Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


грудень 2002 р.

1 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові була звершена Божественна літургія грецькою мовою, яку очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин. Владика взяв участь в урочистих зборах білоруської общини Львівської області на запрошення її голови п. Кулікова С.В. з нагоди 120-річчя з дня народження видатного білоруського письменника і громадського діяча Якуба Коласа, на яких відбулася зустріч з внукою – Марією Міцкевіч – головою громадського об'єднання „Дитячий фонд духовного і культурного відродження „Сакавік” (Мінськ) та її заступником. Увечері звершив молебень з акафістом святому великомученику Георгію Побідоносцю.

2 – Владика спілкувався з молодіжно-дитячим хором свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

3 – Владика Августин взяв участь у круглому столі „Через святині до досконалості”, який відбувся у Національному університеті ім. І. Франка Потім очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

  

4 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього дня в гостях у Львівській єпархії у службових справах перебували заступник голови Всеукраїнської громадської організації „Путь православних” Болдирєв Ю.О. та Відповідальний секретар Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України капітан 1 рангу запасу Кулакевич В.С.

5 – У м. Києві архієпископ Августин мав спілкування з Головою Департаменту Грузинського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами Преосвященнішим єпископом Потійським Григорієм. Вони разом відвідали головний клінічний госпіталь Міністерства оборони України, а також госпітальну свято-Покровську церкву, де настоятелем є протоієрей Олег Скнар. Взяли участь в урочистих зборах з нагоди 11-річниці Збройних Сил України. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин вручив нагороди Предстоятеля Української Православної Церкви – ордени святого рівноапостольного князя Володимира П ст. начальнику медичної служби МО України генерал-лейтенанту Білому В.Я. та начальнику госпіталя генерал-майору Бойчуку М.П.

        

6 – У м. Києві за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин у співслужінні благочинного центрального округу протоієрея Анатолія Затовського та настоятеля свято-Олександро-Невської парафії протоієрея Владислава Софійчука звершив чин на заснування церкви і поблагословив бригаду будівельників на святу справу – спорудження храму. Потім мав зустріч з президентом християнського військового братства полковником запасу Лисенком С.П., а також з виконавчим директором Української християнської місії тюремного служіння п. Ю. Васильчуком. Також був присутній на відкритті виставки в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі до 130-ліття заснування Київського церковно-археологічного музею.

     

7 – За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона архієпископ Августин у співслужінні сонму духовенства звершив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області.

  

8 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері звершив молебень з акафістом св. вмц. Єкатерині.

9 – Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

10 – Владика мав зустріч з начальником ДПІ у м. Червонограді Скіб'яком А.Ю., а також з Головою асоціації офіцерів запасу м. Мукачева майором Афоніним С.І., який перебував у Львівському єпархіальному управлінні.

11 – Владика у м. Львові мав бесіду з членами редакційної колегії газети „Світло Православ'я”. Увечері звершив молебень з акафістом перед Тихвинською іконою Богородиці, що у Львові („Сльозоточивою”).

12 – Владика мав нараду з виконавчим директором Української місії тюремного служіння Ю. Васильчуком та секретарем місії О. Брезинською. У військовому відділі прийняв знімальну групу центру-студії національного фільму „ХХ1 століття”, а також Героя Російської Федерації капітана ПДВ О. Постоялка. На всеношній молився у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

13 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії Преосвященнішому єпископу Вишгородському Павлу і Преосвященнішому єпископу Будімлянському Іоанікію (Сербська Православна Церква) з сонмом духовенства у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

14 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

15 – Архієпископ Августин у співслужінні духовенства звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері звершив молебень з акафістом св. вмч. Георгію.

16 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 – Високопреосвященніший архієпископ Августин та Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, де з 1945 року перебуває частка ребра мощей св. вмц. Варвари. За Божественною літургією Владика Агапіт рукопоклав у сан диякона Володимира Білошицького, який очолює Львівський обласний осередок громадської організації „Путь православних”.

                 

18 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав Департамент України з питань виконання покарань, де мав зустріч з Головою Департаменту генерал-полковником Льовочкіним В.А. і його заступником генерал-майором Войцехівським М.І. На Всеношній молився в Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

19 – Владика молився в Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської лаври на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім у Національній академії МВС України на запрошення її ректора генерал-лейтенанта Кондратьєва Я.Ю., взяв участь у зустрічі Міністра Внутрішніх Справ України Смирнова Ю.О. та інших керівників МВС з ліцеїстами і курсантами, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків та сиротами. Разом з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром відвідав свято-Покровський храм при головному клінічному госпіталі МО України. а також на запрошення начальника госпіталю генерал-майора мед.сл. Бойчака М.П. був присутній на святкуванні дня пам'яті свят. Миколая Чудотворця для дітей військовослужбовців, яке підготував Синодальний відділ УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України та Всеукраїнське об'єднання громадян „Путь православних”.

              

20 – Архієпископ Августин разом з Відповідальним секретарем військового відділу капітаном 1 рангу запасу Кулакевичем В.С. відвідали Верховну Раду України, де мав зустріч з Головою комітету ВР з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Самойлик К.С. Потім Владика відвідав Кабінет міністрів і мав зустріч з Першим віце-прем'єр-міністром Уряду Азаровим М.Я. Разом з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром та Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом архієпископ Августин був присутній на святкуванні Дня міліції в палаці „Україна” в м. Києві.

21 – Владика Августин відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

22 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з представниками командування ВПС України. Увечері відправив молебень з акафістом свв. Іоакиму і Анні.

23 – Владика спілкувався з молодіжно-дитячим хором свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

24 – Владика очолив єпархіальні збори духовенства. Потім був присутній на зборах Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації „Путь православних”, а також мав зустріч з Командувачем 14 авіакорпусу ВПС України генерал-майором Синенком Ю.М.

25 – Владика провів єпархіальні збори дружин священнослужителів, на яких, зокрема, було проведено обговорення доповіді Владики про християнське виховання дітей, а також переобрано жіночу раду Львівської єпархії.

26 – У м. Києві Владика відвідав центральну телерадіостудію МО України і дав інтерв'ю. У Синодальному військовому відділі мав зустріч з віце-президентом фонду Джона Говарда Радовим Д.Г. Також мав зустріч з заступником начальника управління з питань виконання покарань у Запорізькій області Васильченком Д.В. і професором Запорізького юридичного інституту МВС України Калашник Н.Г.

27 – У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.

28 – У м. Києві архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на молебні біля Володимирської гірки, на якому були присутні Президент України Кучма Л.Д., Голова Верховної Ради України Литвин В.М., прем'єр-міністр України Янукович В.Ф., Глава Адміністрації Президента Медведчук В.В. та інші урядовці. Потім Владика Августин відвідав Кабінет Міністрів, де його прийняв Перший віце-прем'єр-міністр Азаров М.Я. Цього дня студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії складали черговий іспит. В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московського свято-Тихонівського православного богословського інституту Гайда Ф.О.

29 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Мясоєдовим М.М. Увечері Владика у свято-Георгіївській церкві очолив молебень з акафістом св. прав. Іоану Кронштадському.

30 – Архієпископ Августин разом з Начальником управління з виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П., благочинним Дрогобицького округу протоієреєм Миколаєм Мандзюком та старшим тюремним священиком Львівської єпархії протоієреєм Володимиром Шарабурою відвідали виправну колонію у м. Дрогобичі Львівської області, де відбулася зустріч з начальником.

31 – Владика у Львівському єпархіальному управлінні зустрівся з представником Головного управління МО України полковником Ринським І.М. У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив новорічний молебень. 

На початок сторінки