Хроніка Львівської єпархії УПЦ

2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


грудень 2006 р.

1 (пт) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та голова відділу з благодійності та соціального служіння Львівської єпархії УПЦ протоієрей Богдан Білас у свято-Георгіївській церкві у м. Львові звершили молебень за ВІЛ-інфікованих.

2 (сб) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

3 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у новоутвореній парафії святої мучениці Параскеви П'ятниці у с. Стоянові Радехівського району Львівської області. Також відвідав православну парафію у м. Радехові.

4 (пд) - На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія з нагоди його 55-річчя архієпископ Львівський і Галицький Августин та архієпископ Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор співслужили ювіляру на святковому богослужінні у кафедральному соборі Почаївської ікони Божої Матері у м. Тернополі. Потім у Львівському Національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької архієпископ Августин з духовенством єпархії взяв участь в урочистостях з нагоди 15-ї річниці Збройних Сил України.

5 (вт) - Владика Августин у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з Порівняльного богослов'я студентам та мав зустріч з ректором архімандритом Нафанаїлом.

6 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин молився у тимчасовій наметовій церкві, що біля Верховної Ради України, а також був присутній на освяченні новоспорудженого хреста. Також відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з народними депутатами. Також був на прийомі у Керуючого справами УПЦ Високопреосвященнішого архієпископа Переяслав-Хмельницького Митрофана, мав розмову з Апостольським нунцієм в Україні архієпископом Іваном Юрковичем.

7 (чт) – Архієпископ Августин у свято-Троїцькій церкві у м. Бердичеві Житомирської області молився за Божественною літургією з нагоди дня пам'яті св.вмц. Катерини - дня Ангела і дня народження своєї матері.

6-7 (сд-чт) – Голова відділу релігійної освіти та катехизації Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов на запрошення керівництва Волинської Духовної Семінарії прочитав для студентів семінарії та регентської школи курс лекцій з Новітньої історії Руської Православної Церкви.

8 (пт) – Архієпископ Августин у Синодальному військовому відділі провів зустрічі з представниками військових формувань, а також мав робочі зустрічі зі священиками, що опікуються військовослужбовцями. Голова відділу з благодійності та соціального служіння Львівської єпархії УПЦ протоієрей Богдан Білас мав зустріч з директором Благодійного фонду «Світ для дітей» Микитюк Г.П.

9 (сб) – Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів збори духовенства м. Львова.

10 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Троїцькій церкві у с. Уріж Дрогобицького району Львівської області. Потім відвідав свято-Іовську церкву у м. Дрогобичі.

11 (пд) – У м. Києві у Синодальному військовому відділі архієпископ Августин провів нараду з співробітниками відділу, а також мав зустріч з представниками силових структур.

12 (вт) – Архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Унгенським і Нишпоренським Петром та Преосвященнішим єпископом Білгород-Дністровським Олексієм співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Одеському та Ізмаїльському Агафангелу на всеношній у свято-Успенському патріаршому монастирі у м. Одесі.

13 (сд) – Архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Унгенським і Нишпоренським Петром та Преосвященнішим єпископом Білгород-Дністровським Олексієм співслужив на Божественній літургії та молебні у свято-Успенській церкві у м. Одесі з нагоди актового дня Одеської Духовної Семінарії, а також взяв участь в урочистому засіданні з нагоди актового дня. Потім був на урочистому прийомі з нагоди свята.Також мав розмову з начальником Одеського обласного управління МВС генерал-майором Керницьким Б.А.

14 (чт) – У м. Одесі за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела архієпископ Августин очолив роботу семінару “Актуальні проблеми проведення духовно-просвітницької роботи із засудженими жінками та їх духовної і соціальної опіки після звільнення від відбування покарання” за участю представників Державного департаменту України з питань виконання покарань і духовенства, що опікуються засудженими жінками, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. В роботі семінару взяли участь також комісар Євросоюзу з прав людини п. Томас Хаммерберт та народний депутат України Болдирєв Ю.О. Учасники семінару ознайомилися з умовами життя засуджених в Чорноморській виправній колонії №74. Архієпископ Августин разом з тюремним духовенством поспілкувався з засудженими жінками і помолився за них у тюремній церкві. Потім учасники відвідали свято-Архангело-Михайлівський жіночий монастир, де їх прийняла настоятелька ігуменя Серафима. Учасники побували в церковному музеї монастиря, а також у золотошвейних майстернях і регентській школі.

