НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
«ГОСПОДИ, ПРИЗРИ НА МІСТО СІЕ БЛАГОДАТІЮ ТВОЕЮ…»

З ласки Божої, цьогорічний листопад став настільки щедрим на теплі дні, Сам Господь затримує зиму, даючи можливість завершити важливі справи. Тому, у ці останні теплі і сонячні дні, архієпископ Августин разом з секретарем Львівської єпархії протоієреєм Богданом Біласом, намісником свято-Онуфріївського чоловічого монастиря архімандритом Севастіаном (Деркачем) відвідав місце, де має будуватися свята обитель. У с. Межигір'я Турківського району, на висоті понад 700 м., посеред мальовничих краєвидів мають повстати стіни, храми і будівлі нового монастиря.

Цю землю подарував Українській Православній Церкві мешканець села Шубтар Олег Володимирович, який разом з Головою сільської ради Жавко Василем Васильовичем також брав участь у цій важливій події.

Групою геодезистів згідно з планом земельної ділянки була зроблена прив'язка до місцевості і нанесені розмітки під майбутню забудову. Архієпископ Августин і архімандрит Севастіан забили у землю кілки, що визначили межі майбутнього монастиря.

                   

У цій доленосній події взяли участь також благочинний Турківського району, настоятель свято-Покровської церкви у м. Турці протоієрей Олексій Слобода і настоятель свято-Михайлівської церкви у с. Шандровець Турківського району протоієрей Ілія Уруський.

Усі разом визначили місце для встановлення та освячення хреста. І вже невдозі тут мають зазвучати слова молитви на створення нового монастиря: «Всецарю Вишній, в Тріех Ипостасіх Единий Боже, Отче, Сине, і Душе Святий! Твоя есть земля і ісполнениє єя, и конци земнії в руках Твоіх, Господи, призри на місто сіе благодатію Твоею, посли помощь свише і благословеніе, і сотвори оноє в прибіжище любящим Тя, і обученіє монашеское в нім устрой, лобызающим ангельский преданный образ совершенно. Даждь служащим Тебі і работающим, і живущим вседушно на місті сім образ Твой і подобіє в душе і тілі, єже сотворил і создал еси руками Твоіми, соблюдати: непрестанно хвалити же Тя во псалміх і песніх духовных присно, і величати Царицу Небесную, Пречистую Діву Богородицу Марію, і вся святия Твоя, сподоби люди Твоя живущия і приходящая семо, да імя Твоє святое славится день і нощь, во віки віков. Аминь.»

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Юні прочани у Львові

Древня літургя стала традиційною у Львові

В Карпатах завершилася пошуково-археологічна експедиція Міжнародного проекту «Пам'ять Вітчизни»: знайдені та ексгумовані для подальшого перезахоронення останки 13 воїнів – жертв Першої світової війни

На Західній Україні розпочато реалізацію Міжнародного гуманітарного волонтерського проекту «Пам'ять Вітчизни», присвяченого відзначенню 100-річчя початку Першої світової війни

Презентація монографії архієпископа Августина «Уніатство. Богословські аспекти»

Унікальна знахідка

Духовенство і вірні Львівської єпархії вітають архієпископа Августина з 18-ю річницею архієрейської хіротонії

Архієпископ Августин благословив команду школяров конкурсу «Що? Де? Коли?»

Дорогами прощі

Свято військових авіаторів
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]