НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ШУКАЄМО ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ!

1 березня у приміщенні єпархіального управління відбулися збори духовенства Львівської єпархії, які провели Високопреосвященніший архієпископ Августин і Преосвященніший єпископ Філарет.

Сьогодні на збори завітали: ректор Малої Академії літератури і журналістики, письменник-публіцист, заслужений журналіст України, головний редактор газети-журналу для школярів «Сузір'я» Василь Тарчинець та проректор МАЛіЖу – знана львівська поетеса і громадський діяч – Ангеліна Оборіна. Гості розповіли про діяльність Малої Академії, а також літературно-мистецького порталу для школярів.

– Нам усім дорослим і дітям треба творити добро. Тож, об'єднаймося разом задля досягнення цієї мети і ми спільно створимо дивовижну і прекрасну планету"Добра». Дамо можливість обдарованим дітям виявити свій талант у різнобічній тематиці, в основі якої має бути покладено добро у відношенні до всього навколишнього, що нас оточує ", – закликав ректор МАЛіЖу.

«Міжшкільний літературно-мистецький інтернет-портал "Мала Академія літератури і журналістики" письменницького та журналістського спрямування», – читаємо ми на офіційному сайті МАЛіЖу, – «призначений для користувачів юних письменників та журналістів, митців фото і малюнка та авторської пісні, громадських керівників та вчителів української мови і літератури, вихователів, керівників закладів шкільної та позашкільної освіти, батьків, усіх зацікавлених у залученні до активної творчої роботи дітей, що мають задатки до письменницької та журналістської роботи, а також до малювання та художньої фотографії і авторської пісні.

Основна мета – надати можливість кожній обдарованій дитині розкрити талант, поспілкуватися зі своїми ровесниками, відомими письменниками та журналістами, митцями фото і малюнка, композиторами».

В результаті спілкування гостей зі священиками було вирішено створити осередки МАЛіЖу на парафіях при недільних школах.

     

В кінці свого виступу Ангеліна Дем'янівна сказала:

– Безмежно рада за наше духовенство, що радісно сприйняло відкриття осередків МАЛіЖ в районах і селах. Дай, Боже, нашій області благодаті та святої віри у життя. Будемо разом працювати з обдарованими дітками і готувати їх до світлих вершин нашої духовності.

Обидва Владики благословили цей почин. Зацікавлені священики задавали багато запитань гостям. Протоієрей Богдан Білас також поінфорував священиків щодо заходів, які проводить Мала Академія. Адже при недільній школі церкви святої мучениці Параскеви П'ятниці у с. Стоянові Радехівського району, настоятелем якої є отець Богдан, вже другий рік діє осередок МАЛіЖу. Діти приймали участь у Міжнародному Фестивалі дитячої творчості, який традиційно проводить МАЛіЖ у закарпатському с. Межигір'я, і навіть займали призові місця. Також стоянівські діточки брали участь у Фестивалі духовної пісні у с. Онишківці Рівненської області, недалеко від джерела святої праведної Анни. Виступали «маліжани» і у дитячій передачі «Левенятко» на Львівському телебаченні.

З діяльністю Малої Академії Журналістики і Літератури бажаючі можуть ознайомитися на сайті
http://www.academiy-malig.info

Після зборів у свято-Георгіївській церкві була звершена заупокійна літія за спочилими учасниками Львівського Собору 1946 року, 65-ту річницю якого згадують православні вірні Львівщини 8-10 березня цього року.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

Обласний відеоконкурс педагогічної майстерності «Урок моралі»
 

ОСТАННІ НОВИНИ

Зустріч Масляної

Освячення стрітенських свічок у ДДПВП

Господь є завжди той самий… (думки про сучасний стан сакрального мистецтва)

Панахида за Олександром Сергійовичем Пушкіним

"Проводи колядки"

Презентація книги з історії Галицької єпархії

Радуйтеся, всі святії землі Галицької…

Освячено кабінет християнської етики

Відбулася зустріч архієреїв Львівської єпархії із керівництвом регіону

Свято Хрещення Господнього
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
 

 
Огромный выбор дизайнерских обручальных колец на сайте bgs.kiev.ua!