15 (пт) – У Львівській єпархії відбулася прес-конференція з нагоди 1700-річчя мученицької кончини святої великомучениці Варвари. Цього ж дня у Львівській єпархії архієпископ Августин зустрів Преосвященнішого єпископа Бєльського Григорія (Польська Православна Церква), що прибув на святкування.

16 (сб) – Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Бєльський Григорій та Преосвященніший єпископ Хотинський Мелетій звершили молебень з хресним ходом вулицями Львова з часткою мощей святої великомучениці Варвари. Потім Високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Марк та інші архієреї з сонмом духовенства відправили всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

                    

        

        

17 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Сумський і Охтирський Марк, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт, Преосвященніший єпископ Бєльський Григорій, Преосвященніший єпископ Туровський і Мозирський Стефан, Преосвященніший єпископ Хотинський Мелетій з сонмом духовенства звершили Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові з хресним ходом навколо храму. Потім відбулося нагородження групи священнослужителів. Цього ж дня у свято-Георгіївській церкві у м. Львові акафіст святій великомучениці Варварі перед часткою її святих мощей очолив Преосвященніший єпископ Бєльський Григорій. Владика Августин цього ж дня мав зустріч з начальником отолярингологічного відділення Львівського військового госпіталя головним отолярингологом ЗОК полковником медичної служби Кручаницею І.І. з нагоди його 50-річчя і вручив йому нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – орден преп. Агапіта III ст.

                                      

10-17 (нд-нд) – Протоієрей Миколай Баранов у складі делегації на запрошення губернатора м. Санкт-Петербург п. Матвієнко В.І. відвідав м. Санкт-Петербург (Росія). Під час поїздки мав зустріч з Начальником відділу зі зв'язків з національними об'єднаннями Санкт-Петербурга Коптіним Б.О. та співвітчизниками за кордоном.

18 (пд) – Владика Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Бєльський Григорій після прощального сніданку відбули зі Львова. Архієпископ Львівський і Галицький Августин, на запрошення Преосвященнішого єпископа Білостоцького і Гданського Якова, співслужив йому та Високопреосвященнішому архієпископу Володимир-Волинському і Ковельському Симеону на всеношній у свято-Миколаївському кафедральному соборі у м. Білостоці, Польща.

     

19 (вт) – Владика Августин відвідав свято-Духівський собор у м. Білостоці, а також свято-Благовіщенський Супрасльський чоловічий монастир. Потім співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Люблінському і Холмському Авелю, Високопреосвященнішому архієпископу Володимир-Волинському і Ковельському Симеону та Преосвященнішому єпископу Білостоцькому і Гданському Якову на Божественній літургії з хресним ходом у свято-Миколаївському кафедральному соборі у м. Білостоці. Секретар Львівської єпархії УПЦ протоієрей Богдан Білас був присутній на урочистостях з нагоди 15-ї річниці міліції України, які проходили в національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької та передав вітання та благословення Голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Августина начальнику УМВС України у Львівській області генерал-майору Максимову В. В. Цього ж дня отець Богдан відвідав Західне територіальне управління Військової служби правопорядку та привітав весь особовий склад зі святом святого Миколая.

           

20 (сд) – У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Також мав зустрічі з представниками силових структур. Секретар Львівської єпархії УПЦ протоієрей Богдан Білас мав зустріч з представником Всесвітньої Ради Церков п. Яніком Прово. Цього ж дня на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Угорської Республіки в Україні п. Яноша Тота був присутній на прийомі з нагоди відкриття Почесного консульства Угорщини у м. Львові та привітав п. Ларису Малех з призначенням на посаду Почесного консула.

21 (чт) – Архієпископ Августин, на запрошення Міністра внутрішніх справ України, взяв участь в урочистостях з нагоди 15-річчя Міністерства. Потім був на святковому прийомі. Тоді ж мав розмову з Міністром внутнішніх справ України Цушком В.П. та Міністром оборони Гриценком А.С. Секретар Львівської єпархії УПЦ протоієрей Богдан Білас взяв участь у роботі Західного регіонального Українського Біблійного Товариства та мав зустріч з генеральним секретарем УБТ Вовком Р. В., директором ЗРУБТ Войтовичем В. В. та начальником Відділу у справах релігій ЛОДА Курашем Р. І.

22 (пт) – На запрошення Президента Придністровської Молдавської республіки п. Смирнова І.М. та Преосвященнішого єпископа Тираспольського і Дубоссарського Юстиніана відвідав м. Тирасполь, де разом з ним та Високопреосвященнішим архієпископом Тульчинським і Брацлавським Іонафаном взяв участь в урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди інавгурації Президента та в святковому прийомі. Також архієпископ Августин відвідав Тираспольський кафедральний собор і єпархіальне управління.

23 (сб) – У м. Києві Владика Августин разом з іншими архієреями взяв участь у щорічному молебні на Володимирській гірці у присутності Президента України та представників уряду, який очолив Блаженнішим митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім Владика Августин взяв участь у зустрічі Предстоятеля Української Православної Церкви (Києво-Печерська Лавра) Блаженнішого Митрополита Володимира і єпископату УПЦ з Президентом України Ющенком В.А. та головою Секретаріату Президента України Віктором Балогою, а потім у відкритому засіданні Священного Синоду УПЦ, де доповідав про роботу Синодальної Богословської комісії та Синодального відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

24 (нд) – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Преображенській жіночій обителі у м. Львові. Цього ж дня у форматі програми “Спадщина” вийшла в ефір передача про хресний хід вулицями Львова з нагоди 1700-річчя мученицької кончини святої великомучениці Варвари. Потім архієпископ Августин мав зустріч з викладачами Православного свято-Тихонівського Гуманітарного Університету Свердловою С.В. та Білоноговою Ю.І. Студенти Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії УПЦ склали чергові іспити. За благословенням Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Львівського і Галицького протоієрей Миколай Баранов відвідав урочисту академію у Будинку вчителя з нагоди 90-річчя відомої львівської поетеси Буличової Ангеліни Олександрівни. Ювілярці було вручено Грамоту Предстоятеля Української Православної Церкви та цінні подарунки. В святковій академії також взяв участь третій секретар Генерального Консульства РФ у м. Львові п. Альохін М.А. Цього ж дня відбулася презентація першого номеру журналу «Русская культура Западной Украины». Отець Миколай привітав головного редактора журналу п. Лютікова О.Ю. та побажав успіхів у роботі.

25 (пд) – Архієпископ Августин разом з секретарем Львівської єпархії УПЦ протоієреєм Богданом Біласом був на прийомі у начальника УМВС України у Львівській області генерал-майора Максимова В. В. Потім мав зустріч з гетьманом Українського Реєстрового козацтва Шевченком А.І. та іншими козацькими старшинами. Цього ж дня мав зустріч з головним редактором інформаційного агенства «Глобальні віхи» Руль О.

26 (вт) – Владика Августин у Почаївській Духовній Семінарії прочитав лекції з Порівняльного богослов'я студентам та мав зустріч з ректором архімандритом Нафанаїлом. Цього ж дня Владика Августин записав різдвяне вітання на Львівському телебаченні.

27 (сд) – У м. Львові архієпископ Августин разом з секретарем єпархії протоієреєм Богданом Біласом відвідав Західне регіональне управління Українського Біблійного Товариства, де мав зустріч з Президентом УБТ Романом Вовком.

28 (чт) – Студенти Почаївської Духовної Семінарії відвідали пам'ятні місця Львова та мали зустріч з Владикою Августином. Цього ж дня відбулося практичне заняття з Порівняльного богослов'я. Член Ради Російського товариства ім. О.С. Пушкіна протоієрей Миколай Баранов взяв участь у засіданні Ради Товариства.

     

29 (пт) – Архієпископ Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на чині освячення нового корпусу Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Потім був на прийомі у Намісника Лаври Високопреосвященнішого архієпископа Вишгородського Павла. У Синодальному військовому відділі УПЦ мав зустрічі з представниками силових структур, козацтва та громадських організацій.

30 (сб) – Владика Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на всеношній у Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

31 (нд) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Білоцерківського і Богуславського Серафима співслужив йому на Божественній літургії у кафедральному соборі у м. Білій Церкві Київської області. Потім відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки