Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.
  1999 р.


грудень 1999 р.

1-2 – Високопреосвященніший Архієпископ Августин у м. Одесі разом з групою духовенства УПЦ взяв участь у спільному семінарі офіцерів органів виховної роботи Прикордонних військ України та священнослужителів, що ведуть душпастирську роботу з військовиками.
3 – Владика у м. Києві взяв участь у роботі круглого столу з питань церковно-державних відносин на тему “Церква у контексті побудови громадянського суспільства в Україні”.
4 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, привітав мітрофорного протоієрея Володимира Бабича з 80-річчям з дня народження та вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира – церковний орден прп. Нестора Літописця. Цього ж дня Владика мав зустріч з представниками ВПС України. Увечері відправив всеношну.
5 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім у Львівському єпархіальному управлінні відбулася зустріч з представниками командування Збройних Сил України з нагоди 8-ї річниці ЗС України. Увечері Владика відправив молебень з акафістом.
6 – Владика Августин ввечері відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
7 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Начальником Національної академії Збройних Сил України генералом-лейтенантом Палієм В.М.
8 – Владика, перебуваючи у м. Києві, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира взяв участь у роботі Опікунської ради Українського відділення Міжнародного громадського Фонду єдності православних народів.
9-10 – Архієпископ Августин взяв участь у роботі міжнародної конференції “Реформування пенітенціарної системи в Україні”, що проходила у Львові.
10 – Владика прийняв представників Національної гвардії України. Цього ж дня мав зустріч з Головою білоруської громади Львова Куликовим С.В.
11 – За благословенням Владики Августина ключар свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієрей Володимир Шарабура взяв участь у приведенні воїнів до присяги. Ввечері Владика відправив всеношну.
12 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім провів збори представників православних організацій єпархії. Увечері відправив молебень з акафістом св. ап. Андрію Первозванному. Цього ж дня за благословенням Владики протоієрей Євген Коцовський взяв участь у приведенні військовиків до присяги.
13 – Владика освятив малий Престіл та відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика Августин був присутнім на відкритті виставки “Різдвяної ікони” у Національному музеї у Львові.
15 – Архієпископ Августин відправив молебень з акафістом Тихвинській іконі Божої Матері.
16 – Владика відправив молебень з нагоди 7-ої річниці читання “неусипної Псалтирі” та нагородив її організаторів своїми Архієрейськими грамотами. Цього ж дня Владика провів єпархіальні збори дружин священиків. Потім дав інтерв’ю для радіо “Бі Бі Сі” в Англії. Увечері Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
17 – Архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому Архієпископу Рівненському і Острожському Варфоломію, Високопреосвященнішому Архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Преосвященнішому єпископу Хустському і Виноградівському Агапіту з сонмом духовенства на Божественній літургії та хресному ході в день пам’яті святої великомучениці Варвари. Потім відправив панахиду за членів екіпажу та пасажирів, котрі загинули у авіакатастрофі у Греції у 1997 році. Увечері Владика відправив вечірнє богослужіння.
18 – Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Представники Братства та сестринства привітали дітей з днем святого Миколая та вручили подарунки.
19 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Капела духовного співу “Соль аніме” під керівництвом Емілії Тихової дала концерт. У Львівському єпархіальному управлінні відбулося дитяче свято з нагоди дня пам’яті святителя Миколая за участю дитячого хору та отримання подарунків. Увечері Владика відправив вечірнє богослужіння.
21 – Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Августин за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира разом з Першим заступником Голови Державного Департаменту України з питань виконання покарань генералом-лейтенантом Пташинським О.Б. співголовував на Конференції тюремних священиків та працівників Департаменту у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, яку відкрили Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир та Голова Державного Департаменту генерал-полковник Штанько І.В. Цього ж дня Блаженніший Митрополит Володимир вручив ордени керівникам Державного Департаменту України з питань виконання покарань, а Владика Августин вручив Митрополичі грамоти групі службовців.
22 – Владика відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
23 – Владика Августин на запрошення командування військової частини відвідав військовиків. Потім прийняв представників російських громад м. Львова.
24 – У Львівському єпархіальному управлінні проходив черговий іспит для студентів Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії. Архієпископ Августин у м. Москві взяв участь в урочистостях з нагоди вручення міжнародної премії св. ап. Андрія Первозванного групі відомих діячів різних країн.
25 – Владика Августин відвідав свято-Троїце-Сергієву Лавру у м. Сергієвий Посад Московської обл.
26 – Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Москві, молився на Божественній літургії у Донському ставропігійному монастирі. Увечері у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив вечірнє богослужіння.
27 – Владика Августин був присутнім в етнографічному музеї на презентації книги “Храми Львова”. Потім мав зустріч з заступником начальника управління у справах національностей, міграції та релігій Львівської облдержадміністрації п. Решетилом Ю.Ю. та ведучим спеціалістом управління Паньківим Б.М.
28 – Владика провів єпархіальні збори духовенства.
29 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром та представниками силових структур України.
30 – У Львівській єпархії перебувала настоятелька українського православного монастиря в Румунії мати Марія.
31 – Архієпископ Августин очолив молебень на початок Нового року. 

листопад 1999 р.

