Хроніка Львівської єпархії

Української Православної Церкви

2004 р.   2003 р.   2002 р.
  2001 р.   2000 р.   1999 р.


грудень 2001 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
2 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустрічі з Головою Львівського осередку Всеукраїнської організації "Путь православних" Білошицьким В.І., Головою Львівського братства свв.ап. Петра і Павла Чуйним В.І. та Головою Львівського сестринства св.вмч. Варвари Галенко Л.О. Потім очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві.
3 - Владика Августин мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу генералом-лейтенантом Оніщенком С.І. Потім відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика також прийняв в.о. начальника управління у справах релігій національностей і міграції Львівської обласної державної адміністрації п. Решетила Ю.Ю. та заступника начальника методично-організаційного управління Держкомрелігій України Васьковського В.П.
4 - У м. Тернополі Високопреосвященніший архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Чернівецькому і Буковинському Онуфрію, Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію, Преосвященнішому єпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Феодору на Божественній літургії у кафедральному соборі святих мучениць Віри, Надії, Любові і Софії та привітав Владику Сергія з нагоди його 50-річчя, а також передав йому вітання посадових осіб Західного регіону України.
5 - У м. Києві на запрошення Міністерства оборони України генерала армії Шкідченка В.П. Владика був присутній на урочистостях і на святковому прийомі з нагоди 10-ої річниці Збройних Сил України. Священики Львівської єпархії відвідали штаб 14 авіаційного корпусу та привітали офіцерів та солдат з 10-ою річницею Збройних Сил України. Цього ж дня вони відвідали підрозділи ВВ МВС України.
6 - У м. Києві Владика Августин взяв участь у З'їзді православної молоді України. Потім - у міжконфесійній нараді Робочої групи комісії з питань християнської етики. Цього ж дня Владика був також на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.
7 - Владика Августин на запрошення голови Ватутінського районного осередку організації "Путь православних" директора Київської приватної школи "Співтворчість" Барматової І.В. був присутній на святі Дня школи.
8 - Архієпископ Августин на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Черкаського і Канівського Софронія відвідав Черкаське єпархіальне управління і окремі церковні новобудови.
9 - У м. Києві архієпископ Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, Преосвященнішому єпископу Переяслав-Хмельницкому Митрофану та сонму духовенства на освяченні новозбудованої свято-Георгіївської церкви - головного храму Укрзалізниці - та на Божественній літургії. Потім також взяв участь у конференції „Російська література України: осягнення реалій”, яка відбулася в рамках Днів російської книги в Україні.
10 - У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з представниками правоохоронних органів Львівської області та з представниками командування військових формувань.
11 - У м. Києві на запрошення командування Сухопутних військ Збройних Сил України Владика був присутній на урочистостях з нагоди дня Сухопутних військ Збройних Сил України і, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковні нагороди окремим військовослужбовцям.
12 - У м. Москві архієпископ Августин взяв участь у міжнародній конференції "СНД - 10 років". На вечірньому богослужінні молився в Донському ставропігійному чоловічому монастирі.
13-14 - У м. Москві на запрошення Оргкомітету Владика взяв участь у VI Всесвітньому Руському Народному Соборі. також відвідав Відділ Зовнішніх Церковних Зносин Московського Патріархату. потім взяв участь у прямому ефірі передачі РТР у програмі "Пресс-клуб".
15 - У м. Києві Владика був присутній на з'їзді Всеукраїнського об'єднання християн. Потім за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив церковні нагороди окремим представникам правоохоронних органів.
16 - У м. Коростені Овруцької єпархії архієпископ Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, Високопреосвященнішому архієпископу Овруцькому і Коростенському Вісаріону, Преосвященнішому єпископу Вишгородському Павлу з сонмом духовенства на освяченні новозбудованого собору на честь Різдва Христового з нижнім свято-Ольгинським храмом. У свято-Георгіївській церкві у м. Львові, де з 1945 року перебуває частка мощей святої великомучениці Варвари, всеношну з читанням акафісту святій Великомучениці очолив Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій.
17 - Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій та Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин з сонмом духовенства звершили урочисту Божественну літургію з нагоди парафіяльного свята свято-Георгіївської церкви у м. Львові.
18 - У м. Києві архієпископ Августин відвідав штаб Сухопутних військ і мав зустріч з заступником Головнокомандувача генералом-лейтенантом Жишко Л.В. Також взяв участь у святкуванні 10-ої річниці Дня міліції та 80-річчя Національної Академії МВС України. Увечері співслужив Блаженнішогому митрополиту Київському і всієї України Володимиру, Преосвященнішому єпископу Вишгородському Павлу і Преосвященнішому єпископу Переяслав-Хмельницькому Митрофану на всеношній у Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської лаври.
19 - За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика звершив Божественну літургію у Київському свято-Введенському монастирі і співслужінні його настоятеля архімандрита Даміана з духовенством обителі. В Національній академії МВС України взяв участь у зустрічі Міністра Внутрішніх Справ України Смирнова Ю.О. та інших керівників і ректора Академії генерала-лейтенанта Кондрат'єва Я.Ю. з курсантами, батьки яких загинули чи померли під час несення служби.
20 - Архієпископ Августин взяв участь у медичних читаннях "Святитель Лука (професор Войно-Ясенецький) - лікар душі і тіла", які проходили у свято-Успенській Києво-Печерській лаврі. Потім був присутній на урочистостях з нагоди 10-ої річниці дня Міліції, які проходили в палаці "Україна".
21 - У м. Мінську, Білорусь, взяв участь у засіданні міжнародної Ради Собору народів України, Росії і Білорусі, яка проходила у Раді Республіки Білорусь. Потім відвідав Білоруський державний технологічний університет і виступив на конференції. Мав також зустріч з Преосвященним єпископом Полоцьким і Глубокським Феодосієм і ректором БДТУ Жарським І.М., а також начальником відділу Управління виховної роботи Міністерства оборони Республіки білорусь полковником Макаровим В.М.
22 - У м. Києві був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Увечері у м. Львові у свято-Георгіївській церкві очолив всеношну. Цього ж дня в гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московського православного свято-Тихонівського Богословського інституту Пастернак А.В. Студенти Вищих Богословських Курсів у Львівському єпархіальному управлінні складали вступні іспити.
23 - У м. Дрогобичі у співслужінні Благочинного Дрогобицького округу протоієрея Миколая Мандзюка і сонму духовенства очолив Божественну літургію у церкві прп. Іова, ігумена Почаївського.
24 - У м. Львові відвідав Центральний військовий госпіталь ЗОК МО України.
25 – У м. Львові Владика провів нараду кліру свято-Георгіївської церкви. Потім мав зустріч з директором російського культурного центру у м. Львові Провозіним В.В.
26 – Владика Августин, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Григорія, Глави Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви, був присутній на урочистостях з нагоди 1700-ліття введення християнства у Вірменії. Потім мав зустріч з заступником командира частини ВВ МВС України полковником Данюком Л.І. Увечері - з головним гематологом України професором Новаком В.Л.
27 – У м. Львові мав зустріч з представниками командування ЗОК МО України полковником Омельченком В.М. і підполковником Тараненком С.І.
28 – Владика Августин провів єпархіальні збори духовенства. Увечері у м. Києві мав робочу зустріч з керівництвом громадської організації „Путь православних”.
29 – У м. Києві архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом, Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном та сонмом духовенства співслужив на молебні перед початком Нового року біля пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру, який очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Увечері співслужив з іншими архієреями і лаврським духовенством Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на всеношній у Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерсбкої Лаври, а також на чині наречення в сан єпископа.
30 – У свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі Владика співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України з іншими архієреями і духовенством на Божественній літургії і хіротонії архімандрита Филипа в єпископа Полтавського і Кременчуцького.
31 – У свято-Георгіївській церкві у м. Львові Владика очолив молебень перед початком Нового року. 

листопад 2001 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім на запрошення Командувача західного напряму Прикордонних військ України генерала-лейтенанта Йолтуховського М.М. був присутній на урочистому засіданні з нагоди 10-річчя Прикордонних військ, де йому було вручено медаль "За сумлінну службу в Прикордонних військах". Цього ж дня Владика привітав з днем народження головного режисера Львівського драматичного театру п. Стригуна Ф.М. Потім прийняв групу православної молоді з Польщі, що здійснювала паломницьку подорож до свято-Успенської Почаївської лаври.
2 - У м. Києві архієпископ Августин відвідав управління Прикордонних військ України. Потім на запрошення Голови Держкомкордону - Командувача Прикордонними військами України генерала-полковника Олексієнка Б.М. був присутній на урочистостях з нагоди 10-річчя Прикордонних військ України. Цього ж дня у Львівську єпархію прибули школярі з Коростеня Житомирської області.
3 - Владика Августин відправив Божественну літургію і вселенську панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім здійснив таїнство Хрещення. Цього ж дня на запрошення керівництва общини відвідав Російський Культурний центр.
4 - Владика, з дозволу Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона, відправив Божественну літургію у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району Житомирської області. Потім відвідав Києво-Печерську лавру.
5-8 - Архієпископ Августин взяв участь у міжнародній богословській конференції "Вчення Церкви про людину", яка проходила у м. Москві. Також мав зустрічі з Святішим патріархом Московським і всія Русі Олексієм, ректором Санкт-Петербурзької Духовної Академії Преосвященнішим єпископом Тихвінським Константином, відвідав Московську Патріархію і свято-Донський ставропігійний чоловічий монастир, де мав зустріч з його намісником архімандритом Агафодором.
9 - Перебуваючи у м. Києві, Владика відвідав Департамент України з питань виконання покарань, де мав зустріч з його керівництвом. Цього ж дня мав зустріч з активом Всеукраїнської громадської організації "Путь православних".
10 - Владика у свято-Успенській Почаївській лаврі взяв участь у святкуваннях 350-річчя обрітення мощей прп. Іова Почаївського. У співслужінні з Високопреосвященнішим архієпископом Рівненським і Острозьким Варфоломієм, Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, Високопреосвященнішим архієпископом Івано-Франківським і Коломийським Миколаєм, Високопреосвященнішим архієпископом Миколаївським і Вознесенським Пітіримом, Преосвященнішим єпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном, Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром, Преосвященнішим єпископом Васильківським Пантелеімоном та сонмом духовенства у свято-Успенському соборі Почаївської лаври було звершено Божественну літургію з хресним ходом з мощами Преподобного. Потім відвідав Кременецький Богоявленський жіночий монастир.
11 - У Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської лаври за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика Августин очолив Божественну літургію. Потім мав зустріч з Ректором Академії МВС України генералом-лейтенантом Кондратьєвим Я.Ю.
12 - У м. Ворзелі Київської області Владика взяв участь у відкритті нового річного навчального семінару з священиками, які працюють з військовиками.
13 - Владика Августин прийняв Генерального консула Російської Федерації у м. Львові п. М'ясоєдова М.М. Потім відвідав парафію святого первомученика і архідиякона Стефана у м. Червонограді, де очолив богослужіння на підтримку прохання настоятеля громади протоієрея Степана Деркача та вірних про виділення ділянки під будівництво нової церкви або повернення збудованої. Цього ж дня у м. Львові Владика очолив нараду Львівського обласного осередку громадської організації "Путь православних".
14 - Владика молився на акафісті у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
16 - Архієпископ Августин мав зустріч з Головою правління Галицького авіаційного історико-технічного товариства п. Янчаком Я.Я.
17 - Владика привітав з 70-річчям генерала-майора у відставці Голову Білоруського общини у м. Львові Кулікова С.В. Потім очолив Всеношну у свято-Георгіївськй церкві у м. Львові.
18 - Владика очолив Божественну літургія у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері - молебень з акафістом.
19 - Владика прийняв Генерального консула Російської Федерації у м. Львові п. М'ясоєдова М.М., а також мав зустріч з старостою Львівської російської общини п. Бобришовим А.Н.
20 - У м. Києві архієпископ Августин очолив засідання оргкомітету з підготовки з'їзду православної молоді України. Потім взяв участь у засіданні виконкому "Путь православних". Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира і мав зустрічі з керівництвом правоохоронних структур України.
21 - Владика відвідав свято-Михайлівську церкву у с. Піщани Стрийського району, де настоятелем є протоієрей Петро Самоїл, і привітав парафіян з престольним празником. Потім у співслужінні сонму духовенства відправив Божественну літургію, а також водосвятний молебень з хресним ходом у свято-Михайлівській церкві у с. Верчани Стрийського району.
22 - Владика Августин провів єпархіальні збори духовенства. Потім мав зустріч з Головою Львівського осередку організації "Путь православних" Білошицьким В.І.
23 - У Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської лаври разом з іншими архієреями та сонмом духовенства архієпископ Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру на Божественній літургії з нагоди дня його народження. Потім мав зустріч з народним депутатом України та іншими представниками влади.
24 - Владика мав зустріч з Головою правління Галицького авіаційного історико-технічного товариства п. Янчаком Я.Я. Відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
25 - Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а увечері очолив молебень з акафістом.
26 - У м. Києві архієпископ Августин взяв участь у святкуванні 300-річчя Київської Духовної Академії, яке очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Потім мав зустріч з начальником Головного управління МО України, а також з активом громадської організації "Путь православних".
27 - Владика відвідав управління у справах релігій, національностей та міграції Львівської облдержадміністрації, де мав зустріч з в.о. начальника Решетилом Ю.Ю. Потім у свято-Георгіївській церкві у м. Львові відправив молебень.
28 - Владика Августин очолив вечірнє полієлейне богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня мав зустріч з Головою Російського культурного товариства ім. О.С. Пушкіна п. Кравченком В.В.
29 - Архієпископ Августин молився за Божественною літургією у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав центральний військовий госпіталь ЗОК, мав зустріч з заступником начальника госпіталя підполковником Ільницьким І.Л.
30 - Владика мав зустріч з представником правоохоронних органів, також взяв участь у міжконфесійній нараді комісії з питань християнської етики. 

жовтень 2001 р.

1 - Архієпископ Августин обговорював з головою Видавничого відділу Львівської єпархії УПЦ Шевченком А.А. питання, пов'язані з видавництвом духовної літератури.
2-3 - Перебуваючи у м. Києві, Владика Августин взяв участь у міжнародній конференції "Сім'я в пост-атеїстичному суспільстві", яка проходила у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
3 - Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Також мав зустріч з керівництвом Всеукраїнської організації "Путь православних".
4 - Владика Августин молився на вечірньому богослужінні у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району.
5 - Архієпископ Августин, за благословенням Високопреосвященішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона, з сонмом духовенства звершив Божественну літургію і панахиду з приводу річниці з дня смерті протоієрея Івана Маркевича у свято-Михайлівській церкві у с. Мелені Коростенського району. Потім відвідав Корецький свято-Троїцький ставропігійний жіночий монастир (Рівненська область)
6 - Владика відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з слухачами Львівської Міжрегіональної Академії Управління персоналом.
7 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Успенській Почаївській лаврі. Потім мав зустріч з військовими паломниками з Києва - викладачами-офіцерами і курсантами Київського військового інституту. Увечері очолив молебень з акафістом преподобному Сергію, ігумену Радонезькому, у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
8 - Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Мав зустріч з військовими лікарями. Увечері відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
9 - Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона освятив придорожній хрест на кордоні Коростенського і Малинського районів Житомирської області.
10 - У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім взяв участь у нараді виконкому громадської організації "Путь православних".
11-12 - Архієпископ Августин взяв участь у Конгресі співвітчизників, який проходив в м. Москві. Мав зустріч з Головою Відділу зовнішніх церковних зносин Московського Патріархату Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом, а в Московському державному університеті ім. М. В. Ломоносова з його ректором Садовничим В.А.
13 - Перебуваючи у м. Києві, Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.
14 - Владика Августин очолив Божественну літургію у свято-Покровській церкві у с. Бані Лисовецькій Стрийського району, а потім - водосвятний молебень з хресним ходом та привітав настоятеля та парафіян з храмовим святом. Цього ж дня Владика у м. Львові мав зустріч з командуванням 14 авіаційного корпусу генералом-лейтенантом Оніщенком С.І. та начальником штабу генералом-майором Синенком Ю.М.
15 - Владика прийняв представників правоохоронних органів. Потім мав зустріч з головою Львівського осередку громадської організації "Путь православних" В.І. Білошицьким.
16 - Архієпископ Августин провів єпархіальні збори духовенства. Цього ж дня відбулася зустріч єпархіального духовенства з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові п. М.М. Мясоєдовим.
17 - У м. Житомирі у свято-Покровському кафедарльному соборі архієпископ Августин співслужив Преосвященнішому єпископу Житомирському і Новоград-Волинському Гурію та іншим архіпастирям з сонмом духовенства з нагоди дня пам'яті свт. Гурія.
18 - У м. Києві архієпископ Августин очолив конференцію по християнській місії тюремного служіння.
19 - У м. Львові Владика мав зустріч з військовослужбовцями, а також з Головою Львівського суворовського клубу Ястремським О.К.
20 - Перебуваючи у м. Києві, Владика Августин взяв участь у нараді виконкому громадської організації "Путь православних". Потім мав зустріч з народним депутатом України. Цього ж дня Владика відвідав єпархіальне управління у м. Біла Церква Київської області і мав зустріч з Преосвященнішим єпископом Білоцерківським і Богуславським Серафимом, де за його благословенням очолив Всеношну у кафедральному соборі.
21 - За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира в Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Августин звершив Божественну літургію у співслужінні лаврського духовенства. Потім взяв участь у роботі З'їзду громадської організації "Путь православних", де його було обрано головою цієї організації.
22 - У м. Львові Владика Августин мав зустріч з головою Львівського білоруського культурного товариства генералом Куліковим С.В., а також з начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П. Увечері був на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
23 - У м. Луцьку у парафії на честь Волинських святих на запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта архієпископ Августин разом з іншими архієреями співслужив сонму духовенства на Божественній літургії, а потім взяв участь у хресному ході з нагоди Собору Волинських святих.
24 - У м. Києві архієпископ Августин відвідав інформаційно-аналітичний центр громадської організації "Путь православних", де мав зустріч з журналістами.
25 - На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона у м. Овручі Житомирської області архієпископ Августин разом з іншими архієреями взяв участь у чині освячення новозбудованої свято-Преображенського кафедрального собору, після якого була звершена Божественна літургія, котру очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
26 - Архієпископ Августин зустрівся з прибулими до Львівської єпархії на святкування Високопреосвященнішим архієпископом Філадельфійським і Східно-Пенсельванським Германом (США) і Високопреосвященнішим архієпископом Лодзинським і Познанським Симоном (Польща) та супроводжуючими їх особами. Увечері до Львівської єпархії прибула делегація з Москви у складі ректора Московського свято-Тихонівського православного богословського інституту протоієрея Володимира Воробйова, декана факультету церковних мистецтв протоієрея Олександра Салтикова та викладача Петрушко В.І. з супроводжуючими особами.
27 - У свято-Георгіївській церкві у м. Львові архієпископ Августин очолив водосвятний молебень з освяченням відновлених розписів храму. Урочисту всеношну з нагоди 100-річчя звершили Високопреосвященніший архієпископ Філадельфійський і Східно-Пенсельванський Герман (США), Високопреосвященніший архієпископ Лодзинський і Познанський Симон (Польща), Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Єдинецький і Бричанський Доримедонт (Молдова) і Преосвященний єпископ Брестський і Кобринський Софроній (Білорусь) з сонмом духовенства.
28 - Цього дня свято-Георгіївська церква у м. Львові святкувала 100-річчя з дня освячення. На Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир, співслужили Високопреосвященніший митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Високопреосвященніший архієпископ Філадельфійський і Східно-Пенсильванський Герман, Високопреосвященніший архієпископ Лодзинський і Познанський Симон, Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Високопреосвященніший архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Миколай, Високопреосвященніший архієпископ Овруцький і Коростенський Вісаріон, Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин, Преосвященніший єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон, Преосвященніший єпископ Єдинецький і Бричанський Доримедонт, Преосвященніший єпископ Почаївський Володимир, Преосвященніший єпископ Брестський і Кобринський Софроній. Після закінчення Божественної літургії відбувся молебень і хресний хід з освяченням пам'ятного знаку, встановленого до 2000-ліття Різдва Христового та з нагоди 100-річчя церкви. Увечері відбулася святкова академія, яка завершилася концертом.
29 - Група учасників святкувань 100-річчя свято-Георгіївської церкви у м. Львові відвідали свято-Успенську Почаївську лавру. Високопреосвященніший архієпископ Лодзинський і Познанський Симон та протоієрей Костянтин відбули зі Львова до Польщі. Цього ж дня Владика Августин також мав зустріч з начальником управління з питань виконання покарань у Львівській області полковником Іваненком М.П.
30 - Високопреосвященніший архієпископ Філадельфійський і Східно-Пенсельванський Герман з дияконом Олексієм відбули зі Львова до Сполучених Штатів Америки. Владика Августин молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
31 - Архієпископ Августин був на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив молебень з акафістом перед Тихвинською іконою Божої Матері, що називається "Сльозоточива". 

вересень 2001 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин був присутній на урочистому відкритті нового навчального року у Львівській середній школі № 45. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
2 - Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з заступником командира бригади ВВ МВС України з виховної роботи полковником Данюком Л.І., а також з головою Львівського білоруського товариства генералом-майором Куліковим С.В. Увечері очолив молебень з акафістом Успенню Пресвятої Богородиці у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
3 - Владика провів нараду активу свято-Георгіївської церкви у м. Львові з питання підготовки до святкування 100-річчя храму. Потім мав зустріч з президентом Української Національної Федерації Кредитної Спілки п. Всеволодом Саленком (США, Н'ю-Йорк). Цього ж дня Владика відвідав Львівську бригаду ВВ МВС України.
4 - Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з Начальником Головного управління Міністерства Оборони України генералом-полковником Палієм В.М., а також з заступником Ректора Академії МВС України генералом-майором Гідою О.Ф. і Начальником управління Державного департаменту України з питань виконання покарань полковником Скоковим С.І. Цього ж дня Владика мав зустріч з Львівським міським головою п. В. Куйбідою.
5 - Архієпископ Августин відправив молебень з акафістом перед Тихвинською іконою Божої Матері "Львівська Сльозоточива" у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
7 - У м. Києві Владика Августин відвідав Головне управління Міністерства оборони України, де взяв участь в урочистостях з нагоди 7-річниці військової розвідки. Потім мав зустріч з керівництвом Всеукраїнської громадської організації "Путь православних".
8 - За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона архієпископ Августин відправив Всеношну в свято-Ольгинській церкві у м. Коростені.
9 - За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Овруцького і Коростенського Вісаріона Владика Августин відправив Божественну літургію в свято-Ольгинській церкві у м. Коростені. Потім у міській раді мав зустріч з керівниками м. Коростеня і Житомирської області, а також взяв участь у святкуванні Дня міста. Цього ж дня Львівську єпархію відвідав Високопреосвященніший митрополит Волоколамський і Юр'євський Пітирим.
10 - Владика Августин співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Волоколамському і Юр'євському Пітириму, Високопреосвященнішому митрополиту Луцькому і Волинському Ніфонту, Високопреосвященнішому архієпископу Рівненському і Острозькому Варфоломію, Високопреосвященнішому архієпископу Черкаському і Канівському Софронію, Високопреосвященнішому архієпископу Миколаївському і Вознесенському Пітириму, Преосвященнішому єпископу Володимир-Волинському і Ковельському Симеону, Преосвященнішому єпископу Сумському і Охтирському Іову, Преосвященнішому єпископу Почаївському Володимиру та сонму духовенства на Божественній літургії у свято-Успенському соборі Почаївської лаври.
11 - У Малинському районі Житомирської області в урочищі Кип'яче на місці зруйнованого безбожниками чоловічого монастиря архієпископ Августин співслужив Високопреосвященнішому архієпископу Овруцькому і Коростенському Вісаріону з сонмом духовенства на Божественній літургії і освяченні хреста на новозбудовану каплицю.
12 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з представниками військових формувань України. Цього ж дня Владика зустрівся з керівництвом Всеукраїнської громадської організації "Путь православних".
13 - Архієпископ Августин мав зустріч з Головою Львівського російського культурного товариства В. Кравченком.
14 - Владика Августин у співслужінні з Високопреосвященнішим митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом, Високопреосвященнішим архієпископом Івано-Франківським і Коломийським Миколаєм, Високопреосвященнішим архієпископом Хмельницьким і Шепетівським Антонієм, Преосвященнішим єпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм, Преосвященнішим єпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном та Преосвященнішим єпископом Васильківським Пантелеімоном відправив Божественну літургію у кафедральному соборі м. Володимир-Волинська з нагоди Дня Ангела Преосвященнішого єпископа Симеона.
15 - У м. Києві Владика мав зустріч з Головою Союзу Православних Братств України Лукіяником В.Б.
16-22 - Архієпископ Августин перебував у Південно-Африканській республіці, де взяв участь у нараді керівників національних організацій по роботі з засудженими Міжнародної Асоціації по тюремному служінню. У м. Йоганнесбурзі відвідав резиденцію Високопреосвященнішого митрополита Йоганнесбурзького і Преторійського Серафима (Олександрійський Патріархат), також відвідав парафію Руської Православної Церкви і зустрівся з її настоятелем ієромонахом Філаретом. У м. Преторії Владика відвідав посольство України в ПАР і зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом України в ПАР Туранським І.М. та іншими дипломатичними особами, а також з військовим аташе України полковником Сивоконем Ю.М.
23 - Архієпископ Августин разом з Високопреосвященнішим митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом, Преосвященнішим єпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм, Преосвященнішим єпископом Володимир-Волинським і Ковельським Симеоном, Преосвященнішим єпископом Криворізьким і Нікопольським Єфремом, Преосвященнішим єпископом Вишгородським Павлом, Преосвященнішим єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном у свято-Успенському свято-Горському Зимненському старопігійному жіночому монастирі співслужили на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир з нагоди 1000-річчя обителі.
24 - Владика прийняв Голову Львівського обласного осередку "Путь православних" Білошицького В.І.
25 - Перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин мав зустріч з Ректором академії МВС генералом-лейтенантом Кондратьєвим Я.Ю. Також, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковну нагороду - орден святого рівноапостольного князя Володимира Ш ст. головному травматологу Міністерства оборони України полковнику медичної служби Константинову К.М. Потім взяв участь у нараді керівництва Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнського військового братства.
26 - Владика Августин провів робочу нараду по підготовці святкування 100-літнього ювілею свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Увечері очолив Всеношну з чином воздвиження Хреста Господнього у свято-Георгіївській церкві.
27 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня мав зустріч з Командувачем 14 авіаційного корпусу генералом-лейтенантом Оніщенком С.І.
28 - Владика мав зустріч з Головою Львівського Суворовського клубу Ястремським О.К., а також з головою Львівського обласного осередку громадської організації "Путь православних" Білошицьким В.І.
29 - На запрошення Директора Департаменту з питань виконання покарань генерала-лейтенанта Львовчкіна В.А. архієпископ Августин разом з Відповідальним секретарем відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України капітаном 1 рангу Кулакевичем В.С. взяв участь у відкритті і освяченні училища департаменту у м. Біла Церква Київської обл. Потім разом з керівництвом Департаменту відвідав виправну колонію сурового режиму, де мав спілкування з засудженими. Потім відвідав Білоцерківське єпархіальне управління і зустрівся з Преосвященнішим єпископом Білоцерківським і Богуславським Серафимом. У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього дня абітурієнти складали вступні екзамени на навчання на Вищих Богословських Курсах. В гостях у Львівській єпархії перебували викладачі Московського свято-Тихоновського Богословського інституту Петрушко В.І. та Красовицький І.О.
30 - У свято-Петро-Павлівській церкві у м. Жовкві Львівської єпархії Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон з сонмом духовенства освятили розписи і звершили Божественну літургію з хресним ходом з нагоди дня пам'яті св. муч. Парфенія, святі мощі якого почивають у цьому місті. Настоятелю церкви протоієрею Степану Хомину було вручено церковний орден - нагороду Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а парафіянам - трудівникам і жертводавцям - Благословенну Митрополичу Грамоту. 

серпень 2001 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Увечері очолив Всеношну.
2 - Владика з сонмом духовенства звершив урочисте богослужіння: Божественну літургію з хресним ходом у свято-Іллінській церкві у м. Трускавці, а також помазання святим єлеєм парафіян і паломників, які прибули на свято.
3 - Владика Августин мав зустріч з Головою Львівського російського культурного товариства ім. О. Пушкіна Кравченком В.В.
4 - Архієпископ Августин разом з іншими архієреями взяв участь у акафісному молінні перед Почаївською чудотворною іконою Божої Матері, а також у всеношному богослужінні в свято-Успенській Почаївській лаврі, яке очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
5 - Владика Августин разом з іншими архієреями співслужив на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир в свято-Успенській Почаївській лаврі. Потім відбувся хресний хід з Почаївською іконою Божої Матері.
6 - Перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин взяв участь у телепередачі на церковну тематику.
7 - У м. Києві Владика очолив засідання Правління Української Християнської місії тюремного служіння. Потім мав зустріч з віце-прем'єр-міністром України В. Семиноженком.
8 - У м. Севастополі архієпископ Августин разом з народними депутатами України Порошенком П.О., Попеску та Королем і секретарем відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Кулакевичем В.С. мали зустріч з Командувачем ВМС України адміралом Єжелем М.Б. та його заступниками. Потім відбулася зустріч з особовим складом Військово-Морських Сил України, було вручено військовослужбовцям православний молитовник для воїна. Цього ж дня делегація відвідала бригаду військових кораблів. У м. Симферополі Владика Августин відвідав єпархіальне управління.
9 - У м. Києві Владика очолив нараду членів Правління Української християнської місії тюремного служіння.
10 - У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з представниками військових формувань.
11 - У м. Москві архієпископ Августин відвідав військовий відділ Московського Патріархату, мав зустріч з виконуючим обов'язки голови відділу протоієреєм Димитрієм Смірновим, зустрівся з Головнокомандувачем Військово-Морського Флоту Росії адміралом флоту Куроєдовим В.І.. Увечері у м. Мурманську архієпископ Августин відвідав єпархіальне управління, молився в кафедральному соборі на Всеношній, яку очолив Преосвященніший єпископ Мурманський і Мончегорський Симон.
12 - У селищі Відяєво на базі атомних підводних човнів Високопреосвященніший архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Симоном, протоієреєм Димитрієм Смірновим (Москва), архімандритом Аристархом (Мурманськ) та іншими священнослужителями взяли участь у заходах у зв'язку з річницею з дня загибелі екіпажу атомного підводного крейсера "Курськ". Була відправлена Божественна літургія і панахида за усопших підводників. Там же відбулися зустрічі з Командуванням Північного флоту, особовим складом Флотилії, родичами загиблих моряків, державними урядовцями.
13 - У м. Москві архієпископ Августин був на прийомі у Московській патріархії.
14 - У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.
15 - У м. Львові Владика мав зустріч з Начальником управління у справах релігій, національностей і міграції Львівської облдержадміністрації п. Боруцьким С.Т.
16 - Владика Августин провів збори парафіяльної ради свято-Георгіївської церкви у м. Львові, а також очолив єпархіальні збори духовенства. Цього ж дня Владика мав зустріч з головним травматологом Збройних Сил України полковником медичної служби Константиновим К.М. і супроводжуючими його особами.
17 - У м. Львові архієпископ Августин мав зустріч з військовиками.
18 - Перебуваючи у Польщі, Владика Августин відвідав кафедральний собор у м. Любліні і єпархіальне управління. Увечері в свято-Преображенському жіночому монастирі, що на горі Грабарці, разом з іншими архієреями Олександрійської і Польської Православних Церков взяв участь у Всеношній, яку очолили Святіший і Блаженніший папа і патріарх Олександрійський і всієї Африки Петро УП і Блаженніший митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава.
19 - Владика разом з архієреями Олександрійської і Польської Православних Церков з сонмом духовенства при великій кількості православних віруючих взяв участь у Божественній літургії. Потім відбувся хресний хід.
20-25 - Архієпископ Августин з членами делегації Української Православної Церкви, а також делегації польської, білоруської і руської Православних Церков взяв участь у семінарі, який пройшов у м. Миколайках, що на Мазурському поозер'ї. В рамках семінару відбулися зустрічі з Блаженнішим митрополитом Варшавським і всієї Польщі Савою та директором Польської екуменічної ради п. А. Войтовичем.
25 - Владика молився на Всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
26 - Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Володимирській церкві у м. Львові (Сихів).
27 - У м. Києві архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Потім з сонмом архієреїв Української, Руської та інших Помісних Православних Церков взяв участь у акафісному молінні на честь Успення Пресвятої Богородиці, а також у Всеношній, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир.
28 - Архієпископ Августин як духівник громадської організації "Путь православних" очолив у м. Києві останній етап Всеукраїнського хресного ходу з чудотворними іконами, який було завершено біля свято-Успенського собору Києво-Печерської лаври. Разом з іншими архієреями взяв участь у урочистій Божественній літургії з нагоди 950-річчя свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Потім відбувся хресний хід, а увечері - святкова академія в оперному театрі.
29 - Владика у м. Києві взяв участь у конференції Української християнської місії по тюремному служінню.
30 - Архієпископ Августин був присутній на церемонії вручення церковних нагород Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Потім мав зустріч з представниками військових формувань.
31 - У м. Львові Владика зустрівся з Головою Львівського культурного товариства ім. О. Пушкіна Кравченком В.В. 

липень 2001 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього дня у Львівську єпархію відвідала настоятелька Зимненського свято-Успенського жіночого монастиря ігуменя Стефана з супроводжуючими особами. Владика був присутній на святкових заходах, організованих Львівським білоруським товариством з нагоди дня незалежності Республіки Білорусі. Увечері відправив молебень з акафістом у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
2 - У м. Вінниці архієпископ Августин відвідав єпархіальне управління Вінницької єпархії. Потім відвідав штаб Військово-Повітряних Сил України, де, за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив орден святого рівноапостольного князя Володимира Командувачу ВПС України генералу-полковнику Стрельникову В.І. з нагоди його 55-річчя, а також мав зустріч з іншими представниками командування.
3 - Владика очолив нараду активу Львівського обласного осередку громадської організації "Путь православних".
4 - Владика Августин мав робочу зустріч з військовиками у м. Львові.
7 - Перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, мав робочі зустрічі з військовиками у м. Києві. У Львівській єпархії перебував викладач Московського православного свято-Тихонівського Богословського інституту Андреєв Андрій Юр'євич. Студенти Вищих Богословських Курсів у Львівському єпархіальному управлінні складали черговий іспит.
8 - Владика Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, молився і причастився Святих Тайн Христових на Божественній літургії у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври та взяв участь у розширеному засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви.
9 - Архієпископ Августин разом з іншими архієреями взяв участь в урочистому богослужінні з нагоди 35-ліття архієрейської хіротонії Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, яке відбулося в Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також у роботі Архієрейського собору Української Православної Церкви.
10 - Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.
11 - У м. Севастополі архієпископ Августин мав зустріч з учасниками Першого міжнародного собору православної молоді. Увечері молився свято-Миколаївському храмі-памятнику у м. Севастополі.
12 - За благословенням Високопреосвяященнішого митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря архієпископ Августин з сонмом духовенства і мирянами - учасниками Першого міжнародного собору православної молоді - звершив Божественну літургію в свято-Миколаївському храмі - пам'ятнику на місці поховань захисників Севастополя. Потім мав зустріч з Владикою Лазарем, а також взяв участь у роботі Молодіжного собору і мав зустріч з організаторами Міжнародного собору молоді на чолі з Головою Українського відділення міжнародного фонду єдності православних народів народним депутатом України Самойлик К.С.
13 - Перебуваючи у м. Києві, Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира.
14 - Разом з представниками Львівської єпархії Владика Августин на кордоні з Володимир-Волинською єпархією зустрічав Всеукраїнський хресний хід, організований громадською організацією "Путь православних". Спільно з духовенством і мирянами Володимир-Волинської єпархії і учасниками хресного ходу було відслужено молебень. Потім хресний хід зустрічали православні духовенство і вірні у м. Червонограді і у м. Жовкві Львівської області.
15 - Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Учасники Всеукраїнського хресного ходу побували в парафіях у м. Дрогобичі, у м. Бориславі і у м. Самборі Львівської області.
16 - Було звершено хресний хід навколо м. Львова з святинями, з якими подорожують по Україні учасники Всеукраїнського хресного ходу. Потім хресний хід побував у с. Явори Турківського району. У свято-Покровській церкві у м. Турці Владика Августин очолив молебень перед святинями хресного ходу. На кордоні з Мукачівською єпархією Владиці співслужило духовенство Львівської і Мукачівської єпархій за участю мирян - учасників хресного ходу. Владика Августин очолив молебень у зв'язку з виходом хресного ходу за межі Львівської єпархії. Цього ж дня архієпископ Августин прийняв Високопреосвященнішого архієпископа Григорія - Главу Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви.
17 - Владика провів співбесіди з юнаками єпархії, які вирішили вступати на навчання до духовних навчальних закладів. Потім молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
18 - Владика Августин, за благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, служив у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
19 - Владика перебував у військовому госпіталі ЗОК МО України.
21 - Владика Августин очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
22 - Архієпископ Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім звершив Таїнство Шлюбу у свято-Покровській церкві у м. Турці.
23 - Перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції "Православ'я і суспільне життя: відтворення традицій соціального служіння Церкви". Також мав зустрічі з Головою ВЗЦЗ МП Високопреосвященнішим митрополитом Смоленським і Калінінградським Кирилом та з організаторами конференції.
24 - У Києві Владика Августин мав службові зустрічі з державними особами України.
25 - Архієпископ Августин зустрічався з керівництвом військового госпіталя ЗОК МО України. Увечері молився на акафісті Почаївській іконі Божої Матері.
26 - Владика мав зустріч з Головою Львівського культурного товариства ім. О.С.Пушкіна Кравченком В.В.
27 - Владика був на урочистостях з нагоди дня визволення Львова. Молився на Всеношному богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
28 - Високопреосвященніший архієпископ Августин разом з Преосвященнішим єпископом Почаївським Володимиром, намісником свято-Успенської Почаївської Лаври у співслужінні сонму духовенства у свято-Успенському соборі Лаври звершив Божественну літургію і святковий молебень, а також привітав Владику Володимира з днем Ангела. Мав зустріч з Високопреосвященнішим архієпископом Тернопільським і Кременецьким Сергієм, а потім з керівництвом Всеукраїнського хресного ходу, який в цей день прибув до Почаївської Лаври.
29 - Владика Августин звершив Божественну літургію в свято-Георгієвському храмі у м. Львові. Увечері очолив молебень з акафістом святому рівноапостольному і великому князю Володимиру.
31 - Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові 

червень 2001 р.

1 - Архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з іншими делегатами молився в Кремлівському свято-Успенському соборі м. Москви з нагоди початку роботи З'їзду слов'янських народів України, Росії і Білорусі, в якому потім взяв участь. Потім був на прийомі у Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія П.
2 - З'їзд продовжив свою роботу, і Владику Августина було обрано членом Ради Собору слов'янських народів.
3 - Архієпископ Августин молився і причастився Святих Таїн Христових у свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври за Божественною літургією, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир. Увечері у м. Севастополі Владика зустрівся з організаторами хресного ходу по всіх єпархіях України (за ініціативою і підтримкою організації "Путь православних").
4 - Архієпископ Августин молився за Божественною літургією у храмі Херсонеських священномучеників, яку очолив Високопреосвященніший митрополит Симферопольський і Кримський Лазар. Потім біля Володимирського собору у м. Херсонесі обидва Владики з сонмом духовенства при великій кількості вірних відправили молебень на початок хресного ходу по Україні і прийшли до пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру, де учасники хресного ходу отримали благословення на цю святу справу. Владика Августин також відвідав Покровський собор. Увечері архієпископ Августин відвідав пам'ятні місця міста Севастополя.
5 - Владика у м. Севастополі мав зустріч з заступником начальника Управління виховної роботи Військово-Морських Сил України капітаном 1 рангу Марущаком О.М. і капітаном II-го рангу Дворніковим В.А., а також з заступником командувача Чорноморського флоту Російської Федерації контр-адміралом Ковшарем О.В. Потім відвідав Володимирський собор, де поховані адмірали-герої, а також храм-пам'ятник святителя Миколая.
6 - Архієпископ Августин у м. Києві взяв участь у засіданні міжконфесійної Координаційної ради з духовної опіки засуджених, де його було обрано головою Ради. Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, а також мав зустріч з Головою Союзу православних братств України В. Лукіяником.
7 - Архієпископ Августин відвідав церкву у м. Корсунь-Шевченківському, де молився на заупокійній літургії і чині відспівування дружини протоієрея Іоана Налапко р.Б. Анни (в дівоцтві - Маркевич), що трагічно загинула в автокатастрофі. Відспівування очолив Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Софроній. Увечері у м. Києві Владика Августин мав зустріч з окремими учасниками хресного ходу у м. Києві.
8 - Владика був на прийомі у Голови Львівської обласної державної адміністрації п. Гладія М.В. з питання виділення земельної ділянки для свято-Володимирської парафії у м. Львові (Сихів), а також для будівництва кафедрального собору.
9 - Архієпископ Августин мав зустріч з представниками командування військових формувань. В єпархіальному управлінні перебував кореспондент газети "Фігаро" з Франції.
10 - Владика молився і причастився Святих Таїн Христових за Божественною літургією у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Був присутній на річній конференції Львівського культурного товариства імені О.С. Пушкіна. Клірики Львівської єпархії протоієрей Євгеній Коцовський і протоієрей Андрій Ткачов у військових підрозділах благословляли військовиків, що приймали присягу. Потім Владика мав зустріч з директором представництва Вашингтон пост п. Сюзанною Глассер. Увечері мав зустріч з військовими лікарями.
12 - У м. Києві архієпископ Августин мав зустріч з Головою Союзу православних братств України Лукіяником В.Б. За дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив церковні нагороди військовослужбовцям. На запрошення Надзвичайного і Повноважного посла Російської Федерації в Україні п. Чорномирдіна В.С. був на урочистому прийомі з нагоди дня проголошення Декларації про незалежність Російської Федерації, який проходив в Національній філармонії.
13 - За дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира Владика вручив церковну нагороду - орден святого рівноапостольного князя Володимира III ст. заступнику начальника факультету Київського військового гуманітарного інституту підполковнику Валігурському Ю.Д. Відвідав Київську Духовну Академію, де мав зустріч з її Ректором протоієреєм Миколаєм Забугою. Мав зустріч з журналістами. Увечері Владика молився на Всеношній у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської лаври.
14 - Владика Августин мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові п. Мясоєдовим М.М. і заступником губернатора Вологодської області, Росія, п. Штурмановим О.О. з питання перезахоронення двічі героя Радянського Союзу льотчика-винищувача Клубова Олександра Федоровича.
15 - Владика прийняв журналістів з Австрії.
16 - Архієпископ Августин мав бесіду з журналістами з Голландії і Росії.
17 - Владика молився і причастився Святих Тайн за Божественною літургією у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім очолив панахиду за Двічі Героя Радянського Союзу льотчика-винищувача Клубова О.Ф., останки якого перевозилися до м. Вологди, Росія. З цієї нагоди Владика був на прийомі в Генеральному Консульстві Російської Федерації у м. Львові.
18 - Владика мав зустріч з журналістами і військовослужбовцями.
19 - Архієпископ Августин прийняв журналістів з Австрії, Німеччини, Польщі і Італії.
20 - У м. Києві Владика зустрічався з Головою Союзу Православних Братств України В.Лукіяником. Також взяв участь в урочистостях з нагоди 80-річчя Національної Академії МВС України.
21 - Владика очолив єпархіальні збори духовенства. Цього ж дня Владика дав інтерв'ю телекомпанії CNN, а також журналістам з Франції.
22 - З нагоди 60-річчя початку Великої Вітчизняної війни Владика відправив панахиду на місці поховання загиблих воїнів.
25 - Архієпископ Августин у свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі зустрівся з паломниками - учасниками молитовного стояння, організованого Союзом Православних Братств України. Потім мав зустріч з журналістами. Цього ж дня, за благословенням Преосвященнішого єпископа Конотопського і Глухівського Інокентія, у м. Глухові архієпископ Августин разом з духовенством зустрічав хресний хід, який проходить по Україні. Увечері молився на Всеношній у кафедральному соборі у м. Глухові.
26 - Архієпископ Августин молився на Божественній літургії у кафедральному соборі у м. Глухові, потім очолив хресний хід, організований громадською організацією "Путь православних", до кордону з Російською Федерацією, де відбулася зустріч з хресним ходом на чолі з Високопреосвященнішим митрополитом Курським і Рильським Ювеналієм. У присутності заступника губернатора Курської області і представників влади Сумської області Владика Ювеналій передав хресному ходові як дар список чудотворної Курської Корінної ікони Божої Матері. Після спільного молебна за участю Владик, духовенства і вірних з України і Росії хресний хід попрямував до м. Глухова і далі.
27 - Архієпископ Августин разом Преосвященнішим єпископом Новгород-Сіверським Амвросієм з духовенством Чернігівської єпархії та учасниками хресного ходу по Україні був присутній на урочистостях з приводу передачі Президентом Білорусі О. Лукашенком Святішому Патріарху Олексію II двох хоругв для храму Христа Спасителя в м. Москві - дару від білоруського народу, які відбулися на кордоні України, Росії і Білорусі за участю архієреїв, духовенства, послів, губернаторів, представників влади та громадськості і віруючих трьох держав.
28 - У свято-Георгіївській церкві у м. Львові з нагоди Дня ангела архієпископа Августина відбулося урочисте богослужіння, яке звершили Високопреосвященніший митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, Преосвященніший єпископ Мукачівський і Ужгородський Агапіт з сонмом духовенства.
29 - Владика Августин мав зустрічі з військовослужбовцями.
30 - Архієпископ Августин мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові п. Мясоєдовим М.М. Увечері молився на всеношній у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

травень 2001 р.

29 квітня - 4 травня - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Відповідальним секретарем відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Кулакевичем В.С. та координатором громадської організації "Путь православних" перебував у Союзній республіці Югославії з нагоди проведення неформальної зустрічі військових капеланів країн НАТО. Владика Августин разом з Преосвященнішим єпископом Красногорським Савою (Руська Православна Церква), Преосвященнішим єпископом Потійським Григорієм (Грузинська Православна Церква), Преосвященнішим єпископом Гайновським Мироном (Польська Православна Церква) та сербськими архієреями співслужив на Божественній літургії у Белградському патріаршому соборі Святішому Патріарху Сербському Павлу. Потім разом з учасниками зустрічі був на прийомах у Президента Югославії п. В. Коштуніци, в посольстві Російської Федерації, військового керівництва республіки. В Косово делегація відвідала штаб миротворчих сил (КФОР), мала зустріч з військовими капеланами різних країн, а також відвідала знаменитий стародавній жіночий монастир в Грачаниці.
1-2 - В гостях у Львівській єпархії перебувала делегація Московського Патріархату на чолі з секретарем ВЗЦЗ МП протоієреєм Всеволодом Чапліним.
4 - Владика Августин, перебуваючи у м. Москві (Росія), був на прийомі у Святішого Патріарха Московського і всія Русі Олексія, а також відвідав Московський Стрітенський ставропігійний чоловічий монастир.
5 - Владика, перебуваючи у м. Києві, був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня Владика взяв участь в урочистих зборах Українського відділення Міжнародного Фонду єдності православних народів. На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Високопреосвященніший архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій.
6 - З нагоди дня пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця у свято-Георгіївській церкві у м. Львові на Божественній літургії співслужили Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин та Преосвященніший єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон з сонмом духовенства. Після Божественної літургії відбувся хресний хід. У святкуваннях також взяв участь Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові п. Мясоєдов Миколай Михайлович, який зачитав вітальне послання цій парафії Голови Ради Федерацій п. Строєва Є.С., та інші почесні гості.
7 - Владика Августин відвідав військовий госпіталь у м. Львові.
8 - Архієпископ Августин разом з секретарем Львівської єпархії протоієреєм Володимиром Кузьо був на прийомі у Голови Львівської обласної державної адміністрації п. Гладія М.В. з питання свято-Володимирської парафії у м. Львові (Сихів). Потім Владика був присутній на урочистостях з нагоди 56-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
9 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня Владика відправив панахиду на місцях поховань воїнів.
10 - Владика Августин відвідав свято-Успенський Зимненський ставропгійний жіночий монастир і привітав з днем Ангела настоятельку обителі ігуменю Стефану. У м. Володимир-Волинському Владика співслужив на Божественній літургії Високопреосвященнішому митрополиту Луцькому і Волинському Ніфонту і Преосвященнішому єпископу Володимир-Волинському Симеону з нагоди вшанування Собору Володимир-Волинських святих.
11 - Владика мав зустріч з представниками військових формувань. Цього ж дня Владика Августин на запрошення Генерального Консула Республіки Польщі у Львові був на урочистому прийомі з нагоди національного свята - Дня Конституції, де мав розмову також з Главою УГКЦ Владикою кардиналом Любомиром Гузаром.
12 - Владика прийняв кореспондента USA TODAY Еллен Хале (Англія).
13 - У свято-Успенському соборі Почаївської Лаври архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії Високопреосвященнішому архієпископу Миколаївському і Вознесенському Пітіріму і Преосвященнішому єпископу Почаївському Володимиру з сонмом духовенства. Потім співслужив на панахиді на Почаївському чернечому кладовищі.
14 - Владика мав зустріч з військовиками під час військових занять у Львівській області.
15 - У Львівському єпархіальному управлінні відбулися чергові збори духовенства єпархії, які очолив архієпископ Львівський і Галицький Августин. Потім група священиків відвідала Управління у справах національностей, міграції та релігій Львівської обласної державної адміністрації, де мала зустріч з його начальником п. Боруцьким С.Т. і заступником Решетилом Ю.Ю. Того ж дня Владика влаштував прийом з нагоди завершення навчання резервних військових священиків в Україні, у якому взяли участь головні військові капелани військ США і Європи з організації "Оливкова гілка", православний священик-капелан Джон Стефері, а також Президент Всеукраїнського військово-християнського братства Лисенко С.П.
16 - Архієпископ Августин мав зустріч з командуванням авіаційного корпусу генералом-майором Оніщенком С.І.
17 - Владика мав зустріч з заступником командувача Західного Оперативного Командування з виховної роботи генералом-майором Коберським Л.В., начальником штабу авіаційного корпусу генералом-майором Синенком Ю.М. Потім Владика мав зустріч з представником військової християнської організації "Оливкова гілка" з США п. Р. Барнсом. У Львівській єпархії перебував викладач Московської Духовної Академії Конь Р.М.
18 - В Городоцькому свято-Миколаївському жіночому монастирі (Рівненська єпархія) під головуванням архієпископа Львівського і Галицького Августина відбулося розширене засідання Синодальної Богословської комісії УПЦ, у якому взяли участь також архієреї, ректори духовних навчальних закладів, секретарі єпархіальних управлінь, намісники, настоятелі і настоятельниці монастирів, а також єпархіальні і монастирські духівники. Після обговорення учасники одноголосно ухвалили Заяву Синодальної Богословської комісії Української Православної Церкви в зв'язку з запланованим приїздом в Україну Глави Римо-Католицької Церкви і Висновки Синодальної Богословської комісії Української Православної Церкви про ставлення до особи мандрівного проповідника Леонтія, що жив у Рівненській області, та його послідовників.
19 - Владика прийняв представників інославного чернечого згромадження.
20 - Архієпископ Августин молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
21 - Владика перебував у військовому госпіталі Західного Оперативного Командування.
23 - Владика Августин мав зустріч з командуванням військових формувань.
25 - Владика мав зустріч з керівництвом військового госпіталя Західного Оперативного Командування.
26 - Архієпископ Августин прийняв мера м. Червонограда п. Олійника П.М., а також заступника начальника Управління у справах національностей, міграції і релігій Львівської обласної державної адміністрації п. Решетила Ю.Ю. Цього ж дня прийняв делегацію, до складу якої входили п. професор доктор Томас Бремер (Німеччина), п. Етін де Жорж (Бельгія) і п. Бен Шеннінк (Нідерланди).
27 - Владика молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
28 - Архієпископ Августин, перебуваючи у військовому госпіталі, привітав його начальника полковника медичної служби Петрука Сергія Олександровича з днем народження.
29 -30 - Владика, перебуваючи у м. Києві, очолив Міжнародну конференцію з питань тюремного служіння 

квітень 2001 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин відправив Божественну літургію у Львівському будинку для людей похилого віку та інвалідів, а увечері відправив Пасію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
3 - Владика, перебуваючи у м. Києві, відвідав Посольство Російської Федерації в Україні, де мав зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Російської Федерації в Україні п. І.Абоїмовим. Цього ж дня мав зустрічі з представниками військових формувань та громадської організації "Путь православних".
4 - Архієпископ Августин мав зустріч з військовиками у м. Львові.
5 - Владика очолив єпархіальні збори духовенства. Цього ж дня прийняв керівництво Львівської обласної організації "Союз Чорнобиль України".
6 - Архієпископ Августин молився на Божественній літургії у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім мав зустріч з представниками Західного Оперативного Командування. Увечері відправив Всеношну у свято-Георгіївській церкві.
7 - Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, де його вітали з нагоди дня народження. Увечері очолив Всеношну.
8 - Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім відвідав свято-Успенську церкву у м. Великі Мости Сокальського району, а також церкву святого первомученика і архідиякона Стефана у м. Червонограді, де посвятив вербові гілки. Увечері очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
9-14 - Владика молився чи очолював всі служби Страсної седмиці.
9 - Владика дав інтерв'ю журналістам з США. Цього ж дня відбулися збори кліриків свято-Георгіївської церкви.
15 -Архієпископ Августин відправив Пасхальну утреню і Божественну літургію. Цього ж дня Владика відвідав військовий інститут і дві колонії для засуджених у м. Львові. Увечері відправив вечірнє богослужіння. Потім Владика приймав пасхальні вітання від духовенства.
16 - Владика очолив Божественну літургію і хресний хід у свято- Володимирській церкві у м. Львові. Потім приймав пасхальні привітання від хорів Львівської єпархії. Увечері молився на вечірньому богослужінні. Цього ж дня від імені командування Прикордонних військ України Перший заступник Командувача військами північно-західного напряму генерал-майор Яворський А.С. у Львівській області вручив Владиці нагороду - медаль "За мужність".
17 - Владика очолив Божественну літургію і хресний хід у свято-Покровській церкві у с. Свиднику Турківського району.
18 - Перебуваючи у м. Києві, Владика мав зустріч з керівництвом громадської організації "Путь православних".
19 - Архієпископ Августин на Божественній літургії, яку очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир, у Трапезній церкві свято-Успенської Києво-Печерської Лаври привітав Преосвященнішого єпископа Вишгородського Павла з днем народження. Цього ж дня Владика був на прийомі у Блаженнішого митрополита Володимира. Потім мав зустріч з представниками Командування Збройних Сил України та з президентом Гільдії кіноакторів України Іл'їною Ніною Олександрівною та її колегами.
20 - Владика мав зустріч з народним депутатом України Лавриненком М.Ф. Потім з нагоди 3-ої річниці Департаменту України з питань виконання покарань на урочистостях привітав Голову Департаменту генерала-майора Львочкіна В.А. та попереднього Голову - генерала-полковника Штанька І.В., ветеранів, гостей та всіх учасників святкувань. Цього ж дня Владика мав зустріч з військовим кореспондентом.
21 - На запрошення Високопреосвященнішого митрополита Луцького і Волинського Ніфонта Владика співслужив на Божественній літургії йому та Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію у храмі у м. Луцьку з нагоди дня Ангела Правлячого архієрея. Увечері Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
22 - Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня він провів нараду місіонерського відділу Львівської єпархії, прийняв пасхальне вітання від дитячої недільної школи. Увечері відправив панахиди на могилі протопресвітера Гавриїла Костельника та біля меморіального комплексу жертвам Талергофу і очолив вечірнє богослужіння.
23 - Владика очолив вечірнє богослужіння. Потім мав зустріч з Представником Генеральної прокуратури України п. Куколевським О.М.
24 - Владика молився на Божественній літургії і панахиді у свято-Георгіївській церкві. Цього дня Львівську єпархію відвідав керівник кафедри історії культури з Білостоку професор Миронович Антон Васильович.
25 - У Львівській єпархії перебував священик з Канади о. Олег Кравченко. Владика, перебуваючи у м. Києві, очолив засідання Оргкомітету з підготовки тюремної конференції. Цього ж дня Владика відвідав Верховну Раду України, де мав зустрічі з народними депутатами. За благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира; був присутній на урочистому засіданні з нагоди 10-річчя Української Фінансової групи та вручив церковну нагороду - орден св.кн. Володимира Ш ст. народному депутату України Бабичу В.Г. та іншим особам, а також Митрополичі грамоти.
26 - Владика мав зустріч з представниками військових формувань України. Цього ж дня відвідав Катехизаторські курси при Київській Духовній Академії для військовослужбовців. Був на відкритті семінару "Примирення в Європі: український погляд".
27 - Архієпископ Августин взяв участь у роботі семінару "Примирення в Європі: український погляд".
28 - Слухачі Вищих Богословських курсів складали черговий іспит. В гостях у Львівській єпархії перебував викладач свято-Тихоновського Московського православного богословського інституту Петрушко В.І. Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

