Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2004 р.   2002 р.
  2001 р.
  2000 р.   1999 р.


грудень 2000 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин мав зустріч з військовиками у м. Львові.
2 - Владика, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив Всеношну у свято-Успенській Почаєвській Лаврі, а також взяв участь у чині наречення в єпископа намісника Лаври архімандрита Володимира.
3 - Архієпископ Августин взяв участь у Божественній літургії і хіротонії в єпископа архімандрита Володимира, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні Високопреосвященнішого митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, Високопреосвященнішого митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія, Високопреосвященнішого архієпископа Тернопільського і Кременецького Сергія та Преосвященнішого єпископа Кам'янець-Подільського і Городоцького Феодора. Увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
4 - Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові і привітав з нагоди дня народження мітрофорного протоієрея Володимира Бабича.
5 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, очолив засідання Оргкомітету Богословської конференції до 2000-ліття Різдва Христового, відвідав новобудову каплиці у ліцеї МВС України, взяв участь в урочистому засіданні у військовому інституті при КДУ ім. Т.Шевченка. За дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив церковні нагороди начальнику генералу-майорові Жукову С.А. орден "Різдво Христове - 2000" і його заступнику полковнику Грибоїдову С.В. ювілейну медаль "Різдво Христове - 2000", потім вручив нагороди ювілейні медалі іншим військовикам. Цього ж дня Владика привітав Голову Оргкомітету військової конференції полковника запасу Лисенка С.П. з 45-річчям і, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив йому церковну нагороду - орден "Різдво Христове - 2000" 2 ст.
7 - Архієпископ Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія разом з ним і сонмом духовенства відправив Божественну літургію у свято-Катериненській церкві у м. Здолбунові Рівненської області. На прохання Високопреосвященнішого архієпископа Варфоломія Владика Августин звершив дияконську і священичу хіротонію.
9 - Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
10 - Архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Преосвященнішому єпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Феодору та Преосвященнішому єпископу Єдинецьому і Бричанському Доримедонту у Божественній літургії у кафедральному соборі у м. Чернівцях з нагоди 10-ліття архієрейської хіротонії Владики митрополита Онуфрія.
11 - Владика очолив єпархіальні збори духовенства.
12 - Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, очолив засідання Оргкомітету Богословської конференції до 2000-ліття Різдва Христового, а також мав робочі зустрічі з представниками військових формувань України.
13 - Владика Августин у м. Москві взяв участь у Богослужінні у Храмі Христа Спасителя, яке очолив Високопреосвященніший митрополит Солнечногорський Сергій. Потім Владика відвідав Срітенський стравропігійний чоловічий монастир та мав зустріч з його намісником архімандритом Тихоном. Цього ж дня Архієпископ Августин взяв участь в урочистостях з нагоди нагородження лауреатів Міжнародної премії св. ап. Андрія Первозванного 2000 року, які відбулися в залі церковних соборів у Храмі Христа Спасителя.
14 - У м. Москві Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав Відділ Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами та мав зустріч з його Головою Преосвященнішим єпископом Красногорським Савою.
15 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім був присутнім на урочистостях з нагоди Дня міліції у Національній академії внутрішніх справ України та, за дорученням Блаженнішого, вручив церковні нагороди її ректору генералу-лейтенанту міліції Кондратьєву Я.Ю., проректору генералу-майору міліції Гіді Олександру Федоровичу та майору міліції Слободяну Ігору Мар'яновичу.
16 - Архієпископ Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, звершив освячення каплиці у ліцеї МВС, а також взяв участь в урочистостях з нагоди дня Міліції. Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, на прохання Владики Августина, очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові з нагоди дня пам'яті святої великомучениці Варвари.
17 - Владика Августин разом з Високопреосвященнішим архієпископом Івано-Франківським і Коломийським Миколаєм та сонмом духовенства відправили Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та очолили хресний хід з часточкою мощей святої великомучениці Варвари.
18 - Архієпископ Августин очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
19 - На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Івано-Франківського і Коломийського Миколая, Владика співслужив йому у кафедральному соборі у м. Івано-Франківську та привітав його з нагоди дня Ангела.
21 - Перебуваючи у м. Києві, Владика взяв участь у роботі ювілейної церковно-світської конференції "Церква і сучасність" до 2000-ліття Різдва Христового, Головою Оргкомітету якої він був. Очолив конференцію Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
22 - За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, Владика Августин очолив з'їзд Союзу Православних Братств України, який відбувся у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
24 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
25 - Владика провів збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.
26 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив з'їзд Спілки Православної молоді України. Цього ж дня Владика провів нараду координаційного комітету при військовому відділі Української Православної Церкви. У Львівській єпархії перебував викладач Московського православного свято-Тихонівського Богословського інституту Асмус М.В. Студенти Вищих Богословських Курсів у Львівському єпархіальному управлінні складали черговий іспит.
27 - В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московської Духовної Академії та Семінарії ієромонах Лазар.
29 - Владика мав зустріч з представниками військових формувань у м. Львові.
30 - Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові
31 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Богоявленській церкві у с. Грозьово Старо-Самбірського району Львівської області та освятив пам'ятий хрест з нагоди 2000-ліття Різдва Христового у с. Дністрик Старо-Самбірського району. 

листопад 2000 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
2 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Владика Августин привітав прикордонників з їх професійним святом та з цієї нагоди був на прийомі, організованому Командуванням Північно-Західного напряму Прикордонних військ України, а потім прийняв представників командування військових частин прикордонників, що дислокуються у м. Львові. Також Владика взяв участь у круглому столі "Українське суспільство і Українська Православна Церква: проблеми взаємин", що був організований у Львівському музеї історії релігій. Увечері молився у свято-Георгіївській церкві. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебували настоятельниця жіночого монастиря з Малоярославця ігуменя Николая та настоятельниця жіночого монастиря з США ігуменя Міхаела з супроводжуючими особами.
3 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім разом з гостями відвідав свято-Троїцький Корецький ставропігійний жіночий монастир (Рівненська єпархія) та святині м. Києва.
4 - Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, відвідав Управління Держкомкордону України і привітав Голову Держкомкордону України - Командувача Прикордонними військами України генерала-полковника Олексієнка Б.М. та особовий склад з 9-ю річницею Прикордонних військ України. Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Увечері молився на всеношній у Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
5 - Цього дня архієпископ Львівський і Галицький Августин, перебуваючи у м. Москві (Росія), відвідав Стрітенський ставропігійний чоловічий монастир і мав зустріч з намісником архімандритом Тихоном, а також відвідав Донський ставропігійний монастир і мав зустріч з намісником архімандритом Агафодором.
6 - Владика Августин відвідав свято-Троїце-Сергієву Лавру і Московську Духовну Академію.
7 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав Синодальний відділ Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами.
8 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, був присутній на врученні Блаженнішим митрополитом Київський і всієї України Володимиром нагороди - ювілейного ордену "Різдво Христове - 2000" Голові Держкомкордону України - Командувачу Прикордонними військами України генералу-полковнику Олексієнку Б.М. Потім очолив засідання Оргкомітету Богословської конференції до 2000-ліття Різдва Христового.
10 - На запрошення настоятеля свято-Георгіївського Городницького ставропігійного чоловічого монастиря архімандрита Олександра Владика співслужив у цій обителі на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім у м. Києві на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в України п. Єжи Бара з нагоди Дня Незалежності Польщі був на прийомі у Посольстві Польщі в Україні.
11 - Владика Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
11-12 - У Львівській єпархії перебував викладач Московського православного свято-Тихонівського Богословського інституту професор Щелкачов О.В. Студенти Вищих Богословських Курсів у Львівському єпархіальному управлінні складали черговий іспит.
12 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім взяв участь у зборах Львівського молодіжного православного братства Почаївської чудотворної ікони Божої Матері.
13 - Архієпископ Августин, за благословенням Преосвященнішого єпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона, відправив Божественну літургію та заупокійну панахиду у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області з приводу 40-дня після смерті свого батька - протоієрея Іоана Маркевича.
14 - Перебуваючи у м. Києві, Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім мав зустріч з керівництвом громадського об'єднання "Путь православних".
15 - Увечері Владика Августин молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
16 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові і звершив дияконську хіротонію. Увечері молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
17 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові і звершив священичу хіротонію. Увечері Владика разом з представниками єпархії взяв участь у телепередачі "Аудиторія" на тему Примирення у Львові.
18 - Владика Августин взяв участь у святкуваннях 100-річчя військового інституту у м. Львові. Відбулося освячення каплиці інституту, військовий парад, урочиста академія і святковий прийом. Увечері очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
19 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері очолив молебень з акафістом св. архістратигу Михаїлу.
21 - Владика відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Михайлівській церкві у с. Карпатському Турківського району Львівської області та прийняв у лоно Української Православної Церкви вірних цієї парафії. Цього ж дня у Львівській єпархії перебував представник з Німеччини Кай Потратз і увечері відбулася його зустріч з Владикою Августином.
22-23 - У м. Києві архієпископ Львівський і Галицький Августин з представниками духовенства та мирян Львівської єпархії взяли участь у ювілейних святкуваннях Українською Православною Церквою 2000-ліття Різдва Христового та 65-ліття з дня народження Її Предстоятеля Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.
25 - Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
26 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері відправив молебень з акафістом Трьом святителям. Від Львівської єпархії Української Православної Церкви за благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Августина ключар свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієрей Володимир Шарабура взяв участь у заходах, присвячених Дню примирення.
27-29 - Владика Августин на запрошення Преосвященнішого єпископа Єдинецького і Бричанського Доримедонта і намісника Новонямецького свято-Вознесенського ставропігійного чоловічого монастиря архімандрита Паісія з нагоди святкування 2000-ліття Різдва Христового, 10-ліття заснування Духовної школи та монастиря та дня пам'яті преподобного Паісія Величковського - покровителя Кишинівської Духовної семінарії перебував у Молдові.
27 - Архієпископ Августин взяв участь у всеношному богослужінні у свято-Успенському соборі монастиря.
28 - Владика співслужив на Божественній літургії Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Преосвященнішому єпископу Кагульському і Каушанському Анатолію та Преосвященнішому єпископу Єдинецькому і Бричанському Доримедонту та взяв участь в урочистому молебні на соборній площі з сонмом духовенства, братією монастиря, викладачами, студентами, парафіянами і гостями. За Божественною літургією Владика Августин, на прохання Преосвященнішого єпископа Доримедонта, звершив дияконську хіротонію. Потім відбувся урочистий прийом. Цього ж дня Владика відвідав кафедральний собор у м. Тирасполі.
29 - Архієпископ Августин взяв участь в урочистому акті в Кишинівській Духовній Семінарії, який очолив її проректор Преосвященніший єпископ Доримедонт.
30 - Владика був на прийомі у представників Львівської обласної влади з приводу службових справ. 

жовтень 2000 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві Львівської області з нагоди дня памяті перенесення мощей мученика Парфенія. Увечері відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
2 - Владика дав інтерв'ю Львівському радіо "Незалежність". У студії з ним розмовляв співробітник музею історії релігії Хмільовський Микола Андрійович.
4 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, очолив засідання Оргкомітету Богословської конференції до 2000-ліття Різдва Христового. Потім мав зустріч з заступником Командувача сухопутними військами по виховній роботі генералом-майором Жешком Леонідом Васильовичем.
5-6 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з співробітниками відділу священиком Сергієм Полежаєвим і Кулакевичем В.С., перебуваючи у м. Севастополі у справах співпраці з Збройними Силами України, відвідав Херсонеський монастир. За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Симферопольського і Кримського Лазаря Владика Августин відправив панахиду у церкві свв.мчч. Херсонеських. Потім Владика Августин разом з Владикою Лазарем відвідав штаб Військово-Морських Сил України, де вони мали зустрічі з командуванням, командирами кораблів, військових частин і військовими моряками. Відвідали також флагманський корабель ВМСУ "Гетьман Сагайдачний" і підводний човен "Запоріжжя". Члени делегації були на прийомі у Голови Севастопольської міської держадміністрації п. Жунька Леоніда Михайловича. За дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира були вручені церковні ордени Заступнику Міністра Оборони України - Командувачу ВМС України адміралу флоту України Єжелю М.Б., заступнику Командувача ВМС України генералу-майорові Пахлі А.І. і капітану 1 рангу Іванку К.О., а також ювілейні медалі "Різдво Христове - 2000" групі офіцерів..
7 - Разом з Преосвященнішим єпископом Овруцьким і Коростенським Вісаріоном Високопреосвященніший архієпископ Августин відправив чин похорону свого батька протоієрея Іоана Маркевича, який був довголітнім настоятелем свято-Михайлівської церкви у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. У похороні також взяли участь 33 священнослужителі і багато мирян.
8 - За благословенням Правлячого архієрея Овруцької єпархії Владика Августин відправив Божественну літургію та панахиду за о. Іоана у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області.
9 - Владика, перебуваючи у м. Києві, очолив засідання Оргкомітету Богословської конференції до 2000-ліття Різдва Христового.
11-13 - Владика Августин взяв участь у Ювілейна військово-християнській міжнародній конференції на честь 2000-ліття Різдва Христового, яка відбулася у м. Львові
11 - Владика мав зустріч з головою Федерації національних меншин Львівської області, головою Грецької общини м. Львова доцентом Харабугою Станіславом Георгійовичем.
12 - Владика прийняв закордонних учасників та організаторів Міжнародної військово-християнської конференції у м. Львові.
13 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері молився на всеношній службі.
14 - Владика очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Бориславі Львівської області і з нагоди 2000-ліття Різдва Христового вручив Архієрейські грамоти парафіянам. Увечері молився на Всеношній службі у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
15 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області та вручив орден "Різдва Христового" 2 ст. настоятелю церкви протоієрею Олексію Слободі та Архієрейську грамоту з нагоди 2000-ліття Різдва Христового парафіянам.
17 - Разом з Високопреосвященнішим архієпископом Рівненським і Острозьким Варфоломієм, Преосвященнішим єпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм та Преосвященнішим єпископом Криворізьким і Нікопольським Єфремом Владика Августин з сонмом духовенства відправив Божественну літургію у кафедральному соборі у м. Житомирі з нагоди Дня Ангела Правлячого архієрея Житомирської єпархії.
18 - Владика, перебуваючи у м. Києві, був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім очолив засідання Оргкомітету Богословської конференції до 2000-ліття Різдва Христового. Цього ж дня Владика освятив нове приміщення Державного Департаменту України з питань виконання покарань і мав зустріч з керівництвом і особовим складом Департаменту. Тоді ж Владика мав зустріч групою народних депутатів Верховної ради України (фракція "Солідарність"), а також з Головою Всеукраїнського об'єднання християн народним депутатом України Бабичем В.Г. та Головою Київської організації Всеукраїнського союзу автомобілістів Хорофейком О.В.
19 - Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, очолив засідання Оргкомітету Богословської конференції до 2000-ліття Різдва Христового. Цього ж дня Владика був на прийомі у Папського нунція в Україні архієпископа Миколя Етеровича.
21-22 - Владика на запрошення Преосвященнішого єпископа Володимир-Волинського і Ковельського Симеона взяв участь в урочистостях і богослужіннях з нагоди 2000-ліття Різдва Христового, 100-ліття відновлення Успенського собору у м. Володимир-Волинському і дня пам'яті Волинських святих, які очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
23 - Архієпископ Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Луцького і Волинського Ніфонта взяв участь у святкуваннях дня пам'яті Волинських святих і співслужив на Божественній літургії у церкві Волинських святих у м. Луцьку, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
24 - Голова Синодальної Богословської комісії Української Православної Церкви архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив розширене засідання Синодальної Богословської комісії УПЦ, яке відбулося за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира та за згодою Правлячого архієрея Рівненської єпархії Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія, у свято-Миколаївському Городоцькому жіночому монастирі (Рівненська єпархія). У цьому засіданні взяли участь дев'ять архієреїв, а також члени комітету захисту Православ'я у західних областях України, намісники і настоятельниці монастирів західної України.
25 - Владика, перебуваючи у м. Києві, очолив засідання Оргкомітету Богословської конференції до 2000-ліття Різдва Христового.
26 - Архієпископ Августин очолив єпархіальні збори духовенства. Потім мав зустріч в історичному музеї з членами клубу ім. О. Барвінського.
28 - Владика, перебуваючи у м. Києві, був присутній на зборах громадської організації "Путь православних". У Львівській єпархії перебував єпископ Конотопський і Глухівський Інокентій, який очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
29 - Архієпископ Львівський і Галицький Августин і єпископ Конотопський і Глухівський Інокентій відправили Божественну літургію у свято-Успенській церкві у с. Новому Кропивнику Дрогобицького району. Ввечері відбулася зустріч з головою Федерації національних меншин Львівської області, головою Грецької общини м. Львова доцентом Харабугою Станіславом Георгійовичем. В ці дні у Львівській єпархії перебував доктор медичних наук, лікар-хірург диякон Михайло Суховий з м. Києва, який брав участь у богослужіннях у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
31 - Владика мав зустріч на Львівському телебаченні за участю міського голови п. Куйбіди В.С. та керівників різних релігійних конфесій. 

вересень 2000 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин, на запрошення адміністрації середньої школи № 45 у м. Львові, взяв участь у урочистостях, присвячених початку навчального року. Потім мав зустріч з Головою білоруського культурного товариства Куліковим Сергієм Володимировичем.
2 - Владика мав зустріч з Начальником управління у справах релігії, національностей і міграції Львівської облдержадміністрації п. Боруцьким С.Т. та його заступником п. Решетилом Ю.Ю. Увечері відправив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
3 - Архієпископ Августин відправив літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а ввечері очолив вечірнє богослужіння і мав зустріч з військовиками.
5 - Владика разом з представниками різних конфесій Львівщини взяв участь у нараді "Про заходи щодо протидії злочинності", яка відбулася у Львівській обласній державній адміністрації.
8 - Архієпископ Августин відвідав свято-Троїцький Корецький жіночий монастир і привітав з днем Ангела настоятельку монастиря ігуменю Наталію.
9-10 - За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика взяв участь у святкуванні дня обрітення мощей преподобного Іова, ігумена Почаївського, чудотворця, у свято-Успенській Почаївській Лаврі. За Божественною літургією він співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Чернівецькому і Буковинському Онуфрію, Високопреосвященнішому архієпископу Дніпропетровському і Павлоградському Іринею, Високопреосвященнішому архієпископу Уральському і Гур'євському Антонію, Високопреосвященнішому архієпископу Луцькому і Волинському Ніфонту, Преосвященнішому єпископу Миколаївському і Вознесенському Пітіріму, Преосвященнішому єпископу Сарненському і Поліському Анатолію, Преосвященнішому єпископу Сумському і Охтирському Іову з сонмом духовенства на чолі з Намісником Лаври архімандритом Володимиром. За Божественною літургією у Успенському соборі Почаївської Лаври Високопреосвященніший архієпископ Чернівецький і Буковинський Онуфрій рукопоклав у сан священика клірика Львівської єпархії диякона Юрія Кінаса.
11 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у міжнародному військово-християнському семінарі у м. Ворзелі Київської обл. Потім відвідав Флоровський Київський жіночий монастир. Цього ж дня Владика мав зустріч з Головою Київської міської організації автомобілістів п. Хорофейком О.В., а також з Намісником свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом.
12 - Владика Августин відвідав свято-Петро-Павлівську церкву у м. Жовкві Львівської області. Потім Владика мав зустріч з працівниками МВС України у Львівській області та відвідав військовий госпіталь. Увечері Владика мав зустріч з Начальником Харківського військового авіаційного інституту генералом-майором Болдиревим В.І. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебували настоятель Всесвятської православної церкви у м. Білостоці (Польща) протоієрей Георгій зі супутником.
14 - На запрошення Ректорату Львівської Богословської Академії за благословенням Владики Августина протоієрей Володимир Шарабура був присутній на урочистостях з нагоди інавгурації ректора ЛБА.
15-16 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, мав робочі зустрічі з представниками силових відомств України.
17 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив вечірнє богослужіння.
19 - Владика Августин очолив єпархіальні збори духовенства. Потім мав зустріч з представниками громадськості у російському культурному товаристві.
20 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та приймав вітання з 8-річницею його архієрейської хіротонії. Увечері відправив всеношну.
21 - Владика відправив Божественну літургію у церкві Різдва Пресвятої Богородиці у м. Угнові Сокальського району та з нагоди 2000-ліття Різдва Христового вручив архієрейські грамоти настоятелю церкви протоієрею Богдану Паращаку та парафіянам.
22-27 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Владика Августин приймав делегацію військового відділу Московського Патріархату, яка прибула на запрошення Української Православної Церкви. Російську делегацію очолив Голова відділу МП по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами Преосвященніший єпископ Красногорський Сава. Члени делегації знайомилися з досвідом співпраці Церкви і військових формувань в Україні.
29 - Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
30 - Архієпископ Августин на запрошення Правлячого архієрея Тернопільської єпархії з нагоди храмового свята співслужив на Божественній літургії Високопреосвященнішому архієпископу Чернівецькому і Буковинському Онуфрію, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Преосвященнішому єпископу Кам'янець- Подільському і Городоцькому Феодору у кафедральному собору свв.мучч. Віри, Надії, Любві і матері їх Софії у м. Тернополі. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня в гості у Львівську єпархію прибув викладач Московського православного свято-Тихонівського Богословського інституту Петрушко В.І. Абітурієнти Вищих Богословських Курсів у Львівському єпархіальному управлінні складали вступні іспити. 

серпень 2000 р.

3-6 - У гостях у Львівській єпархії перебували представники Білоруського православного молодіжного братства. Разом з Львівським молодіжним православним братством Почаївської чудотворної ікони Божої Матері та представниками парафій Львівської єпархії вони відбули автобусно-пішу прощу у свято-Успенську Почаївську лавру на святкування Почаївської чудотворної ікони Божої Матері, а також відвідали Кременецький Богоявленський жіночий монастир (Тернопільська єпархія). Паломницьку групу молоді очолив духівник Львівського молодіжного православного братства ігумен Феодосій (Оленич).
16 - У свято-Георгіївській церкві у м. Львові був відслужений молебень святителю Миколаю за воїнів-моряків, які зазнали аварії на підводному човні "Курськ" у Баренцевому морі. В гостях у Львівській єпархії перебував журналіст з Японії Русіка Такахаші.
20 - У свято-Георгіївській церкві у м. Львові вперше відслужено молебень з акафістом прославленим новомученикам.
12-21 - Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у Архієрейському Соборі Руської Православної Церкви та урочистостях, присвячених 2000-літтю Різдва Христового. Тими днями у рамках святкувань було освячено храм Христа Спасителя в Москві.
22 - У свято-Георгіївській церкві у м. Львові було відправлено літію за моряків, які загинули на підводному човні "Курськ" у Баренцевому морі.
23 - Владика Августин провів єпархіальні збори духовенства. Цього ж дня він прийняв заступника начальника управління у справах релігій, національностей і міграції Львівської облдержадміністрації п. Решетила Ю.Ю.
24 - За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, взяв участь у церемонії освячення свято-Успенського собору Києво-Печерської Лаври та співслужив на Божественній літургії. Цього ж дня він мав зустріч з представниками Збройних Сил України.
25 - Владика прийняв голову Федерації національних меншин Львівської області, голову Грецької общини м. Львова доцента Харабугу Станіслава Георгійовича.
26 - Голова відділу Української Православної Церкви архієпископ Львівський і Галицький Августин, на запрошення Командування 14 авіаційного корпусу, взяв участь у святкуваннях Дня авіації. Увечері відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
27 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. Увечері Владика очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
28 - Владика Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Преосвященнішому єпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Феодору на Божественній літургії у свято-Успенській Почаївській Лаврі, в якій взяв участь Намісник Лаври архімандрит Володимир з сонмом духовенства.
29 - У м. Турці архієпископ Августин провів збори духовенства Турківського округу.
30 - У свято-Георгіївській церкві у м. Львові був відслужений молебень перед початком навчального року. Потім Владика очолив вечірнє богослужіння з чином похорону Плащаниці Божої Матері.
31 - У м. Києві Владику прийняв Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Цього ж дня Владика Августин відвідав Національну Академію Оборони України і мав зустріч з її начальником генералом-лейтенантом Палієм В.М. Потім мав зустріч з головою спілки автомобілістів м. Києва Хорофейком О.В. 

липень 2000 р.

