НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ВІДВІДИНИ ВИПРАВНИХ ЗАКЛАДІВ

За традицією різдвяним ранком 7 січня архієпископ Августин вирушив у виправні установи м. Львова. Ще не зовсім розвиднілось, а архієпископ Августин з особами, що його супроводжували, вже були на КПП Личаківської ВК-30. З усіх християнських конфесій, які відвідують засуджених, делегація Львівської єпархії нашої Православної Церкви завжди приїжджає першою. Православна община установи заздалегідь готується до приїзду шановних гостей: святково прикрашає приміщення для зустрічі, ставить ялинку, готує привітання для Владики.

Владика Августин звершив святковий молебень, який супроводжувався співом групи півчих архієрейського хору, після молебна звучали колядки у виконанні хористів і засуджених. Архієпископ Августин привітав присутніх з святом Різдва Христового. Також святкові побажання їм висловив протоієрей Володимир Шарабура і помічник архієпископа Августина з тюремного служіння Оксана Костенко, яка презентувала черговий різдвяний номер газети для засуджених «Помилуй і спаси». На завершення учасники святкування подякували гостям за той гарний різдвяний настрій, який їм створили ці відвідини і вручили Владиці гарно оформлений адрес із віршованим привітанням. Кожен із засуджених, хто був присутній на молебні отримав невеликий гостинець і свіжу газету.

З таким же благоговінням очікували приїзду гостей і у ВК-48. Програма відвідин була подібною. Засуджені також мали можливість помолитися на святковому молебні, отримати гостинці та різдвяний випуск газети «Помилуй і спаси». Богослужіння у цій виправній установі відбуваються у спеціально обладнаній молитовній кімнаті, а це дає можливість для більш тісного спілкування з священнослужителями і створює справді урочистий настрій.

         

Оксана Костенко для прес-служби Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Святкова всеношна і Божественна літургія у свято-Георгіївській церкві у м. Львові

Військово-патріотичний рух «Стяг» набуває своїх традицій

Різдвяне богослужіння у Сокальській ВК

Вручення нагороди

Різдвяна свічка в кожен дім

Святий Миколай продовжує дарувати радість

Архієпископ Августин привітав з Днем Ангела Оборіну А. Д.

Відвідини виправної установи

Засіяна нова «нивка»!

У земні надра під покровительством святої великомучениці Варвари
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]
 

 
Самая свежая информация Туры на снегоходах по Камчатке на нашем сайте.