НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
НАРАДА СОЮЗІВ ПРАВОСЛАВНИХ БРАТСТВ

24 червня у приміщенні Львівської єпархії УПЦ відбулася нарада активу Союзу православних братств Закарпаття та представників громадських і релігійних організацій Львівської єпархії, зокрема Православного братства святих апостолів Петра і Павла та «Союзу православних батьків». Нараду очолив архієпископ Львівський і Галицький Августи в якості повноважного представника Української Православної Церкви у Верховній Раді України.

На нараді було розглянуто чотири найболючіших питання, які піднімають сьогодні віруючі люди Православної Церкви: проект нового Податкового кодексу України, примусове щеплення дітей, статеве виховання дітей у школі та введення системи ювенальною юстиції в Україні на противагу кримінальній юстиції.

По суті розглянутих питань на нараді з'ясувалося, що проект нового Податкового кодексу України вже не передбачає можливості відмови від користування ідентифікаційними номерами тих громадян, які цього не бажають з різних причин. Ідентифікаційний номер стає обов'язковою складовою частиною життя в Україні. Щодо примусових щеплень, учасники звернули увагу на протиріччя у діючому законодавстві, які саме і не дають можливості батькам чи органам судочинства однозначно вирішувати питання в разі відмови від примусового щеплення. Внаслідок цього поширюються факти відмови прийняти дітей в дитячі установи та школи, якщо вони не мають відповідних щеплень. Статеве виховання в школі учасники наради визнали повністю протизаконним і навіть в деякій мірі злочинним. Щодо введення системи ювенальної юстиції учасники зустрічі однозначно висловили недоцільність та невідповідність християнським нормам співжиття такої юридичної системи.

В ході наради були прийняті відповідні практичні рішення розглянутих питань та передбачені наступні дії в напрямку їх реалізації. Зокрема, запропоновано зібрати найближчим часом потужну нараду або конференцію всеукраїнського рівня за участю депутатів Верховної Ради України, членів Кабінету Міністрів України, православних, політичних, громадських та релігійних організацій, які переймаються цими болючими для українського народу питаннями, організувати рух батьків, лікарів, юристів на регіональному рівні з метою широкого сповіщення громадськості.

Голова правління «Союзу православних батьків Львівщини» Зуєв В.А.
для прес-служби Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Пам'ятаємо…

Перша сповідь на новому місці служіння

500 років церкві в Улючі

«Уніатство. Богословські аспекти»

Панахиди 9-го травня у Львові

Львів благословила Почаївська ікона Божої Матері

День пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця

Дерева пам'яті і Перемоги

Великоднє вітання від недільної школи

Владика Августин залишив запис у Книзі пам'яті у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]