НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ДЛЯ ЗЦІЛЕННЯ ДУШІ ТА ТІЛА

За традицією, в дні, що передують святу Різдва Господа нашого Іісуса Христа в православних храмах міста Львова звершується Таїнство Соборування. До нього приступають вірні, що мають потребу у зціленні тілесних і духовних недуг. Цього року, окрім звичного чину Таїнства Єлеосвячення (Соборування), вперше був звершений адаптований чин для членів православної громади нечуючих парафіян міста Львова. Ця подія відбулася напередодні дня пам'яті небесного покровителя громади - святителя Філарета, митрополита Київського і Галицького (3січня за н.с.).

   

За благословенням Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина громадою духовно опікується ієрей Назарій Швець. Сурдопереклад звершують Володимир Балацький і Тетяна Шоханова, їм допомагають диякон Володимир Каплун з дружиною Мартою Каплун. Перед початком Соборування ієрей Назарій пояснив присутнім зміст та історію виникнення Таїнства. Зокрема, пригадав, що праобразом Таїнства Єлеосвячення є євангельська оповідь про те, що апостоли, послані Спасителем, «проповідували покаяння, виганяли багатьох бісів і багатьох хворих помазували єлеєм і зціляли» (Мк. 6. 12-13). Зміст Таїнства Соборування ґрунтується також на словах апостола Якова: «Хто з вас хворий, хай покличе пресвітерів Церкви і хай помоляться над ним, помазавши його єлеєм в ім'я Господнє. І молитва віри зцілить хворого і підведе його Господь; і, якщо він гріхи вчинив, простяться йому» (Як.5, 14-15). 

З великою духовною радістю і надією на те, що Господь зглянеться на їхні немочі, вірні приступили до Соборування і висловили побажання, щоб звершення цього Таїнства, зрозумілою їм мовою, стало традиційним для громади.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

Первый всеукраинский конкурс программ, сценариев, проектов воскресных школ Украины
 

ОСТАННІ НОВИНИ

Молебень за дітей

Православні вірні Львівської єпархії відсвяткували день пам'яті святої великомучениці Варвари у 65-й раз

Знайомство з унікальною музейною збіркою

Молодь привезла до Запоріжжя ікони в дарунок общині храму, підірваного в День хрещення Русі

У Львівській єпархії встановлено хрест на місці будівництва монастиря

У день пам'яті святителя Миколая православні вірні Львівської єпархії зможуть помолитися перед чудотворною іконою угодника Божого

О рабех Божиих, братиях и сестрах наших болящих и страждущих, … Господу помолимся!

Освячено новий медичний заклад

Конференція «Сім'я – основа Церкви і Держави»

Како воспоем песнь Господню?
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]