5 - Високопреосвященніший архієпископ Августин мав зустріч з заступником командувача Західного оперативного командування з виховної роботи генералом-майором Коберським Людвігом Вацлавовичем.
8 - На запрошення Владики Августина з нагоди його дня Ангела до Львівської єпархії прибули і взяли участь у богослужінні Високопреосвященніший архієпископ Чернівецький і Буковинський Онуфрій та Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій. Цього ж дня Владика приймав вітання від представників військових структур та інших гостей. Цього ж дня у службових справах до Львівської єпархії прибули представники Польської Православної Церкви професор Антон Миронович та ігумен Андрій та паломницька група мирян з Москви. Увечері всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій.
9 - До Львівської єпархії прибула група православної молоді з Польщі. Після зустрічі з Владикою Августином вони ознайомилися з архітектурою міста.
10 - Група православної молоді з Польщі відвідала церкви та зустрічалася з парафіянами у м. Жовкві, с. Сопошині Жовківського району та м. Великі Мости Сокальського району.
12 - За благословенням архієпископа Августина духівник Львівської єпархії протоієрей Борис Хршановський та інші священики відвідали свято-Петро-Павлівську парафію у м. Жовкві і привітали настоятеля та парафіян з Престольним святом. Цього ж дня за старанні труди у славу Святої Церкви та з нагоди 55-річчя з дня народження протоієрею Степану Хомину було вручено нагороду Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира - церковний орден "Різдво Христове - 2000 років" 2 ступеня.
13 - Владика Августин провів єпархіальні збори духовенства.
14 - Архієпископ Августин здійснив постриг у велику схиму монахині Марії (в схимі Варвари). Цього ж дня на свято-Володимирську парафію у м. Львові (Сихів) було вчинено напад (про це Ви можете почитати у рапорті настоятеля цієї громади протоієрея Володимира Кузьо).
15 - Владика Августин прийняв Главу Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви єпископа Натана (Оганесяна).
16 - Архієпископ Августин був на зустрічі в російському культурному товаристві.
21 - Владика Августин мав зустріч з Начальником управління з питань виконання покарань Львівської області полковником внутрішньої служби Іваненком Миколою Петровичем.
23 - На Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові молилися Преосвященніший єпископ Овруцький і Коростенський Вісаріон та намісник свято-Георгіївського Городоцького чоловічого монастиря архімандрит Олександр. Владика також мав зустріч з командуванням 14 авіаційного корпусу. Цього ж дня упокоїлась о Бозі схимонахиня Варвара (Фарима) з м. Трускавця.
27 - Архієпископ Августин у м. Києві мав зустріч з начальником Головного військового управління Міністерства оборони України - начальником медичної служби Збройних Сил України генералом-лейтенантом медичної служби Білим Володимиром Яковичем.
27-28 - Владика взяв участь у богослужіннях з нагоди дня пам'яті святого рівноапостольного великого князя Володимира - небесного покровителя Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня відбувся Архієрейський Собор. Потім було освячення приміщення відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України та влаштовано прийом з цієї нагоди за участю представників різних військових формувань.
29 - Владика Августин разом з групою паломників з м. Києва відвідав свято-Миколаївський Корецький ставропігійний жіночий монастир (Рівненська область) та мав зустріч з настоятельницею обителі ігуменією Наталією. Потім паломницька група молилася на всеношній у свято-Успенській Почаївській Лаврі.
31 - Архієпископ Августин взяв участь у прес-конференції по підсумках роботи Ювілейного Архієрейського Собору Української Православної Церкви, яка відбулася у м. Києві. 

червень 2000 р.

4 - Високопреосвященніший архієпископ Августин, після повернення з паломницької поїздки з військовиками у Францію відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім на запрошення дирекції Львівського Музею історії релігій взяв участь у відкритті виставки дитячого малюнка. Потім очолив молебень Воскресінню Христовому у свято-Георгіївській церкві.
6 - Владика очолив єпархальні збори духовенства. Увечері був на службі у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
7 - Владика Августин увечері відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві.
8 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Вознесенській церкві у с. Віднові Жовківського району.
9 - Владика взяв участь у Круглому столі, присвяченій дитячій злочинності
10 - Архієпископ Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві.
11 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Миколаївській церкві у м. Турці.
15 - За благословенням Владики Августина ключар свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієрей Володимир Шарабура на запрошення Генерального консула Російської Федерації у м. Львові п. В. Д. Солоцинського був на прийомі з нагоди Національного свята - Дня незалежності Російської Федерації.
24 - За благословенням Владики Августина ключар свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієрей Володимир Шарабура привітав митрополита РКЦ Мар'яна Яворського з 50-літтям пастирського служіння.
25 - За благословенням Владики Августина священик Миколай Баранов був на урочистостях з нагоди вручення дипломмів випускникам Львівської Богословської Академії. 

травень 2000 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Володимирській церкві у м. Львові. Увечері відправив Пасхальну вечірню та утреню. Потім мав зустріч з військовиками. Цього ж дня Владика вручив нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира - орден прп. Нестора Літописця - начальнику Львівської залізниці Кирпі Г.М.
2 - Владика Августин відправив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
3 - Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні п. Єжи Бара був на прийомі з нагоди Дня Конституції Республіки Польщі.
4 - Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Російської Федерації в Україні п. Івана Абоімова був на прийомі з нагоди 55 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Потім Владика мав зустріч з представниками силових структур України.
5 - Владика Августин відправив Божествену літургію з водосвятним молебном у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері відправив всеношну.
6 - В день престольного празника у свято-Георгіївській церкві у м. Львові Божественну літургію відправили Високопреосвященніший архієпископ Луцький і Волинський Ніфонт, Високопреосвященніший архієпископ Чернівецький і Буковинський Онуфрій та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства. На Богослужінні також були Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові п. Солоцинський В.Д., представники силових структур, гості і духовенство єпархії. Увечері Владика очолив всеношну.
7 - Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Був присутній на заняттях дитячої недільної школи. Цього ж дня прийняв Великодні вітання від хору духовного співу під керівництвом Емілії Тихової. Потім очолив панахиду на могилі протопресвітера Гавриїла Костельника на Личаківському кладовищі.
8 - Владика, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з представниками силових структур. Цього ж дня клірик Львівської єпархії УПЦ протоієрей Євгеній Коцовський на запрошення Командування авіаційного корпусу був на урочистостях з нагоди 55 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
9 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив панахиду за полеглих воїнів на Марсовому полі та на Холмі слави. Цього ж дня Владика також відвідав Зимненський свято-Успенський ставропігійний жіночий монастир.
10 - Владика взяв участь у науковій конференції "Християнство - основа європейської цивілізації", яка проходила у Львівському Державному Університеті ім. Івана Франка.
11-20 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Августин взяв участь у поїздці військової делегації до Люрду (Франція).
11 - За благословенням Владики секретар єпархії протоієрей Володимир Кузьо на запрошення Генерального консульства Республіки Польщі у Львові був на прийомі з нагоди Дня Конституції Республіки Польщі.
12-13 - За благословенням Архієпископа Августина ключар свято-Георгіївської церкви у м. Львові протоієрей Володимир Шарабура був на зустрічі з кардиналом Полем Пупаром з Риму.
16-18 - За благословенням Владики Августина священики свято-Георгіївської церкви взяли участь у роботі конференції "Історія релігій в Україні".
20-21 - Дитячий хор свято-Георгіївської церкви у м. Львові взяв участь у дитячому пісенному фестивалі "Поліські зорі", що проходив у м. Ушомирі Житомирської області.
27-28 - Студенти Вищих Богословських Курсів Львівської єпархії складали черговий екзамен. В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московского свято-Тихонівського православного богословського інституту В.І. Петрушко. 

квітень 2000 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин відправив Божественну літургію та панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім прийняв представників російських громад м. Львова. Увечері відправив всеношну з чином виносу хреста.
2 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив пасію.
3 - Архієпископ Августин провів збори духовенства свято-Георгіївської церкви у м. Львові.
4 - Владика прийняв заступника начальника управління у справах національностей, міграції та релігій Львівської облдержадміністрації Ю.Ю. Решетила.
5 - Архієпископ Августин мав зустріч з Головою Біблійного товариства Львівської області Романом Вовком та представником Біблійного товариства з Великобританії. Увечері цього ж дня за ініціативою Християнсько-соціального клубу ім. О. Барвінського Владика мав зустріч з громадськістю у Львівському музеї історії релігії.
6 - Владика Августин був на зустрічі у Львівській Богословській Академії з нагоди приїзду Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні пана Дерека Фрейзера з дружиною професором пані Христиною Гантель-Фрейзер. Потім був на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
7 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та прийняв вітання з нагоди дня народження.
8 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив всеношну.
9 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у будинку для інвалідів та людей похилого віку. Потім мав зустріч з військовими. Увечері очолив пасію.
10 - Владика мав зустріч з керівниками асоціації міжнародного співробітництва "Безпека підприємництва та особистості".
11 - Владика Августин відвідав меморіальне військове кладовище на Пагорбі слави.
12 - Архієпископ Августин разом з старшим тюремним священиком Львівської єпархії протоієреєм Володимиром Шарабурою, священиком Георгієм Якубівським та начальником Управління Львівської області з питань виконання покарань полковником внутрішньої служби Іваненком Миколою Петровичем відвідали виправно-трудову колонію у м. Сокаль Львівської області. Потім Владика очолив вечірнє богослужіння (Маріїне стояння).
14 - Голова відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, на запрошення Начальника Національної академії оборони України генерала-лейтенанта В. Палія, взяв участь в урочистостях з нагоди річниці військового навчального закладу. Мав зустріч з Міністром оборони України генералом армії України О. І. Кузьмуком та іншими воєначальниками. Цього ж дня Владика мав розмову з Першим заступником Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань генералом-лейтенантом внутрішньої служби Пташинським О.Б., зустрічався з Головою Київської міської організації Всеукраїнського союзу автомобілістів академіком О.В. Хорофейком, деякими депутатами Верховної Ради України. За благословенням Владики Августина представники Львівської єпархії УПЦ взяли участь у третій науковій студентській конференції "Екуменізм в історії Церкви: здобутки, втрати, перспективи".
15 - Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня студенти Вищих Богословських курсів Львівської єпархії складали черговий екзамен. У гостях у м. Львові перебував викладач Московського свято-Тихонівського православного Богословського інституту Асмус Михайло Валентинович.
16 - Владика Августин відправив Божественну Літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив пасію.
17 - Православні віруючі прибирали меморіальне військове кладовище на Пагорбі слави.
18 - Архієпископ Августин був на прийомі у заступника Київського міського голови Толстоухова А.П. Потім у Верховній Раді мав зустріч з окремими народними депутатами України. Був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також зустрічався з представниками Державного департаменту України з питань виконання покарань та Головою "Загальновоїнської спілки України" Калашніковим О.І. Увечері відвідав Покровський жіночий монастир у м. Києві.
20 - Владика очолив єпархіальні збори духовенства.
21 - Архієпископ Августин взяв участь семінарі "Богословська освіта в Україні" у Львівській Богословській Академії. Увечері був на службі у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
22 - За благословенням Владики у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відбулося таїнство соборування для хворих та немічних, а потім Владика очолив Божественну літургію. Увечері відправив всеношну та освятив вербові гілки.
23 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві. За благословенням Владики священик Миколай Баранов взяв участь у роботі наради російських громад Львівщини.
24 - Владика Августин провів єпархіальні збори дружин священиків.
24-29 - Владика відправляв усі богослужіння Страсної седмиці.
30 - Архієпископ Августин вночі очолив хресний хід, відправив Пасхальну утреню та Божественну літургію і освятив Артоси. Зранку Владика відвідав виправно-трудову колонію № 48 у м. Львові. Потім мав зустріч з військовиками. Увечері відправив Пасхальну вечірню. 

березень 2000 р.

