НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
СВЯТКУВАННЯ СВІТЛОГО ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО У ЛЬВІВСЬКІЙ ЄПАРХІЇ

Увечері 3 квітня парафіяни свято-георгіївської церкви на чолі з архієпископом Августином з благоговінням і з радісним передчуттям великого свята, що вже наближається, зустрічали біля свято-Георгіївської церкви лампаду з Благодатним вогнем, який прибув зі святого граду Єрусалиму. У аеропорту м. Львова дорогоцінний подарунок – лампаду зі святинею прийняли у свої руки Секретар Львівської єпархії протоієрей Богдан Білас і настоятель свято-Троїцької парафії протоієрей Володимир Шарабура. Владика Августин затеплив від Благодатного вогню лампади у свято-Георгіївській церкві. Люди, присутні у храмі, запалювали від цього священного вогню свічки щоб принести вогонь з Гробу Господнього до себе у домівки. Вони передавали свічки один одному і у храмі була така святкова атмосфера, ніби всі знаходяться у Святому Граді у храмі Воскресіння Христового і присутні при самому сходженні вогню з неба. Владика привіз Благодатний вогонь також у свято-Преображенський жіночий монастир і у свято-Троїцьку церкву, де також з нетерпінням на нього очікували.

     

4 квітня у свято-Георгіївській церкві архієпископ Августин очолив хресний хід, пасхальну заутреню та нічну Божественну літургію. Під час Великодньої Божественної літургії традиційно читається Євангеліє від Іоанна на різних мовах світу, для того, щоб засвідчити, що блага звістка була проповідана цілому світові. У свято-Георгіївській церкві парафіяни також дотримуються цієї благочестивої традиції, і з кожним роком кількість мов, на яких читається Святе Письмо, все збільшується. Владика Августин також освятив Артоси та пасхальні кошики.

   

Вранці Владика відвідав виправні заклади № 30 і № 48, де звершив пасхальні молебні для засуджених. Увечері очолив пасхальні вечірню і утреню. Цього ж дня Владика приймав пасхальні вітання від духовенства, архієрейського і молодіжного хорів, співробітників єпархіальних відділів і мирян.

 

5 квітня Архієпископ Августин звершив Божественну літургію з хресним ходом у свято-Володимирській церкві у м. Львові.

   

А 6 квітня Архієпископ Августин звершив Божественну літургію у свято-Преображенському жіночому монастирі.

У День Благовіщення Пресвятої Богородиці, 7 квітня, архієпископ Августин звершив святкову Божественну літургію з хресним ходом, після якої приймав привітання з Днем народження від дипломатичних представництв, силових та військових структур, громадських організацій, духовенства і парафіян Львівської єпархії.

     

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Пасхальне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2010р)

Богослужіння Великого Четверга у Львові

Літургія у ВК-48

«Стахановці» гостили у Львові

Візит митрополита Волоколамського Іларіона у Львівську єпархію

65 років перебування мощей святої великомучениці Варвари у свято-Георгіївській церкві у м. Львові

«…На небесі і на землі…»

Молитви за полеглих воїнів і Великий покаянний канон

Загальні збори Союзу православних батьків Львівщини

З святом Хрещення Господнього вітає Львів!
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]