НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
О рабех Божиих, братиях и сестрах наших болящих и страждущих, … Господу помолимся!

За благословенням архієпископа Августина у свято-Георгіївській церкві у м. Львові, як і в усіх церквах Львівської єпархії, після Божественної літургії був звершений молебень за здоров'я людей, хворих на ВІЛ/СНІД.

Чин «Молєбного пєния о недужных – ВИЧ-инфицированных» був розроблений і затверджений Синодальною Богословською комісією Украънської Православної Церкви під головуванням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина. При складанні цього чину були використані молитвослов'я з «молебного пєния о недужных», з послідування святого єлея і молитви до Божої Матері перед Її іконою «Всецариця».

«У ситуації епідемії ВІЛ/СНІДУ священнослужителі і миряни мають зробити все можливе, щоб спроби людей, які живуть з ВІЛ/СНІД-ом, прийти у Церкву не були зустрінуті холодом байдужості, а тим більше, зневаги і засудження. Люди, які потерпають від різних захворювань, в тому числі також невиліковних, є предметом особливого піклування Церкви», - говориться у передмові до друкованого видання тексту молебна.

 
Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Освячено новий медичний заклад

Конференція «Сім'я – основа Церкви і Держави»

Како воспоем песнь Господню?

З руїн постане храм, з руїн постануть душі…

«Господи, призри на місто сіе благодатію Твоею…»

Юні прочани у Львові

Древня літургя стала традиційною у Львові

В Карпатах завершилася пошуково-археологічна експедиція Міжнародного проекту «Пам'ять Вітчизни»: знайдені та ексгумовані для подальшого перезахоронення останки 13 воїнів – жертв Першої світової війни

На Західній Україні розпочато реалізацію Міжнародного гуманітарного волонтерського проекту «Пам'ять Вітчизни», присвяченого відзначенню 100-річчя початку Першої світової війни

Презентація монографії архієпископа Августина «Уніатство. Богословські аспекти»
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]