НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ПАНАХИДА ЗА ОЛЕКСАНДРОМ СЕРГІЙОВИЧЕМ ПУШКІНИМ

10 лютого 2011 року Високопреосвященіший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні з кліриками єпархії протоієреєм Миколаєм Барановим та дияконом Олександром Бабієм на прохання львівських російськомовних громадських об'єднань відслужили у свято-Георгіївському храмі у м. Львові панахиду за Олександром Сергійовичем Пушкіним. У цей день виповнилося 174 роки з дня смерті всесвітньо відомого російського поета.

     

Під час панахиди співав архієрейський хор Львівської єпархії під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука. У храмі були присутні голови та члени львівських російськомовних громадських об'єднань, парафіяни тощо.

Після панахиди Львівський архіпастир звернувся до присутніх зі словом, у якому відзначив важливість молитов за померлого, який, хоч і був відомою людиною, але як і всі ми мав гріхи і тому потребує нашої молитовної підтримки.

Після Владики до присутніх звернувся директор Російського Культурного Центру у Львові Ігор Михайлович Корчевський, який подякував духовенству за молитви та ще раз наголосив на те, що Олександр Пушкін заслуговує на світлу пам'ять з боку не тільки усіх присутніх під час відправлення панахиди, але і всіх людей, які шанують і люблять російську культуру та літературу.

Цього ж дня Високопреосвященіший архієпископ Львівський і Галицький Августин разом з Відповідальним за зв'язки Львівської єпархії з Генеральним Консульством Російської Федерації у м. Львові протоієреєм Миколаєм Барановим взяли участь у святкування Дня дипломатичного працівника Російської Федерації. У цей день в приміщенні Генерального Консульства Російської Федерації у м. Львові високоповажних гостей зустрічав Генеральний Консул Росії у м. Львові Є.Ф. Гузеєв з дружиною, дипломати та працівники Консульства. У святковій зустрічі взяли участь також керівники та члени російськомовних громадських об'єднань Західної України, російські співвітчизники, гості тощо.

Празник розпочався з молитви, після якої Владика Августин звернувся з вітальним словом до Генерального Консула та всіх присутніх. Львівський архіпастир подякував Євгенію Федоровичу за плідну співпрацю, виважену позицію у непростому регіоні, де проходить служіння Консула, а також побажав усім дипломатам та працівникам Генерального Консульства Божого благословення у трудах на благо дружби братніх народів.

   

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

Первый всеукраинский конкурс программ, сценариев, проектов воскресных школ Украины
 

ОСТАННІ НОВИНИ

"Проводи колядки"

Презентація книги з історії Галицької єпархії

Радуйтеся, всі святії землі Галицької…

Освячено кабінет християнської етики

Відбулася зустріч архієреїв Львівської єпархії із керівництвом регіону

Свято Хрещення Господнього

Єпископ Філарет звершив свою першу Божественну літургію у Дрогобичі

Львів зустрічає єпископа Філарета

Львівській православній громаді нечуючих 10 років

Різдвяне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2011р)
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]