2 – За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин співголовував на семінарі “Православ’я, фізична культура і спорт”, в якому взяли участь Блаженніший митрополит Володимир та Голова Державного Комітету молодіжної політики, спорту і туризму, Президент Національного Олімпійського комітету Федоренко Іван Никифорович. Потім мав зустріч з Намісником свято-Успенської Києво-Печерської Лаври єпископом Вишгородським Павлом, а також Головою Союзу Православних Братств України Лукіяником В.Б.
3 – Представники Львівської єпархії за благословенням Владики взяли участь у роботі екуменічного семінару “Духовні аспекти інтеграції України в Європу”. Цього ж дня архієпископ Августин прийняв Робочу групу загальноєвропейського проекту “Примирення – завдання Церков України, Білорусі, Польщі й Німеччини”, яка перебувала у Львові. Увечері до Львова прибув викладач Московського свято-Тихоновського православного Богословського інституту священик Георгій Ореханов.
4 – Владика відправив заупокійну Божественну літургію та панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з Робочою групою загальноєвропейського проекту “Примирення – завдання Церков України, Білорусі, Польщі й Німеччини”. Цього ж дня прийняв кореспондента журналу “За рулем” Леоніда Сапожнікова. Увечері Високопреосвященніший архієпископ Вроцлавський і Щецинський Єремія (Польська Православна Церква) - учасник Робочої групи загальноєвропейського проекту “Примирення – завдання Церков України, Білорусі, Польщі й Німеччини”, очолив у співслужінні з архієпископом Августином і сонму духовенства всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. У всеношній брали участь православні учасники Робочої групи загальноєвропейського проекту “Примирення – завдання Церков України, Білорусі, Польщі й Німеччини”.
4-6 – У Львівському єпархіальному управлінні проходив черговий іспит для студентів Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії.
5 – Високопреосвященніший архієпископ Вроцлавський і Щецинський Єремія очолив ранню Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, після чого відбув до Польщі. Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив другу Божественну літургію, а клірик Київської єпархії, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зносин УПЦ протоієрей Василь Заєв, який є учасником Робочої групи загальноєвропейського проекту “Примирення – завдання Церков України, Білорусі, Польщі й Німеччини” очолив пізню Божественну літургію. На пізній Божественній літургії молився також представник Білоруського Екзархату Руської Православної Церкви Микола Матрунчик. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з командуванням військових частин і корпусів. Увечері Владика прийняв Апостольського Нунція в Україні архієпископа Ніколю Етеровича, Папського Нунція, секретаря папської ради по сприянню християнській єдності єпископа та католицького священика Йосипа Мая.
6 – Архієпископ Августин прийняв клірика Української Православної Церкви Константинопольського Патріархату в США архімандрита Панкратія.
8 – Відбулася зустріч Владики Августина і представників Львівської єпархії Української Православної Церкви з делегаціями інших православних конфесій у Львівській області.
10 – Архієпископ Августин мав зустріч з представниками МВС України у Львівській області.
11 - Владика був на святковому заході у Російському культурному центрі у м. Львові. Увечері відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
12 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію. Увечері відбувся чин прощення за участю Владики, духовенства та вірних.
13-18 - Владика Августин відправляв богослужіння Першої седмиці Великого посту у свято-Георгіївській церкві у м. Львові
(крім того, 13 - Архієпископ Августин мав зустріч з заступником голови Львівської обласної державної адміністрації п. Держком І.З. 17 - Владика мав зустріч з представником командування ВВ МВС України у Львівській області.)
19 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію та молебень Неділі Православ'я. Увечері відправив молебень з акафістом Страстям Христовим.
21 - У Львівській єпархії відбулися збори духовенства.
22 - Владика відправив Божественну літургію Напередосвячених дарів у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
23 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром.
23-24 - Архієпископ Августин взяв участь у міжнародному семінарі: "Міжнародний досвід і практика душпастирської опіки у збройних формуваннях України", який проходив у м. Києві.
24 - Владика взяв участь в урочистому засіданні з нагоди 8-ї річниці Внутрішніх військ МВС України.
25 - В палаці "Україна" архієпископ Августин був на урочистостях по вшануванню олімпійських чемпіонів України та вручив Голові Державного комітету з питань молодіжної політики, спорту і туризму Федоренку І.Н. та групі спортсменів нагороди Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира - церковні ордени.
26 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив вечірню та пасію.
27 - Архієпископ Августин освятив транспортний літак. Цього ж дня мав зустріч з представником з ТЕЗе.
28 - Владика відвідав виправно-трудову колонію у с. Заклад Миколаївського району Львівської області. Увечері був на прийомі з нагоди призначення Почесним послом Німеччини у м. Львові Мирослави Дякович.
29 - Архієпископ Августин мав зустріч з головою християнсько-соціального клубу ім. О. Барвінського Миколою Хмільовським.
30 - Владику прийняв Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім, перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин відвідав Верховну Раду України та мав зустрічі з деякими народними депутатами. Зустрівся з кореспондентом журналу "За рулем" Леонідом Сапожніковим. Увечері відвідав Київську організацію Всеукраїнського союзу автомобілістів.
31 - Архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Луцькому і Волинському Ніфонту на Божественній літургії Напередосвячених дарів у кафедральному соборі м. Луцька з нагоди 10-ї річниці архієрейської хіротонії. Потім відвідав свято-Успенський Зимненський ставропігійний жіночий монастир. Увечері очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

лютий 2000 р.

1 – Високопреосвященніший архієпископ Августин мав зустріч з кореспондентом газети “Комсомольська правда”.
2 – Владика відправив молебень з акафістом в свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
3 – Архієпископ Августин на запрошення керівництва Львівської залізниці освятив відремонтовані приміщення і вручив начальнику Львівської залізниці Кирпі Георгію Миколайовичу нагороду Предстоятеля Української Православної Церкви ювілейну медаль “2000-ліття Різдва Христового” 1 ступеня. Потім відвідав військовий госпіталь.
4 – У Львівському єпархіальному управлінні відбулися збори духовенства м. Львова під головуванням Владики.
5 – Перебуваючи у м. Москві (Росія), за благословенням Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія Владика Августин відправив всеношну у храмі святителя Миколая (в Кузнецях).
6 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у цьому ж храмі та мав зустріч з Ректором протоієреєм Володимиром Воробйовим і викладачами Православного свято-Тихоновського Богословського інституту. Потім відвідав м. Сергіїв Посад Московської обл., де знаходиться свято-Троїце-Сергієва Лавра.
7-9 – Владика Августин взяв участь у роботі Богословської конференції “Православне богослов’я на порозі третього тисячоліття”, яка проходила у свято-Даниловському монастирі у м. Москві. Тоді ж Владика мав бесіди з Святішим Патріархом Олексієм та Головою ВЗЦЗ МП митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом. Під час свого перебування у м. Москві Владика Августин також відвідав Донський монастир.
11 – Перебуваючи у м. Києві, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин взяв участь у засіданні оргкомітету по підготовці семінару “Православ’я, фізична культура та спорт”. Він також взяв участь у прийнятті спільної заяви про наміри Міністерства Внутрішніх Справ України та основних релігійних організацій України. Тоді ж отримав відзнаку Міністра Внутрішніх справ Ю.Кравченка – Почесну грамоту.
12 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію, яку відправляли духовенство і хор грецькою мовою. Потім мав зустріч з співробітником Управління з питань виконання покарань у Львівській області.
13 – Владика відправив Божественну літургію та за старанні труди у славу Святої Церкви вручив нагороди групі мирян.
15 – Разом з іншими архієреями Архієпископ Августин співслужив Преосвященнішому єпископу Черкаському і Канівському Софронію з нагоди 60-річчя з дня його народження на Божественній літургії у кафедральному соборі м. Черкас.
16 – Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з командуванням військових формувань України.
17 – Владика провів єпархіальні  збори духовенства. На зборах за старанні труди у славу Святої Церкви були вручені ювілейні медалі “2000-ліття Різдва Христового” групі духовенства. Потім мав зустріч з Начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником внутрішньої служби Іванченком М.П. Увечері відбулася зустріч з представниками російських громад Львівщини.
18 – У м. Дрогобичі Архієпископ Августин мав зустріч з керівництвом Дрогобицької райдержадміністрації та представниками УГКЦ щодо розв’язання конфлікту у с. Уріжі Дрогобицького району. Ввечері Владика у м. Львові був присутній на урочистому прийомі з нагоди закінчення дипломатичної місії Генерального Консула Республіки Польща у Львові пана Пьотра Коновроцкого на його запрошення.
19 – Владика провів установчі збори свято-Покровської громади у смт. Дубляни Жовківського району. Ввечері відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
20 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та здійснив хіротонію у пресвітера диякона Івана Черчовича. Потім мав зустріч з працівниками МВС України у Львівській області. Ввечері Владика відправив вечірнє богослужіння.
21 – Владика мав зустріч з журналістами газет “Експрес” та “Міліцейський кур’єр”.
23 – Владика очолив вечірню та молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
24 – Архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Рівненському і Острожському Варфоломію, Преосвященнішому єпископу Люблінському і Холмському Авелю (Польська Православна Церква), Преосвященнішому єпископу Овруцькому і Коростенському Вісаріону та Преосвященнішому єпископу Житомирському і Новоград-Волинському Гурію на Божественній літургії у кафедральному соборі у м. Рівному з нагоди 10-ї річниці архієрейської хіротонії Правлячого архієрея Рівенської єпархії.
25 – Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира взяв участь у засіданні Оргкомітету по підготовці семінару “Православ’я, фізична культура і спорт”. Цього ж дня Владика мав бесіду з Блаженнішим митрополитом Володимиром та з представниками військових відомств.
26 – Архієпископ Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня у Львівську єпархію прибув клірик Саранської єпархії Руської Православної Церкви ієромонах Антоній.
27 – Владика мав зустріч з засудженими у виправній колонії № 30 у м. Львові. Потім очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а ввечері відправив молебень з акафістом.
29 – Владика Августин відвідав військову частину ВВ МВС України, що дислокується у м. Золочеві Львівської області, та мав зустріч з командуванням та особовим складом. Потім відвідав штаб 14 авіаційного корпусу, де мав зустріч з командуванням. 

