Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


листопад 2007 р.

1 (чт) - У Львівському єпархіальному управлінні УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин зустрічався з представниками громадських організацій. Потім провів збори працівників єпархіального управління. Цього ж дня протоієрей Миколай Баранов відвідав свято-Троїцький Іонинський монастир у м. Києві.

2 (пт) - Владика Августин очолив вечірнє заупокійне богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Під час перебування в Канаді, на запрошення Канадської єпархії Православної Церкви в Америці, секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав м. Вінніпег, провінція Манітоба, де взяв участь у роботі єпархіальної ради і мав зустріч з архієпископом Оттавським і Канадським Серафимом. Цього ж дня він зустрівся з першоієрархом УПЦ в Канаді митрополитом Іоаном, єпископом Лондонським Андрієм, єпископом Португальським Іларіоном, Головою Президії Консисторії УПЦ в Канаді священиком Богданом Гладьо, Надзвичайним та Повноважним послом України в Канаді п. І. Осташем.

3 (сб) - Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив заупокійну Божественну літургію та вселенську панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив чин відспівування усопшого новопреставленого Андрія Савицького – секретаря-помічника приснопам'ятного протопресвітера Гавриїла Костельника. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас відвідав благодійну організацію «International HOPE» (м. Вінніпег, штат Манітоба) та ознайомився з її роботою.

4 (нд) - У м. Вінниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі з нагоди 45-річчя з дня народження Високопреосвященнішого архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського Симеона архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас співслужив Високопреосвященнішому Серафиму, архієпископу Оттавському і Канадському в свято-Троїцькому соборі у м. Вінніпезі, Манітоба. Цього ж дня він взяв участь у презентації благодійного фонду.

5 (пн) - В день пам'яті святого апостола Якова, брата Господня по плоті, архієпископ Августин очолив Божественну літургію за древнім чином цього святого апостола. Увечері Владика вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

              

6 (вт) - Владика Августин співслужив іншим архіпастирям на Божественній літургії у свято-Богоявленському жіночому монастирі у м. Кременці Тернопільської області в день свята ікони Божої Матері “Всіх скорбящих Радосте”.

7 (сд) - У м. Львові архієпископ Августин очолив засідання Синодальної Богословської комісії УПЦ.

        

8 (чт) - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Димитріївській церкві у с. Лосинці Турківського району. Потім відвідав місце, виділене для будівництва свято-Онуфріївського чоловічого монастиря Львівської єпархії.

9 (пт) - У Львівській єпархії Владика мав зустріч з представниками силових структур. Керівник Відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов у Державному Дрогобицькому Педагогічному Університеті взяв участь у III Міжнародних Читаннях, присвячених пам'яті протоієрея Олександра Меня.

10 (сб) - Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Параскевинській церкві у с. Стоянові Радехівського району, після якої вручив нагороди благодійникам: Кисельову О.В. - грамоту Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та Богданову М.Я. і Хміль О.В. - Архієрейську грамоту, а також дітям – Архієрейські грамоти за участь у дитячому фестивалі церковної творчості «Великдень – 2007». Владика також подарував церкві ікону “Моління про Чашу”.

11 (нд) - На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана з нагоди його 45-річчя архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив у кафедральному соборі у м. Білій Церкві Київської області на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

12 (пн) - У м. Києві архієпископ Августин очолив річні збори старших військових та старших тюремних священиків за участю Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Владика також відвідав свято-Покровський храм при Головному клінічному госпіталі МО України, де очолив роботу Круглого столу. Цього ж дня секретар єпархії протоієрей Богдан Білас мав зустріч з начальником відділу у справах релігій та національностей Львівської облдержадміністрації Курашем Р.І.

13 (вт) - 16 (пт) - Архієпископ Августин взяв участь в роботі V Міжнародної богословської конференції “Православне вчення про церковні Таїнства” у м. Москві. В рамках конференції Владика відвідав Московську Патріархію, де його прийняв Високопреосвященніший митрополит Калузький і Боровський Клімент, та Віддлі Зовнішніх Церковних Зв'язків, де мав зустріч з заступником голови Преосвященнішим єпископом Єгорівським Марком. Владика також відвідав Свято-Троїце-Сергієву Лавру та Московську Духовну Академію, Донський та Данилевський ставропігійні чоловічі монастирі в м. Москві і Синодальний відділ МП по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами.

14 (сд) - У м. Києві Владика Августин взяв участь у відкритому засіданні Священного Синоду УПЦ під головуванням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, де звітував про діяльність Синодальної Богословської комісії та Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України у 2007 році. Цього ж дня архієпископ Августин мав зустріч з заступником голови громадської організації “Путь Православних” Болдирєвим Ю.О.

