НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
РОЖДЕСТВО ДІТЯМ ПРИКАРПАТТЯ

10-11 січня у Дрогобицькому благочинії Львівської єпархії відбулося свято Різдвяних колядок для дітей та молоді. В день св. Йосифа Обручника, у Бориславській парафії Покрови Пресвятої Богородиці після Божественної літургії розпочався концерт вихованців недільної школи та хору під керівництвом Михайла Ілліча Горб'яка.

- До нашого храму, - розповідає Владислав Тур'яб, - з'їхалися парафіяни з Дрогобича, Попелів, Ясениці та інших міст і сіл. Звучали рідкісні Різдвяні піснеспіви, яких більш ніде не почуєш. Михайло Ілліч вдало їх розклав для мішаного хору. Таке духовне виховання та просвітницька діяльність сприяють зміцненню православних традицій серед молоді.

Після концерту гості зі Львова, члени товариства “Енергія+”, влаштували учням спецшколи-інтернату з вадами ЦНС святкову трапезу. А протоієрей Володимир Мандзюк передав сиротам солодкі гостинці, фрукти та вітаміни від православних парафіян Дрогобича та Стрия. Наступного ранку керівник доброчинних проектів студентського товариства КНЕУ “Скіфи” Катерина Клюзко відвідала учнів майбутнього Карпатського навчально-реабілітаційного центру Бориславської спецшколи-інтернату з подарунками від киян. Після молитви у капличці Стрітення Господнього старшокласники-волонтери Інна Вітюк, Назарій Олива та Марія Мартинюк висловили свої побажання щодо діяльності міжуніверситетської ради студентів. Подробиці можна дізнатись за адресою: www.spmu.narod.ru

«Упродовж трьох років Свято-Троїцька Іонинська, і Кирилівська обитель, а також Київські парафії прп. Агапіта, св. вмчц. Катерини та інші допомагають нам проводити арт-терапевтичні поїздки до недужих дітей у онкоцентр, дитяче відділення лікарні імені академіка Павлова, у інтернати краю, - розповідає Катерина Клюзко. - Бракує лише координації та систематичної підтримки з боку столичних підприємств та фондів. Тоді наша волонтерська поміч бориславським школам стане більш суттєвою. Це стосується також шефства Київського молодіжного міжпарафіяльного братства “Спільна справа” над Сколівським інтернатом, який перебуває у дуже скрутному матеріальному стані.

 

диякон Тарасій Андрусевич для Прес-служби Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Концерт архієрейського хору в органному залі Львівської філармонії

Архієрейська ялинка в Палаці залізничників. Відвідини сиротинця

Відвідини виправних закладів

Святкова всеношна і Божественна літургія у свято-Георгіївській церкві у м. Львові

Військово-патріотичний рух «Стяг» набуває своїх традицій

Різдвяне богослужіння у Сокальській ВК

Вручення нагороди

Різдвяна свічка в кожен дім

Святий Миколай продовжує дарувати радість

Архієпископ Августин привітав з Днем Ангела Оборіну А. Д.
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]