НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ОСВЯЧЕНО КАБІНЕТ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

Протягом останніх двох років спільними зусиллями місіонерського відділу Львівської єпархії з середньою школою №52 ім. Лобачевського м. Львова було налагоджено співпрацю.

Робота ведеться у багатьох напрямках. Це зустрічі священика з дітьми, батьками та вчителями школи, на яких обговорюються важливі аспекти виховання молоді. Була організована дводенна поїздка до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Школу відвідав відомий московський режисер-місіонер Василій Яцкін. Систематично переглядаються та обговорюються фільми на морально-етичну, духовну тематику тощо.

На початку року відбулася дуже важлива подія, яка стала своєрідним завершенням тривалої і, можливо, непомітної, але кропіткої праці. А саме, протягом останнього періоду відбулося оформлення кабінету християнської етики. Було подаровано писані ікони Спасителя і Богородиці, зроблено широкоформатні інформаційні стенди, на полицях з'явилася православна література і періодика. На прохання православних батьків скульптор Ксенія Калмикова виконала барельєф Ангела Хранителя, якого також було встановлено і освячено в кабінеті. З великим розумінням і небайдужістю до облаштування кабінету віднеслася директор школи – Спіченко Галина Тадеївна.

     

У всіх цих заходах взяли безпосередню участь священик Назарій Швець, місіонерський відділ Львівської єпархії УПЦ, голова профспілкового комітету школи Колеснікова Світлана Митрофанівна, голова батьківського комітету Маркелова Лариса Валеріївна, вчитель християнської етики Іваничко Василь Михайлович, родини Савченків, Будаїв, учні школи, небайдужі члени педагогічного колективу та гості.

Після завершення усіх робіт відбулося освячення кабінету. Спільними зусиллями цих людей клас перетворився на осередок духовності, миру, взаєморозуміння.

Сподіваємось, що таким чином закладено добрий фундамент для подальшої співпраці. Це можна стверджувати, бачачи, з якою готовністю та ініціативністю відгукнулися люди на добру справу.

Громада православних батьків ССЗШ № 52 м. Львова
для прес-служби Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

Первый всеукраинский конкурс программ, сценариев, проектов воскресных школ Украины
 

ОСТАННІ НОВИНИ

Відбулася зустріч архієреїв Львівської єпархії із керівництвом регіону

Свято Хрещення Господнього

Єпископ Філарет звершив свою першу Божественну літургію у Дрогобичі

Львів зустрічає єпископа Філарета

Львівській православній громаді нечуючих 10 років

Різдвяне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина (2011р)

У гості до малят

Різдвяна літургія у колонії

Для зцілення душі та тіла

Молебень за дітей
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail: [email protected]