17 (сб)- 19 (пн) – У м. Москві архієпископ Августин разом з іншими архієреями взяв участь в урочистостях з нагоди 90-річчя встановлення Патріаршества в Руській Православній Церкві, в рамках яких співслужив у Храмі Христа Спасителя на всеношній і Божественній літургії, яку очолив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій, а також відвідав Успенський собор Московського Кремля, Донський ставропігійний чоловічий монастир, Великий Кремлівський Палац, де разом з іншими архієреями на чолі з Святішим Патріархом Олексієм був присутній на прийомі у Президента Російської Федерації Путіна В.В.

19 (пд) - Протоієрей Миколай Баранов відвідав свято-Троїцький Іонинський монастир у м. Києві.

20 (вт) - Архієпископ Августин з заступником голови громадської організації “Путь Православних” Болдирєвим Ю.О. був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Увечері Владика молився на всеношній у Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври. Цього ж дня Ректор Вищих Богословських Курсів Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов у м. Москві взяв участь у нараді, яку очолив проректор з навчальної роботи Православного Свято-Тихонівського Гуманітарного Університету (ПСТГУ) священик Георгій Ореханов.

21 (сд) - Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мельничному Турківського району. Протоієрей Миколай Баранов відвідав свято-Троїце-Сергієву Лавру у м. Сергієвому Посаді Московської області.

22 (чт) – Владика мав зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини. Секретар єпархії прот. Богдан Білас мав зустріч з начальником відділу у справах релігій та національностей Львівської облдержадміністрації Курашем Р.І. Керівник Відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов мав зустріч з доктором церковної історії, доцентом ПСТГУ Петрушко В.І. та старшим викладачем ПСТГУ Серебряковою Ю.В. Потім відвідав директора СШ № 45 м. Львова Кравченко В.В., який проходить курс лікування в одній з лікарень Москви.

23 (пт) - У Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври Владика разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру з нагоди дня його народження. В цей же день в Академічному храмі Владика Августин звершив Таїнство Вінчання. Увечері був на святковому прийомі. На запрошення Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради народних депутатів, за благословенням архієпископа Августина, секретар єпархії протоієрей Богдан Білас у Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької взяв участь у вечорі-реквіємі пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні. Цього ж дня ректор Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов мав зустріч у м. Москві з Ректором ПСТГУ протоієреєм Володимиром Воробйовим.

24 (сб) – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з народним депутатом України 5-го скликання Рибаковим І.О., депутатом Державної Думи Російської Федерації Затуліним К.Ф., народним депутатом України 5-го скликання Болдирєвим Ю.О., Президентом Одеського парашутного клубу К. Оборіним, а також з представниками громадських організацій. Після цього в резиденції предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира взяв участь в чині наречення архімандрита Євлогія у єпископа Кременчуцького і Хорольського. Цього ж дня протоієрей Роман Коломийчук взяв участь у панахиді біля пам'ятника жертвам тоталітарного режиму.

25 (нд) – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства у Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії, під час якої була звершена архієрейська хіротонія архімандрита Євлогія у єпископа Кременчуцького і Хорольського. Потім Владика Августин у складі паломницької групи відбув на Святу Землю.

26 (пн) – 2 грудня (нд) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин у складі паломницької групи перебував на Святій Землі. Під час паломництва він очолив подячний молебень, всеношну у свято-Троїцькому соборі Руського подвір'я в Єрусалимі, відслужив Божественні літургії на Гробі Господньому і на Гробі Божої Матері, а також відвідав Горненський православний жіночий монастир, Грецький монастир Хреста у Долині Хреста, храм Різдва Христового у Вифлеємі, монастирі преп. Феодосія та преп. Савви Освященного, храм вмч. Георгія Побідоносця, церкву архангела Гавриїла у Назареті, храм Преображення на горі Фаворі, монастир Дванадцяти апостолів та гору Блаженств у Капернаумі, річку Йордан, монастирі преп. Герасима Йорданського, на Горі Спокус, прор. Єлисея, преп. Георгія Хозевіта, гробницю Лазаря у Віфанії, Руський монастир св. рівноап. Марії Магдалини у Гефсиманії, Силоамську купель, храм Успення Богородиці на горі Сіон, монастир на горі Елеон та інші святині.

27 (вт) - Секретар єпархії прот. Богдан Білас відвідав Західний регіональний центр Українського Біблійного Товариства, де мав зустріч з директором Центру Войтовичем В. В. Цього ж дня ректор Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов взяв участь у науковій конференції «Богословська спадщина святителя Іоана Златоустого», яка проходила під патронатом кафедри богослов'я Українського Католицького Університету.

28 (сд) – В гостях у Львівській єпархії перебували гості з Польщі: представник благодійного фонду Кшиштоф Франчак і реставратор Ян Павліцький.

29 (чт) – За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина секретар єпархії протоієрей Богдан Білас взяв участь у відкритті виставки у Палаці мистецтв, присвяченій реставрації Царських врат. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки