НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ВЛАДИКА ФІЛАРЕТ ПРИЙНЯВ НОВОПРИЗНАЧЕНОГО РОСІЙСЬКОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО КОНСУЛА

23 березня 2011 року Львівське єпархіальне управління УПЦ відвідав новопризначений Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Астахов Олег Юрійович. Його супроводжував Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Гузєєв Євген Федорович, якій завершує свою дипломатичну місію на наших теренах.

Високих гостей зустрів відповідальний за зв'язки Львівської єпархії УПЦ з Генеральним консульством Російської Федерації у Львові та російськими громадськими організаціями Львівщини протоієрей Миколай Баранов. Він розповів історію храму, ознайомив гостей з святинями, які тут знаходяться. Особливу увагу отець Миколай звернув на Тихвинську ікону Божої Матері, котру ченці святої гори Афон, за сприянням Консула Російської імперії у Львові графа Пустошкіна К. П. подарували у 1905 році православним мешканцям Львова.

     

Після екскурсії храмом у єпархіальному управлінні дипломатів прийняв вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет. Під час бесіди владика Філарет, звертаючись до новопризначеного Генерального консула, сказав: «Кожна добра справа повинна починатися з молитви. І я радий, що, розпочинаючи свою дипломатичну місію на західних теренах України, Ви, шановний Олеже Юрійовичу, перш за все, відвідали православну церкву, поклонилися святиням, що тут знаходяться, та помолилися за успіх нелегкої дипломатичної місії, котра на Вас покладена».

Преосвященніший владика зазначив, що Генеральне консульство Російської Федерації відіграє важливу роль у житті Галичини, Волині, Буковини, Поділля, Полісся та Закарпаття. «За час своєї дипломатичної місії Ви, шановний Євгеніє Федоровичу, завжди з виключною увагою і турботою ставилися до Православної Церкви та багато потрудилися для вирішення прохань духовенства і вірян, що були в межах компетенції Генерального консульства. Від імені Правлячого архієрея Львівської єпархії, духовенства, чернецтва та мирян та від себе особисто сердечно дякую Вам за це», – сказав на закінчення зустрічі Владика.

     

На прощання єпископ Філарет у супроводі протоієрея Миколая Баранова сфотографувався з високими гостями.

Прес-служба Львівської єпархії
    
  

знайти
на:

Обласний відеоконкурс педагогічної майстерності «Урок моралі»
 

ОСТАННІ НОВИНИ

Забуті шляхи до Першообразу

Торжество Православ'я

Послання архієпископа Львівського і Галицького Августина та єпископа Дрогобицького Філарета на початок Великого посту (2011 р.)

Проповідь архієпископа Львівського і Галицького Августина на Великий піст (2011 рік)

Читання Великого Покаянного канону

Прощена неділя

Відбулась зустріч Львівського міського голови з керівниками конфесій у Львові

Шукаємо обдарованих дітей!

Зустріч Масляної
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк