Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2006 р.   2005 р.   2004 р.   2003 р.
  2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


грудень 2004 р.

1 - У м. Києві Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив молебень за хворих на СНІД. Потім відвідав лікарню для ВІЛ-інфікованих, де спілкувався з хворими і благословив їх. Цього ж дня Владика мав зустріч з директором центру у справах сім'ї та жінок Грищенко Н.С.

     

2 – Владика у Львівському єпархіальному управлінні мав зустріч з начальником управління у справах релігій Львівської облдержадміністрації Курашом Р.І.

3 – Владика Августин відвідав Львівську міську раду, де на запрошення посольства Держави Ізраїль в Україні був присутній на церемонії нагородження дипломами та медалями „Праведників народів світу”. Владика Августин спілкувався з першим секретарем Посольства держави Ізраїль в Україні Ариелем Дателем. Також мав зустріч з заступником начальника штабу Західного регіонального управління Прикордонної служби України Андрусіком І.Я. Цього ж дня у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Всеношну з хресним ходом.

4 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері – Всеношну з хресним ходом.

5 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері – молебень з акафістом св. князю Олександру Невському. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував намісник свято-Георгіївського Городницького ставропігійного чоловічого монастиря архімандрит Олександр. Владика був присутній на зборах Білоруської общини Львівської області, де її голова Куліков С.В. вручив архіпастирю президентську ювілейну медаль з нагоди 60-річчя звільнення Білорусі від німецько-фашистських загарбників.

6 – Владика у м. Львові відвідав штаб Західного оперативного командування, де мав зустріч з командувачем військами генерал-лейтенантом Куцином М.М. На запрошення Начальника Львівського Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України полковника медичної служби Кав'юка В.Ю. взяв участь в урочистостях з нагоди 65-річниці госпіталю. З цієї нагоди Владика Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив Кав'юку В.Ю. орден преподобного Іллі Муромця III ст. і Митрополичі та Архієрейські грамоти.

7 – Владика, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Віссаріона, очолив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. У м. Києві Владика мав зустріч з заступником голови ОГ „Путь православних” Болдирєвим Ю.О.

8 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з Керуючим справами УПЦ Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном, секретарем Київської митрополії протоієреєм Віталієм Косовським, з ректором КДА і С професором протоієреєм Миколою Забугою. У Синодальному військовому відділі Владика мав зустріч з верховним отаманом козацтва Запорізького Д. Сагайдаком, з керівником прес-служби УПЦ Анісімовим В.С. Також дав інтерв'ю для телебачення.

9 – Владика Августин у Синодальному військовому відділі УПЦ мав зустріч з головою групи компаній „Родовід” Дідковським І.М.

10 – Владика Августин взяв участь у Круглому столі „Призов – 2004 року”, організованому Київською міською організацією солдатських матерів.

11 – Архієпископ Августин зустрівся з проректором Львівського юридичного інституту МВС України полковником Євтушком В.П. та викладачем інституту підполковником Сулятицьким І.В. Потім прийняв головного редактора газети „Русский вестник” Шерешкова С.І. Цього ж дня Владика прийняв настоятельку свято-Преображенського жіночого монастиря монахиню Варвару. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

        

12 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з представниками військових формувань.

13 – У м. Москві архієпископ Августин був присутній на урочистостях з нагоди нагородження лауреатів премії святого апостола Андрія Первозданного, що відбулися у Державному Кремлівському палаці.

     

14 – Архієпископ Августин відвідав Московську Патріархію, де мав зустріч з протоієреєм Володимиром Диваковим. Також відвідав ВЗЦЗ, де його прийняв заступник Голови Преосвященніший єпископ Єгорівський Марк. Відвідав також Синодальний військовий відділ РПЦ.

15 – У м. Києві Владика мав зустріч з представниками силових структур. Цього ж дня Владику прийняв з Керуючий справами УПЦ Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан. Потім Владика мав зустріч з колишнім Генеральним прокурором України Васильєвим Г.А. Цього ж дня Владика провів збори працівників Синодального військового відділу УПЦ.

16 – У м. Львові Владика прийняв Голову Видавничого відділу Львівської єпархії Шевченка А.А. та Голову Львівського православного братства свв.апп. Петра і Павла Чуйного В.І. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив Всеношну з акафістом святій великомучениці Варварі.

17 – Високопреосвященніший архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Високопреосвященніший архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон, Преосвященніший єпископ Чернігівський і Ніжинський Амвросій та Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт з сонмом духовенства відправили Божественну літургію з хресним ходом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім Владика також мав зустріч з Командувачем військ ЗОК генерал-лейтенантом Куцином М.М. та його заступником полковником Омельченком В.М., а також з начальником управління у справах релігій Львівської обласної державної адміністрації Курашом Р.І.

              

18 – Владика на запрошення командування взяв участь в урочистостях з нагоди прийняття присяги молодими солдатами підрозділів ВВ МВС України у м. Києві. Потім мав зустрічі з представниками військових формувань і громадських організацій. Увечері, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври разом з Високопреосвященнішим архієпископом Вишгородським Павлом та Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном у співслужінні сонму духовенства звершили всеношну.

19 – Владика очолив Божественну літургію у свято-Миколаївській церкві військового ліцею у м. Боярці Київської області. Потім у м. Києві мав зустрічі з представниками військових формувань.

           

20 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у виконувача обов'язки прем'єр-міністра України - першого віце-прем'єр-міністра України Азарова М.Я. Цього ж дня Владика мав зустріч з Керуючим справами УПЦ Високопреосвященнішим архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном. Владика також разом з представником ВО „Держава” генерал-лейтенантом Коротковим Б.П., полковником Валігурським Ю.О. відвідали юридичний ліцей НАВС України, де їх прийняв начальник ліцею полковник міліції Шевченко Г.М., потім зустрівся з ліцеїстами. Увечері Владика мав зустріч з заступником Голови Державного Департаменту України з питань виконання покарань генерал-лейтенантом Войцехівським М.І

                 

21 – У м. Києві Владика мав зустріч з представниками військових формувань та громадських організацій. Увечері мав зустріч з заступником голови ОГ „Путь православних” Болдирєвим Ю.О.

22 – Архієпископ Августин відвідав Київську Духовну Академію, де взяв участь у нараді викладачів, яку провів ректор протоієрей професор Миколай Забуга. Потім дав інтерв'ю для телебачення. У Синодальному військовому відділі прийняв начальника кафедри Військово-медичної академії полковника Скляра С.І. Цього ж дня Владика взяв участь у засіданні Круглого столу „Громадянське суспільство і релігійне життя: проблеми і перспективи”, який відбувся у Національному університеті „Києво-Могилянська академія”.

  

23 – У Синодальному військовому відділі УПЦ Владика провів зустрічі з представниками військових формувань України. Цього ж дня Владика мав зустріч з Головою ради всеукраїнської спілки громадських організацій учасників бойових дій, ветеранів військової служби і правоохоронних органів генерал-полковником Палієм В.М. Потім зустрівся з Головою правління групи компаній „Нерком” Солодом В.Ю. Увечері Владика взяв участь в першому засіданні Громадської ради при Державному департаменті України з питань виконання покарань, яке очолив Голова Департаменту генерал-полковник Льовочкін В.А.

24 – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. У Синодальному військовому відділі відбулися зустрічі з представниками силових структур та громадських організацій.

25 – Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня провів збори активу свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Потім мав зустріч з депутатом Державної Думи Російської Федерації В. Чуровим, викладачем православного свято-Тихоновського гуманітарного університету Мурзіним Є.Б. та головою російського культурного товариства Лютиковим О.Ю.

26 – Владика очолив Божественну літургію, а увечері – молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика мав зустріч з старшим радником Посольства РФ в Україні В. Лихачовим, старостою російської общини Львівської області Бобришовим А.М., головою білоруської громади Львова Куліковим С.В. У Львівській єпархії перебував викладач православного свято-Тихоновського гуманітарного університету Мурзіним Є.Б. Цього ж дня студенти Вищих Богословських Курсів складали черговий іспит.

27 – Владика мав зустріч з проректором Львівського юридичного інституту МВС України полковником Євтушком В.П. та викладачем інституту Сулятицьким І.В. Потім прийняв делегацію з Донецької області.

28 – Владика у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з предмету “Порівняльне богослов'я” та мав зустріч з ректором ПДС архімандритом Нафанаїлом.

29 – Владика очолив збори працівників Львівської єпархії. Потім провів збори духовенства Львівської єпархії. Цього ж дня Владика мав зустріч з митрополитом Львівської римо-католицької архідієцезії кардиналом Мар'яном Яворським. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив молебень з акафістом Божої Матері перед її Тихвинською іконою.

30 – У м. Києві архієпископ Августин був присутній на молебні біля пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру, що звершив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні архієреїв і сонму духовенства за участю Президента України та урядовців. Потім був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.

31 – Владика очолив збори працівників Львівської єпархії. Потім мав зустріч з Президентом Львівського агентства економічної безпеки Мальсаговим В.Б. Цього ж дня Владика прийняв Голову Галицького авіаційно-технічного товариства Янчака Я.Я. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив молебень на початок Нового року. 

На початок сторінки