січень 2000 р.

1 – Високопреосвященніший Архієпископ Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
2 – Владика Августин відправив Божественну літургію у парафії св. первомученика і архідиякона Стефана у м. Червонограді Львівської обл. та прийняв в лоно Святої Православної Церкви дітей через чин Миропомазання. Потім відвідав свято-Успенську парафію у м. Великі Мости Сокальського району Львівської області і молився там на вечірньому богослужінні.
4 – Владика Августин молився на літургії та вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
5 – Архієпископ Августин відвідав виправно-трудову колонію суворого режиму № 30 та мав зустріч з начальником цього закладу і з його заступником з соціальної роботи. Увечері Владика очолив молебень з акафістом.
6 – Владика Августин відправив Царські часи та Божественну літургію. Цього ж дня священики єпархії відвідали військові частини, госпіталі та інші заклади та благословили святу вечерю.
7 – Архієпископ Августин уночі відправив всеношну та Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Вранці відвідав засуджених у колонії. Увечері відправив молебень з нагоди 2000-ліття від Різдва Христового. Цього ж дня Владика приймав поздоровлення з Різдвом Христовим від духовенства, хорів та парафіян.
8 – Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у м. Турці Львівської області.
9 – Архієпископ Августин за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира відправив Божественну літургію у Зимненському свято-Успенському ставропігійному жіночому монастирі.
10 – Владику Августина відвідав Папський Нунцій в Україні Високопреосвященніший архієпископ Миколя Етерович та мав з ним бесіду. Потім Владика мав зустріч з кореспондентами.
11 – Архієпископ Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Преосвященнішому єпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Феодору та Преосвященнішому єпископу Вишгородському Павлу у Божественній літургії у свято-Успенській Почаївській Лаврі.
12 – Владика мав зустріч з головою білоруської громади м. Львова генералом Куликовим С.В.
13 – Владика Августин відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
14 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію та новорічний молебень, привітав протопресвітера Василія Осташевського з днем його Ангела та вручив ювілейну медаль “2000-ліття Різдва Христового” першого ступеня. Цього ж дня Владика прийняв вітання з Різдвом Христовим від дитячого хору свято-Георгіївської церкви у м. Львові.
16 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, привітав протоієрея Гордія Московця з днем його Ангела та вручив ювілейну медаль “2000-ліття Різдва Христового” третього ступеня. Потім Владика прийняв вітання з Різдвом Христовим від учнів недільної школи. Цього ж дня архієрейський та дитячий хор свято-Георгіївської церкви у м. Львові дали концерт колядок та різдвяних піснеспівів.
17 – Архієпископ Августин очолив Круглий стіл за участю ієрархів та представників християнських конфесій, що діють у Львові, представників владних структур, освіти та релігійних журналістів на тему: “Християнство і сучасна журналістика”. Увечері Владика молився на вечірній службі.
18 – Владика Августин відправив Царські часи, Божественну літургію свт. Василія Великого та освятив воду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня він прийняв делегацію МЗС Російської Федерації, котру супроводжував Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові Солоцинський В.Д. Потім Владика мав зустріч з О.Ястремським.
19 – Архієпископ Августин уночі відправив всеношну, Божественну літургію та освятив воду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з представниками Збройних Сил України. З нагоди свята Богоявлення священики єпархії відвідали військові частини та розвезли освячену воду.
20 – На запрошення Преосвященнішого єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія Владика Августин взяв участь освяченні новозбудованої церкви у с. Слобода Романівська Новоград-Волинського району та першій Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
21 – Архієпископ Августин у м. Києві мав зустріч з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром та був присутній на урочистій академії у Палаці “Україна” з нагоди 2000-ліття від Різдва Христового.
22 – Владика відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
23 – Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив молебень з акафістом
27 – Владика мав зустріч з головою Львівського суворовського клубу Ястремським О.К.
29 - У Львівському єпархіальному управлінні проходив черговий іспит для студентів Вищих Богословських Курсів при Львівській єпархії.
30 – Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, увечері відправив вечірнє богослужіння.
31 – Перебуваючи у м. Києві, Владика мав зустріч з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром та з окремими народними депутатами України.

На початок сторінки