НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З КЕРІВНИКАМИ КОНФЕСІЙ У ЛЬВОВІ

3 березня відбулась зустріч Львівського міського голови Андрія Садового з Єпископами Львова. На зустріч були запрошені керівники конфесій у Львові Римо-Католицької Церкви в Україні, Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату та Української Автокефальної Церкви. Від Української Православної Церкви на зустрічі були присутні керуючий Львівською єпархією архієпископ Львівський і Галицький Августин та вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет.

     

Серед важливих питань – соціальна співпраця влади та церкви, створення Ради церков, також повторно розглядалась критична ситуація з проплатою релігійними установами за газ.

Представники конфесій ініціювали створення у Львові Ради церков. Міський голова підтримав таку ініціативу.

«Ми домовилися про створення церковної Ради, до якої входять всі наші християнські Єпископи, щоб мати можливість вільно спілкуватися. У цьому форматі ми будемо спілкуватися із всіма конфесіями, які є в місті. Всі християнські конфесії, всі віруючі мають працювати разом. Ми сьогодні тільки обговорювали питання, як буде працювати Рада. Робоча група має опрацювати більш детальний графік», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Під час зустрічі обговорили критичну ситуацію, з якою стикнулись релігійні організації щодо оплати за спожитий природний газ та звільнення від орендної плати.

Голови конфесій у Львові мають намір спільно з міською владою ініціювати звернення до Президента та уряду допомогти врегулювати це питання.

Також під час зустрічі було обговорено пропозицію винесення ікони Львівської Богородиці на вулиці міста під час святкування Дня міста 6-7 травня, а також проведення біля ікони екуменічної молитви.

«Ми обговорили цікаву ідею до Дня міста, аби був великий молебень до Львівської Богоматері, яка знаходиться у Львові, і ми спільно організуємо цей проект», - зазначив після зустрічі міський голова Андрій Садовий.

Представники львівських церков звернуться до директора Львівської галереї мистецтв, Героя України Бориса Возницького, аби миряни могли прикластись до ікони на вулиці.

Довідка

Ікона Львівської Богородиці є одною з найцікавіших та найзагадковіших пам'яток української церковної культури. Символічно, що даруючи свою Милість та Материнську опіку місту, Пресвята Богородиця Одигітрія упродовж всієї історії благословляла Своєю благодатною присутністю усі традиційні громади Львова - православну, оскільки була написаною у традиції та зусиллями саме православного іконописця, католицьку, адже саме з часу освячення у Латинському кафедральному соборі маємо першу задокументовану її дату, вірменську, оскільки упродовж тривалого часу вірменські архієпископи зберігали святиню. Зараз ікона перебуває в музейній каплиці Львівської галереї мистецтв.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

Обласний відеоконкурс педагогічної майстерності «Урок моралі»
 

ОСТАННІ НОВИНИ

Шукаємо обдарованих дітей!

Зустріч Масляної

Освячення стрітенських свічок у ДДПВП

Господь є завжди той самий… (думки про сучасний стан сакрального мистецтва)

Панахида за Олександром Сергійовичем Пушкіним

"Проводи колядки"

Презентація книги з історії Галицької єпархії

Радуйтеся, всі святії землі Галицької…

Освячено кабінет християнської етики

Відбулася зустріч архієреїв Львівської єпархії із керівництвом регіону
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
 

 
Необрастающие краски антифоулинг купить Компания ИНН 5042157595.