НОВИНИ
Львівської єпархії УПЦ

 
ЗУСТРІЧ МАСЛЯНОЇ

27 лютого у недільній школі свято-Троїцької парафії відбулося свято «Зустріч Масляної». Учні з допомогою викладачів Алтухової Марії Василівни та Верещинського Андрія Миколайовича нагадали гостям що таке масляний тиждень, познайомили їх з народними традиціями святкування, а також розповіли, що у християнстві Масляна – це тиждень підготовки до Великого Посту. Дітки підготували самодіяльний концерт: під акомпанемент батьків та викладачів співали пісні, розповідали вірші. Женя Чупахіна виконала байку «Лисиця і виноград». Найбільшим успіхом користувався виступ сім'ї Іванюшенко: маленька Катруся під акомпанімент татусевої гітари і скрипки і співу свого братика Нестора, разом з мамою виконала українську народну пісню «Ой під Вишнею, під черешнею…» Також відзначимо виступ малят з багатодітних сімей

Огонь та Вдовиченко, для яких ці виступи були першими кроками у музичному мистецтві. У антракті концерту у гості до артистів і присутніх діточок прийшов казковий Ведмідь, якого артисти розбудили своїми веселими піснями. То ж довелося розважати його іграми, бавитися з ним у загадки-відгадки і врешті пригощати Ведмедя солодощами.

Завершив концерт виступ невеликого дитячого хору. Хористи проспівали пісню Світлани Копилової «Каліка», у якій розповідалося про людину, що не мала ні рук, ні ніг, проте дуже любила Бога і прославляла його піснеспівами і малюванням ікон, тримаючи кисть зубами.

                 

Після концерту усі учасники отримали невеличкі подаруночки. На учасників і гостей концерту вже давно очікував величезний самовар з гарячим чаєм, то ж уся імпреза закінчилась чаюванням з бубліками і традиційними млинцями! Ведуча концерту подякувала талановитим артистам і висловила надію, що наступну Масляну у свято-Троїцькій церкві зустрінуть так само піднесено. А попереду – іще цілий тиждень веселощів і розваг!

Диякон свято-Троїцької церкви Максим Тиртишний
    
  

знайти
на:

Обласний відеоконкурс педагогічної майстерності «Урок моралі»
 

ОСТАННІ НОВИНИ

Освячення стрітенських свічок у ДДПВП

Господь є завжди той самий… (думки про сучасний стан сакрального мистецтва)

Панахида за Олександром Сергійовичем Пушкіним

"Проводи колядки"

Презентація книги з історії Галицької єпархії

Радуйтеся, всі святії землі Галицької…

Освячено кабінет християнської етики

Відбулася зустріч архієреїв Львівської єпархії із керівництвом регіону

Свято Хрещення Господнього

Єпископ Філарет звершив свою першу Божественну літургію у Дрогобичі
 

Архів новин

 
 

GISMETEO: Погода по г.Львов
 
Інтернет-версія газети `Віра і культура`

Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Rambler's Top100

TopList
Від   1.1.2000

Rambler's Top100
Від   7.1.2000

 

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк