Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


листопад 2006 р.

1 (сд) – Владика Августин відвідав Львівську обласну прокуратуру, де його прийняв прокурор області Пришко А.Г.

2 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана. Потім у Синодальному військовому відділі мав зустрічі з священиками, які проводять духовно-пастирську роботу з військовослужбовцями. Потім відвідав м. Обухів Київської області, де взяв участь у зборах благодійного фонду преподобного Агапіта Печерського.

3 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Очолив роботу V з'їзду об'єднання громадян „Путь православних”. Потім звершив таїнство Вінчання в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

4 (сб) – Владика Августин молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив всеношну.

5 (нд) – Архієпископ Августин у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію за чином святого апостола Якова. Увечері очолив молебень з акафістом іконі Божої Матері “Всіх скорбящих радосте”. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов відвідав СШ № 45 у м. Львові, де взяв участь у XVI міжнародному Пушкінському конкурсі та у зустрічі з керівниками делегацій (Росія, Україна, Польща, Білорусь). У зустрічі взяли участь Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові п. Гузєєв Є.Ф. та консул-радник Вранчану А.І.

6 (пд) - На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія Владика Августин разом з іншими архієреями та сонмом духовенства взяв участь у святковій Божественній літургії у свято-Богоявленському жіночому монастиирі у м. Кременці Тернопільської обл. Цього ж дня архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру

7-8 (вт-сд) – На запрошення Фонду Національної Слави Росії ім. Св. ап. Андрія Первозванного Владика Августин взяв участь у міжнародній конференції «Кримська (Східна) війна в культурній пам'яті народів Росії і світу» у м. Москві. Тоді ж відвідав Московський Донський старопігійний чоловічий монастир, де його прийняв намісник архімандрит Агафодор.

8 (сд) - Член Ради російського товариства ім. О.Пушкіна протоієрей Миколай Баранов взяв участь у зустрічі Генерального консула Російської Федерації у м. Львові п. Гузєєва Є.Ф. та консула-радника Вранчану А.І. з керівниками російськомовних громадських організацій західного регіону України.

9 (чт) - Владика Августин взяв участь у роботі Синодальної Богословської комісії РПЦ у м. Москві.

  

10 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з окремими народними депутатами, а також був на прийомі у керівника апарату ВР Зайчука В.О. Потім відбулася зустріч з головою об'єднання “Держава” Васил'євим Г.А.

11 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував насельник свято-Успенської Почаївської лаври ієромонах Олександр.

12 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровському монастирі у с. Кострино Великоберезнянського району Закарпатської області, священноархімандритом якого він є.

13 (пд) – У м. Львові Владика мав зустрічі з представниками силових структур.

14 (вт) – Архієпископ Августин разом з Генеральним консулом Російської Федерації у Львові Гузєєвим Є.Ф. та супроводжуючими його особами відвідав СвятоУспенську Почаївську Лавру. Потім Владика прочитав лекції з порівняльного богослов'я вихованцям Почаївської Духовної Семінарії, а також мав зустріч з ректором семінарії архімандритом Нафанаїлом та викладачами.

15 (сд) – Владика очолив збори духовенства Львівської єпархії.

16 (чт) – Архієпископ Августин відвідав Івано-Франківську область для консультацій з питань церковної архітектури.

17 (пт) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана. Потім провів зустріч з представниками громадських організацій.

18 (сб) – Владика Августин прибув до м. Москви, потім разом з іншими ієрархами прибув до м. Калінінграда, Росія, де, на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Смоленського і Калінінградського Кирила, взяв участь в урочистостях з нагоди його 60-річчя.

19 (нд) – Архієпископ Августин у Храмі Христа Спасителя у м. Калінінграді разом з іншими ієрархами та сонмом духовенства співслужив на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир, а потім взяв участь в урочистому прийомі. Цього ж дня Владика Августин прибув до м. Москви. Тоді ж керівник Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов співслужив на Божественній Літургії у храмі свят. Миколая Чудотворця, що у Кузнецькій слободі (м. Москва), яку очолив ректор Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету протоієрей Володимир Воробйов. Потім у приміщенні Московського Державного Університету відбулося урочисте засідання з нагоди актового дня ПСТГУ, яке очолив Голова Учбового комітету РПЦ, ректор Московських Духовних Академії та Семінарії архієпископ Верейський Євгеній.

20 (пд) – У м. Києві був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

21 (вт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мельничному Турківського району Львівської області.

  

22 (сд) – Владика мав зустріч з представниками громадських організацій Львівщини.

23 (чт) – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври співслужив на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру з нагоди Дня його народження. Також був на урочистому прийомі.

24 (пт) – У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з представниками громадських організацій. Цього ж дня Владика прийняв викладачів Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету диякона Іоана Воробйова та Легу В.П.

25 (сб) – Владика мав зустріч з командиром окремої Галицької бригади ВВ МВС України полковником Кульчицьким С.П. Увечері молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня в усіх храмах Львівської єпархії були звершені заупокійні богослужіння за жертв голодомору. Студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ склали чергові іспити.

26 (нд) – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства у Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії, за якою відбулася архієрейська хіротонія Преосвященного єпископа Бориспільського Антонія.

  

27 (пд) – Архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також у Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана. У Синодальному військовому відділі мав зустрічі з священиками, що відповідають за духовно-пастирську роботу з військовослужбовцями.

28 (вт) – Архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України, де мав зустріч з окремими народними депутатами, а також з керівником апарату Зайчуком В.О. Також відвідав вищу духовну семінарію РКЦ у м. Ворзелі, де взяв участь у семінарі “В'язничне душпастирство та зміни у в'язницях пострадянських країн”.

29 (сд) – Владика відвідав Державний Департамент України з питань виконання покарань, де мав зустрічі з керівництвом. Потім у Синодальному відділі УПЦ по взаємодії з ЗС та іншими військовими формуваннями прийняв учасників семінару, а також п. Павла Мочидловського, представника ООН у справах тюремної системи та п. Єжи Ніколаєва – начальника Люблінського обласного управління, Польща.

30 (чт) – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у зустрічі народних депутатів України Кушнарьова Є.П. та Болдирєва Ю.О. з членами Всеукраїнської Ради Церков. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки