НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
СВЯТКОВА ВСЕНОШНА І БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ У СВЯТО-ГЕОРГІЇВСЬКІЙ ЦЕРКВІ У М. ЛЬВОВІ

У святковий передріздвяний вечір у свято-Георгіївській церкві була звершена всеношна для тих, хто не зможе молитися вночі. Богослужіння очолив митрофорний протоієрей Євген Щирба, йому співслужили протоієрей Миколай Баранов, священик Назарій Швець і протодиякон Олександр Іванченко. Під час служби за традицією співробітники сестринства святої великомучениці Варвари привітали присутніх з Різдвом Христовим та вручили дітям солодкі гостинці: солодощі.

Опівночі у свято-Георгіївській та у свято-Троїцькій церквах розпочалась святкова Різдвяна всеношна. Треба зауважити, що з усіх християнських конфесій, храми яких є у м. Львові, тільки у церквах Української Православної Церкви традиційним є нічне богослужіння у це, одне із найбільших та найсвітліших християнських свят.

У свято-Георгіївській церкві святкову всеношну і першу Божественну літургію, яка розпочалась о 3.00 год. очолив Високопреосвященніший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні духовенства Львівської єпархії. Особливо піднесено і урочисто звучав спів архієрейського хору під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука. Після богослужіння архієпископ Августин вручив нагороди Блаженнішого Митрополита Володимира – орден «450 років принесення ікони Почаївської Божої Матері на Волинь» капітану медичної служби у відставці, ветерану Великої Вітчизняної війни, одній із найстарших парафіян свято-Георгіївської церкви Трапезніковій Г.С. з нагоди її 95-річчя та благодійникам Коваленку С.П. та Коваленку В.П.

Одразу після Літургії у єпархіальне управління привітати архієпископа Августина із святом прийшли колядники – іподиякони, які протягом року допомагали Владиці звершувати богослужіння. У сам день свята Різдва Христового було звершено ще три Божественних літургії, і на усіх богослужіннях церква була переповнена радісними людьми, що прийшли поклонитися Новонародженому Спасителю світу.

     

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Військово-патріотичний рух «Стяг» набуває своїх традицій

Різдвяне богослужіння у Сокальській ВК

Вручення нагороди

Різдвяна свічка в кожен дім

Святий Миколай продовжує дарувати радість

Архієпископ Августин привітав з Днем Ангела Оборіну А. Д.

Відвідини виправної установи

Засіяна нова «нивка»!

У земні надра під покровительством святої великомучениці Варвари

XVII церемонія вручення Міжнародної премії святого апостола Андрія Первозванного «За Віру й Вірність»
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]
 

 
http://stryr.ru/ монтаж систем отопления.