березень 2001 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин очолив засідання єпархіальної комісії по підготовці до канонізації місцевих святих.
2 - Владика Августин звершив Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Потім мав зустріч з керівниками спортивних організацій м. Львова. Цього ж дня Владика взяв участь у нараді по підготовці обласної конференції громадської організації "Путь православних".
3 - Владика очолив заупокійну Божественну літургію, а увечері - панахиду у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
4 - Владика очолив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Після літургії був звершений Чин Торжества Православ'я. Потім духовенство та парафіяни свято-Георгіївської церкви на чолі з Високопреосвященнішим архієпископом Августином на автобусі об'їхали м. Львів, відправили з 4-х сторін міста літійні служби. Увечері Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив акафістне моління Страстям Христовим.
6 - Перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин мав зустрічі з представниками військових формувань, а також зустрівся з головою комітету Верховної Ради України з питань оборони і національної безпеки п. Андресюком Б.П.
8 - Владика очолив вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня прийняв оглядача Польського католицького інформаційного аггенства п. Кріштофа Голебіовські.
9 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів та вечірнє богослужіння у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а також відвідав військовий госпіталь у м. Львові.
10 - Владика очолив заупокійну Божественну літургію та панахиду, а увечері -всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня архієпископ Августин мав зустріч з Головою Львівської Білоруської громади. Потім Владика зустрівся з викладачем Московського свято-Тихоновського Богословського інституту священиком Олександром Прокопчуком. Студенти Вищих Богословських курсів складали черговий іспит.
11 - Владика Августин, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, разом з Преосвященним єпископом Житомирським і Новоград-Волинським Гурієм та Преосвященним єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном звершив Божественну літургію у Трапезному храмі свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Цього ж дня Владика Августин мав зустріч з керівниками Спілки Православної молоді України і представниками влади у м. Києві.
12 - Владика, перебуваючи у м. Києві, разом з керівництвом Всеукраїнського об'єднання "Путь православних" взяв участь у прес-конференції, яка відбулася в УНІАН.
13 - Голова відділу УПЦ по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Августин, перебуваючи у м. Києві, відвідав військову частину МНС і мав зустріч з командуванням, а також спілкувався з слухачами семінару по підготовці резерву військових священиків. Цього ж дня Владика мав зустрічі з представниками військових формувань.
14 - У м. Львові Владика мав зустріч з журналістами.
15 - Владика Августин прийняв журналіста з Італії п. Г. Лернера
17 - Архієпископ Августин звершив у свято-Георгіївській церкві заупокійну Божественну літургію і панахиду, а увечері очолив Всеношну.
18 - Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію. Потім мав зустріч з Головою свято-Петро-Павлівського братства у м. Львові Чуйним В.І. і головою Львівського осередку громадської організації "Путь православних" Білошицьким В.І. Увечері Владика очолив Пасію.
19 - Архієпископ Августин очолив єпархіальні збори духовенства.
20 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з представником США щодо підготовки конференції тюремного служіння. Цього ж дня Владика взяв участь у нараді керівництва Всеукраїнської організації "Путь православних". У свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира за участю архієпископа Августина відбулося відкриття катехитичних курсів для офіцерів Збройних Сил та інших військових формувань України. Потім Владика мав зустріч з керівниками Спілки Православної молоді України.
22 - Владика Августин очолив засідання комісії по канонізації місцевочтимих святих Львівської єпархії.
24 - Архієпископ Августин відправив заупокійну Божественну літургію і панахиду, увечері очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Цього ж дня мав зустріч з представниками Збройних Сил України.
25 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, а потім освятив прапор західноукраїнської козацького земляцтва. Цього ж дня Владика мав зустріч з грецькою громадою у м. Львові з нагоди дня незалежності Греції, а також з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові п. М. Мясоєдовим.
26 - У м. Києві Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, зустрівся з заступником командувача сухопутних військ МО України генералом-майором Жешком Л.В., а також з представниками МВС України. Цього ж дня Владика прийняв військову делегацію Академії Військово-Повітряних Сил США, яка складалася з православного капелана майора священика Марка В.Сахаді і курсантів. Гості ознайомилися з святинями свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, після чого їм була запропонована монастирська трапеза.
27 - Владика у м. Львові був присутній на церемонії представлення Прем'єр-міністром України п. В. Ющенком новопризначеного Голову Львівської обласної державної адміністрації п. Гладія М.В., потім мав зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у м. Львові п. М. Мясоєдовим.
28 - Архієпископ Августин разом з духовенством свято-Георгіївської церкви відправив утреню з читанням Великого канону святого Андрея Критського.
29 - Владика Августин, перебуваючи у м. Києві, був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, відвідав управління охорони здоров'я м. Києва і мав зустріч з начальником п. Р. Мукомелою. В Київській Духовній Академії виступив перед слухачами катехитичних курсів офіцерів Збройних Сил та інших військових формувань України. Архієпископ Августин був присутній на оголошенні наказу Міністра оборони України генерала армії Кузьмука О.І. про присвоєння чергового звання капітана першого рангу Відповідальному секретареві військового відділу Кулакевичу В.С. Потім зустрівся з головою Київської обласної організації автомобілістів України Хорофейком О.В.
30 - У м. Києві Владика взяв участь у круглому столі "Роль Церкви і Держави в захисті священного дару життя", організованому Українським Центром економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова. Цього ж дня разом з Відповідальним секретарем військового відділу Кулакевичем В.С. і референтом священиком Владиславом Добриднем був на прийомі у першого віце-прем'єра України п. Єханурова Ю.І. Потім відвідав Головне управління Державного департаменту України з питань виконання покарань і привітав Голову Департаменту генерала-лейтенанта Льовочкіна В.А. з 55 -річчям.
31 - Перебуваючи у м. Києві, Владика Августин взяв участь у засіданні виконавчого комітету громадського об'єднання "Путь православних" в ім'я святого рівноапостольного князя Володимира, а також зустрівся кореспондентом військової газети. 

лютий 2001 р.

