Хроніка Львівської єпархії УПЦ

  2008 р. 2007 р.   2006 р.   2005 р.   2004 р.
  2003 р.   2002 р.   2001 р.   2000 р.   1999 р.


грудень 2007 р.

1 (сб) – З нагоди дня боротьби з СНІД у свято-Георгіївській церкві у м. Львові священик Василій Марунчак відслужив молебень за усіх ВІЛ-інфікованих.

1 (сб)- 2 (нд) – Архієпископ Августин перебував на Святій Землі.

2 (нд) – Архієпископ Августин також відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. У храмах Львівської єпархії молилися за тих, хто постраждав від торгівлі людьми.

3 (пн) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив всеношну. Цього ж дня у свято-Георгіївській церкві архіпастир, духовенство та миряни урочисто зустріли ікону св. ап. Андрія Первозваного та інші святині, які, подорожуючи парафіями Української Православної Церкви, прямують в Грузію.

4 (вт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

5 (сд) – Владика мав зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини. Цього дня ікону св. ап. Андрія Первозваного та інші святині зустрічали у православних парафіях Львівщини. Ректор Вищих Богословських Курсів Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов у м. Москві взяв участь в урочистостях з нагоди 15-річчя Православного Свято-Тихонівського Гуманітарного Університету (ПСТГУ).

6 (чт) – Архієпископ Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

7 (пт) – Архієпископ Львівський і Галицький Августин, за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона, очолив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. Цього ж дня, за благословенням Владики Августина, протодиякон Олександр Іванченко взяв участь в урочистостях з нагоди 90-річчя Львівського державного академічного театру ім. М. Заньковецької.

8 (сб) - Архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

9 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

10 (пд) – Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив панахиду біля тіла новопреставленого парафіянина р.Б. Володимира Калінчука.

11 (вт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, а також прочитав лекції з Порівняльного богослов'я для студентів 4 класу Почаївської Духовної Семінарії.

12 (сд) - Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

13 (чт) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

14 (пт) – Архієпископ Августин очолив збори благочинних Львівської єпархії. Цього ж дня відбулося засідання єпархіальної ради. Увечері Владика провів збори церковного активу свято-Георгіївської церкви. Цього ж дня у Львівській єпархії перебували студенти 4-ого класу Почаївської Духовної Семінарії, які мали практичне заняття з Порівняльного богослов'я.

15 (сб) - Архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

16 (нд) – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері Владика у співслужінні Преосвященнішого єпископа Туровського і Мозирського Стефана та сонму єпархіального духовенства відслужив всеношну з читання акафісту св. вмц. Варварі перед часткою її святих мощей у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

17 (пн) – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Преосвященніший єпископ Туровський і Мозирський Стефан та Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон з сонмом духовенства відслужили Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

18 (вт) – Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

19 (сд) – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями і сонмом духовенства у Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії, під час якої була звершена архієрейська хіротонія архімандрита Олександра у єпископа Переяслав-Хмельницького.

20 (чт) – Архієпископ Августин у м. Сергієвому Посаді Московської області відвідав Свято-Троїце-Сергієву Лавру та Московську Духовну Академію, де взяв участь у засіданні Вченої ради Академії.

21 (пт) – У м. Києві Владика Августин взяв участь у Архієрейському Соборі Української Православної Церкви. Цього ж дня Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир вручив орден преп. Нестора Літописця ІІ ст. начальнику управління у справах релігій, національностей та міграції Львівської облдержадміністрації Курашу Р.І.

22 (сб) – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Член Ради Російського товариства ім. О. Пушкіна протоієрей Миколай Баранов взяв участь у конференції «Російські національно-культурні організації Західної України: шляхи співробітництва». У конференції взяв участь консул-радник Генерального Консульства Росії у м. Львові п. Вранчану А.І.

23 (нд) - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері – молебень з акафістом св. Іоасафу Білгородському.

24 (пн) – Владика Августин, на прохання дирекції, освятив приміщення Львівської середньої школи №6. На освяченні був присутній Генеральний консул Російської Федерації у Львові Гузєєв Є.Ф.

25 (вт) – Секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас у Львівському Національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької взяв участь в урочистостях з нагоди 50-річчя Львівського телебачення.

26 (сд) - Архієпископ Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, а також прочитав лекції з Порівняльного богослов'я для студентів 4 класу Почаївської Духовної Семінарії.

27 (чт) – Владика Августин провів зустріч з представниками громадських організацій Львівщини.

28 (пт) – Владика провів засідання єпархіальної ради. Потім очолив збори духовенства Львівської єпархії та нараду керівників єпархіальних відділів. Цього ж дня Владика очолив збори працівників єпархіального управління. Також мав зустріч з начальником управління у справах релігій, національностей та міграції Львівської облдержадміністрації Курашем Р.І.

29 (сб) – Владика прийняв Генерального консула Російської Федерації у Львоіі Гузєєва Є.Ф. та консула-радника Вранчану А.І. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.

30 (нд) – Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім взяв участь у нараді активу військового братства св. вмч. Димитрія Солунського. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив молебень з акафістом св. прав. Іоану Крондштатському.

31 (пд) – Архієпископ Августин взяв участь у педраді Почаївської Духовної Семінарії. Цього ж дня він записав різдвяне вітання на телебачення. Увечері очолив новорічний молебень у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`     Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)     Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

На початок сторінки