая у м. Олевську Житомирської області у співслужінні намісника Донського старопігійного чоловічого монастиря у м. Москві архімандрита Агафодора та інших священиків родини Маркевичів з нагоди 50-річчя священичого служіння настоятеля церкви протоієрея Володимира Маркевича. Також вручив ювіляру нагороди: Святішого патріарха Московського і всія Русі Олексія – орден преп. Сергія Радонезького ІІ ст., та Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден св. рівноап. кн. Володимира ІІ ст.

7 (пд) – Владика Августин звершив Таїнство вінчання у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері – молебень з акафістом. Потім мав зустріч з представниками військових формувань.

8 (вт) - Архієпископ Львівський і Галицький Августин на прохання Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві у с. Тислогів Радивилівського району Рівненської області з нагоди 100-річчя її освячення.

9 (сд) – У Львівському єпархіальному управлінні відбулася ювілейна єпархіальна конференція „Добрий пастир української землі”, присвячена 70-річчю Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Конференцію та збори духовенства Львівської єпархії очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин,

10 (чт) – У м. Києві архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у розширеному засіданні Священного Синоду УПЦ. Цього ж дня у с. Шандровці Турківського району відбулися похорони настоятеля парафії протоієрея Іоана Соболевського. На прохання Владики Августина чин відспівування звершив Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт у співслужінні сонму духовенства.

11 (пт) – Владика Августин був на прийомі у Блаженнишого митрополита Київського і всієї України Володимира. Також у м. Києві мав зустріч з представниками силових структур і громадських організацій.

12 (сб) – Владика взяв участь у конференції: „Проблеми і перспективи християнської освіти”, яка відбулася у м. Києві. Увечері у Трапезній церкві Києво-Печерської лаври Владика співслужив на всеношній Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, Високопреосвященнішому митрополиту Донецькому і Маріупольському Іларіону, Високопреосвященнішому архієпископу Переяслав-Хмельницькому Митрофану та Преосвященнішому єпископу Шаргородському Пантелеімону з сонмом духовенства. Потім взяв участь у чині наречення архімандрита Луки у єпископа Васильківського.

13 (нд) – Владика у Трапезній церкві Києво-Печерської лаври співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, Високопреосвященнішому митрополиту Донецькому і Маріупольському Іларіону, Високопреосвященнішому архієпископу Переяслав-Хмельницькому Митрофану, Преосвященнішому єпископу Чернігівському і Ніжинському Амвросію та Преосвященнішому єпископу Шаргородському Пантелеімону з сонмом духовенства на Божественній літургії, під час якої відбулася архієрейська хіротонія Преосвященнішого єпископа Васильківського Луки. Цього ж дня у м. Москві архієпископ Августин мав зустріч з учасниками Міжнародної Богословської конференції.

14 (пд) - 17 (чт) – Голова Синодальної Богословської комісії УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у Міжнародній Богословській конференції „Есхатологічне вчення Церкви”, яка відбулася у м. Москві. Мав розмову з Святішим патріархом Московським і всія Русі Олексієм, Патріаршим екзархом всія Білорусі Високопреосвященнішим митрополитом Мінським і Слуцьким Філаретом, Головою Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом.

18 (пт) - Владика Августин разом з учасниками конференції відвідав Свято-Троїце-Сергієву Лавру та Московську Духовну Академію у м. Сергієвому Посаді Московської області, де молився біля мощей преп. Сергія Радонезького та був на прийомі у Ректора МДА і С Високопреосвященнішим архієпископом Верейським Євгенієм.

19 (сб) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

20 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Вознесенській церкві у с. Сулимів Жовківського району з нагоди 50-річчя настоятеля церкви протоієрея Григорія Фарата та за старанні труди у славу Святої Церкви вручив йому нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден св. рівноапостольного князя Володимира ІІІ ст. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 (пд) - Архієпископ Августин у співслужінні сонму духовенства, в т.ч. священиків ПДС, звершив чин освячення храму та Божественну літургію у свято-Іоано-Богословській церкві у м. Червонограді Львівської області. Співав хор студентів ПДС.

22 (вт) – Владика відвідав Верховну Раду України. Цього ж дня мав зустріч з Уповноваженим з прав людини в Україні Карпачовою Н.І. Увечері в Успенському соборі Києво-Печерської лаври на всеношній співслужив сонму архієреїв та духовенства.

23 (сд) – В Успенському соборі Києво-Печерської лаври співслужив сонму архієреїв та духовенства на Божественній літургії з нагоди 70-річчя Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім був на урочистій академії, присвяченій ювілею.

24 (чт) – У м. Києві Владика був на зустрічі з Головою відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом. Потім мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Потійським Григорієм (Грузинська Православна Церква), а також ректором Почаївської Духовної Семінарії архімандритом Нафанаїлом. Увечері був на святковому прийомі з нагоди ювілею Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

25 (пт) – У м. Києві мав зустріч з представниками громадських організацій та військових формувань.

26 (сб) – Архієпископ Августин у м. Києві на запрошення командира окремого Новоросійського Київського ордена Червоного прапора полку Прнезидента України полковника Плахути І.В. взяв участь в урочистому ритуалі, присвяченому складанню військової присяги молодим поповненням. Також відвідав свято-Михайлівську парафію у с. Мелені Коростенського району Житомирської області, де біля могили протоієрея Іоана Маркевича звершив літію за упокій душ жертв голодомору. Цього ж дня в усіх храмах Львівської єпархії було звершено панахиди за тих, хто помер від голодомору.

27 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім звершив таїнство Хрещення. Увечері Владика очолив молебень з акафістом. Цього ж дня мав зустріч з заступником голови Державного департаменту України з питань виконання покарань Калашник Н.Г. Цього ж дня у м. Львові архієпископ Августин зустрівся з педагогами свято-Тихоновського православного гуманітарного університету: завідувачем кафедри з історії філософії Легою В.П. та старшим викладачем кафедри всесвітньої історії Мурзіним Є.Б. Студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії складали чергові іспити.

28 (пд) – У Почаївській Духовній Семінарії Владика прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я”. Також відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, де його прийняв Преосвященніший єпископ Володимир. Цього ж дня Владика провів збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

29 (вт) – Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Також відвідав Верховну Раду України, де взяв участь у роботі зустрічі її Голови п. Литвина В.М. з представниками організацій військово-патріотичного спрямування.

30 (сд) – Архієпископ Августин прибув до м. Москви, а потім - до м. Женеви (Швейцарія), де взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції „Мультикультуралізм і етнополітичні моделі ХХІ століття”. 

На початок сторінки