1 – На запрошення органів місцевої влади представники Львівської єпархії Української Православної Церкви були присутні на урочистому засіданні, присвяченому дню утворення ЗУНР.
5 – На запрошення Генерального Консула Республіки Польща у м. Львові п. Петра Коновроцкого і його дружини представники Львівської єпархії були присутні на урочистостях, присвячених Дню Незалежності Польщі.
6 – Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира брав участь у круглому столі “Церква, армія та засоби масової інформації”, яка була проведена за ініціативою комітету солдатських матерів. У Львівську єпархію прибув Ректор Варшавської Християнської Богословської Академії архієпископ Вроцлавський та Щецинський Єремія (Польська Православна Церква). Владика Єремія відвідав деякі парафії Львівської єпархії. Цього ж дня у Львівську єпархію прибула настоятелька свято-Успенського свято-Горського ставропігійного Зимненського жіночого монастиря ігуменія Стефана з чудотворною іконою Божої Матері “Зимненською”.
7 – Владика Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру та іншим архієреям на освяченні новозбудованої свято-Успенської церкви у м. Коростені Житомирської області та в Божественній літургії.
8 – Архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Вроцлавському і Щецинському Єремії та Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію на освяченні новозбудованої свято-Успенської церкви у м. Великі Мости Сокальського району Львівської області та в Божественній літургії. На ці урочистостях була також настоятелька свято-Успенського свято-Горського ставропігійного Зимненського жіночого монастиря ігуменія Стефана з чудотворною іконою Божої Матері “Зимненською”. В цей день Владика разом з представниками Польської Православної Церкви відвідав парафію Всіх святих у с. Сопошині Жовківського району та парафію свв.апп. Петра і Павла у м. Жовкві.
10 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира на запрошення Намісника свято-Успенської Почаївської Лаври архімандрита Володимира Владика Августин співслужив у Божественній літургії Преосвященнішому єпископу Кам’янець-Подільському Феодору з сонмом духовенства.
11 – Владика провів єпархіальні збори духовенства у парафії преподобного Іова Почаївського у м. Дрогобичі Львівської області, учасники яких ознайомилися з будівництвом собору. Там Владика постриг в іночество парафіянку цієї громади.
13 – Архієпископ Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
14 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з керівництвом Внутрішніх Військ МВС України та Військово-Повітряних Сил.
15 – Львівську єпархію відвідав кореспондент газети “Ел Пісо” та взяв інтерв’ю для газети.
16 – Перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також мав зустрічі з питань співпраці УПЦ з Збройними Силами України.
17 – Головний місіонер Львівської єпархії священик Андрій Ткачов взяв участь у 2-му Всецерковному з’їзді православних місіонерів, який відбувся у м. Москві.
19 – Ключар свято-Георгіївської церкви протоієрей Володимир Шарабура мав зустріч з представниками місцевої влади з питань виділення ділянки під будівництво церкви.
20 – На запрошення керівництва середньої школи № 17 м. Львова Голова відділу церковної освіти та катехизації Львівської єпархії священик Миколай Баранов був присутній на святкуванні 60-річчя з дня її заснування. Цього дня Владика відправив всеношну у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області.
21 – Разом з Преосвященнішим єпископом Овруцьким та Коростенським Віссаріоном у співслужінні духовенства архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області.
24 – Владика Августин очолив молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
25 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин у свято-Успенській Почаївській Лаврі очолив нараду представників духовенства західних областей України за участю духовенства та старців обителі.
26 – У Львівському єпархіальному управлінні проходив черговий іспит для студентів Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії. Владика Августин молився на вечірній службі у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
27 – Архієпископ Августин молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Ввечері очолив всеношну.
28 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та рукопоклав у сан диякона студента Почаївської духовної семінарії Ждана Сергія Ярославовича. Ввечері відправив вечірнє богослужіння.
29 – Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з керівництвом МВС України та керівництвом Державного Департаменту України з питань виконання покарань.
30 – Владика Августин у м. Одесі очолив групу духовенства УПЦ, яка взяла участь у спільному семінарі офіцерів органів виховної роботи Прикордонних військ України та священнослужителів, що ведуть душпастирську роботу з військовиками. 

жовтень 1999 р.

1-3 – Архієпископ Августин на запрошення Правлячого архієрея Харківської єпархії Високопреосвященнішого Митрополита Никодима взяв участь у відзначенні 200-ліття Харківської єпархії, яке очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
5 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Духівник Союзу Православних Братств України Владика Августин очолив Х з’їзд Братств, який відбувся у Києво-Печерській Лаврі.
6 – Архієпископ Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
7 – Владика відслужив Божественну літургію та вечірню у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
8 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію та вечірню у свято-Георгіївській церкві у м. Львові
9 – Владика відправив всеношну у свято-Георгіївскій церкві у м. Львові.
10 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Ввечері був на концерті, який провели в Органному залі м. Львова кобзар Василь Жданкін та хор свято-Георгіївської церкви.
11-12 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика взяв участь у роботі церковно-світської конференції "Здоров’я тіла, душі і духа у світлі Православ’я", що була організована Союзом Православних Братств України і пройшла у Києво-Печерській Лаврі.
13 - Архієпископ Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
14 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
17 - На запрошення Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія в день його Ангела Архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив йому у Божественній літургії у кафедральному соборі м. Житомира.
19 - На запрошення Преосвященнішого єпископа Хустського і Виноградівського Іова Владика Августин взяв участь у святкуванні дня пам'яті святого апостола Фоми - небесного покровителя Хустського духовного училища у с. Великі Ком'яти Іршавського району Закарпатської області, потім відвідав церковну новобудову у м. Іршаві, де є настоятелем проректор цього духовного училища мітрофорний протоієрей Михайло Юрина, і кафедральний собор у м. Ужгороді, що будується під керівництвом мітрофорного протоієрея Димитрія Сидора, а також познайомився з життям цієї парафії.
20 - Архієпископ Августин відправив молебень з акафістом в свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
21 - У Львівському єпархіальному управлінні відбулася зустріч з приводу встановлення церковних пам'ятників з нагоди 2000-річчя Різдва Христового.
22 - За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Архієпископ Августин у м. Києві мав зустрічі з питань військового душпастирства. У Львівському єпархіальному управлінні проходив черговий іспит для студентів Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії.
23 - На запрошення Правлячого архієрея Луцької єпархії Владика Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Луцькому і Волинському Ніфонту, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Преосвященнішому єпископу Новгород-Сіверському Амвросію на Божественній літургії в день пам'яті всіх святих землі Волинської.
24 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Успенській церкві в м. Самборі Львівської області, привітав настоятеля цієї церкви, Благочинного Самбірського округу протоієрея Василія Петрущака з 60-річчям з дня його народження та вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира - орден святого рівноапостольного князя Володимира Ш ст., вітальну адресу Начальника управління у справах національностей, міграції та релігій Львівської облдержадміністрації п. Степана Боруцького та свою Архієрейську Грамоту.
25 - Владика з питань єпархіального життя був на прийомі у Львівській міській раді. 

вересень 1999 р.

1 – Високопреосвященніший Архієпископ Августин на запрошення дирекції відвідав середню школу № 45 м. Львова та привітав учні, батьків та вчителів з початком нового навчального року. З цієї ж нагоди священики єпархії на запрошення дирекції теж відвідали школи Львівської області. Увечері Владика відслужив молебень з акафістом Успенню Божої Матері.
2 – Владика Августин мав зустріч з Старостою російських громад Львівської області Бобришовим А.М. Цього ж дня у Львівську єпархію прибув протоієрей Діонісій Пігач – клірик Американської Православної Церкви.
4 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з представниками командування Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ і керівництвом Державної митної служби України.
4-11 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин Голова відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами, очолюючи делегацію від України, перебував у м. Софії (Болгарія) на конференції Міжнародної Асоціації тюремного служіння. Під час роботи форуму Владика молився в соборах святого князя Олександра Невського і святої мучениці Неділі (Кіріакії), а також відвідав Софійську духовну семінарію.
5 – У Львівській єпархії розпочався новий навчальний рік у недільних школах.
11 – У м. Києві Владика Августин мав зустрічі, пов’язані з питаннями співпраці з Збройними Силами України.
12 – Архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Рівненським і Острожським Варфоломієм, Високопреосвященнішим архієпископом Луцьким і Волинським Ніфонтом, Високопреосвященнішим архієпископом Хмельницьким і Шепетівським Антонієм, Преосвященнішим єпископом Володимир-Волинським та Ковельським Симеоном, Преосвященнішим єпископом Криворіжським і Нікопольським Єфремом та Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру у Божественній літургії в кафедральному соборі м. Володимир-Волинська. Цього ж дня у Львівському єпархіальному управлінні розпочалися вступні іспити та семестрові екзамени на вищих Богословських курсах при Львівській єпархії. У зв’язку з цим у Львівській єпархії перебував викладач Московського православного свято-Тихоновського Богословського інституту Петрушко В.І.
15 - За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин перебував у м. Києві, де брав участь у роботі Оргкомітету по підготовці третьої Міжнародної конференції “Армія і Церква”.
16 – Владика провів єпархіальні збори духовенства.
18 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та звершив дияконську хіротонію. Увечері Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
19 – Владика Августин відправив Божественну літургію. Потім взяв участь у святкуванні Дня міста Львова.
20 – Архієпископ Августин у день 7-ої річниці своєї архієрейської хіротонії відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та прийняв вітання від духовенства та мирян. Цього ж дня Владика Августин провів збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
21 – Владика Августин відправив Божественну літургію у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у с. Бистриця Дрогобицького району Львівської області.
23-24 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Голова відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами і правоохоронними органами архієпископ Августин взяв участь у роботі третьої Міжнародної конференції “Церква і Армія” у м. Києві.
25 – Владика Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
26 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у церкві св. первомученика і архідиякона Стефана у м. Червонограді Львівської області та провів загальні збори парафії. Увечері Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
27 – Владика Августин відправив Божественну літургію у церкві св. вмч. Димитрія у с. Лосинець Турківського району Львівської області та рукопоклав у сан диякона Івана Черчовича.
29 – Владика Августин відправив вечірнє богослужіння з акафістом св. муч. Вірі, Надії, Любові та матері їх Софії.
30 – Архієпископ Августин на запрошення Правлячого архієрея Тернопільської єпархії Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія співслужив йому, Високопреосвященнішому архієпископу Луцькому і Волинському Ніфонту та Преосвященнішому єпископу Кам’янець-Подільському і Городоцькому Феодору з сонмом духовенства у Божественній літургії у кафедральному соборі м. Тернополя. У святкуваннях брали участь намісник свято-Успенської Почаївської Лаври архімандрит Володимир та настоятельниця Кременецького жіночого монастиря ігуменія Маріонілла. 

серпень 1999 р.

1 – Високопреосвященніший Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у виправно-трудовій колонії у м. Львові. Потім у свято-Георгіївській церкві відправив панахиду за усопших визволителів м. Львова від німецько-фашистських загарбників. Увечері Владика разом з Високопреосвященнішим архієпископом Рівенським і Острожським Варфоломієм відправив всеношну у свято-Іллінському Городоцькому жіночому монастирі (Рівенська єпархія).
2 – Архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Дніпропетровському і Павлоградському Іринею, Високопреосвященнішому архієпископу Рівенському і Острожському Варфоломію та Преосвященнішому єпископу Чимкентському і Акмолинському Єлевферію на Божественній літургії у свято-Іллінському Городоцькому жіночому монастирі (Рівенська єпархія).
3 – Владика Августин провів єпархіальні збори духовенства.
4 – Архієпископ Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру з собором архієреїв і сонмом духовенства на всеношній у свято-Успенській Почаївській Лаврі.
5 – Владика Августин разом з сонмом архіпастирів, духовенства та мирян взяв участь в урочистій Божественній літургії та хресному ході на честь Почаївської чудотворної ікони Божої Матері у свято-Успенській Почаївській Лаврі, яке очолив Блаженніший митрополит Володимир.
7 – Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
8 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві та вручив нагороду – церковний орден св. князя Володимира Ш ст. – Голові видавничого відділу Львівської єпархії, Головному редактору газети “Світло Православ’я” Шевченку Анатолію Андрійовичу за церковні заслуги з нагоди 50-річчя з дня його народження.
10 – Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустрічі з питань організації роботи відділу по взаємодії з Збройними силами і правоохоронними органами.
11-12 – Архієпископ Августин з благословення Преосвященнішого єпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона очолив Всеношну та Божественну літургію у церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області з нагоди дня його Ангела та 70-річчя з дня народження, привітав настоятеля цієї церкви мітрофорного протоієрея Іоана Маркевича та вручив йому нагороду – церковний орден преподобного Нестора Літописця.
13 – Владика Августин відправив вечірню та утреню з винесенням Хреста Господнього у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
14 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію та водосвятний молебень і освятив нові плоди, зілля, мед та мак. Увечері він очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
15 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив молебень з акафістом св.вмч. Георгію Побідоносцю.
17 –Архієпископ Августин мав зустріч з представниками Військово-Повітряних сил України. Цього ж дня прибув журналіст Польської Православної Церкви п. Михаїл Болтрик.
18 – Владика Августин мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Оттави і всієї Канади Серафімом та його спутниками свящ. Діонісієм Пігачем і свящ. Миколаєм Миколаєвим. Потім Владика Августин вручив нагороди – церковні ордени працівникам МВС України. Увечері Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
19 – Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві та освятив виноград та інші нові плоди і зілля.
20 – Архієпископ Августин відправив молебень перед дорогою та благословив паломників на подорож по святих місцях України, Росії.
21 – Владика, перебуваючи у м. Києві, за благословінням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, мав зустріч з представниками Національної Гвардії України і вручив їм нагороди – церковні ордени. Також мав зустріч з учасниками хресного ходу по Волзі, Дніпру та Західній Двіні, присвяченому 2000-літтю Різдва Христового.
22 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з головою Львівського російського товариства ім. О.С. Пушкіна Кравченком В.В. Увечері Владика очолив молебень з акафістом Господу Ісусу Христу.
24 – Архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Чернівецьким і Буковинським Онуфрієм, Високопреосвященнішим архієпископом Луцьким і Волинським Ніфонтом, Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, Преосвященнішим єпископом Отавським і всієї Канади Серафимом і Преосвященнішим єпископом Кам’янець-Подільським і Городоцьким Феодором та сонмом духовенства відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському кафедральному соборі м. Кам’янця-Подільського Хмельницької області та привітав іменинника – Владику Феодора – з днем його Ангела.
25 – У Львівській єпархії перебував православний священик з Австрії Василій Фонченков.
26 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Архієпископ Августин відвідав м. Гомель (Білорусь) та разом з Преосвященнішим єпископом Гомельським і Жлобинським Аристархом взяв участь у зустрічі хресного ходу по Волзі, Дніпру та Західній Двіні, присвяченому 2000-літтю Різдва Христового.
27 – Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
28 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім взяв участь у святкуванні 14 авіаційним корпусом 7-ої річниці Військово-Повітряних Сил України. Увечері Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
29 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив молебень на початок нового навчального року та вечірнє богослужіння.
30 – Архієпископ Августин за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України, перебуваючи у м. Мінську (Білорусь), разом з Високопреосвященнішим митрополитом Мінським і Слуцьким Філаретом, Патріаршим екзархом всія Білорусі та Високопреосвященнішим митрополитом Солнечногорським Сергієм, керуючим справами Московської Патріархії взяв участь у зустрічі організаторів хресного ходу по Волзі, Дніпру та Західній Двіні, присвяченому 2000-літтю Різдва Христового, з Президентом Білорусі п. Лукашенком О.Г. 

липень 1999 р.

3 – Високопреосвященніший Архієпископ Августин мав зустріч з представниками керівництва УМВС України у Львівській обл. Увечері відправив всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
4 – Владика Августин звершив постриг у малу схиму інокині Есфір та відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Увечері Владика очолив молебень з акафістом.
6 – Архієпископ Августин відправив всеношну у свято-Георгіївському храмі.
7 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі. Увечері Владика очолив молебень з акафістом.
8 – Владика Августин мав зустріч з представниками Польської Православної Церкви. Увечері відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
9 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові на честь Тихвинської ікони Божої Матері "Сльозоточива".
11 – Владика Августин мав розмову з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром, також взяв участь у відправі всеношної, яку очолив Блаженніший митрополит Володимир, у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі та привітав з Днем Ангела Намісника Лаври Преосвященнішого єпископа Вишгородського Павла.
12 – Архієпископ Августин у співслужінні з Преосвященнішим єпископом Туровським і Мозирським Петром та Преосвященнішим єпископом Овруцьким та Коростенським Вісаріоном відправив Божественну літургію у кафедральному соборі м. Мозира (Білорусь) та привітав іменинника Владику Петра з днем його Ангела.
14 – У канцелярії Львівської єпархії відбулися збори медичного братства св. вмч. і цілителя Пантелеімона. Увечері Владика Августин очолив молебень з акафістом.
15 – Відповідальний за зв'язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з військовими капеланами Національної Гвардії США і представниками командування Національної Гвардії України.
17 – Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
18 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мельничне Турківського району та провів збори цієї громади.
19 – Владика Августин співслужив Преосвященнішому єпископу Володимир-Волинському та Ковельському Симеону на Божественній літургії та на молебні у свято-Успенському Зимненському жіночому монастирі.
20 - Владика молився у свято-Георгіївській церкві на Божественній літургії
22 – Відповідальний за зв'язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України архієпископ Августин взяв участь у підписанні Блаженнішим митрополитом Володимиром та Першим заступником Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи – Командувачем силами Цивільної оборони України генералом-лейтенантом Логіновим Володимиром Васильовичем угоди про співпрацю між Українською Православною Церквою та силами Цивільної оборони України. Потім Владика мав зустріч з директором державного департаменту України з питань виконання покарань Штанько Іваном Васильовичем та його заступником Пташинським Олександром Борисовичем. Цього ж дня Владика за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив орден св. кн. Володимира полковнику запасу Хорофейку Олександру Володимировичу. Також відбулася зустріч з Головою Спілки Православних Братств України Лукіяником Валентином Борисовичем.
23-24 – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями взяв участь в урочистостях в м. Житомирі з нагоди 200-ліття Житомирської єпархії, які очолював Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
25 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мельничне Турківського району та провів звітно-виборні збори цієї громади.
26 – Архієпископ Августин мав зустріч з московським журналістом Миколаєм Митрохіним.
27 – Владика Августин взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, на якому серед інших було прийнято рішення про утворення відділу УПЦ по взаємодії з Збройними силами та правоохоронними органами. Потім разом з іншими архієреями співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру у всеношному богослужінні з нагоди дня пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира – небесного покровителя Предстоятеля Української Православної Церкви.
28 – Архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру у Божественній літургії в свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Потім взяв участь у Архієрейському Соборі Української Православної Церкви.
30 – Владику прийняв командувач військами західного оперативного командування генерал-лейтенант Чернілевський С.В. Також він мав зустріч з першим заступником командувача західним оперативним командуванням, начальником штабу генералом-лейтенантом Палієм В.М. та першим заступником начальника штабу генералом-майором Шпанько М.А.
31 – Архієпископ Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові 

червень 1999 р.

