НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ БЛАЖЕННОГО АВГУСТИНА ІППОНСЬКОГО

«Бог відкривається як Істина тому, хто його шукає як Істину,
і відкриває себе як Любов тому, хто любить».
Блаженний Августин

28 червня в день пам'яті блаженного Августина Іппонського, Небесного покровителя правлячого архієрея Львівської єпархії архієпископа Львівського і Галицького Августина, Високопреосвященніший митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, Високопреосвященніші архієпископи: Хустський і Виноградівський Марк, Тернопільський і Кременецький Сергій, Почаївський Володимир, Мукачівський і Ужгородський Феодор, Преосвященніші єпископи Мефодій, Хотинський Мелетій, Івано-Франківський і Коломийський Пантелеїмон, а також архієпископ Августин, у співслужінні духовенства за участю багатьох вірних Львівської єпархії звершили Божественну літургію у свято-Георгіївській церкві. Напередодні свята архієпископ Августин та Преосвященіший єпископ Хотинський Мелетій з собором духовенства звершили всеношну з літією і освяченням хлібів.

Як велику святиню вшановує архієпископ Августин часточки мощей блаженного Августина і його матері Моніки. Раніше святі мощі розташовувались у жіночому монастирі католицької конгрегації «Visitasion», яка припинила свою діяльність. Тоді у православних вірних з'явилась можливість викупити святиню. Під час перебування у Франції архієпископ Августин отримав у подарунок часточки від цих мощей. У цей день святі мощі були виставлені на аналої і вірні мали можливість вшанувати їх. Після богослужіння Владика приймав численні вітання від духовенства, вірних Львівської єпархії, а також від представників Збройних Сил, інших силових структур, різних відомств та громадських організацій.

 

Щирі вітання владиці Августину висловили мер м. Львова Садовий А.І., Голова Львівської ОДА Горбаль В.М., начальник відділу у справах релігій ЛОДА Кураш Р.І., Генеральний Консул Генерального Консульства Російської Федерації у Львові Гузєєв Є.Ф., Начальник Львівського управління Державного департаменту ПВП Дзюдзь М.С., заступник Міністра оборони України генерал-майор Куцин М.В., Начальник Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного генерал-майор Ткачук П.П., Командир в/ч 3002 полковник Кульчицький С.П., Голова Конгресу російських громад Західної України Бобришов А.М., заступник начальника управління Західного територіального командування ВВ МВС України полковник Файфура М.В., начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, генерал-лейтенант Горбенко А.І., генерал-лейтенант авіації Синенко Ю.М., Заступник голови Ради ветеранів 14 повітряної армії полковник Турубінер Ю.Б. Заступник командувача Повітряного командування «Захід» полковник Кальчук С.К. вручив Владиці його фото за кермом літака, адже, як відомо, архієпископ Августин є єдиним пілотуючим архієреєм на сьогоднішній день у світі. Приєдналися до поздоровлень настоятелька свято-Преображенського жіночого монастиря у м. Львові ігуменя Варвара, настоятелька свято-Успенського Зимненського жіночого монастиря ігуменя Стефана. Вихованці недільної школи подарували владиці Августину колаж, на якому розміщені їх портрети у писанках.

Потім відбувся урочистий прийом.

                 

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

 
ОСТАННІ НОВИНИ

Нарада союзів православних братств

Пам'ятаємо…

Перша сповідь на новому місці служіння

500 років церкві в Улючі

«Уніатство. Богословські аспекти»

Панахиди 9-го травня у Львові

Львів благословила Почаївська ікона Божої Матері

День пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця

Дерева пам'яті і Перемоги

Великоднє вітання від недільної школи
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]
 

 
Купить настенные радиаторы отопления www.home-heat.ru.