3 - Завершився візит (який розпочався 27 січня) Голови відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина, у Сполучені Штати Америки, м. Вашингтон, під час якого Владика разом з ієрархом Грузинської Православної Церкви Високопреосвященнішим архієпископом Миколаєм співслужив на Божественній літургії Предстоятелю Американської Православної Церкви Блаженнішому архієпископу Вашингтонському, митрополиту всієї Америки і Канади, Феодосію і мав зустрічі з американським православним духовенством і мирянами, зустрічався з військовими аташе України в США. Владика також взяв участь у щорічному Національному молитовному сніданку за участю Президента США Дж. Буша, мав зустріч з керівниками християнських організацій військовослужбовців, був в Конгресі США, працював в Пентагоні, відвідав Військово-морську академію, головні штаби ВПС і ВМС США, військову базу, зустрічався з головними капеланами військових відомств тощо.
3 - Владика, перебуваючи у м. Києві, мав робочі зустрічі з представниками збройних формувань України.
4 - Архієпископ Августин співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Володимиру та Преосвященнішому єпископу Вишгородському Павлу на Божественній літургії у Трапезному храмі свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
4-9 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Президентом християнсько-військового братства Лисенком С.П. перебував з візитом у м. Страсбурзі (Франція), де взяв участь у конференції головних капеланів Збройних Сил країн Європи та Північної Америки.
9 - Перебуваючи у м. Києві, Владика Августин був присутній на урочистому прийомі з нагоди річниці заснування міжнародної організації "Союз Чорнобиль" на запрошення його керівництва. А також мав зустріч з представниками збройних формувань України.
10 - Архієпископ Августин мав зустріч з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром. За його дорученням вручив церковні ордени генералу-майору Уманцю Д.І. та іншим особам. Цього ж дня Владика мав зустрічі з представниками військових відомств.
11 - У м. Москві у головному військовому храмі архієпископ Августин співслужив на Божественній літургії Голові відділу Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами Преосвященнішому єпископу Красногорському Саві, а також мав зустріч з генералом-полковником Баскаєвим А.Г. та генералом-майором Вереничем Г.М. Увечері, перебуваючи разом з Преосвященнішим єпископом Савою та секретарем військового відділу УПЦ Кулакевичем В.С. у м. Мурманську, був на прийомі у Преосвященнішого єпископа Мурманського і Мончегорського Симона. Вони також мали зустрічі з заступником Командувача Північного флоту Російської Федерації, членом Військової ради контр-адміралом Дьяконовим О.Г.
12 - Високопреосвященніший архієпископ Августин та Преосвященніший єпископ Сава, перебуваючи на військовій базі у с. Відяєво, за згодою Преосвященнішого єпископа Симона звершили Божественну літургію і панахиду з нагоди півріччя з дня загибелі екіпажу підводного атомного човна "Курськ", на якому служили і моряки з України. Тоді ж вони були на прийомі командування вдів і родин загиблих моряків. Також відвідали штаби флотилії і дивізії підводних човнів, великий атомний підводний човен "Даниїл Московський", яким командує капітан 1 рангу Волков В.О., мали також зустрічі з командуванням, офіцерами і моряками.
13 - Владика Августин, перебуваючи у м. Москві, був на прийомі у Високопреосвященнішого митрополита Солнечногорського Сергія. Цього ж дня відвідав Відділ Зовнішніх Церковних Зносин Московського Патріархату.
14 - Перебуваючи у м. Києві, архієпископ Августин за дорученням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив церковний орден св. рівноап. кн. Володимира інспектору Федеральної прикордонної охорони МВС Німеччини п. Вальтеру Шнайдеру і ювілейну медаль "Різдво Христове - 2000" доктору Міхаелю Фрезе - керівнику управління міжнародного поліцейського співробітництва в галузі охорони кордону Німеччини. Цього ж дня Владика мав зустріч з заступником Голови Держкомкордону України.
15 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
16 - Архієпископ Августин очолив єпархіальні збори духовенства.
17 - Владика відправив заупокійну Божественну літургію, а увечері - всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
18 - На запрошення Владики Сергія з нагоди 10-ліття його архієрейської хіротонії Владика Августин співслужив на Божественній літургії Високопреосвященнішому архієпископу Тернопільському і Кременецькому Сергію та Преосвященнішому єпископу Кам'янець-Подільському і Городоцькому Феодору у кафедральному соборі свв.мцц. Віри, Надії, Любові і матері їх Софії у м. Тернополі.
19-20 - Архієпископ Августин взяв участь у пленумі Синодальної Богословської комісії Руської Православної Церкви, який відбувався у свято-Троїце-Сергієвій Лаврі (м. Сергіїв Посад Московської області). У м. Москві на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Белгородського і Старооскольського Іоана Владика відвідав Місіонерський відділ Московського Патріархату.
21 - Перебуваючи у м. Києві, Владика Августин мав робочі зустрічі з представниками Збройних Сил України. Цього ж дня Владика зустрівся з головою Держкомітету у справах ветеранів генералом-майором Червонопиським С.В., а також Головою Київської міської організації Партії Християнсько-народний союз Попоком А.А.
23 - У м. Львові Владика Августин мав зустріч з керівництвом "Агентства економічної безпеки".
24 - На запрошення російського культурного товариства ім. О. Пушкіна архієпископ Августин мав зустріч з російською громадою. Цього ж дня Владика прийняв Директора Європейського відділення міжнародної організації "Тюремне служіння" п. І. Сотірова.
25 - Владика у свято-Георгіївській церкві у м. Львові очолив Божественну літургію, а увечері - вечірню з чином прощення. Цього ж дня він взяв участь у святковій зустрічі в російському товаристві, де вручив орден св. рівноап. кн. Володимира Ш ст. заслуженому журналістові Шерешкову С.І. з нагоди його 70-річчя. Потім мав зустріч з Начальником штабу 14 авіаційного корпусу генералом-майором Синенком Ю.М.
27 - Владика Августин прийняв кореспондента газети "Лос Анжелос Таймс" п. Діксон Робін.
28 - Архієпископ Августин мав зустріч з головою Білоруського культурного товариства у м. Львові генералом-майором Куліковим С.В.
Всі богослужіння першої седмиці Великого посту (26 лютого - 3 березня) Владика відправляв у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. 

січень 2001 р.

1 - Високопреосвященніший архієпископ Августин молився на вечірньому богослужінні у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
2 - Владика Августин очолив Божественну літургію у громаді святителя Іоана Богослова у м. Червонограді Львівської області. Цього ж дня Владика відвідав свято-Петро-Павлівську церкву у м. Жовкві.
3 - Владика відправив молебень з акафістом св. Анастасії Узорішительниці у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
4 - Архієпископ Августин провів збори кліру і притчу свято-Георгіївської церкви у м. Львові. Потім очолив збори дружин священнослужителів Львівської єпархії.
6 - Владика Августин відправив Божественну літургію святителя Василія Великого у свято-Георгіївській церкві у м. Львові
7 - Архієпископ Августин очолив Різдвяну Всеношну та нічну Божественну літургію, потім відвідав виправно-трудову колонію. Увечері відправив вечірнє богослужіння. Цього ж дня Владика був присутнім на різдвяному концерті у російському культурному товаристві. В гостях у Львівській єпархії перебував викладач Московської Духовної Академії та семінарії Конь Р.М.
8-9 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин у складі офіційної делегації від України перебував у Косово, Югославія. Владика взяв участь у святкуваннях Різдва Христового воїнами-миротворцями з України, був присутній на зустрічі наших воїнів з Президентом України Л.Д. Кучмою та супроводжуючими його особами. Там він відправив Різдвяні молебні, за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив нагороди, а також передав різдвяні подарунки, які підготував народний депутат України П.Порошенко.
11 - Перебуваючи у м. Києві, Владика Августин був на прийомі у Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього ж дня Владика мав робочі зустрічі з представниками військових відомств.
13 - Владика був на зустрічі з нагоди Нового року за старим стилем у російському культурному товаристві у м. Львові. Увечері відправив всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові
14 - Архієпископ Августин очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у свято-Георгіївській церкві у м. Львові та за благословенням Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира вручив церковні нагороди військовиків. Після Божественної літургії Владика привітав настоятеля свято-Георгіївської церкви у м. Львові протопресвітера Василія Осташевського з днем Ангела та вручив йому Патріаршу ювілейну грамоту. Цього ж дня Владика приймав різдвяні вітання від недільної дитячої школи. Потім Владика зустрічався з керівництвом Львівського Суворовського клубу. Увечері Владика очолив вечірнє богослужіння.
15 - Владика відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
16 - Архієпископ Августин прийняв Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Мясоєдова М.М. Потім Владика прийняв командирів військових частин Внутрішніх Військ МВС України у Львівській області.
17 - Владика Августин мав зустріч з представниками УДАІ УМВС України у Львівській області.
18 - Владика очолив Божественну літургію святителя Василія Великого і Велике освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
19 - Архієпископ Августин очолив нічну Божественну літургію святителя Василія Великого і Велике освячення води у свято-Георгіївській церкві у м. Львові. Потім, перебуваючи у м. Києві, мав зустріч з Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Відвідав Покровський жіночий монастир, а також мав зустріч з представниками військових формувань.
20 - Владика очолив Всеношну у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
21 - Владика Августин відправив Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві у м. Львові.
22 - Владика взяв участь у Архієрейському соборі Української Православної Церкви, який відбувся у Києво-Печерській Лаврі у м. Києві.
23 - Архієпископ Августин, перебуваючи у м. Москві, взяв участь у конференції, яка відбулася у військовій Академії Генерального Штабу Міністерства Оборони Російської Федерації. Потім був на урочистостях з нагоди нагородження лауреатів премії, які відбулися у залі церковних соборів Храму Христа Спасителя.
24 - Владика в Московському свято-Даниловому чоловічому монастирі взяв участь у секційному засідання конференції "Різдвяні читання" на тему: "Церква і держава". Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав Синодальний відділ Московського Патріархату по взаємодії з Збройними Силами та правоохоронними органами, зустрічався з Головою відділу Преосвященнішим єпископом Красногорським Савою. Цього ж дня Владика був на прийомі у Святішого Патріарха Олексія.
25 - Владика Августин взяв участь у військово-християнському семінарі у м. Києві.
26-31 - Голова відділу Української Православної Церкви по взаємодії з Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин перебував з візитом у США на запрошення військових капеланів.
27-28 - У Львівській єпархії перебував викладач Московського православного свято-Тихонівського Богословського інституту Мозирін О.В. Студенти Вищих Богословських Курсів у Львівському єпархіальному управлінні складали черговий іспит.

На початок сторінки