1 – Високопреосвященніший Архієпископ Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Туровського і Мозирського Петра (Білорусь) взяв участь у храмовому святі в Туровській єпархії та відправив разом з Правлячим архієреєм і сонмом духовенства Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві с. Глушковичі Лельчицького району Гомельської області (Білорусь).
2 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика брав участь у П з’їзді Всеукраїнського Об’єднання Християн, який відбувся у приміщенні Будинку вчителя м. Києва.
3 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Архієпископ Августин очолив роботу круглого столу «Форми служіння мирян в Церкві» до 2000-ліття Різдва Христового у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
5 – Архієпископ Августин брав участь у святковому засіданні членів Львівського російського культурного товариства ім. О.С. Пушкіна з нагоди 200-річчя з дня його народження. Потім відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві.
6 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві. Потім провів збори активу Львівського братства свв. апп. Петра і Павла. Увечері Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві.
7 – Архієпископ Августин мав зустріч з мером м. Львова п. Василем Куйбідою, а потім – з представниками західного оперативного командування.
8 – Владика Августин провів єпархіальні збори духовенства.
9 – Архієпископ Августин мав зустріч з представниками російської громади у м. Львові.
10 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин; у м. Києві взяв участь у зустрічі представників Української Православної Церкви з командним складом Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
11 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин у м. Києві взяв участь у зустрічі Голови Державного комітету у справах релігій п. Бондаренко В.Д. з представниками релігійних організацій України.
12 – Архієпископ Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
13 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з військовослужбовцями. Увечері очолив вечірнє богослужіння.
14 – Владика зустрівся секретаря Чернівецької єпархії архімандрита Мелетія, який перебував у службових справах у м. Львові.
16 – Владика Августин відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові
17 – Владика Августин відвідав виправно-трудовий заклад та мав зустріч з адміністрацією.
19 – Владика Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа овруцького і Коростенського Вісаріона відправив Божественну літургію в храмі м. Овруча на честь Дня Ангела Правлячого архієрея.
20 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин як Відповідальний за зв’язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України взяв участь у випуску курсантів Київського військового інституту управління і зв’язку та вручив церковні грамоти.
23 – Владика Августин очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
24 – Владика Августин мав робочу зустріч з головою російського товариства Кравченком В.В.
25 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин як Відповідальний за зв’язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України взяв участь у випуску курсантів Київського інституту Військово-Повітряних Сил України та вручив церковні ордени.
26 – Владика Августин відправив всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
27 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у парафії преподобного Іова Почаївського у м. Дрогобичі Львівської області та освятив новозбудований нижній храм.
Увечері Владика очолив всенощну у свято-Георгіївської церкви у м. Львові.
28 – Владика Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Чернівецьким та Буковинським Онуфрієм, Високопреосвященнішим архієпископом Луцьким і Волинським Ніфонтом, Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, Преосвященнішим єпископом Туровським і Мозирським Петром, Преосвященнішим єпископом Івано-Франківським і Коломийським Миколаєм, Преосвященнішим єпископом Хустським і Виноградівським Агапітом, Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом, Преосвященнішим єпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном, Преосвященнішим єпископом Сумським і Охтирським Іовом, Преосвященнішим єпископом Кам’янець-Подільським і Городоцьким Феодором відправив Божественну літургію з нагоди дня пам’яті святого блаженного Августина, єпископа Іппонійського. Цього ж дня Владику привітали з днем Ангела усі присутні гості, духовенство і миряни Львівської єпархії, військовики та молодь. Владику також привітав Президент України, заступник Голови Верховної ради України, інші державні чиновники.
30 – Владика Августин відправив вечірнє богослужіння. 

травень 1999 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин відправив всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
2 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі. Увечері відправив вечірнє богослужіння.
4 – Архієпископ Августин провів збори духовенства Львівської єпархії.
5 - У свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Владика Августин взяв участь у церемонії підписання Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим митрополитом Київським та всієї України Володимиром та Командувачем Національною гвардією України генералом-лейтенантом гвардії Чаповським О.Я. спільної заяви про співпрацю між УПЦ та Національною гвардією України. Увечері у свято-Георгіївській церкві святкову Всеношну з читанням Акафіста св. вмч. Георгію Побідоносцю очолив Преосвященніший єпископ Івано-Франківський і Коломийський Миколай.
6 – В день храмового свята у свято-Георгіївській церкві Високопреосвященнішим архієпископом Чернівецьким і Буковинським Онуфрієм, Високопреосвященнішим архієпископом Луцьким і Волинським Ніфонтом та Високопреосвященнішим архієпископом Львівським і Галицьким Августином з сонмом духовенства єпархії та гостей, зокрема, намісника свято-Успенської Почаївської Лаври архімандрита Володимира, була відправлена Божественна літургія з хресним ходом.
7 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Відповідальний за зв’язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України Владика Августин, перебуваючи у м. Хмельницьку, взяв участь у роботі науково-практичного семінару «Перспективи та основи взаємодії між Державним комітетом у справах охорони державного кордону України та Церквами», який відбувся у Національній академії Прикордонних військ України ім. Б. Хмельницького.
8 – Архієпископ Августин відправив Всеношну у свято-Георгієвській церкві у м. Львові.
9 - Владика відправив панахиду на Личаківському цвинтарі за воїнів, що за віру, Батьківщину і народ віддали своє життя, і за всіх, хто трагічно загинув у роки Великої Вітчизняної війни та Божественну літургію та заупокійну літію у свято-Георгієвському храмі. Священиками єпархії були відправлені заупокійні літії і в інших місцях.
11 – На запрошення Голови Синодального Відділу Московського Патріархату по взаємодії зі Збройними Силами Преосвященнішого єпископа Красногорського Савви, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин як Відповідальний за зв’язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України очолив церковно-військову делегацію з України. Члени делегації відвідали Військовий Університет, де відбулася зустріч з професором – капітаном I рангу Ю.Г. Носковим та іншими офіцерами університету, оглянули музей та бібліотеку навчального закладу та взяли участь у роботі круглого столу «Релігійний фактор і національна безпека».
12 – Делегати взяли участь у богослужінні в церкві Вознесення Господнього, яке відправили Високопреосвященніший Архієпископ Августин, Преосвященніший Єпископ Савва та духовенство. Потім делегація побувала в Академії Ракетних військ ім. Петра Великого, де мала зустріч з адміністрацією, зокрема, з начальником кафедри духовного виховання протоієреєм Димитрієм Смирновим, оглянула музей Академії та навчальну базу. У другій половині дня в Головному Управлінні виховної роботи Міністерства Оборони представники України зустрічалися з начальником відділу виховної роботи ГУВР МО Росії генерал-майором Калитою, відвідали Центр відпочинку та реабілітації військовослужбовців. Увечері побували театр Збройних сил.
13 – Делегація у супроводі генерал-полковника Третьякова В.Є. побувала в Академії Генерального Штабу Збройних Сил Росії. Потім делегати відвідали 1 Бригаду зв’язку в Хімках, де зустрічались з Заступником Командувача військ зв’язку Росії і Командиром 1 Бригади. У Резиденції Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія П відбулася зустріч з Високопреосвященнішим митрополитом Солнечногорським Сергієм. У другій половині дня делегати відвідали Посольство України в Росії та мали зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Російській Федерації Федоровим В.Г. за участю Аташе з питань оборони полковника Михайленко Л.В. Увечері відвідали древній св.-Николо-Угрешський монастир, який був заснований в 1380 році князем Димитрієм Донським на честь перемоги над татарами і були прийняті настоятелем монастиря архімандритом Веніаміном.
14 – Члени делегації відвідали Головний Музей Внутрішніх Військ Росії штабу Московського Оршансько-Хінганського Червонопрапорного Округу ВВ МВС Росії, де відбулась зустріч з начальником Музею генералом-полковником Баскаєвим А.Г., його заступником генерал-майором Вереничем Г.В. та настоятелем каплиці святого великомученика Георгія Побідоносця священиком Олексієм Кругликом. В частині зустрічей брав участь представник Посольства України - Аташе з питань оборони полковник Михайленко Л.В.
15 – Владика Августин відвідав середню школу № 45 м. Львова на запрошення її директора Кравченка В.В. та був присутній на відкритті музею Пушкіна О.С.
16 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгієвському храмі у м. Львові, а увечері - вечірню та молебен з Акафістом Воскресінню Христовому.
18 – Владика Августин відправив панахиду за генералісімуса Суворова О.В. та мав зустріч з керівництвом Львівського суворовського клубу. Потім відбулася зустріч з співробітниками Львівського інституту Історії релігій Львівської Богословської Академії. Увечері у свято-Георгіївській церкві відправив вечірню та утреню Пасхальним чином напередодні Віддання Свята Пасхи.
19 – Архієпископ Августин відправив у свято-Георгіївській церкві Божественну літургію. Увечері він очолив Всеношну.
20 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія рукопоклав студента 4 класу Почаївської Духовної Семінарії диякона Володимира Лисевича у сан священика.
21-28 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Відповідальний за зв’язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин та та його помічник полковник Військово-Повітряних Сил України диякон Сергій Полежаєв брали участь у паломницькій подорожі військовиків до м. Люрду (Франція) на щорічну міжнародну зустріч військовослужбовців. Поза програмою подорожі, яка включала зустрічі з представниками української еміграції у Німеччині, Франції, а також військовослужбовцями Чехії, Франції тощо, Владика окремо відвідав чоловічий монастир преподобного Іова Почаївського (Мюнхен, Німеччина), грецьку православну парафію (Мюнхен, Німеччина), сербську православну парафію (Париж, Франція), представництво Руської Православної Церкви в Парижі (парафія Трьох святителів, Франція).
28 – У м. Києві архієпископ Августин відвідав інститут Військово-повітряних сил України
29 – Владика Августин відправив Божественну літургію та вселенську панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з представниками Біблійного товариства з Києва та гостями з Австралії та Нової Зеландії.
30 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію та вечірню у свято-Троїцькій церкві у с. Бабичі Радехівського району Львівської області.
31 – Владика Августин відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Троїцькій церкві у м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області та вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира настоятелю цієї громади протоієрею Ігору Янчука - орден преподобного Нестора Літописця. 

квітень 1999 р.

1 – Високопреосвященніший Архієпископ Львівський і Галицький Августин був на прийомі у Голови Львівської обласної державної адміністрації п. С. Р. Сенчука. Потім провів єпархіальні збори духовенства.
2 – Владика Августин мав бесіду з Консулом Генерального консульства Російської Федерації у м. Львові Міхеєвим В.О. А також провів загальні збори парафіян у м. Червонограді Львівської області.
3 – Владика відправив Божественну літургію, а увечорі - Всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
4 – Архієпископ Августин відправив літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Увечері Владика був присутній на вечірньому богослужінні.
5 – 6 – Владика Августин молився на всіх службах у свято-Георгіївській церкві.
6 – Владика Авгутсин провів збори кліриків та церковного активу свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері відправив Всеношну.
7 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі. В цей же день він приймав привітання з днем народження. Увечері Владика відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївському храмі.
8 – 10 - Архієпископ Августин відправляв усі богослужіння у свято-Георгіївській церкві.
10 – На запрошення керівництва, священики свято-Георгіївської церкви відвідали військові частини та госпіталь та завезли великодні гостинці.
11 – Архієпископ Августин очолив Пасхальні утреню та Божественну літургію, освятив артоси та куличі. Вранці Владика Августин відвідав колонію для позбалених волі. Увечері відправив Пасхальну вечірню та прийнав вітання з Великоднем архієрейського та дитячого хорів свято-Георгіївської церкви.
12 – Владика Августин перебуваючи у м. Києві, взяв участь у нагородженні Міністра Оборони України генерала армії  О. Кузьмука. Потім взяв участь у зустрічі , на якій були нагороджені високі посадові особи держави. Тоді ж Владика Августин за ревне виконання своїх обов’язків був нагороджений срібним орденом св. Володимира Великого П ступеня.
13 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві та молився під час вечірнього богослужіння.
14 – Архієпископ Августин відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві.
15 – Архієпископ Августин відвідав Зимненський свято-Успенський ставропігійний жіночий монастир та співслужив у Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, Преосвященнішому єпископу Володимир-Волинському і Ковельському Симеону та Преосвященншому єпископу Вишгородському Павлу. Увечері відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
16 – Архієпископ Августин відвідав свято-Успенську Почаївську Лавру та співслужив у Божественній літургії Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, Високопреосвященнішому архієпископу Рівенському і Острожському Варфоломію, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Преосвященнішому єпископу Володимир-Волинському і Ковельському Симеону та Преосвященншому єпископу Вишгородському Павлу. Увечері відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
17 – Владика Августин відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві.
18 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Володимирській парафії у м. Львові (Львів-Сихів).
Потім прийняв представників військового відомства (Оніщенко)
19 – Владика Августин, перебуваючи у м. Києві,  співслужив єпископу Вишгородському Павлу у Божественній літургії у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Божественну літургію та освячення води в честь празника «Живоносний істочник». Потім взяв участь у прийомі військовиків на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.
20 – Владика Августин відвідав Луцьку єпархію, у співслужінні з архієпископом Луцьким і Волинським Ніфонтом та єпископом Сарненським і Поліським Анатолієм відправив всеношну та привітав Владику Ніфонта з Днем його Ангела.
21 – Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, взяв участь у. Цього ж дня Владика відлетів до Симферополя.
22 – Архієпископ Августин, разом з сонмом архієреїв та духовенства, відправив Божественну літургію та молебен, які очолив Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Володимир з нагоди 60-річчя з дня народження архієпископа Симферопольського і Кримського Лазаря у соборі м. Симферополя.
23 – Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з Головою Державної Податкової адміністрації України Азаровим та взяв участь у роботі релігійно-філософського семінару «Перші засновники Київської русі. Нові інтерпретації» за участю провідних вітчизняних філософів і богословів, який відбувся у свято-Успенській Києво-Печерській лаврі.
24 – Владика Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

березень 1999 р.

1 – Високопреосвященніший Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, зустрічався з окремими народними депутатами України.
5 – Владика молився на Божественній літургії у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Потім мав службову зустріч з Високопреосвященнішим Архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм. Цього ж дня Владика приймав групу дітей з Івано-Франківська, які прибули на екскурсію, та представників російської громади м. Івано-Франківська, а також мав зустрічі з іноземними гостями з Італії та Німеччини, які перебували у м. Львові. Увечері Владика відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
6 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію та Всеношну (ввечорі) у свято-Георгіївському храмі у м. Львові
7 – Владика Августин відправив Божественну літургію, а ввечері -Пасію (служба Страстям Христовим) у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Цього ж дня Владика давав інтерв’ю для преси.
9-10 – Архієпископ Августин брав участь у роботі Синодальної Богословської комісії Руської Православної Церкви, яка відбулася Троїце-Сергієвій Лаврі (м. Сергієв Посад Московської обл.).
11 – Владику приймав для бесіди Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Олексій П.
12 - Архієпископ Августин перебував у м. Києві, де, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, провів нараду редакторів видань Української Православної Церкви.
14 – Владика Августин був присутній на Богослужінні у Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
14-20 – Владика у складі української делегації на запрошення представників Фонду Конрада Аденаура перебував у Німеччині і брав участь у німецько-українському фаховому колоквіумі «Церква та влада. Правові засади та суспільна місія».
21 – Архієпископ Августин відправив Богослужіння у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Увечері Владика відправив Пасію (служба Старастям Христовим).
24 – Владика Августин, перебуваючи в Києві, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив роботу православної педагогічної конференції. Мав зустріч з окремими народними депутатами.
25 – Архієпископ Августин мав зустріч у м. Києві з представниками Головного управління Міністерства Внутрішніх Справ України, привітав з 7-ю річницею їх створення та вручив церковні нагороди за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.
Цього ж дня Владика взяв участь у нараді, організованій керівництвом об’єднання християн-військовослужбовців України.
26 – Архієпископ Августин відправив вечірнє богослужіння з акафістом Божій Матері у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
27 – Владика відправив богослужіння та всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
28 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у с. Баня Лисовецька Стрийського району Львівської області та привітав настоятеля і Благочинного Стрийського округу мітрофорного протоієрея Віктора Путятицького з 25-ю річницею його священицького служіння і вручив йому Грамоту Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.
29 – Владика Августин мав бесіду з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові п. Солоцинським В.Д.
30 – Владика, перебуваючи у м. Києві, взяв участь у роботі круглого столу на тему: «Церква і влада». Потім мав бесіду з Головою Союзу Православних Братств України Лукіяником В.Б.
31 - Архієпископ Августин взяв участь у засіданні Комітету Української Православної Церкви по підготовці до святкування 2000-ліття Різдва Христового, яке відбулося під головуванням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. 

лютий 1999 р.

1 – Перебуваючи в Росії, Високопреосвященніший Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у Дев’ятій щорічній конференції Православного свято-Тихоновського Богословського інституту під керівництвом ректора протоієрея Володимира Воробйова, яка відбулася у приміщенні Московського Державного Університету ім. М.В. Ломоносова.
3 – У Львівській міській раді Владика Августин взяв участь у нараді представників влади та керівників релігійних організацій м. Львова з питання підготовки до відзначення ювілею 2000-ліття Різдва Христового.
4 – У Львівському єпархіальному управлінні відбулися єпархіальні збори духовенства.
5 – Владика був на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
6 – Владика Августин відвідав Львівську обласну психіатричну лікарню, де здійснив хрещення, миропомазання та причастив Святих Таїн Христових групу хворих, яких сповідав священик Андрій Ткачов, відправив молебень. Увечері Владика відправив Всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
7 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у парафії священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького у м. Бродах. Увечері Владика очолив молебен з акафістом Ісусу Сладчайшому у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
9 - 10 – Владика Августин перебував у м. Києві, де був присутній на церемонії підписання Угоди про співпрацю між Українською Православною Церквою в особі Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та командуванням Внутрішніми Військами Міністерства Внутрішніх справ України в особі Командувача генерала-лейтенанта Володимира Поважнюка у Київській митрополії. Владика також мав зустріч з Головою Союзу Православних Братств України Валентином Лукіяником та членами Ради СПБУ.
11 – Владика відслужив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
12 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію, яка відправлялася на грецькій мові на честь Трьох святителів, у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Потім мав зустріч з керівниками російських общин та товариств Львівщини за участю Консула Генерального Консульства Російської Федерації у м. Львові В.О. Михеєва.
13 – Владика Августин відслужив Всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
14 – Архієпископ Августин відслужив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Потім разом з відповідальним за організацію духовно-виховної роботи у військових частинах Львівської єпархії митрофорним протоієреєм Євгенієм Коцовським мав зустріч з представниками Військово-повітряних сил України. Увечері Владика відправив Всеношну напередодні Стрітення Господнього у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
15 – Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
17 – Архієпископ Августин разом з головою відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства Львівської єпархії священиком Миколаєм Барановим та співробітником вказаного відділу Надією Онищук відвідав госпіталь прикордонних військ у м. Львові на запрошення його начальника полковника медичної служби Валерія Каковкіна, де мав бесіду з військовими лікарями та хворими.
19 - Владика Августин за участю начальника управління у справах релігій, національностей та міграції п. С. Боруцьким мав зустріч з представником Адміністрації Президента України, на якій обговорювалися питання церковного життя на Львівщини.
20 – Владика відправив Всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
21 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. Увечері Владика очолив вечірнє богослужіння з чином Прощення у переддень початку Великого посту.
22 – 27 – Перша седмиця Великого посту. Владика Августин молився чи відправляв Богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
26 – Владика Августин мав зустріч з Генеральним Консулом Російської Федерації у м. Львові п. Володимиром Солоцинським, під час якої обговорювалися питання життя і діяльності російських громад м. Львова.
28 – Архієпископ Августин перебуваючи у м. Києві, співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії у Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської Лаври та молебень Торжества Православ’я і разом з Головою Союзу Православних Братств України Лукіяником Валентином Борисовичем очолив хресний хід по м. Києву та молебень біля пам’ятника св. рівноап. кн. Володимиру, у яких взяли участь духовенство, ченці та черниці, студенти Київських духовних шкіл, парафіяни монастирів та храмів м. Києва, представники парафій Київської області. 

