НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
МОЛЕБЕНЬ ЗА ДІТЕЙ

19 грудня у Свято-Георгієвській церкві м. Львова, вже втретє цього року, було звершено чин молебного прохання за просвіту та спасіння дітей у сучасному світі. За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина молебень звершили протоієрей Іоанн Полотай, ієрей Андрій Гнатюк та диякон Володимир Білошицький. Молебень зібрав багато віруючих – батьків, дітей, людей небайдужих до долі майбутніх поколінь.

Цього разу молебень було звершено в день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця, шанованого в нашому народі як захисника дітей.

Із теплими словами до людей звернувся ієрей Андрій Гнатюк. В своїй проповіді отець Андрій зауважив, що сьогодні в церкві ми поминали також і батьків святителя Миколая, благочестивих Феофана і Нонну, які дали обітницю присвятити дитину Богові. З дитячих років Миколай досягав успіху у вивченні Божественного Писання, вдень він не виходив з храму, а вночі молився та читав книжки, творячи в собі гідне житло Святого Духа. Його сім'я була для нього справжньою домашньою церквою. Батьки з дитинства навчали Миколая Божому благочестю, навчали жити церковним життям. Служачи Господові, юнак горів духом, а досвідченістю в питаннях віри був подібний до старця, чим викликав здивування і глибоку повагу вірян. Сьогодні ж ми бачимо іншу картину. Батьки, забуваючи про свій батьківський обов'язок перед Богом, посилаючись на нестачу часу тощо, дозволяють дітям багато часу проводити перед комп'ютером, перед телевізором, де діти навчаються зовсім не Божеським ділам. Так, по мимо нашої волі, нашими дітьми опікуються ті, хто створює телевізійні і комп'ютерні програми. А це, як ми знаємо, люди дуже далекі від Церкві, від Бога. Не дивно, що багато хто з наших дітей опиняються в обіймах сектантів, іновірців або ж і ще у гірших людей. Тож будемо пам'ятати, що без Церкви немає спасіння. І будемо прикладати всіх зусиль, щоби діти наші виховувалися згідно із заповідями Божими.

Так сталося, з ласки Божої, що в день пам'яті святителя Миколая у Свято-Георгієвській церкві перебували часточка мощей та свята ікона святителя Миколая чудотворця, які прибули до Львова із Свято-Миколаївського Пустинно-Рихлівського монастиря Ніжинської єпархії. Після закінчення чин молебного прохання всі, хто молився, приложилися до часточки мощей та ікони святителя Миколая.

Інформація Союзу православних батьків Львівщини
для прес-служби Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

Первый всеукраинский конкурс программ, сценариев, проектов воскресных школ Украины
 

ОСТАННІ НОВИНИ

Православні вірні Львівської єпархії відсвяткували день пам'яті святої великомучениці Варвари у 65-й раз

Знайомство з унікальною музейною збіркою

Молодь привезла до Запоріжжя ікони в дарунок общині храму, підірваного в День хрещення Русі

У Львівській єпархії встановлено хрест на місці будівництва монастиря

У день пам'яті святителя Миколая православні вірні Львівської єпархії зможуть помолитися перед чудотворною іконою угодника Божого

О рабех Божиих, братиях и сестрах наших болящих и страждущих, … Господу помолимся!

Освячено новий медичний заклад

Конференція «Сім'я – основа Церкви і Держави»

Како воспоем песнь Господню?

З руїн постане храм, з руїн постануть душі…
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]
 

 
https://pzst.ru высоковольтный трансформатор 6 кв. Самодельный трансформатор с 6.