НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
РІЗДВЯНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СОКАЛЬСЬКІЙ ВК

Вже стало доброю традицією у перші дні Нового року, напередодні Різдвяних свят звершувати Божественну літургію у тюремному храмі Сокальської виправної колонії. Привітати членів православної громади прибули гості зі Львова: помічник з тюремного служіння архієпископа Львівського і Галицького Августина Оксана Костенко передала ув'язненим Різдвяне послання від Владики та парафіянин Свято-Георгіївської церкви у м. Львові Іван Артим привіз різдвяні гостинці для засуджених.

Але головними гостями були клірики Тернопільської єпархії, яких настоятель храму священик Георгій Якубівський запросив для участі в Богослужінні.

Протоієрей Георгій Прокопчук, викладач регентського відділення Почаївської духовної семінарії приймав сповідь ув'язнених. Під час Богослужіння він виголосив проповідь, у якій пояснив важливість Різдва Христового для спасіння людства, привітав присутніх зі Новим роком та Різдвом Христовим. Божественну літургію супроводжували співом прот. Андрій Гарасим і студенти Почаївської семінарії Сергій Заварський та Петро Цибулька. Отець Андрій служить у селі Залісці, яке відоме тим, що є батьківщиною понад 250-ти священиків і монахів нашої святої Православної Церкви. Родзинкою літургічного співу був неповторний голос відомого народного кобзаря Василя Жданкіна, відлуння якого зворушило старі монастирські мури.

В очікуванні гостей ув'язнені дуже гарно підготували актовий зал, у якому відбувся святковий концерт. Ялинка, прикрашена вогниками та яскравими іграшками, створювала атмосферу домашнього затишку. Василь Жданкін запропонував до уваги слухачів старовинні кобзарські балади, козацькі та українські народні пісні. Виконання балад він перемежовував розповідями про історичні події, що оспівуються в них. Концерт завершився неперевершеною колядою у виконанні гостей.

Приємним сюрпризом для засуджених були невеличкі гостинці.

Святкова зустріч закінчилась, проте для отця Георгія служіння продовжується. Наступного дня він знову відвідав цю установу для прийняття сповіді засуджених, які перебувають у секторі максимальної безпеки, щоб дати їм можливість прийняти Святе Причастя до великого свята Різдва Христового.

       

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Вручення нагороди

Різдвяна свічка в кожен дім

Святий Миколай продовжує дарувати радість

Архієпископ Августин привітав з Днем Ангела Оборіну А. Д.

Відвідини виправної установи

Засіяна нова «нивка»!

У земні надра під покровительством святої великомучениці Варвари

XVII церемонія вручення Міжнародної премії святого апостола Андрія Первозванного «За Віру й Вірність»

Військовий парад у Львові

В гостях у Консула
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]
 

 
Ремонт квартир в казани прайс лист 2023и расценки на отделочные работы в казани.