Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


грудень 2003 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин відвідав Львівський свято-Преображенський жіночий монастир.

2 – У м. Львові Владика очолив чин відспівування р.Б. Ольги - вдови відомого пастиря Львівської єпархії мітрофорного протоієрея Володимира Бабича.

3 – У Синодальному військовому відділі УПЦ у м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з генерал-полковником Палієм В.М. Також зустрівся з директором МК „Десантник-Спарта” і КЮМ „Шквал” доктором філософії професором Кичигіним В.М. Владика також відвідав кафедральний собор Різдва Христового у м. Коростені Житомирської області. З Високопреосвященнішим архієпископом Овруцьким і Коростенським Віссаріоном архієпископ Августин співслужив сонму духовенства на всеношній.

4 – Високопреосвященніший архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, Високопреосвященніший архієпископ Овруцький і Коростенський Віссаріон та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства відправили Божественну літургію у храмі Різдва Христового у м. Коростені Житомирської області. Потім відбувся святковий прийом з нагоди 50-річчя Владики Віссаріона.

5 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з народним депутатом України Андресюком Б.П. Мав також зустріч з суддею центрального військового апеляційного суду полковником Яковлєвим М.Л. Був присутній на урочистостях з нагоди 12-ї річниці Збройних Сил України, які відбулися у палаці „Україна”.

6 – У м. Києві архієпископ Августин мав робочі зустрічі з представниками силових структур.

7 – У виправній колонії у м. Коростені Житомирської області архієпископ Августин звершив Божественну літургію для засуджених. Потім мав зустріч з представниками Державного департаменту України з питань виконання покарань.

           

8 – У Синодальному військовому відділі УПЦ у м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з представником міжнародної асоціації військово-християнських товариств підполковником армії США у відставці Ричардом Барнсом та президентом Всеукраїнського військового християнського братства полковником запасу Лисенком С.П. Потім відвідав Київську Духовну Академію, де його прийняв ректор професор протоієрей Миколай Забуга. Привітав з 55-річчям Голову Слов'янського комітету України члена спілки юристів України Лавриненка М.Ф. і вручив йому нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден преп. Нестора Літописця III ст. Мав зустріч з секретарем Київської митрополії протоієреєм Віталієм Косовським.

     

9 – У Синодальному військовому відділі УПЦ у м. Києві Владика провів зустріч з представниками військових формувань.

11 – Владика у м. Львові мав зустріч з старостою російської громади Львівської області Бобришовим А.М. та лідером скаутського руху Кирилом Арбатовим.

13 – Владика відправив Божественну літургію, а увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 – Владика відвідав свято-Михайлівську церкву у с. Мельничному Турківського району, де звершив молебень. Потім відправив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області.

     

15 – Владика у м. Львові мав зустріч з заступником командира Галицької бригади ВВ МВС України полковником Данюком Л.І., а також з представниками податкової міліції. Також зустрівся з президентом „Агентства економічної безпеки” Мальсаговим В.Б.

16 – Владика мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові Чуплигіним О.В. Потім відвідав Львівський свято-Преображенський жіночий монастир. Мав зустріч з заступником начальника центрального госпіталю ЗОК МО України підполковником Ільницьким І.Л. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві.

     

17 – У свято-Георгіївському храмі у м. Львові - це особливе свято, бо тут знаходиться часточка мощей святої великомучениці Варвари. На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина до свято-Георгіївської церкви у м. Львові прибули Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій та Преосвященніший єпископ Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор. На Божественній літургії, яку очолив Владика Сергій, трьом архіпастирям співслужив настоятель свято-Георгіївської церкви протопресвітер Василій Осташевський з сонмом духовенства. В урочистостях також взяв участь Генеральний консул Російської Федерації у Львові п. Чуплигін О.В.
Часточка мощей святої Великомучениці знаходиться у свято-Георгіївській церкві уже давно і день пам'яті святої став другим престольним празником.

        

18 – Архієпископ Августин взяв участь у роботі круглого столу „Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин” на тему: „Державно-конфесійні відносини: бачення християнськими церквами України”, який відбувся у м. Києві. Відвідав МК „Десантник-Спарта” та КЮМ „Шквал” з нагоди його 30-річчя, де ознайомився з роботою центру та умовами навчання, спілкувався з співробітниками та вихованцями. У Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври разом з Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном і сонмом духовенства співслужив на всеношній, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.

  

19 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Миколаївській церкві у філії військового ліцею ім. І. Богуна у м. Боярці Київської області, де привітав ліцеїстів з святом свят. Миколая, а також спілкувався з викладачами і представниками влади. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври звершив молебень на початок доброї справи.

              

20 – Архієпископ Августин разом з представниками Державного департаменту України з питань виконання покарань полковником Скоковим С.І. та іншими особами відвідав дитячу виправну колонію у м. Прилуки Чернігівської області, де відбулася зустріч з вихованцями та керівництвом колонії. Владика відвідав церкву у колонії, а також свято-Преображенську церкву у м. Прилуках.

  
  
     

21 – Високопреосвященніший архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном у співслужінні сонму духовенства звершили Божественну літургію у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

22 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

23 – Архієпископ Августин очолив збори духовенства Львівської єпархії.

24 – У м. Києві Владика мав зустріч з заступником головнокомандувача сухопутних військ генерал-лейтенантом Жижко Л.В.

25 – Владика очолив збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові, а потім - збори працівників єпархіального управління.

26 – Владика відвідав Львівську обласну телестудію. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебував Преосвященніший єпископ Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор. Владика Августин прийняв Голову громадської організації „Скнилівська трагедія” Стефана Козака. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував викладач Московського свято-Тихоновського православного богословського інституту . Студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.

  

27 – Владика Августин відвідав Львівську обласну психіатричну лікарню, де звершив молебень та спілкувався з хворими. Потім відвідав Галицьке технічне товариство. Провів збори духовенства свято-Георгіївської церкви. Мав зустріч з заступником командира Галицької бригади підполковником Дейнекою М.М. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

  
  

28 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив молебень з акафістом. Цього ж дня на запрошення ініціаторів Владика взяв участь у відкритті пам'ятної дошки першодрукаря Івана Федорова на місці його поховання.

     

29 – У м. Києві архієпископ Августин на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви виступив з приводу проблеми ідентифікаційних номерів.

30 – У м. Києві архієпископ Августин разом з іншими архієреями УПЦ взяв участь у молебні біля пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру, що очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир, за яким молилися представники державної влади. Провів робочу зустріч з співробітниками ОГ „Путь православних”. Синодальний військовий відділ відвідав заступник командувача ВВ МВС України по роботі з особовим складом генерал-майор Савченко О.А. та старший офіцер по роботі з особовим складом полковник Глухівський В.Є. Зустрівся також з виконавчим директором фонду „Золотий скіф”. Мав також зустріч з радником Посольства РФ в Україні Кузнєцовим С.С.

        

На початок сторінки