січень 1999 р.

2 – Високопреосвященніший Архієпископ Августин відслужив Всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
3 – Владика відвідав виправно-трудову колонію для позбавлених волі у м. Львові та відслужив там Божественну літургію.
4-5 – Архієпископ Августин, Відповідальний за зв’язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України, перебував у м. Києві і взяв участь у зустрічі Блаженнішого з Командувачем Внутрішніми військами генерал-лейтенантом Володимиром Поважнюком, керівництвом та особовим складом Управління, під час якої достойникам були вручені церковні ордени та митрополичі грамоти.
6 – Владика відправив Божественну літургію св. Василія Великого у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
7 – Архієпископ Августин вночі очолив святкові Різдвяні Всеношну та Божественну літургію, на яких було виголошені Різдвяні послання Першосвятителів. Зранку Владику привітав дитячий хор колядками і вертепним дійством. Цього ж дня Владика відвідав виправно-трудову колонію для позбавлених волі і привітав ув’язнених з Різдвом Христовим і Новим роком. Потім мав зустріч і бесіду з Президентом України Кучмою Л.Д. під час його перебування у Львівській єпархії.
8 – В празник Собору Пресвятої Богородиці Владика очолив Божественну літургію у церкві Собору Пресвятої Богородиці у с. Велике Поле Яворівського району Львівської області. За благословенням Високопреосвященнішого Архієпископа Львівського і Галицького Августина у будинку Органної музики увечеру в його присутності відбувся різдвяний духовний концерт, у якому взяли участь хори свято-Георгіївської церкви у м. Львові, церкви прп. Іова Почаївського у м. Дрогобичі та кобзар Василь Жданкін.
9 – Архієпископ Августин відслужив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
10 – Владика, за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відправив Божественну літургію у Зимненському ставропігійному Святогорському свято-Успенському жіночому монастирі (Волинська область), а потім відвідав свято-Успенську Почаївську Лавру, взявши участь у зустрічі Блаженнішого митрополита Володимира, архіпастирів і насельників святої обителі з Президентом України Кучмою Л.Д. та особами, що його супроводжували.
12 – Архієпископ Августин відвідав мерію міста Львова та мав зустріч з Головою міської ради Куйбідою В.С. Мова йшла про вирішення питання виділення Львівській єпархії земельної ділянки під будівництво кафедрального собору та єпархіального управління.
13 – Владика відслужив Всеношну у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
14 – Архієпископ відслужив ранню Божественну літургію св. Василія Великого, після чого за запрошенням міської влади був присутній на церемонії передачі статуї святого Архангела Михаїла до м. Києва при участі Президента України Кучми Л.Д. Увечері Владика відправив  богослужіння напередодні пам’яті преподобного Серафима Саровського.
15 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові.
16 – Архієпископ Августин відслужив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
17 – Владика відслужив Божественну літургію у свято-Георгіївському храмі у м. Львові. За благословенням Високопреосвященнішого Архієпископа Августина у приміщенні Російського культурного товариства відбувся різдвяний духовний концерт хору під керівництвом Панфілової Ніни Олександрівни, а увечері у свято-Георгіївській церкві відбувся концерт капели духовного співу «Соль аніме» під керівництвом Емілії Тихової.
18 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію св. Василія Великого у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, та здійснив Велике освячення води.
19 – Владика Августин вночі очолив Хрещенські всеношну та Літургію, а зранку здійснив Велике освячення води.
20 – У м. Києві архієпископ Августин мав зустрічі з відповідальними представниками військових відомств.
22 – Владика Августин провів зустріч з керівниками російських общин і товариств Львівщини за участю Консула Генерального Консульства Російської Федерації у м. Львові В.О. Михеєва.
23 – Архієпископ Августин відвідав у м. Москві ставропігійний Новоспаський чоловічий монастир і мав зустріч з Владикою намісником Преосвященнішим єпископом Оріхово-Зуевським Олексієм.
24 – Владика Августин співслужив Святійшому Патріарху Московському і всієї Русі Олексію П на Божественній Літургії у Храмі Христа Спасителя в м. Москві з нагоди початку Сьомих Міжнародних Різдвяних Освітніх читань. Потім взяв участь на церемонії відкриття конференції у мерії міста Москви.
25 – Архієпископ Августин взяв участь у роботі конференції «Духовність і правопорядок» в Академії управління МВС Російської Федерації.
26 – Владика Августин взяв участь у зустрічі Голови відділу Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами і правоохоронними закладами Преосвященнішого єпископа Красногорського Савви і представників Міністерства оборони Російської Федерації з Головнокомандувачем Збройними Силами Естонії.
27 – Архієпископ Августин взяв участь у пленарному засіданні Християнського міжконфесійного консультативного комітету у Відділі зовнішніх церковних зносин Московського Патріархату (традиційні релігійні організації СНД і країн Балтії).
28 – Владика Августин, Відповідальний за зв’язки Української Православної Церкви з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ та іншими збройними формуваннями України, взяв участь у роботі конференції з питань духовно-виховної роботи у відділі Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами і правоохоронними закладами.
29 – Архієпископ Августин взяв участь у заключному засіданні Сьомих Міжнародних Різдвяних Освітніх читань у свято-Даниловому монастирі у м. Москві.
30 – Владика Августин очолив молебень перед мощами прп. Сергія Радонежського і виголосив проповідь у свято-Троїцькому соборі свято-Троїце-Сергієвої Лаври (м. Сергіїв Посад Московської обл). Потім взяв участь у зустрічі учасників Різдв’яних читань з ректором Московської Духовної Академії та Семінарії Преосвященним єпископом Верейським Євгенієм, професором О.І. Осиповим та іншими членами Вченої ради МДА. Увечері Владика Августин був на Всеношній у Донському ставропігійному монастирі у м. Москві.
31 – Архієпископ Августин у співслужінні ректора свято-Тихоновського Богословського інституту протоієрея Володимира Воробйова та священиків-викладачів відправив Божественну літургію у свято-Нікольському храмі, що в Кузнецах, і виголосив проповідь.

На початок сторінки

Храмы Киева